کالج رهبران باید انگیزه های غلط

ایده های اگر ما می خواهیم روسای دانشگاه ها به منظور حفاظت از رفاه جوامع خود ما نیاز به تغییر راه آنها مورد

توسط NEWS-SINGLE در 11 تیر 1399
شاتر / اطلس

جانت فریکک استاد روانشناسی در دانشگاه گرجستان نیست خوشحال در مورد موسسه برنامه ای برای کاهش مدت است. به عنوان موارد تایید شده از رمان coronavirus تورم به بالاترین رکورد در کشور است که بازگشایی اکثر کسب و کار در آن عمومی موسسات آموزش عالی در حال فشار دادن به جلو با تهاجمی بازگشت-به-پردیس در نظر دارد. به ویژه در فریکک شوکه شده است که سیستم دانشگاه گرجستان (USG) بدن است که نظارت دولت 26 نهادهای عمومی به نظر می رسد که تحت فشار آن موسسات عضو به نیاز به ماسک در ساختمان ها و کلاس های درس با وجود این واقعیت است که آنها در معرض خطر برای محیط های انتقال و ماسک را کاهش می دهد که انتقال قابل ملاحظه ای است.

او به تنهایی است. هزاران نفر از دانشجویان دانشکده پدر و مادر و سایر اشخاص علاقه مند باید با امضای یک طومار خواستار آن است که گرجستان را به دولت کالج ها و دانشگاه ها نیاز به ماسک—و که آنها نمی جلوگیری از دانشجویان یا اعضای هیئت علمی از کار از راه دور در این پاییز.

اضطراب را به دست آورد برخی از مشکلاتی که در تولید چند نتایج تا کنون. سردرگمی را تشدید کرده به خشم. در موسسه فناوری جورجیا یک USG عضو جایی که من هستم شاغل استاد برخی از اعضای هیئت علمی احساس خیانت یک درایو به بازگشت که به نظر می رسد هر دو میزان با خود رفاه و به احتمال زیاد به کاهش کیفیت آموزش. مسکونی دانش آموزان در حال سازماندهی در برابر مسکن قرارداد که به نظر می رسد به منع لغو تا پس از آموزش طرح های نهایی و دانشجویان بین المللی در حال ابراز احساسات رها به عنوان ویزا و محدودیت های مسافرتی خرس را بر روی آنها. در جای دیگر در دولت و در سراسر کشور اعضای هیات علمی و دانشجویان احساس به عنوان اگر آنها در حال مبارزه علیه موسسات خود را که می خواهید وانمود کند همه چیز عادی است به جای همکاری به شکل از چگونه برای مدیریت آن است.

در بخشی که به دلیل پردیس رهبران مشوق نمی تراز با کسانی که از جوامع خود. کالج مدیران نگران هزینه های اقتصادی دانش آموزانی که همین حالا ثبت نام یا کسی که نمی خواهد پرداخت هزینه برای مسکن. در نهادهای عمومی مانند دانشگاه گرجستان رئیس جمهور و provosts نیز بازی سیاسی مرغ با دولت خود سیستم قانونگذاری و فرماندار. در روستایی آنهایی که مانند امهرست و پن استیت تصمیم گیری دانشگاه ها را در مورد سقوط می تواند ذخیره و یا از بین بردن کالج شهرها در آن واقع شده است. به جای رو به انتخاب های دشوار وضعیت مطالبات بسیاری از این رهبران پنهان در زیر پوشش سیاست واقعگرایانه به این امید که با افزایش مورد شمارش خواهد شد و تصمیم گیری برای آنها را. دیگران cowering پشت توهمات. آنها می توانید انجام دهید چرا که آنها انگیزه کمی برای انجام در غیر این صورت.

که فریکک تفکر: چه انگیزه فراموش کردن گوش از دانشگاه نیستند ؟ یکی از آنها این است که دانشگاه, رتبه بندی, به خصوص سالانه U. s. اخبار & گزارش جهانی خلاصه ای از "بهترین کالج ها." والدین و دانش آموزان آینده نگر راهنمای تکیه می کنند که با توجه به دانشگاه به عنوان رئیس جمهور و اعضای هیئت امنا زمانی که آنها در حال مانورهای رندانه به صورت حرفه ای ایستگاه نسبت به "همکار" و "aspirational" نهاد. برخی حتی ساخت بالا بردن رتبه خود را در برنامه های استراتژیک و یا کراوات پیشرفت اجرایی پاداش. اگر امنیت عمومی و جامعه سلامتی نمی خواهد حرکت پردیس رهبران شاید این رتبه بندی خواهد او استدلال.

بنابراین فریکک و دانشگاه گرجستان همکاران ایجاد یک صفحه گسترده است که در مقایسه با سیاست در دولت گل سرسبد دانشگاه در سراسر کشور. "پس از گردآوری داده ها, ما همه نوع در آن خیره شد و متوجه چیزی شدید از همگام" Frick به من گفت. آنها دریافتند که در میان 20 دانشگاه یک لیست که شامل UCLA دانشگاه ویرجینیا و دانشگاه میشیگان تنها دو نیست که برخی از ارائه به نیاز به ماسک در کلاس های درس: Georgia Tech و دانشگاه گرجستان. پیدا کردن تبدیل برخی از سران. "این زمانی است که بحث های عمومی COVID-بازگشایی برنامه رفت و از عبور کنجکاوی به یک موضوع فوری از امنیت جامعه و تمامیت علمی," او گفت:.

انگیزه است که ایجاد انگیزه دانشگاهی رهبران و راه است که در آن عملکرد خود را ارزیابی و برخورد با نیازهای دانشگاه ها و ترکیبات آنها. ضرورت است که فوران کرده است در اطراف coronavirus و antiblack نژادپرستی در این سال باید افتتاح یک عصر جدید در ارزیابی کالج, موفقیت, یک, که در آن مدارس اندازه گیری می شوند نه بر اساس ثروت خود را, اما در فضائل آنها تجسم در عملیات های خود و در عدالت آنها دستیابی به درون جوامع خود.

تیاو پوچی عددی رتبه بندی مکانیزم برای کالج ها آشکار می شود لحظه ای که شما نگاه کنید که چگونه آمریکا, اخبار, محاسبه آن است. روش بار خوانده شده مانند یک سیاه چال و اژدها شخصیت ورق: 8 درصد برای کلاس size; 10 درصد بالا-مدرسه-کلاس ایستاده; 4.4 درصد برای اولین بار-به-دوم-سال حفظ دانشجویی و غیره.

فانتزی عقل وجود شواهد وجود دارد که با اضافه کردن اقدامات از سهام به رتبه بندی می توانید برخی از اثر مثبت است. در 2018, اخبار ایالات متحده شروع به اندازه گیری "تحرک اجتماعی" یک نمره آن را نسبت به عملکرد گیرنده از پل کمک دولتی جایزه برای دانش آموزان استثنایی نیاز مالی. این تغییر کمک UC ریورساید حرکت 39 نقاط که سال تشکر در بخشی به 56 درصد از آن بدن دانش آموز دریافت کمک های مالی. اما به طور کلی تغییر کرده است تا به حال محدود تاثیر است. همان ثروتمند مدارس هنوز هم در بالا آمده: دانشگاه هاروارد, کالج ویلیامز UC برکلی ، این تا حدودی به دلیل اجتماعی-تحرک متریک حساب برای تنها 5 درصد از کل رتبه بندی در حالی که تغییرات دیگر را جبران سود از اندازه گیری پل عملکرد در وهله اول.

به جای این رتبه بندی بیشتر از یک پروکسی برای ثروت و شهرت. بیست درصد از آن می آید از "نظر کارشناس" است که به طور معمول گردآوری از نظرسنجی از رئیس جمهور provosts و دیگر مدیران است که رتبه خود قرار همسالان. این بیشتر پاداش مدارس با بهترین شهرت را در حالی که همچنین تشویق رهبران مدرسه به شکل خود aggrandizing کارتل. و 7.75 درصد از رتبه بندی می آید از نمرات آزمون های استاندارد (SAT و ACT), امتحانات که پاداش ثروتمند دانش آموزانی که خانواده ها می توانند هزینه تدریس خصوصی برای آنها و مجازات, سیاه, اسپانیایی و لاتین دانش آموزان در خاص است. از دیگر اقدامات به طور مستقیم از ثروت: 10 درصد از هر دانش آموز صرف; 7 درصد از دانشکده حقوق; 5 درصد از فارغ التحصیلان دادن. با هم که تقریبا 50 درصد از محاسبه تقویت دریافت مزایای. Georgia Tech, رئیس جمهور انجل Cabrera خلاصه وضعیت در یک پانل در سال گذشته Aspen Ideas جشنواره: "بیشتر دانش آموزان ما را انتخاب کنید نه برای کمک به بالاتر اعتبار ما می رود."

و بنابراین پردیس رهبران باید به دنبال فعالیت های که اضافه کردن دلار بیشتر: کمک های مالی برای ساختمان های جدید به ارائه بیشتر هزینه سرانه دانشجو; افزایش انتخاب برای پذیرش از طریق نمرات و نمرات آزمون; موقوفات به فریب معروف اساتید به پرداخت حقوق بالاتر که پس از برنده شدن کمک هزینه های تحقیقاتی به جذب دانشجویان تحصیلات تکمیلی که می تواند در خدمت به عنوان دستیار آموزش برای کاهش اندازه کلاس. از دیدگاه بلند پروازانه دانشکده یا رئیس جمهور COVID-19 ممکن است مانند نگاه کنید فقط یک تحریک کننده انحراف از دستیابی به آن اهداف چند که تحت تاثیر قرار خواهد یک راه یا دیگری با بهداشت عمومی بحران.

در عین حال دانشگاه در حال آماده کردن خود برای میزبان شیوع گسترده. بزرگسالان جوان هستند و رانندگان جدید موج از عفونت به خصوص در سراسر کمربند خورشید. سنتی-سن دانشجویان ممکن است در کاهش خطر عوارض جدی از COVID-19 اما آنها هنوز هم بردار برای انتقال به بقیه دانشگاه و جامعه از جمله تر و آسیب پذیر تر علمی و کارکنان. برنامه های ورزشی که بازگشت برای تابستان عمل در حال حاضر تجربه شیوع بیماری و در عین حال بسیاری از مدارس هیچ برنامه ای برای تست جمعیت دانشجویی پس از ورود.

قدیمی و ضعیف تنها کسانی نیستند که در معرض خطر است یا نه. همه دانشجویان در بزرگسالان جوان و جوان, بزرگسالان بدون شرایط بهداشتی است که آنها را در خطر ابتلا به بیماری های جدی و یا مرگ از رمان coronavirus. بسیاری از می تواند به این بیماری در خانه به خانواده و یا به شهروندان در جامعه محلی است. و در دراز مدت اثرات SARS-CoV-2 حتی در موارد بدون علامت هستند هر دو ترسناک و هنوز هم تا حد زیادی ناشناخته; برخی در حال حاضر فکر می کنم این بیماری ممکن است باعث بروز دیابت است. افزایش خطر بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در میان, سیاه, اسپانیایی, لاتین, و مردم بومی به این معنی است که درمان دانشجویان به عنوان امن صرفا به دلیل سن خود را نیز به احتمال زیاد به یک نژاد متفاوت تاثیر است.

فراتر از معیارهای نورد به رتبه بندی انگیزه است که آیا ایجاد انگیزه در دانشگاه ها نیز بیشتر مواد نمی اخلاقی: نگرانی در مورد از دست دادن درآمد حاصل از دانش آموزان ، والدین و دولت های ایالتی. در مدارس خصوصی در خصوص هزینه های بالای دانشگاه, ممکن است احساس misaligned با آموزش آنلاین برای بسیاری از کسانی که در حال پرداخت شهریه صورتحساب حتی اگر گاز گرفتن گلوله مجازی ترم ممکن است کمک به پردیس زندگی بازگشت در بهار. و نهادهای عمومی که دیده اند حمایت دولت امریکا در دهه های اخیر را دلیل خوبی برای حفظ ثبت نام و در نتیجه جریان وجوه به خزانه دولت است. در Georgia Tech, یک اسلاید پاورپوینت در مورد تعیین کلاس برای سقوط ذکر شده "حفاظت از سلامت هیئت علمی و کارکنان و دانشجویان" به عنوان چهارمین گلوله در یک لیست از اهداف و فقط تحت "کیفیت اول سال تجربه."

با وجود این همه برنامه برای محدود کردن coronavirus را گسترش در حالی که حفظ هر چیزی شبیه زندگی پردیس مقدار بیشتر به تفکر جادویی. نوشتن در این نیویورک تایمز دریک دانشگاه استاد روانشناسی آنها را به نام توهم. اسکات گالووی استاد در دانشگاه نیویورک استرن دانشکده بازرگانی شده این باورند که کالج رئیس جمهور خواهد غار و مجازی در پایان اما او فکر می کند که آنها در حال انتظار تا سپرده و پرداخت شهریه می رسند.

اگر آنها نمی, شیوع بیماری و مرگ و میر در پردیس قطعا هم بزنید تا طوفان از سرزنش رهبران که اجرای آن نهاد. در نظریه ها می تواند به صورت مسئولیتی در قبال سهل انگاری ناخالص (برخی از آنها حتی تلاش برای انکار مسئولیت). اما در حال حاضر چنین نگرانی در حال توجیه علیه محلی و یا دولت به طور متوسط. این احساس که هیچ جا بدون خطر تبدیل به یک عامل اصلی در میان اخیر پردیس ارتباطات است. کمتر بنابراین وظیفه به حداقل رساندن خطر.

اگر آمریکایی ها باید رتبه بندی موسسات آموزش عالی عددی حداقل آنها می تواند انجام دهد این است که پایه رتبه بندی در چیزی مهم تر از پول است. پس از همه COVID-19 نیست تنها بحران اخلاقی در محوطه دانشگاه. برای مثال نژادی و قومی ترکیب بدنه دانشجویی و هیئت علمی در موسسات آمریکایی باقی می ماند همگام با کل جمعیت ایالات متحده و اغلب با محلی یا منطقه ای جمعیت خاص مدارس به عنوان به خوبی. مدارس نیز ممکن است بندر جو سازمانی تبعیض و آزار و اذیت.

علاوه بر این بسیاری از دانشگاه ها سنگر از نابرابری اقتصادی. آموزش عالی آمریکا تبدیل شده است یک سیستم طبقه برای دانشکده است که در آن چند خوش شانس لذت بردن دائم شاغل شغل در حالی که سه چهارم هستند untenured و بیش از نیمی از متوسط هستند "مکمل"—موقت معلمان پرداخت می شود به سختی در هر صورت کلاس. نتیجه فاجعه بار می تواند برای هر دو دانشکده و دانش آموزان خود را. از ایالات متحده, اخبار رتبه بندی می کند حساب برای بسیاری از استادان که تمام وقت, اما تنها به 1 درصد از کل اندازه گیری, و در راه است که می تواند حذف مکمل' پرداخت کم از دانشکده حقوق و دستمزد محاسبه بیش از حد. و برای دانش آموزان, بالا رفتن سرسام آور هزینه های آموزش عالی ساخته شده است که بدست آوردن درجه یک مبارزه برای همه اما ثروتمندترین خانواده.

COVID-19 نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای و یا بنابراین ما امیدواریم. حتی اگر این ویروس همچنان ادامه دارد که در دراز مدت انسان رنج وجود دارد اعتماد به نفس است که درمان و واکسن ها و روش های دیگر کمک خواهد کرد که آن را مدیریت کند. این "رمان" coronavirus را متوقف خواهد کرد به طوری رمان و فوری آن تاثیر بر زندگی روزمره خواهد آباته.

اما کالج ها و دانشگاه ها هنوز هم باید برای رسیدگی به انواع تهدیدات و بی عدالتی و باید پاسخگو چگونه آنها را انتخاب کنید برای انجام این کار.

کالج رتبه بندی بد هستند. آنها فن شعله های آتش از نابرابری اقتصادی و تقویت یک متی اثر در فرصت های آموزشی و تنزل مدنی عملکرد آموزش عالی است. آن است که هرگز ممکن است برای گرفتن ناپایدار خواص مانند کیفیت آموزشی چه رسد به حقوق صاحبان سهام با معیارهای shoehorned به مدلهای آماری. در سال 2005 واشنگتن ماهانه خود را راه اندازی رتبه بندی, به دنبال ارزیابی دانشگاه ها بر اساس سهم خود را به خوبی. آن را به عنوان موثر به عنوان U. s. اخبار رتبه بندی و هنوز هم تلاش می کند تا به جوش نژادی, اقتصادی, پزشکی و عدالت را به یک "نمره." اما اگر دانشگاه باید به ثمر رساند و سپس اجازه دهید ما آنها را قضاوت بر اساس عدالت آنها تولید نه فقط ثروت آنها تعلق. که انگیزه رهبران خود به پیشرفت واقعی و نه فقط به پرداخت خدمات لب به این اهداف پس از جمع آوری کمک های مالی و آزمون-نمره افزایش می ادامه خواهد داد.

وسواس بسیاری از کالج رهبران با حفظ و یا بهبود پردیس معیارهای جای زندگی انسان است یک رسوایی است. Coronavirus ارائه می دهد این رهبران یک فرصت برای نشان دادن یک تعهد واقعی به رفاه اجتماعی و عدالت است. که دشوار خواهد بود برای تغییر کالج رئیس جمهور provosts, رؤسای و مدیران دیگر. آنها را مجبور به تغییر مسیر منابع و تجدید نظر در اهداف. آنها را مجبور به مبارزه با جنگ های جدید با امنای تخته بود. آنها را به چوب گردن خود را پیدا می کند و برخی ممکن است خطر اخراج شدن. اما این چیزی است که رهبران آنها پرداخت می شود به انجام.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب