کلینت اسمیت پیوستن به <em>اقیانوس اطلس</em> به عنوان یک نویسنده کارکنان

اتاق پرس اقیانوس اطلس را استخدام کرده است Clint اسمیت به عنوان کارکنان نویسنده سردبیر جفری گلدبرگ ام

توسط NEWS-SINGLE در 6 مرداد 1399

اقیانوس اطلس را استخدام کرده است Clint اسمیت به عنوان کارکنان نویسنده سردبیر جفری گلدبرگ امروز اعلام کرد. اسمیت که دکترای خود را دریافت کرد در آموزش و پرورش از دانشگاه هاروارد در بهار امسال باعث شد تا اقیانوس اطلس در طول چند سال گذشته--در ماه ژوئن نوشت: تبدیل شدن به یک پدر و مادر در این سن از زندگی ماده و بخشی از اقیانوس اطلس's KING ویژه موضوع را در سال 2018 است.

اسمیت شروع می شود به عنوان یک نویسنده کارکنان در ماه سپتامبر و کمک در سراسر بخش با تاکید بر چاپ مجله و ایده های این بخش است. نوشتن او همچنین به نظر می رسد در اقیانوس اطلس's سپتامبر آینده موضوع است.

"من هیجان زده هستم که خوانندگان ما به زودی قادر خواهد بود به طور منظم پیدا کنید Clint ظریف نافذ و اخلاقی فوری نوشتن در سایت ما و در صفحات ما, با ما" گفت: گلدبرگ. "کلینت پدید آمده در سال های اخیر به عنوان یک ردیف بالا مفسر مقاله نویس و شاعر و علاوه بر این به ما توانمند فهرستی از نویسندگان خواهد غنی سازی اطلس."

اسمیت صرف حرفه خود را به عنوان یک نویسنده و معلم است. او تدریس در دبیرستان Prince george's County (در سال 2013 او به نام کریستین D. ساربانز معلم سال توسط مریلند شورای علوم انسانی). او در حال حاضر می آموزد نوشتن و ادبیات در سی مرکزی بازداشتگاه. اسمیت همچنین در حال حاضر یک امرسون همکار جدید در امریکا و او قبلا دریافت کمک هزینه های تحصیلی از بنیاد ملی علوم و هنر برای عدالت, صندوق, در میان دیگران. او 2014 ملی شعر اسلم قهرمان و یک سال 2017, دریافت Jerome J. Shestack جایزه از آمریکا بررسی شعر.

اولین مجموعه شعر شمارش تباربرنده 2017 ادبی, جایزه بهترین کتاب شعر از انجمن از انجمن کتابخانه های آمریکا; او یک فینالیست برای یک NAACP Image جایزه و کار خود را انتخاب شده بود به عنوان 2017 "یک کتاب یک نیواورلئان" انتخاب کتاب. کتاب آینده در سال آینده است چگونه کلمه گذشت است, کاوش چگونه سایت های سراسر کشور که متصل به برده داری دست و پنجه نرم کردن با و یا شکست به دست بگریبان شدن با تاریخ خود را.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de