کمدی از دست می دهد یک خانه: سازندگان: از شهروندان نشسته تیپ

شهروندان نشسته تیپ گسترده در این دوره از دو و نیم دهه به واقعی خنده کارخانه با مدارس و تئاتر در هر دو سواحل و

توسط NEWS-SINGLE در 4 اردیبهشت 1399
A sold out box office at UCB.
شهروندان نشسته تیپ گسترده در این دوره از دو و نیم دهه به واقعی خنده کارخانه با مدارس و تئاتر در هر دو سواحل و ستاره فارغ التحصیلان.عکس توسط کریستوفر گرگوری / نیویورک تایمز / Redux

بسیاری از مردم پیامک من در روز سه شنبه زمانی که Amy Poehler, Ian Roberts, مت Besser و مت والش—موسسان شهروندان نشسته تیپ یک بداهه-کمدی colossus—اعلام کرد که آنها خواهد بود به طور دائم بسته شدن خود مغرور hell's Kitchen تئاتر و شلوغ مرکز آموزش نزدیکی ایستگاه پن. اساسا آنها خواهد بود خروج از نیویورک, شهرستان که در آن آنها می خواهم خود را شروع کردم و در اواسط دهه نود به عنوان یک پاره پاره تریک گروه از شیکاگو با برنامه های بدین تازه وارد شدن "بله و" رویکرد به کمدی و زندگی است. مردم پیام کوتاه من راه آنها را زمانی که یک معشوق اما در بلند دندانه دار شکل عمومی می میرد علل طبیعی—همراه با frowny emoji هیچ تسلیت توجه داشته باشید لازم است.

روشن, من یک تریک متعصب. من یکی از آن بچه ها که شروع ناخواسته مکالمات در میله خود را در مورد هارولد تیم است. اما پنج سال پیش من در زمان U. C. B. تریک 101 کلاس "مخفی" را به نوشتن در مورد تجربه و صعود سریع U. C. B. موسسه—برای این مجله. بنابراین اخبار مورد علاقه. برای چند ماه به من نوشت: این قطعه را من پیدا کردم خودم با وسواس تریک کمدی و حتی ممکن است شروع کرده اند برخی از ناخواسته مکالمات در مورد این موضوع در میله های زندان و خارج از آنها. ما خیلی متفاوت تریک مرد و I. من هم احساس شدید اضطراب سخت و ناگهانی خواندن توییت توسط کمدین مکس Silvestri: "در حال حاضر UCB در حال حاضر شما لازم نیست."

U. C. B. آغاز شده است که به عنوان یک مادر و پاپ کمدی-آموزش فروشگاه قرار دارد در سابق باشگاه گسترش در این دوره از دو و نیم دهه به واقعی خنده کارخانه با مدارس و تئاتر در سواحل هر دو و یک ستاره نکردم استخر از فارغ التحصیلان. (Donald Glover, Ilana Glazer و اوبری پلازا همه خود را شروع کردم در U. C. B. کلاس.) در طول راه این شرکت مواجه می شوند بسیاری از مسائل است که به طور معمول همراه با رشد ناگهانی—مسائل مربوط به ورود و ایمنی و نظارت و اصالت و کیفیت. نوازندگان نیست پرداخت شود و حتی به عنوان قیمت بلیط مطرح شد. سالن های با شخصیت (دفعات بازدید: دوده) و عمده زیربنایی نقص (دفعات بازدید: کثیف دستشویی و حمام) به روز رسانی شد برای براق ناشناس عرصه (با کاملا طبیعی حمام و سرویس بهداشتی). در مارس 12th, به عنوان بسیاری از فضاهای عملکرد در نیویورک و لس آنجلس شروع به شاتر, U. C. B. هنری مدیران اطلاع کارکنان خود را که در تئاتر و مراکز آموزشی خواهد بود بسته به طور نامحدود. کمتر از یک هفته بعد آنها گذاشته همه تئاتر کارکنان.

به زمانی که من گزارش مجله من قطعه فارغ التحصیلان این سیستم اغلب توصیف U. C. B. عنوان cultlike. درست است که این شرکت از شما خواسته به پرداخت صدها دلار برای هر کلاس های پی در پی, به طوری که شما می توانید—شاید در نهایت تبدیل شدن به مزد مجری. (به عنوان مورد علاقه طنز تصویری قرار داده و آن را "نگاهی به قوانین آنها به زور شما به دنبال: شما باید به توافق برسند با همه چیز شما می توانید می گویند شما نمی توانید سوال بپرسید.") اما حتی به عنوان کسی که می خواهم امضا به عنوان یک شکاک, من احساس شنیدن این خبر کمی مانند یک دستیار که نمی تواند کمک کند اما نگاه از روی علاقه در من روز آفتابی انجام مزرعه جمعی کار (یا شی کار) در یک میدان (یا یک تنگ مرحله). U. C. B. هر چه عیبی آیا ارائه یک خانه واقعی برای بسیاری از wide-eyed خیال در نیویورک که سرگردان در به دنبال رفاقت و یا یک هویت جدید. تریک مرد است که احتمالا یک گام از hacky-گونی پسر یا ضروری-روغن دختر بچه, بعد از همه.

تریک پسر رپ بد چون تریک کمدی است که اغلب بسیار بد است. حد عالی رساندن است که می آید از ویرایش و تمرین یک طرح منجر می شود وجود ندارد و در خود به خود تولید می شود ، تماشای مردم در آن شکست می تواند viscerally دردناک است. اما تریک نیز می تواند تکان دهنده و آن زمانی است که آن را احساس می کند مانند یک بیت از نزدیک سحر و جادو. حقیقت این است که این بیماری همه گیر کوروناویروس می آید برای خوب و بد فرهنگ به طور یکسان. این بیماری همه گیر نمی تمایز بین باز مایک شب در محلی خود را Laff زیستن و کاملا دستکاری شده مجموعه بازی به هزاران نفر. باشگاه های کمدی از همه راه راه گرفته اند بیس بال خفاش ها را به زانو خود را و کمدین هستند فرفره-کمتر مخاطبان کمتر در زمانی که ما نیاز به طنز بیشتر است.

U. C. B. بود زیبا و ناقص چیزی. در روز های اولیه آن اجرا به نیتروژن بازدید به مخاطبان و Adam McKay صحنه خود را faux خودکشی یک سقف با یک مانکن. حتی اگر آن را بدل به چیزی بیشتر شرکت های بزرگ عمومی بیشتر بسته شدن آن در نیویورک فضاهای آمار من راه لغو N. B. A. بسکتبال ضربه شریک زندگی من است. من به یاد داشته باشید تماشای چهره اش سقوط—اگر که رفته چه چیزی باقی میماند ؟ برای هر کس گمان من چیزی وجود دارد که قرار شده است در مکث و یا به طور کامل ریشه کن شده است که, اما, اهمیتی, درایو, خانه واقع از ما افتضاح واقعیت جدید. گاهی اوقات آن را حتی می تواند احساس مانند تخریب یک خانه سابق.

اما من نمی موم بیش از حد مرثیهای. در فوریه من کشیده مذکور شریک برای روز ولنتاین عملکرد در سابق U. C. B. تئاتر در چلسی در حال حاضر ساکنان توسط تریک پناهندگی. ما شاهد یک نمایش به نام "Nate," با بازی ناتالی Palamides که مبتکر ترین سکس های خنده دار, یک زن برهنه, بی انتها غم انگیز وتفریحی در مورد عملکرد جنسی رضایت من تا کنون دیده ام. آن را دیگر U. C. B., که در آن من می خواهم با حضور در یک نمایش به نام "گوتنبرگ! موسیقی!" به عنوان یک نوجوان و خندید و من فکر می کردم من می خواهم عبور. اما این همان فضا است. همان طبقه مهم. کمی بهتر کارکنان نوار.

در فراق نامه, U. C. B. چهار امپراتوری بنیانگذاران آمده اند تا شناخته شود نوشت: "UCB است نه خروج از شهر نیویورک است. مدرسه و تئاتر را در ادامه در مقایسه به پایین شکل خواهد بود که بسیار شبیه به نحوه اداره می شود هنگامی که ما برای اولین بار آغاز شده در نیویورک بیش از 20 سال پیش است." این طرح به برگزاری کلاس را نشان می دهد و در اجاره فضاهای اطراف شهرستان. من امیدوارم که این به این معنی است که بیشتر مردم قادر خواهد بود برای پیدا کردن یک خانه و خانواده و فرقه هر چه در میان هموطنان خود کمدی پیشرفته در یک فاصله امن. اما امید واقعی—دیگر از آن برای سلامت جامعه ما—این است که واقعا همه چیز خوب خواهد شد و راهی برای بازگشت پیدا کنید. شاید در مورد تریک کمدی, آن را نمی خواهد همان سرمایه گذاری, گروگان توسط همان چهار دوستان است. اما Poehler, رابرتز, Besser و والش از طریق همیشه در حال گسترش وب استعداد آموزش دیده اند هزاران و هزاران نفر از مردم در ایمان خود را از حقیقت در کمدی. هیچ ویروس می تواند خفه کردن آن است. فقط سعی کنید به خلاص شدن از شر "شاه لیر" از احمق. بد بازی.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه coronavirus رفتار در داخل یک بیمار است.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • موفقیت هنگ کنگ و سنگاپور در جلوگیری از گسترش دارای درس برای, چگونه برای مهار آن در ایالات متحده است.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • با هر ویروس جدید ما درهم برای یک درمان جدید. می تواند ما را در تهیه داروهای ضدویروس برای مبارزه با بعد جهانی بحران ؟
  • چگونه بیماری های همه گیر را رو عمومی-بهداشت نوآوری prefigured انقلاب و دوباره ترسیم نقشه های.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت coronavirus قرنطینه.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب