Chesa بودین در خود زندانی پدر و تهدید Coronavirus در زندان

وجود دارد پنجاه و دو زندانها در نیویورک و کارمندان و یا تشکلات مردم در Shawangunk و حداقل نه نفر دیگر را آزمای

توسط NEWS-SINGLE در 7 فروردین 1399
A fence at a prison
وجود دارد پنجاه و دو زندانها در نیویورک و کارمندان و یا تشکلات مردم در Shawangunk و حداقل نه نفر دیگر را آزمایش مثبت برای COVID-19.عکس توسط پیتر ون Agtmael / مگنوم

Chesa بودین منطقه وکیل سان فرانسیسکو, آخرین صحبت به پدرش تلفنی چند روز پیش و مثل همه این روزها صحبت در مورد آنها COVID-19. پدرش دیوید گیلبرت است که هفتاد و پنج اما خطرات چهره او اگر آلوده به ویروس هستند به مراتب جدی تر از آن مقابله با بسیاری از دیگر septuagenarians. گیلبرت محدود در Shawangunk Correctional Facility برخی از هفتاد مایلی شمال شهر نیویورک است. باید او مریض او را مجبور به تکیه بر کارکنان زندان به او کمک کند. "استفاده از گوشی و یا حتی رفتن به سالن ظروف سرباز یا مسافر است که یک خطر واقعی برای او در این مرحله" بودین گفت. "استفاده از آنها بسیار قدیمی در گوشی های که به اشتراک گذاشته شده توسط تعداد زیادی از زندانیان و آنها کار نمی کند خیلی خوب است. و بنابراین به یک مکالمه شما را به دهان خود را به سمت راست به بعد است که در حال استفاده توسط بسیاری از صدها نفر از افراد دیگر است."

گیلبرت است که در میان قدیمی ترین مردم در ایالت نیویورک ، در سال 1981 او و Chesa مادر کتی بودین که هر دو از اعضای آب و هوا زیرزمینی بودند که در سرقت از یک آستانه زرهی و کامیون در راکلند که منجر به مرگ یکی از شرکت های سپاه پاسداران و دو افسر پلیس. کتی بود که محکوم به بیست سال به زندگی منتشر شد در آزادی مشروط در سال 2003; Gilbert است در خدمت یک جمله از هفتاد و پنج سال به زندگی است. در مورد تماس های اخیر با پدرش بودین گفت: "ما خداحافظی در پایان به عنوان ما در پایان هر تماس تلفنی, اما این یک احساس متفاوت است. این احساس سنگین تر و بیشتر شوم زیرا من می دانم و او می داند که وجود دارد بسیار بالا احتمال که او در زندان خواهد رفت مستند یا این که او را قادر به عقب بر گردیم به گوشی های. و چون ما می دانیم که دلیل برای آن است که یک بیماری است که بسیار به طور جدی تهدید می کند زندگی خود را."

وجود دارد پنجاه و دو زندانها در نیویورک و در حداقل ده نفر از آنها از جمله Shawangunk کارکنان و یا تشکلات مردم باید آزمایش مثبت برای COVID-19. دولت بخش اصلاحات و جامعه نظارت گفت: در روز چهارشنبه که سی و سه کارمند و سه زندانی افراد آلوده شده اند. (این شامل Harvey Weinstein که در Wende حداکثر امنیت زندان در شرق بوفالو.) پزشکان در شهر نیویورک زندان پیچیده در Rikers Island باید هشدار در مورد خطر COVID-19 به بیماران خود را, اما این وضعیت در دولت زندانها پتانسیل را دارد که حتی بیشتر از خودش به نمایش گذاشت. شهر نیویورک زندان هستند و تمام واقع نه چندان دور از بیمارستان اما نیویورک زندانها مانند کسانی که از کشورهای دیگر به طور معمول در واقع از راه دور روستایی. دولت زندانها در حال حاضر برگزاری برخی از چهل و سه هزار نفر, نزدیک به سه هزار نفر از آنها حداقل شصت سال است. هومر Venters سابق افسر ارشد پزشکی برای Rikers Island, به من گفت: "من فکر می کنم آنچه که ما در حال رفتن به پیدا کردن این است که راه ما راه اندازی ما زندانها در سراسر کشور—همزمان با این واقعیت است که ما بسته اند و بسیاری از بیمارستان های روستایی—ایجاد شرایط بسیار وحشتناک. به عنوان بسیاری از بیماران مبتلا به بیمار در مناطق روستایی بازداشت تنظیمات بسیار کمی وجود دارد که راه را برای آنها را به بیمارستان های سطح مراقبت که من فکر می کنم کمک به بسیاری از مرگ و میر قابل پیشگیری." او افزود: "وحشتناک است به فکر می کنم آنچه در آن مانند به نظر می رسد زمانی که شما زندانی در روستایی دور افتاده محل و ديسترس تنفسی."

استیون Zeidman استاد در دانشگاه شهر نیویورک مدرسه از قانون اجرا می شود یک کلینیک است که کمک به زندانی کردن مردم با برنامه های کاربردی برای عفو. در اوایل ماه مارس Zeidman ساخته شده یک لیست از ده نفر از مشتریان خود را و ارسال آن به فرماندار اندرو کومو دفتر اصرار مقامات برای آزادی مردان است. "با COVID-19 ورود دولت زندانها ضروری است که فرماندار بخشش دفتر شروع به در نظر گرفتن یک نگاه سخت در افراد به خصوص کسانی که تلقی می شود بیشتر در معرض خطر است. در اینجا یک لیست از همه مردم مثال زدنی با سوابق داخل که بیش از شصت و عمیق شواهد تحول و توانبخشی" او به یاد می آورد نوشتن. در میان آنها گیلبرت بود که در اواخر نوزده-هشتاد کمک به ایجاد یک سازمان استفاده می شود که نظیر مشاوره به آموزش زندانی مردان در مورد ایدز بیماری همه گیر.

Zeidman لیست همچنین شامل اولیس بوید که شصت و پنج و با توجه به Zeidman سابقه ذات الریه و لخته شدن خون در ریه های خود. مرد دیگری در لیست شصت و شش با "سرطان ریه, سرطان پروستات, در داخل و خارج از بیمارستان از امروز" Zeidman نوشت: در پیگیری e-mail به کومو ، یکی دیگر از کسانی است که شصت و سه "پیدا شد ناخودآگاه در سلول خود در 9/6/19" و "تا به حال ضبط حلقه' کاشته بنابراین پزشکان می تواند مانیتور قلب خود را." در همین حال یک گروه مدافع به نام آزادی پیری افراد در زندان بوده است با فشار دادن کومو برای آزادی زندانی افرادی که به ویژه آسیب پذیر به COVID-19. تا کنون کومو است اعلام کرد قصد دارد برای انجام این کار اگر چه در یک نشست خبری در روز دوشنبه گفت: یک خبرنگار که اعطای clemencies به افراد مسن است که در زندان است "چیزی است که ما دنبال آن هستید."

این هفته شهردار, بیل د Blasio وعده داده شده به انتشار چند صد نفر از شهر نیویورک برگزار شود. نیوجرسی دادستان موافقت کرده است به حدود یک هزار نفر از دولت شهرستان برگزار شود. مقامات در بسیاری از کشورهای دیگر در حال گرفتن اقدامات مشابه از جمله بودین که خواسته کارکنان خود را در سان فرانسیسکو دفتر دادستان منطقه به بررسی این موارد از مردم برگزار شد در این شهر زندان به منظور کشف کردن آنها می تواند آزاد کند. "سلامت-مقامات بخش است که ما زندان پزشکی تیم بسیار مضطرب" بودین گفت. "منظورم این است که من دریافت پیام از آنها را بارها و بارها در طول روز در مورد زندان تعداد مورد خاص مردم است که آنها نگران هستند با که باید آسیب پذیری افرادی که مسن هستند مانند پدر من است که آنها می خواهند من برای پیدا کردن راه برای خارج شدن اگر آن را در قدرت من به انجام این کار است."

به عنوان COVID-19 شده است در سراسر کشور بودین بوده است صریح در اصرار جنایی-عدالت رهبران خود را به کاهش زندان و زندان جمعیت. اما او همچنین اذعان به دشواری انجام این کار است. "تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یا نه برای انتشار یک فرد خاص از زندان است که اغلب به چالش کشیدن یک" بودین به من گفت. "به عنوان یک مقام اجرای قانون به عنوان یک سیاستمدار و شما همیشه می خواهید به در پشت ذهن خود را از ترس این که کسی شما را آزاد خواهد تا پایان ارتکاب جرم دیگری به طور بالقوه یک جرم جدی در طول یک دوره زمانی که آنها در غیر این صورت خواهد محبوس شدهاند. و این ترس است و محور تصمیم گیری برای چندین دهه در امور کیفری-عدالت آرنا. که ترس از ویلی هورتون لحظه ای تا محور تصمیم گیری, قانون اقدامات اجرایی در سراسر عدالت کیفری." اما "بحران مانند این نیروی همه ما," او گفت: "من در آینه نگاه کنید و تصمیم گیری های دشوار بپرسید سوالات سخت در مورد آنچه اولویت های ما هستند."

از من خواسته بودین اگر او تا به حال یک پیام برای کومو و او گفت: "من فکر می کنم فرماندار کومو شده است بازی فوق العاده نقش رهبری در مواجهه با این بحران است." او گفت: "من تو را دیدم یک صدای جیر جیر که او امروز نوشته شده که در آن او گفت: چیزی به اثر" ما در حال حاضر به فداکاری یک تا دو درصد از نیویورک. این است که ما که هستیم. ما مبارزه خواهد کرد به صرفه جویی در هر زندگی ما می تواند. من نمی دادن.' و آن که نوعی الهام است که نوعی از رهبری است که مردم منجر به قرار دادن نام خود را به جلو به عنوان یک نامزد ریاست جمهوری در این اواخر تاریخ. من فقط او را می خواهیم نه برای فراموش کردن در مورد افرادی که زندانی هستند. ما در حال حاضر به فداکاری افرادی که زندانی هستند یا نه." بودین انجام نشده است خود را سالمندان پدر در Shawangunk اما او تکرار احساسات: "لطفا فراموش نکنید که در مورد افرادی که پشت میله های زندان."


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im