کالج, بازیکنان فوتبال می تواند مقاومت خود بهره برداران

ایده های در میان همه گیر و تظاهرات در ورزشکاران می تواند تقاضا بهتر از درمان است. اقیانوس اطلس پس

توسط NEWS-SINGLE در 28 خرداد 1399
اقیانوس اطلس

پس از چند دهه از بازی به صورت رایگان و خطر بدن خود را, کالج, بازیکنان فوتبال در حال حاضر یک فرصت برای تحقق بخشیدن به قدرت خود را. Coronavirus همه گیر و ملی تمرکز بر بی عدالتی و نابرابری پس از کشتن جورج فلوید در حال ترکیب برای افزایش بازیکنان اهرم بیش از مدرسه خود را.

در اوایل این ماه بازیکنان در دانشگاه ایالتی فلوریدا خواستار عذرخواهی از مایک Norvell خود را از اول سال سر مربی. Norvell که سفید است و قبل از آن گفت: یک خبرنگار که او شخصا در ارتباط با هر یک از ورزشکاران خود را در مورد فلوید مرگ و پس از آن تظاهرات. اما ستاره دفاعی مقابله با ماروین ویلسون, که سیاه و سفید است, می دانستم که در غیر این صورت و در توییتر اعلام کرد که او و هم تیمی های خود "را نمی خواهد کار کردن تا اطلاع ثانوی." بازیکنان تهدید می کرد. Norvell گفت که او متاسفم و هیچ بازیکن منظم شد.

ناگهان کالج فوتبال به گوش دادن به ورزشکاران است. فلوید مرگ بر بی عدالتی و تبعیض و نابرابری در مواجهه با مردان سیاه پوست که کثرت لشکر من, کالج, بازیکنان با توجه به NCAA داده و اکثر نوازندگان برتر انتخاب شده در لیگ ملی فوتبال پیش نویس است. این بیماری همه گیر در ضمن تهدید کالج فصل فوتبال. مدیران ورزشی در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه به مرحله بازی ها با خیال راحت و با آنها مقابله با زشت اپتیک از تابع بازیکنان فوتبال به بازی حتی اگر دانش آموزان دیگر در حال آمدن به دانشگاه.

در این شرایط بازیکنان که صحبت کردن و باند با هم در یک موقعیت به زور اصلاحات.

برای بیش از 30 سال با من کار کرده اند در این فوتبال صنعت به عنوان یک عامل نمایندگی NFL بازیکنان و مربیان در هر دو دانشگاه و در سطح حرفه ای. بازی در این زمینه تغییر کرده است و همیشه برای بهتر به نظر من. اما خارج از میدان کسب و کار از دانشگاه و طرفدار فوتبال را شکوفا کرده است. در NFL فقط در مورد هر عمده مربوط به حوزه های صاحبان, مربیان, لیگ, مقامات اتحادیه مدیران و بازیکنان پرداخت شده است بسیار خوب و در بسیاری از موارد obscenely هست.

کالج, فوتبال, هم, شده است و جشن. لیست کسانی که تقسیم کردن میلیاردها دلار در تلویزیون و سایر درآمدها شامل NCAA مدیران; کنفرانس کمیسیون و مدیران; دانشگاه مدیران ورزشی و دیگر مقامات کالج; مربیان فوتبال به خصوص سر مربیان; دانشگاه جمع آوری کمک های مالی مبارزات انتخاباتی و مدیران که اجرای آنها; و مربیان از اکثر کالج های ورزشی است که بر خلاف فوتبال و بسکتبال نیست تولید درآمد به اندازه کافی برای پرداخت هزینه های خود را.

آیا شما ببینید که چه کسی است و نه دعوت به این جشن ؟

بازیکنان. به عبارت ساده, بازیکنان پیچ شدن. در ازای کار خود را از آنها دریافت کمک هزینه تحصیلی—اما هیچ چیز متناسب با سهم آنها را به کالج " خط پایین و یا به اسراف در شیوه زندگی از مربیان و مدیران. هیچ کشور دیگری قرار می دهد ورزشکاران از طریق یک سیستم است که اساسا اعلام شما انجام این کار, ما نگه داشتن پاداش و شما هیچ چیز نیست. آن را بی رحمانه و ناعادلانه سیستم و آمریکایی طرفداران ورزش تحمل آن را در باز. که جوان و با استعداد مردان سیاه شده اند قادر به به اشتراک گذاری در فضل کالج-فوتبال درآمد یک استارک تصویر از نابرابری به خصوص زمانی که اکثریت مردم در قدرت در کالج دو و میدانی سفید هستند.

عدم جبران خسارت برای بازیکنان فوتبال ناراحت است من تا حد زیادی برای سال های بسیاری را—تا آنجا که من سعی کردم برای ایجاد یک جایگزین توسعه مسیر برای برترین بازیکنان فوتبال. هر چند طرفدار هاکی و بیس بال یک سیستم مزرعه فوتبال ندارد یکی است. اما تغییر معنی دار بوده است و به کندی بیا به کالج ورزش اصولا چرا که به عنوان یک ایالت فلوریدا فوتبال, بازیکن, Camren مک دونالد به تازگی گفته نیویورک تایمز بازیکنان هیچ صدای در چگونه فوتبال کالج اجرا شده است.

بسیاری از مفسران به حق برافراشته در برابر این سیستم برای سال و اخیرا قانونگذاران ایالتی از ایالات قرمز و آبی—تصویب قانون با هدف اصلاح این سیستم است. اخیر دولت لوایح حمایت از ورزشکاران " حق خود "نام و شباهت" اجازه می دهد کالج, بازیکنان فوتبال برای تجاری تصویر خود را, اما این اقدامات صرفا اندک اندک خوردن در لبه از یک مشکل بزرگتر است. بدتر هنوز, کالج مدیران ورزشی و NCAA در حال حاضر در حال رایزنی با کنگره برای محدودیت به این قانون.

کالج, بازیکنان فوتبال باید پرداخت حقوق و دستمزد. عدم که بازیکنان نیاز به برخی از جایگزین های دیگر به سیستم فعلی.

نیروهایی که کار کرده اند در برابر آنها را برای چندین دهه در حال قدرتمند: سر مربیان, مدیران ورزشی, دادگاه های فدرال و مقامات منتخب, NFL, ورزشی رسانه ملی روابط کار هیئت مدیره و غیره. بازیکنان می توانند در این گروه است.

اما آنها می توانید تعداد خود را. آنها باید تقاضای واقعی دستمزد یک طرح بازنشستگی و غرامت کارگران—به عبارت دیگر برخی از همان شرایط کار لذت می برد توسط هر کارمند. آنها همچنین باید تقاضا شرایط کاری امن تر—برای مثال کوتاه فصل و بیشتر زمان شخصی در offseason. در اینجا من برنامه عمل برای بازیکنان:

آنها نیاز به درک این سطح از قدرت آنها دارای. آن نامحدود است. NCAA کالج, فوتبال, مربیان و حتی NFL مقامات این را می دانند. هیچ یک از این احزاب می تواند نیروی بازیکنان به بازی فوتبال کالج است.

دوم بازیکنان نیاز به سازماندهی از طریق رسانه های اجتماعی. خوشبختانه, آن را متوسط و بسیاری از آنها naturals در استفاده از. در طول همان هفته که فلوریدا دولت ویلسون صحبت کردن در توییتر بسیاری سابق بازیکنان فوتبال در دانشگاه آیووا و حامیان آنها جلو آمد در رسانه های اجتماعی با اتهامات نژادپرستانه نظرات و رفتار قلدری توسط Hawkeyes' مربی قدرت. آیووا, این, خدمت, سر مربی, کرک Ferentz بعدها اذعان کرد یک "نقطه کور."

سوم بازیکنان باید بدانید که اطلاعات وجود داشته باشد تا ثابت کند که سازماندهی کار می کند و آن را بدون عواقب منفی برای آنها. پنج سال پیش اعضای دانشگاه میسوری تیم فوتبال اعتراض مدیران' پاسخ به یک سری از نژادی, حوادث, تهدید به توقف بازی. و از آنجا که درآمد تهدید شد, بازیکنان پیروزی, رئیس جمهور استعفا داد و مهم هیچ بازیکن بودند به حالت تعلیق و یا در غیر این صورت منظم برای تهدید.

هر دوره از عمل است خطرات و بزرگترین است که بسیاری از دانشگاه ها را به سادگی رها کردن فوتبال است. فیلدینگ یک تیم را تبدیل به بیش از حد گران است اگر بازیکنان پرداخت می شود; غرامت کارگران به تنهایی می خواهد هزینه سنگین است.

اما مدارس است که نمی توانیم به درمان بازیکنان به درستی باید رها کردن ورزش در هر رویداد. فشار بر آنها را تنها به احتمال زیاد به رشد است. توسط برخی از نشانه های, قوی ترین, دانشکده فوتبال-کنفرانس شروع به جلو و دور ترک مدارس با ضعیف تر برنامه ها در پشت. اگر برخی از کالج ها رها فوتبال بازیکنان خود را می تواند از دست دادن بورسیه و بهترین شانس خود را در آموزش عالی است. اما هر گونه تغییر در سیاست را ادعا می کنند برخی از قربانیان و فعلی وضعیت موجود ساخته شده در بهره برداری از بازیکنان فوتبال است نه یک ارزش پایدار.

یکی دیگر از استدلال من شنیده ام این است: چه اتفاقی برای بازیکنان که می تواند آن را در NFL? اگر دانشگاه های افت فوتبال آنها از دست دادن. اما مشروع NFL چشم انداز باید بدانید که پیشاهنگی و استعداد عوامل را پیدا خواهد کرد آنها بدون توجه به آنچه. استعداد-جستجو دستگاه کارآمد و بی امان. رقابت میان تیم NFL خواهد اطمینان حاصل شود که بهترین بازیکنان را هرگز کشف نشده است. علاوه بر این سایر افراد از جمله من را حفظ خواهد کرد تلاش برای شروع به جایگزین های فوتبال کالج است. سیستم عامل جدید پدیدار خواهد شد برای هر بازیکن با استعداد به نمایش گذاشتن مهارت های خود را.

علاوه بر طرفدار فوتبال همیشه می توانید سرمایه گذاری خود را در توسعه برنامه در هر زمان آن را می خواهد. آن را فقط تا به حال به دلیل این که دانشگاه در حال اجرا است یک جزئی-سیستم لیگ بدون هیچ هزینه به NFL.

کوچک cenacolo از مردم شده است کنترل کالج, فوتبال, برای چند دهه, و آنها به تنهایی لذت می برد عظیم gusher از پول است. ممکن است آنها احساس می کنند که برخی از سازش است که ارزش حفظ قدرت خود و شیوه زندگی? در واقع این افراد هر چیزی را به انجام این کار. آنها می دانند که زمانی که یک کنفرانس کمیساریای می توانید کسب نزدیک به 5 میلیون دلار در سال این ورزش همچنین می توانید آمد تا با پول به ایجاد یک سیستم عادلانه تر برای بازیکنان است.

در خواست یک گروه از مردان جوان به تقاضای درمان بهتر من درخواست آنها را به یک ریسک است. اما آنها در حال حاضر انجام این کار است. هر روز بیشتر بازیکنان در حال صحبت کردن در مورد چگونه آنها ناعادلانه رفتار شده است در کالج خود را-فوتبال را تجربه کنند. دفاع از خود را در حال تبدیل شدن به جریان اصلی و پذیرفته شده است. آنها جسور یکی دیگر.

بازیکنان فقط باید بدانید که چه چیزی را بپرسید. غرایز خود صحیح هستند و آنها می تواند کمک به خود را با پیدا کردن صدای خود را.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب