مربی و پرستار را نگه می دارد به آتش سوختن برای کانادا در بسکتبال المپیک, امید, در حالی که دستیار وزن آینده در اسپانیا

ناشناخته مسیر به توکیو المپیک از نو آغاز می شود برای کانادا مردان تیم بسکتبال این هفته به مراتب بیشتر از پاسخ

توسط NEWS-SINGLE در 18 فروردین 1399

ناشناخته مسیر به توکیو المپیک از نو آغاز می شود برای کانادا مردان تیم بسکتبال این هفته به مراتب بیشتر از پاسخ به سوالات.

یک کنفرانس تلفنی است که انتظار می رود به زودی با گرد هم آوردن مدیران و مربیان و بازیکنان حداقل به ارائه به روز رسانی های آینده.

"فقط به لمس پایه و نگه داشتن برخی از اتصال و نگه داشتن مردم با هم یک کمی" نیک, پرستار, سرمربی تیم رپتورز و کانادا تیم گفت: خود را در کنفرانس هفته گذشته است. "همچنین انتقال آن همان پیام (او ارائه می شود به رپتورز): برای سالم ماندن و اقامت مناسب به عنوان بهترین شما می توانید و هنگامی که زمان مناسب است ما به عقب بر گردیم به کار و reconvene."

پرستار همچنان ثابت قدم در تعقیب کانادا اولین المپیک اسکله در بسکتبال مردان در بیش از 20 سال است اما دستیار مربی در رپتورز کارکنان خانههای گلی خالی بین المللی خود را در آینده.

سرجیو Scariolo — که مربی اسپانیا به 2019 بسکتبال جام جهانی مدال طلا و برنز در سال 2016 المپیک ریو و نقره المپیک لندن در سال 2012 — وزن است که آیا یا نه به باقی می ماند در کار با تیم ملی. او تحت قرارداد از طریق 2020 المپیک اما در حال حاضر با توجه به یک فرمت از طریق 2024, پس از توکیو بازی شد و یک سال به تعویق افتاد.

"اگر آن را به من خوشحال می شوم که در ادامه او گفت:" در توییتر گفتگو با خبرنگاران اسپانیایی در روز جمعه با توجه به نسخه ترجمه شده در Eurohoops.net. "اما ما باید برای منعکس کردن با خانواده است. خانواده چیزی است که من باید قربانی بیشتر برای سال های بسیاری برای خیلی کوچک در خانه. و من هم برای رسیدن به یک توافق با رپتورز."

Scariolo شده از طریق بار پر سر و صدا پس از coronavirus آغاز شده ravaging جهان است. او در اسپانیا و مادرش هنوز هم زندگی در ایتالیا دو کشور نابود بیماری همه گیر.

"او به وضوح احساس شد آن را در یک سطح شخصی ... کمی زودتر از بقیه از ما. او مادر خود را وجود دارد در ایتالیا و ما صحبت شد تقریبا هر روز در مورد آنچه اتفاق می افتد وجود دارد," پرستار گفت: از دستیار خود را. "بدیهی است که او کمی بزرگتر و بالاتر-رده خطر و ویروس پخش شد وجود دارد."

برای کانادا تیم وجود دارد چند یقین اما آنها مهم هستند آنهایی که با این وجود. کانادا شده است مطمئن باشید آن را هنوز هم می تواند میزبان صلاحیت نهایی مسابقات برای تعیین یکی از چهار لکه های باز را برای بازی در حال حاضر برنامه ریزی برای شروع بعدی جولای.

"این ناامید کننده بود اما من می توانم صبر کنید. اجازه دهید آن را در چشم انداز: آن را تقریبا به عنوان ناامید کننده به آنچه اتفاق می افتد در سراسر در زندگی روزانه" پرستار گفت: او تماس بگیرید. "پس از عقب راندن یک سال ما باشه. ما بودند و ما مشتاق به انجام آن وجود دارد هیچ تردیدی در مورد آن. درست مثل ما مشتاق به بیرون رفتن و بازی با تورنتو رپتورز."

مسئله عمده مثل همیشه زمان و تاثیر آن را در دسترس بودن بازیکنان NBA.

آن را به عنوان اصلی مقدماتی مسابقات بود برای شروع در ویکتوریا دو روز پس از یک پتانسیل بازی 7 از سال 2020 NBA Finals. اگر 2020-21 NBA فصل را به عقب رانده و در همه — امکان مجزا اگر 2019-20 فصل رزومه و امتداد به ماه جولای و اوت و یا حتی ماه سپتامبر بالقوه برای زمان جنگ تابستان آینده واقعی است.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

آن را نمی ممکن است بگویید البته که فقط می افزاید: به نا امیدی است که بسکتبال مدیران در برخورد با ایران است. اما دانستن که در نهایت برخی از صورت ظاهر از حالت عادی باز خواهد گشت که به اندازه کافی در حال حاضر.

"واقعا به دنبال به جلو به آن ... امید و نماز که همه چیز خواهد شد نورد در تابستان آینده زمانی که ما در حال رفتن به قادر به رفتن به توکیو و بازی" پرستار گفت:. "من انتظار مقدماتی برای رفتن و همه چیز را فقط به عقب رانده شود ... یک سال."

Doug Smith


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن