مربی به احتمال زیاد به کریستین سینکلر مکی زیر ضبط-تنظیم تلاش

ادینبورگ تگزاس—کانادا کاپیتان کریستین سینکلر دو روز پس از شکستن رکورد عملکرد در برابر سنت کیتس بود یک تماشاگر

توسط NEWS-SINGLE در 12 بهمن 1398

ادینبورگ تگزاس—کانادا کاپیتان کریستین سینکلر دو روز پس از شکستن رکورد عملکرد در برابر سنت کیتس بود یک تماشاگر جمعه به عنوان تیم کانادا گرم در آموزش است.

جهان را با همه جلال گلزن بود پریمیر به عنوان 16 از هم تیمی های او تقسیم به دو گروه برای یک mini-game/رله اشتها آور پیش از آموزش اصلی دوره بود که باز به خبرنگاران گفت.

هشتم-رتبه کانادایی را در شماره 51 جامائیکا روز شنبه در کونکاکاف زنان المپیک مقدماتی قهرمانی در او-ب پارک.

این رگی Girlz می آیند اواسط هفته 1-0 دست دادن به پلاک 26 مکزیک.

با امکان پنج بازی در 12 روز در المپیک مقدماتی, سینکلر است به احتمال زیاد برای گرفتن یک استراحت در برخی از نقطه. آن را به خوبی می تواند شنبه برای 36 سال از برنابی B. C., به خصوص با توجه به گردباد چند روز او را به حال پس از به ثمر رساندن نقطه عطف اهداف No. 184 و 185 در 11-0 تخریب No. 127 سنت کیتس و نویس.

"شما نیاز به گسترش بازیکنان خود را در سراسر مسابقات" کانادا مربی Kenneth Heiner-Moller گفت.

"ما نیاز به مطمئن شوید که هر کس آماده است تا در طول کل مسابقات. ما که با Sincy اغلب و همچنین با پردازنده (32 ساله هافبک دزیره اسکات) اما Des بازی نمی کند بیش از حد در روز دیگر."

در حالی که سینکلر 11 اهداف شغلی برابر جامائیکا, Heiner-Moller دیگر قدرت شلیک در دسترس است.

آدریانا لئون آغاز شده که در برابر سنت کیتس و تا به حال چهار گل و تنظیم سینکلر رکورد شکن در روز است. دمار از روزگارمان درآورد Jordyn Huitema به ثمر رساند یکی پس از آمدن از نیمکت است.

جنین Beckie, Deanne رز و Nichelle شاهزاده همه آنها را نمی بینیم عمل اواسط هفته دیگر حمله گزینه های.

دروازه بان استفانی Labbe بیمارستان Allysha چپمن و اسکات را به طور منظم شروع نیز می تواند عمل را بعد از شروع بر روی نیمکت چهارشنبه. اسکات که با بازی در دقیقه 28 به عنوان یک جایگزین, یکی, فلیپ فلاپ دور از 150.

کانادا زنان 7-0-0 تمام وقت در برابر جامائیکا برگزاری 48-1 لبه در به ثمر رساند.

جامائیکا ممکن است بدون ستاره خود را مهاجم/کاپیتان. خدیجه (اسم) شاو تا به حال برای چک کردن در بیمارستان پس از برخورد سر با یک مکزیکی مدافع چهارشنبه. شاو که در فرانسه برای Girondins de Bordeaux بود پنج شنبه اما روت در خود.

"او یک در کلاس جهانی, مهاجم, فراتر از یک شک" هینر-Moller گفت. "آن خواهید بود بیش از حد بد است اگر او را بازی نمی کند. من امیدوارم که او می تواند در زمین."

جامائیکا strike force را نیز شامل تورنتو متولد تیفانی کامرون که نقش حرفه ای در نروژ است. او به عنوان یک جایگزین در مقابل مکزیک.

Heiner-Moller می گوید تیم او است بازگشت به کسب و کار پس از سینکلر جشن.

"او اولین کسی بودم که گفتن آن است. 'این است که در مورد من ما نیاز به مطمئن شوید که ما برنده یک بعدی', " او گفت:. "بنابراین من فکر می کنم ما در حال آماده به تمرکز می کنند."

پس از نمایش ناامید کننده در تابستان گذشته جام جهانی و برخی از subpar اجرای برنامه در پس کانادا تیم به نظر می رسد دوباره جوان با یک هدف جدید در مقابل آن — توکیو بازی های المپیک است. سینکلر گل heroics نیز کمک کرده اند ،

سینکلر اذعان گرفته است در حالی که برای خلاص شدن از طعم ناامید کننده در جام جهانی دور-از-16 خروج در سوئد.

"به نمایشگاه این نبود که احتمالا تا زمانی که ما شروع به این اردوگاه در آمادگی برای این مسابقات" او گفت:. "بدیهی است که ما تا به حال برخی از بازی ها در پاییز در آسیا است که رفتن نیست راه ما می خواستیم. آنها مرتب کردن بر اساس احساس مانند " اوه ما نیست کاملا وجود دارد.' و سپس چیزی در مورد آمدن به اردوگاه در اوایل ماه ژانویه فقط پرنیان میان تیم. شما فقط می تواند تمرکز shift به طور کامل به توکیو و مطمئن شوید ما وجود دارد.

"من فکر نمی کنم شما تا به حال بیش از آن — مسابقات که رفتن نیست راه شما امیدوار بود. حالا که ما داریم چیز دیگری که به تمرکز بر روی آن را واقعا کمک کرد."

کانادا در حال آمدن است به عقب مدال برنز در سال 2012 و 2016 بازی های المپیک است.

جامائیکا در جام جهانی برای اولین بار در تابستان گذشته خروج پس از دور اول ضرر و زیان به برزیل و ایتالیا و استرالیا است. این رگی Girlz واجد شرایط برای جام جهانی از طریق ضربات پنالتی برنده بیش از پاناما به پایان سوم در کونکاکاف مقدماتی پس از آمریکا و کانادا است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

"آنها در جام جهانی و سزاوار آنها وجود داشته باشد" هینر-Moller گفت. "این یک جام جهانی تیم.

"آنها باید برخی از بازیکنان فردی. اسم حیوان دست اموز شاو بود اما تنها یکی است. آنها رو به برخی از مهارت بازیکنان در سراسر زمین است. و من می دانم که آنها در حال کار کردن خیلی سخت است. آنها نوع سلام کردم و مزه آن من حدس می زنم بازی بین المللی فوتبال که در جام جهانی است. بنابراین شما می دانید آنچه در آن است و شما فقط می خواهید بیشتر.

"من انتظار یک بازی بسیار متعهد و بسیار مصمم جامائیکا تیم در زمین است."tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن