تعقیب Claypool, نویل Gallimore بالا-دارای کانادا چشم انداز برای سال 2020 پیش نویس NFL

Winnipeg بمب افکن آبی جنرال موتورز Kyle والترز نیست و صرف زمان بسیار برای ارزیابی اوکلاهما دفاعی lineman نویل

توسط NEWS-SINGLE در 4 اردیبهشت 1399

Winnipeg بمب افکن آبی جنرال موتورز Kyle والترز نیست و صرف زمان بسیار برای ارزیابی اوکلاهما دفاعی lineman نویل Gallimore و نوتردام گیرنده تعقیب Claypool.

چرا که نه از بالا به رتبه چشم انداز این سال را به لامپ کم مصرف پیش نویس است که انتظار می رود در لامپ کم مصرف برای برخی از زمان اگر تا کنون.

"شما به تماشای آن بچه ها و شما مانند 'ما لازم نیست به صرف زمان زیادی را بر روی آنها به خاطر آن بچه ها واقعا خوب هستند,'" والترز اخیرا گفته. "شما ببینید آنها پیش بینی شده جایی بالا در پیش نویس NFL که به طور کلی به معنی آنها در حال رفتن به چوب.

"آن دو نفر را به عنوان چشم انداز خوبی در آینده به عنوان شما را دیده ام در یک زمان طولانی است."

Gallimore و Claypool بالا-دارای کانادایی برای سال جاری پیش نویس NFL آغاز می شود که پنج شنبه با دور اول. دوم و سوم دور هستند روز جمعه باقی مانده چهار شنبه رفتن.

این لامپ کم مصرف پیش نویس مارس 30.

Gallimore و Claypool شده ثابت که در اواخر دور اول NFL picks مختلف mock drafts و خواهد بود در میان 58 چشم انداز است که شما عملا شرکت در روز پنجشنبه رسیدگی است. اما پیش نویس تجارت مل Kiper جونیور و دانیل ارمیا دیدن هر دو به عنوان جمعه انتخاب.

شش پا و دو 304-پوند Gallimore از اتاوا تا به حال 30 پردازد و چهار کیسه و 7.5 پردازد برای از دست دادن فصل گذشته. او در 52 بازی — 38 به عنوان یک نویسنده — در اوکلاهما ثبت نام 148 پردازد 18 پردازد برای دست دادن, نه, کیسه و کیسه و پنج مجبور گیر میکنه.

Gallimore تحت تاثیر قرار در NFL ترکیب با 40 yard dash زمان 4.79 ثانیه تبدیل شدن فقط سوم 300-به علاوه پوند بازیکن به اجرای آن سریع است. او همچنین از ثبت 23 تکرار در 225 پوند پرس سینه.

Claypool شش فوت و چهار 238-پوند بومی Abbotsford, B. C. شد نوتردام پیشرو گیرنده در 2019 با 66 جلب برای 1,037 متری و 13 TDs. او ثبت شده 150 حرفه پذیرایی برای 2,159 متری و 19 touchdowns.

Claypool نیز مطرح ابرو در ترکیب پوشش 40 yard dash در 4.42 ثانیه است. او عضو سابق دیترویت ستاره کالوین جانسون به عنوان تنها گیرنده های اندازه گیری شش پا چهار و 235 پوند یا بزرگتر به اجرا تحت 4.45 ثانیه در ترکیب.

سابق CFL ستاره داگ Flutie یک مفسر رنگ برای فوتبال نوتردام در NBC احساس Claypool می توانید اکسل در NFL. او گفت: Claypool بلوغ به وضوح مشهود فصل گذشته.

"از اولین روزی که پا در این زمینه در سال گذشته هر بار که او توپ را لمس کرد او گرديد و او را به نمره" Flutie گفت. "آن را مانند مرد برخوردار است.

"او شروع به داشتن یک عزم من تا به حال دیده نشده چند سال اول. (سر مربی) برایان کلی به آن اشاره کرد به ما در اوایل, او گفت:, "او یک های مختلف گربه در حال حاضر او را تبدیل شدن به یک رهبر او را منظم شدن' از آنجا که استعداد سطح بود که همیشه وجود دارد. او واقعا بزرگ شدم در حالی که او در نوتردام او بالغ طرز باور نکردنی است."

Claypool اندازه و ورزشکاری را وادار پیشنهادات او می تواند بازی تنگ پایان در NFL. اما ارمیا پیش نویس یک تحلیلگر با NFL شبکه که Claypool دارای شماره 72 در بالای 150 لیست معتقد است تیم باید او را ترک کند و در گیرنده.

"من می خواهم به این بچه شانس در خارج" ارمیا گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی. "او برخی از برجسته 50/50 برنده توپ که در آن او می تواند بالا برود و بالا نقطه توپ ... او یکی دیگر است که واقعا دشوار است.

"او باید برخی از قطره. آنها نمی خواهند او را به اجرای کامل مسیر درخت به عنوان ما می خواهم به می گویند بنابراین او برای ادامه یادگیری و توسعه به عنوان یک کامل به طور کلی مسیر دونده. اما فیزیکی و اندازه در حال رفتن به بازی در منطقه قرمز حق دور."

ارمیا نیز دوست دارد Claypool ویژه-تیم توانایی است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

"او فوق العاده ویژه-تیم بازیکن," او گفت:. "او یکی از بهترین توپچی ها در زدن توپ در کل پیش نویس است."

Kiper احساس قوام Claypool بزرگترین گسل. به ESPN تحلیلگر در مقایسه Claypool به Breshad Perriman یک '15 در دور اول انتخاب کنید در حال حاضر با New York Jets که با آن مواجه انتقاد برای کاهش عبور می کند.

"نکته اصلی با Claypool است او یک دمدمی مزاجی با اندازه خود و سرعت خود" Kiper گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی. "او به بیشتر سازگار ابتلا به توپ.

"Claypool کردم مثل Perriman یک تن از استعداد اما او تا به حال بیش از حد بسیاری از قطره و به این دلیل او را انتخاب دور دوم نه در دور اول انتخاب کنید."

Kiper به Gallimore رفتن در دور سوم بوده اما در مورد تطبیق پذیری است.

"او می تواند پوشیدن بسیاری از کلاه برای شما Gallimore می تواند چرا که او بسیاری از استعداد" Kiper گفت. "او قدرتمند او آزمایش بسیار خوب است.

"این بچه یک ورزشکار است او می تواند اجرا شبیه هیچ دیگر است. اگر شما می توانید او را در دور سوم با تطبیق پذیری او و راه او می تواند به آن backfield من می گویند Gallimore خواهد بود واقعا خوب و دور سوم انتخاب برای کسی."

ارمیا است Gallimore رتبه 65 در فهرست خود را.

"هنگامی که شما نگاه در Gallimore او کسی است که فوق العاده مواد منفجره ... او می تواند سقوط جیب او را به خوبی در تیراندازی شکاف," او گفت:. "او درست نبوده است فوق العاده سازنده است.

"گاهی اوقات هنگامی که شما او را تماشا می بینم بسیاری از فعالیت بدون بهره وری. به طوری که چالش بدانند راه به قیف این همه ورزشکاری و تبدیل آن به تولید بیشتر."

کانادایی دیگر که همچنین می تواند جلب NFL توجه یا به عنوان در اواخر دور میدارد و یا رایگان undrafted عوامل عبارتند از: UCLA کیکر J. J. Molson از Sainte-Anne-de-Bellevue, Que., نوه سابق Montreal Canadiens صاحب J. David Molson و پسر عموی مالک فعلی جف يزد که با حضور NFL ترکیب; دانشگاه اوهایو کارفرمایی ناتان Rourke از Oakville, Ont.; و آلبرتا offensive lineman کارتر o'donnell قرمز, گوزن, Alta.

O'donnell و Rourke شد سوم و هفتم به ترتیب در CFL سراغ دفتر نهایی بالا-20 لیست.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب