شیکاگو برنامه ای برای بازیابی کند از Coronavirus

شهردار شیکاگو لری Lightfoot صحبت کرده است از سرخوردگی او با کاخ سفید در پاسخ به کروناویروس و معتقد است شیکاگو

توسط NEWS-SINGLE در 4 اردیبهشت 1399
Chicago mayor Lori Lightfoot wears a mask that reads Stay Home.
شهردار شیکاگو لری Lightfoot صحبت کرده است از سرخوردگی او با کاخ سفید در پاسخ به کروناویروس و معتقد است شیکاگو "نه تست تقریبا به اندازه کافی مردم است."عکس توسط نم Y. Huh / AP

تقریبا هر روز صبح ساعت یازده آلیسون Arwady طول می کشد یک صندلی در یک میز گرد در جلو از یک دوربین با یک لپ تاپ و یک مجموعه ای از نمودار های قبل از خود و پاسخ به سوالات در مورد COVID-19 نگران از ساکنان شیکاگو. Arwady شهر کمیسیون بهداشت عمومی نمایش نمودار نشان می دهد که تعداد موارد مثبت و توضیح می دهد که جمعیت این شهر از مرگ و میر. اولیه-مراقبت پزشک که قبلا برای مراکز کنترل بیماری و پیشگیری نیروی انسانی یک شیوع ابولا در لیبریا او ارائه می دهد توصیه های عملی در شادمان و زبان قابل دسترس باشد. اگر شما لمس یک دکمه آسانسور و یا یک دستگیره در حالی که شما در حال شستن دست های خود را. اگر شما به فروشگاه بروید یک لیست حرکت موثر و صورت خود را لمس نمی. میکروب ها نمی پرش از مواد غذایی-سبد خرید دستگیره را به بینی یا دهان او را دوست دارد به می گویند.

Arwady که چهل و سه و نظارت یک هیات از پنج صد خرج می کند روز خود تفسیر جریان داده ها در مورد غیر قابل پیش بینی مسیر سرایت. تا کنون از کشته شدن بیش از پنج هزار نفر در شیکاگو است. به عنوان او درهم در ماه گذشته به آماده شدن برای یک موج COVID-19 موارد Arwady شاهد کمبود و اختلال است که او را به یاد لیبریا در سال 2014. سپس و در حال حاضر او گفت: او تا به حال یک حس "من فقط نیاز به کسی برای گوش دادن." او تا به حال یک رویا که دیگر شب است که او در حل انواع مشکلات تنها از خواب بیدار و متوجه است که هیچ یک از آن انجام شده بود.

به عنوان شهردار لری Lightfoot بالا, عمومی بهداشت, مشاور Arwady خواهد بود رقم مرکزی در خطر ناک مرحله بعدی شیکاگو در پاسخ به این ویروس زمانی که Lightfoot و فرماندار J. B. پریتزکر تصمیم می گیرید که به محدودیت در شهر و نحوه نظارت و جلوگیری از گسترش ویروس به عنوان عفونت به ناچار ادامه خواهد داد. سیاسی و رهبران کسب و کار در سراسر کشور در حال مقابله با این سوالات با فشار اضافه از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن hectoring واکنش سریع اقتصادی rebirth. تقریبا همه وعده به هدایت اطلاعات و علم است. و در عین حال به عنوان Arwady و همکارانش در تحقیقات پزشکی و بهداشت, اشاره, اطلاعات سرند با عیوب و علم است مسابقه به نگه دارید تا. چهار ماه به همه گیر, دانش, مورد, ویروس, چگونه عمیقا از آن گسترش یافته است و آنچه می تواند به توقف آن باقی مانده است frustratingly نازک است. به عنوان هارلن Krumholz قلب و محقق در دانشکده پزشکی دانشگاه ییل قرار داده و آن را به من "ما خیلی سر در گم نادان در مورد این چیز."

در شرایط عملی ایالات متحده با آن مواجه است یک دوره طولانی مدت از آزمون و خطا به شهرها و ایالات متحده حرکت کشش طولانی قبل از واکسن در دسترس می شود به احتمال زیاد مدتی در 2021. کشورهای مختلف و جوامع باز خواهد شد در سرعت های مختلف و به صورت درجات مختلفی از خطر از یک عامل بیماری زا است که اثبات بیرحمانه ترین به سالمندان و آفریقایی-آمریکایی ساکنان. هیچ چیز وجود دارد نشان می دهد که COVID-19 است که هیچ کمتر مرگبار تنها به دلیل چند هفته گذشت از اجتماعی فاصله آغاز شد. شیکاگو باز وقتی که می آید تدریجی خواهد بود و پاسخ نمی خواهد به سرعت می آیند به خصوص اگر این شکاف در تست پر نشده باقی می ماند. Arwady گفت: "شما باید قادر به مطمئن شوید که شما رو خوب اطلاعات در زمان واقعی. اگر شما را به برخی از تغییرات شما رو به صبر یک زن و شوهر از هفته واقعا ببینید که چگونه است که کار می کند." در یک کنفرانس مطبوعاتی هفته گذشته Lightfoot به طور مشابه به دنبال تعدیل انتظارات: "چیزی که ما می توانید انجام دهید به عنوان مکان های دیگر در سراسر جهان انجام داده اند که بیرون آمدن از این stay-at-home اقدامات بیش از حد به زودی زیر برخی از دستاوردهای تنها به موارد خروش همه را دوباره و دوباره."

شیکاگو یکی از اولین شهرهای ایالات متحده برای شناسایی COVID-19 موارد و در میان برای اولین بار به اجرای گسترده ای نرسیده است. در مارس 13, پریتزکر اعلام کرد بسته شدن تمام ایلینوی مدارس. در مارس 20, چهار روز پس از شیکاگو برای اولین بار مرگ او را صادر اقامت در خانه سفارش دهید. از آن پس Lightfoot تعطیل کرده است دسترسی به مناطق عمومی در کنار دریاچه میشیگان و دستور فروشگاه ها مشروب به نزدیک در 9 P. M., برای جلوگیری از مشتریان از تجمع. امروز خودرو, ترافیک پراکنده در شهر و حومه. جت مسافری به طور معمول به انتظارنشسته بودند تا در آسمان شب عازم o'hare International Airport منظم مانند کرم شب تاب عمدتا از بین رفته اند. بسیاری از پیاده هستند با پوشیدن ماسک, اما این عمل است که به دور از جهانی است. در بث بهشت کلیسای باپتیست در طبقه کارگر Roseland محله در دور سمت جنوب جایی که باراک اوباما یک جامعه سازمان در اواسط دهه هشتاد الکتریکی ثبت نام اعلام کرد که در فرد خدمات معلق شده است هر چند نماز خط باز است. "ایمن ماندن و به دنبال دستورالعمل های تعیین شده توسط CDC" علامت چشمک می زند. "شستن دست حداقل به مدت 20 ثانیه." با بیش از چهل و شش صد نفر بستری در ایالت ایلینوی به دلیل COVID-19 در آخرین شمارش از جمله بیش از دوازده صد در بخش مراقبت های ویژه برخی از بیمارستان ها در حال تلاش بیش از دیگران است. رئیس جمهور Roseland, جامعه, بیمارستان, پایین خیابان گفت: شیکاگو تریبون "ما outgunned, outmanned, با کمبود بودجه روبرو شده و هیچ کس در حال آمدن است به ما کمک کند."

نشانه هایی وجود دارد که با شدید اجتماعی-فاصله اقدامات شیکاگو شیوع بیماری رو به کاهش است. COVID-19 موارد در حال حاضر دو برابر هر دوازده روز در مقایسه با هر دو یا سه روز در اواسط ماه مارس. هنوز هم به عنوان تابستان خواند و با آن فصل بیس بال و جشنواره های موسیقی از جمله معجزه, پریتزکر خواست سازمان دهندگان از رویدادهای به "فکر می کنم با دقت در مورد لغو گردد." به منظور در نظر گرفتن هر گونه بازگشایی, او گفت:, ایلینوی باید انجام حداقل ده هزار coronavirus آزمون در روز به می دانم که با این ویروس آلوده و که در آن در حال گسترش است. "بدیهی است که ما می خواهیم بیشتر از آن" نگزی Ezike مدیر ایلینوی وزارت بهداشت به من گفت. او آزمایشگاه در حال کار فوق العاده نوبت به انجام تست های, در حالی که همچنین ارائه تجهیزات به بیمارستان ها و دانشگاه ها. هنوز دولت شده است در حال سقوط به خوبی از پریتزکر را هدف شماره. ایلینوی ماشین آلات موجود به بررسی تعداد زیادی از نمونه او گفت: در این هفته اما "ما نمی باید از این منابع برای اجرای آن انجام شد."

از آغاز دولت فدرال آهسته بوده است به منظور توسعه و یا پشتیبانی از تست. اولیه آزمون ایجاد شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ناقص بود و منجر به نتایج غیر قابل اعتماد و هفته تاخیر. پس از آن آزمایشگاه در سراسر کشور باید دچار کمبود منابع مورد نیاز برای انجام آزمایشات از جمله بینی سواب معرف و تجهیزات حفاظت شخصی است که تکنسین ها باید در هنگام جمع آوری نمونه. مغلوب ساختن پیشی جستن است شدیدا اجتناب توسعه ملی تست استراتژی در حالی که آموزش فرمانداران با صدای جیر جیر به کامل خود را تست برنامه ها: "آماده شود چیزهای بزرگ اتفاق می افتد. هیچ بهانه ای!" در مارس 6, مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ اعلام کرد: "هر کسی که می خواهد یک آزمون می توانید یک آزمون" یک ادعا باقی می ماند که نادرست شش هفته بعد. در مارس 10th, معاون رئیس جمهور مایک پنس وعده داده شده در طول یک کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی که چهار میلیون آزمون در دسترس خواهد بود در عرض یک هفته. تعداد کل آزمایش های انجام شده پس از همه گیر آغاز شد که تنها اندکی بیش از چهار میلیون و, با توجه به کاخ سفید را شمارش. روز جمعه انجمن شیمی بالینی آمریکا گفت که دولت فدرال است و تنها نهادی است که می تواند به حل بحرانی کمبود عرضه برای تست می باشد که در زیر کاخ سفید را دستورالعمل خود برای بازگشایی این کشور است. پلیسی که به صحبت علنی در مورد سرخوردگی او با scattershot کاخ سفید در پاسخ معتقد است که شیکاگو "هنوز تست تقریبا به اندازه کافی مردم" و می گوید که او مطرح است موضوع را با پنس.

فراتر از تست برای موارد جدید مقامات در حال اضطراب به دریافت قابل اعتماد آزمايشهاي انجام شده با یک خراش انگشت و یا یک قرعه کشی خون است که نشان خواهد داد که آلوده شده توسط ویروس و ممکن است توسعه یافته محافظ آنتی بادی است. با تعداد نامعلومی از مردم پیمانکاری ویروس اما هیچ علائم شکل که هنوز هم کسی نمیداند. تولید کنندگان عجله ده ها تن از آزمايشهاي بر روی بازار اما چند بررسی شده اند توسط مقامات فدرال. Stephen M. هان ایالات متحده کمیسیون از سازمان غذا و داروی آمریکا هشدار داد در اوایل ماه مارس که برخی از شرکت های در حال ساخت ادعاهای دروغین در مورد قابلیت اطمینان خود را به آزمون. اضافه کردن به پیچیدگی آن ناشناخته باقی می ماند چگونه یک بیمار مبتلا به COVID-19 می تواند دیگران را آلوده و پیدا کردن نیاز به آزمایش های متعدد در طول بيماران در دوره نقاهت. بدون اثبات این که "درصد زیادی از جمعیت" است که سیستم ایمنی بدن به ویروس Ezike گفت: "شما برای باز کردن درب و همه این افرادی که سیستم ایمنی هستند فقط در حال حاضر رفتن به مریض."

برای درک اینکه چگونه یک بیمارستان شبکه است که با نزدیک شدن به تست چالش من با صحبت کارن کال که صندلی پاتولوژی و آزمایشگاه-بخش پزشکی در NorthShore University HealthSystem. از آن او بود مولکولی-آزمایشگاه تشخیص در اوانستون که تولید شده و دارای اعتبار این بیمارستان برای اولین بار آزمون در ایلینوی برای COVID-19 تکثیر یک به روز رسانی C. D. C. آزمون. یک تیم کوچک در کال آزمایشگاه کار کرده است برای بیش از دو هفته به ارزیابی ورودی سرولوژی ارائه شده است. "شده است وجود دارد بسیاری از امید و بسیاری از اعتیاد به مواد مخدره," او گفت: اصرار مردم به "دریافت overexcited." او افزود: "ما باید برای حفظ ما داده محور رویکرد به این چیزها. ما نمی توانیم در امید آن کار می کند." وقتی از او پرسیدم هنگامی که ما ممکن است یک جامد برآورد که چگونه بسیاری از مردم در ایالت ایلینوی آلوده شده اند بر اساس یک هدف نمونه برداری, او گفت:, "من فکر می کنم این امر می تواند چند هفته متاسفانه. ما می خواهم به دانستن هر چه زودتر." مهمتر از آن ناشناخته باقی می ماند که آیا یک تست مثبت نشان می دهد قرار گرفتن در معرض ویروس است شواهد ایمنی و یا چه مدت آن طول می کشد در بيماران مبتلا به طور گسترده ای متفاوت تجربه با این ویروس کافی آنتی بادی ها به نظر می رسد. Krumholz این دانشگاه ییل متخصص قلب و عروق گفت که آن ضروری خواهد بود به طور صادقانه با مردم به عنوان سرولوژی در حال نورد: "در حال حاضر من فکر نمی کنم هر کسی می گویند که" آره اگر شما آنتی بادی و شما آلوده شده است شما امن است. "

فراتر از تست تلاش برای کنترل گسترش ویروس نیز نیاز به یک بی سابقه ای گسترش بهداشت عمومی تیم در سراسر کشور به منظور شناسایی COVID-19 موارد و ردیابی هر کسی که می آید در تماس با بیمار. هدف از تماس-ردیابی گفت: کریستال واتسون ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت برای شکستن "عاقل" با شناسایی افرادی که در تماس با بیمار در طول یک دوره خاص از زمان و ترغیب آنها به خود شده است. این کار ضروری است. او گفت: "ما نمی دانیم که در آن ویروس است; ما نمی خواهد بود قادر به دخالت در راه به موقع و بنابراین ما در حال رفتن به شعلهور شدن از این virus." واتسون معتقد است که دولت ها و شهرداری ها باید مسئول COVID-19 آیفون, از آنجا که آنها می دانند که جوامع خود را بهترین. اما او گفت که آنها نمی تواند انتظار می رود به coördinate تهیه آزمون یا ارائه تمام کمک های مالی. دانشگاه جانز هاپکینز محققان تخمین زده اند که نورد از تماس با ما-ردیابی در سراسر کشور نیاز به یک صد هزار نفر از کارگران در هزینه از 3.6 میلیارد دلار است. واتسون گفت: "ایالات متحده است که قادر به انجام این کار در حال رفتن به سخت تر ضربه است که به دلیل."

در ایلینوی Ezike و Arwady در حال کار برای ساخت یک سپاه از تماس با ردیاب نقشه کشی خود به خود کارکنان و سلامت جامعه کارگران است. Ezike انتظار دارد که تلاش خواهد شد نیاز به هزار نفر از کارگران از جمله ده ها تن در هر یک از دولت صد و دو شهرستان. آنها بر این باورند که این می تواند انجام شود. Arwady به یاد می آورد تجربه او در طول شیوع ابولا در سال 2014 و 2015, زمانی که او مشغول به کار بود برای C. D. C. طریق یک coördinated تلاش ها به رهبری اوباما عمومی-مقامات بهداشتی در لیبریا نقل مکان کرد و از اوایل روز از بی نظمی به موثر ابولا-برنامه نظارت است. "ما قادر به رفتن به معنای واقعی کلمه خانه به خانه به خانه به خانه. 'که یک درجه حرارت ؟ که ما از دست رفته؟' "Arwady گفت. "هر بار که یک مورد وجود دارد شما می توانید واقعا یک تحقیق کامل. شما می توانید از انزوا. شما می توانید فراموش شده است."

منحنی در ایلینوی پریتزکر گفت: "خم است اما آن را صاف نشده است." بستری شدن در بیمارستان همچنان به افزایش است و یک قله در مواردی که انتظار می رود در اواسط ماه آوریل ممکن است وارد یک ماه دیگر, او گفت:. رهبران در برخی از جمهوریخواهان به رهبری ایالت های جنوبی از جمله گرجستان و فلوریدا گفته اند که آنها شروع خواهد شد بازگشایی اقتصاد خود را در حالی که ایلینویز در حال حرکت است با احتیاط بیشتر با پریتزکر و گفت که او اعلام کرد قصد دارد به زودی. Arwady به طور فزاینده ای مشغول با چالش coaxing ساکنان مطابق با سراسر شهر بود سفارشات—"به مردم به چسبیدن به در با شما," او گفت:—به ویژه هنگامی که آب و هوا و COVID-19 اعداد را بهبود بخشد. مرحله بعدی زمانی که محدودیت های سست و کسب و کار رزومه تقریبا قطعا کشش از طریق تابستان و فراتر از آن با برخی از اپيدميولوژيستها پیش بینی موج دوم از عفونت در پاییز یا زمستان.

Arwady معتقد است که شیکاگو در نسبتا خوب شکل باید یک دوم یا سوم موج آمده با بسیاری از بیمارستان های مجهز و کارکنان برای رسیدگی به یک موج جدید. اما او هشدار می دهد که تا زمانی که یک واکسن است که به طور گسترده ای تجویز ساکنان نیاز به ورزش ادامه احتیاط و مقدار زیادی از اجتماعی فاصله همراه با آمادگی برای حرکت به سرعت به مقابله با شیوع جدید. او در حال حاضر در دستور سرنگ برای آینده COVID-19 واکسن و جعبه برای نگه داشتن واکسن سرد در حالی که فکر کردن در مورد اینکه آیا سیستم عامل های فن آوری که در مسیر coronavirus موارد نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نظارت و درمان اجتماعی منتقل می شود بیماری است. او اشاره کرد که برخی از coronavirus تماس با ما-ردیابی اعضای سپاه می تواند استخدام شود از سمت جنوب و غرب محله است که Lightfoot نفع کمک می کند. "ما همه فکر کردن فراتر از coronavirus," او گفت: در یکی از روزهای اخیر به عنوان او آماده برای یک کنفرانس تلفنی با-شهر-سلامت مدیران و فدرال اپیدیولوژی. "شما نفرت شیوع, اما شما هرگز می خواهم به اجازه کار از این هدر برود."


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه coronavirus رفتار در داخل یک بیمار است.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • موفقیت هنگ کنگ و سنگاپور در جلوگیری از گسترش دارای درس برای, چگونه برای مهار آن در ایالات متحده است.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • با هر ویروس جدید ما درهم برای یک درمان جدید. می تواند ما را در تهیه داروهای ضدویروس برای مبارزه با بعد جهانی بحران ؟
  • چگونه بیماری های همه گیر را رو عمومی-بهداشت نوآوری prefigured انقلاب و دوباره ترسیم نقشه های.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت coronavirus قرنطینه.
آخرین مطالب