کریس افزار را هنوز هم "زندگی"

Facebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای بعد.آخرین شماره از مجله ی نیوی

توسط NEWS-SINGLE در 9 اردیبهشت 1399
Chris Wares Still Life

آخرین شماره از مجله ی نیویورکر ویژگی های "مارس 15 سال 2020" رنگارنگ حساب از یک روز در نیویورک که تبدیل به یک کانون بیماری همه گیر کوروناویروس. در آن ده ها تن از مجله نویسندگان و همکاران گرفتن عکس از زندگی در خیابان, در, فرار از آتش و tugboats و در بیمارستان آپارتمان شیروان و مترو. نتیجه یک فراکتال پرتره از شهر و کریس افزار را پوشش اتصالات مكمل يكديگر هستند. افزار به تازگی نوشت: ما در مورد رابطه اش به نیویورک:

"داشتن زندگی در شیکاگو برای سی سال من فقط تا به حال شده است یک بازدید کننده به نیویورک, اما من آن را دوست دارم شبیه هیچ دیگر شهر. پرتکاپو با غیر قابل پیش بینی مردم و مکان های غیر قابل تصور و پیش بینی نشده از لحظات زندگی وجود دارد اندازه گیری در ساعت است اما در پر بسته بندی شده دقیقه است که می توانید با پر کردن یک روز با ارزش یک سال از زندگی است. اما به تازگی بسته تا در خانه های ما در برابر یک در سراسر جهان ترور و زمان و در همه جا به نظر می رسید به لکه دار کردن برای تبدیل شدن به تقریبا Groundhog Day-ish مجبور به مرتب کردن بر اساس در حال حاضر-perfect tense—و یا به عنوان همکار من نیویورکر نویسندگان ماشا Gessen دقیق تر قرار داده و آن را 'loopy خال خال و گاهی اوقات قائم به خود است.' اما فاجعه نیز می تواند یک recalibrating کیفیت. آن را به ما یادآوری می کند که همه چیز واقعی زندگی (صبحانه چمن همسر) می تواند در زمان عادی تبدیل منعقد بیش از نگرانی و بی معنی است. ما در جزر و مد کم اما به عنوان همسر من یک معلم زیست شناسی, به من گفت: صبح امروز 'در حالی که ما فقط به قدم به عقب و نگاه کنید.' و واقعا زمانی که شما آن را بسیار شگفت انگیزی است."

برای نمایش دیگر از این شهر در زیر ببینید:

"3 مارس سال 1962" توسط آرتور Getz

"هنوز" توسط کریس افزار

"دید محدود" توسط Jorge کلمبو

پیدا کردن کریس افزار را پوشش کاریکاتور و بیشتر در Condé Nast فروشگاه.is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب