مشترک خوب مشروطه است یک ایده به عنوان خطرناک به عنوان آنها می آیند

ایده های این یک استدلال برای اقتدارگرا افراط گرایی است. اقیانوس اطلس ما در حال زندگی در بعد حقوقی

توسط NEWS-SINGLE در 15 فروردین 1399
اقیانوس اطلس

ما در حال زندگی در بعد حقوقی بار. جدید محافظه کار اکثریت در دیوان عالی کشور و با دقت نمایش کادر از راست قضات در دادگاه های پایین هستند مجبور hungrily نه تنها در ارجمند رویه اما در مفهوم سابقه خود را.

آمار و ارقام حمايتهاي حاشیه ای در حال مانور برای استفاده—فکر می کنم از مبهم کاخ سفید مشاور استفان میلر بازنویسی قانون مهاجرت از خانه و یا مغازه ملبوس مردانه نظریه پرداز مایکل آنتون پیشنهاد در واشنگتن پستکه رئیس جمهور تهمت روده چهاردهم متمم اجرایی فرمان.

آدریان Vermeule های رالف S. تایلر جونیور استاد قانون اساسی در دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد است که به سختی شکل بگیرد. در بیش از 50 او ساخته شده است که علامت خود را به عنوان درخشان اما مجزا نظریه پرداز محافظه کار اداری و قانون اساسی. چهار سال پیش او دریافت کرده بود به ایمان کاتولیک و اتخاذ کرده است اساسا محافظه کار نسبت به استقرار قانون و جامعه است. انتخاب خود فلسفه است به نام "integralism" که خواستار تابع دولت به اصول کلیسای کاتولیک.

روز شنبه در این سایت در مقاله ای با عنوان "فراتر از Originalism" او به نام محافظه کار قضات و وکلا به بهره برداری جدید خود را تعالی بازسازی کل کشور است. دیگر آنها باید محتوا را به دفع کردن حمله حریف ادعای لیبرال legalists; در عوض, آنها باید به قول ولادیمیر لنین اقدام به ساخت integralist سفارش.

این مقاله به نظر می رسد در آستانه مارس 1 و Vermeule ممکن است ما را در. او گاهی در طلب آن puckishness: شاهد اواخر فوریه جیر که نمایش تبلیغات برای یک کنفرانس ضد مغلوب ساختن پیشی جستن اصولگرایان با نظر "اولین گروه برای اردوگاه." این ورزشی غرور در اینجا این است که این "RINO" محافظه کاران (خواه به نام تنها) درست مثل سخت هسته Trumpists خواهد یک روز حمل می شود خاموش برای بازداشت توسط مهاجم لیبرال کمیسرهای. به طور مشابه مواضع خود را در "فراتر از Originalism" به اندازه کافی ظالمانه است که خیرخواهی تصور مقاله به عنوان خود-تقلید مسخره امیز بسیار آسان است.

در مقابل من شک دارم که Vermeule با تحسین صداقت واقعا توضیح اعتقادات است که او و دیگران در حق باید بی سر و صدا برگزار می شود برای سال های بسیاری است. نظر خود را از ریاست جمهوری به عنوان مثال انعکاس برخی از قطعات از دادستان کل لایحه Barr استبدادی مانیفست تحویل در ماه نوامبر به یک عاشقانه federalist جمع آوری است. اجازه دهید به بررسی آنچه Vermeule پیشنهاد; آن ممکن است آینده ما است.

من سعی خواهد کرد به یک نمایشگاه خلاصه ای از مجموعه بحث:

Originalism, Vermeule می نویسد: از سال 1980 به تسلط محافظه کار قانونی گفتمان. ایده پشت آن شد که قضات می توانند با تحقیق و تعیین "قصد اصلی" از قانون اساسی ارائه و پس از آن اعمال است که تنها و تنها به حال و روز موارد است. انگیزه پشت آن به عنوان Vermeule یادداشت شد به مد یک استدلال است که می تواند مخالفت و در نهایت معکوس وارن و برگر دادگاه سوابق که گسترش آزادی جنسی و محدود قدرت اکثریت به اجرای اخلاق و سلسله مراتب.

در سال 2020 مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به ارمغان آورده است دادگاه عالی و دادگاه های پایین تحت کنترل محافظه کار. به عنوان یک نتیجه originalism دستورات گسترده وفاداری در میان نیمکت و نوار; حتی بسیاری از لیبرال ها آموخته اند به بازی بازی.

در حال حاضر Vermeule مانند Joe Pesci در My Cousin Vinny, می پرسد داشته: شما جدی در مورد آن ؟ او می خواهد originalism کردن; چه چیزی باید جایگزین آن است که "مشترک خوبی داشت ... بر اساس اصول است که دولت کمک می کند تا با لينک مستقيم افراد انجمن ها و جامعه به طور کلی به سمت مشترک خوب و قوی که حکومت در راستای رسیدن به منافع مشترک است کاملا مشروع است."

این فلسفه است که "نه به بردگی گرفته شده و به معنای اصلی از قانون اساسی" (بر خلاف "originalism") اما نیز "آزاد از سمت چپ-لیبرال" فراگیر مراسم مذهبی روایت بی امان گسترش فردگرا استقلال است."

دولت به اجبار افراد را برای خود خوب: "افراد خواهد آمد با تشکر حاکم که حقوقی تنگی ... تشویق افراد به شکل اصیل تر خواسته." حاکم خواهد شد و رسیدن به این طریق "قدرتمند ریاست جمهوری حاکم بیش از یک بوروکراسی قدرتمند."

در کشورهای مشترک المنافع قضات و دیگر مقامات اجرا:

احترام به اقتدار حکومت و حاکمان; احترام به سلسله مراتب نیاز برای جامعه به تابع همبستگی در درون و در میان خانواده ها و گروه های اجتماعی و کارگران اتحادیه های انجمن های صنفی و حرفه ای; مناسب subsidiarity یا احترام به مشروع نقش نهادهای عمومی و انجمن ها در تمام سطوح دولت و جامعه; و پرده تمایل به "وضع قانون اخلاق است."

خواننده شما مثل من ممکن است تعجب که چگونه این مربوط به واقعی شما می دانید اساسی است. ما می توانید به عنوان خوانده شده که سند "جارو کلیات و معروف ابهامات" به عنوان تجسم طبیعی قانون و اخلاق است. اما واقعا ما نیاز به سر و صدا با متنی پیش پا افتادهاند که بسیار است. "تفکر که منافع مشترک و آن متاثر اصول باید مبتنی بر خاص متون یک اشتباه است."

چه تغییرات قانونی خواهد فقط حاکمان و قضات را ؟ "دادگاه فقه و آزادی بیان سقط جنین آزادی جنسی و مسائل مربوط را به اثبات آسیب پذیر تحت یک رژیم رایج-خوب داشت." برای قرار دادن آن متفاوت: بوسه خداحافظی به خود ازدواج همجنسگرایان را ضد بارداری, باروری خود را انتخاب و برای اندازه گیری خوب خود حق اعتراض به از دست دادن آنها.

که فقط آغاز است. اما دیر یا زود شما خواهد شد با تشکر از این رهبر فرزانه.

بسیاری از چیزهایی که می توان گفت در مورد بالا دید. به آدرس ساده ترین اول Vermeule است نه اعتراف به داشتن یک مانور originalist. او هرگز یک originalist. او معتبر مسیحی ملی به آنها قانون اساسی است که تنها یک مانع به استناد فقط یک مثال دیدن یک استدلال او به تازگی ساخته شده بر روی یک مسیحی حقوقی-نظریه وب سایت است که قوانین مهاجرت باید تغییر را به ارائه "واژگانی اولویت [در ویزا] به تایید کاتولیک ها همه آنها را بلافاصله پرش به سر صف."

Puckishness طول می کشد تنها تا کنون. این استدلال واقعا برای اقتدارگرا افراط گرایی است.

بعد Vermeule فلسفه (و به اعتبار خود او اساسا با اذعان به این) مطلقا هیچ چیزی برای انجام با واقعی قانون اساسی ایالات متحده آمریکا و در بسیاری از راه صراحت در تضاد با آن است. دولتی که تمایل مردم آن مانند گوسفند بازسازی خود خواسته و اعتقادات هیچ پایه و اساسی در قانون اساسی خود است. ساختار قانون اساسی مظهر بی اعتمادی "قوی حکومت" بنابراین روشن است که هیچ کس با چشم می تواند آن را از دست من می توانید بدون تعهد وجود دارد به "قدرتمند ریاست جمهوری حاکم بیش از یک بوروکراسی قدرتمند."

در واقع قانون اساسی به عنوان چنین است یک اتصال متن به Vermeule. آنچه مشترک-خوب قضات باید انجام, او می گوید:"خواندن به شکوه کلیات و ابهامات از قانون اساسی نوشته شده است" (کج معدن) اصول او نعمت است. "خواندن به" یک تکنیک از تفسیر کتاب مقدس. آن را به نام "eisegesis" که در فرهنگ انگلیسی آکسفورد توضیح می دهد که "تفسیر یک کلمه و یا عبور (از کتاب مقدس) با خواندن آن خود ایده است."

ما همه ملاقات eisegesis در زندگی روزانه—فکر می کنم شما دانشجوی سال اول هم اتاقی که فکر می کردم که پینک فلوید را "سمت تاریک ماه" است که در واقع در مورد جادوگر شهر از. به عنوان یک روش علمی, اما, eisegesis است به حداقل می گویند disfavored; به عنوان یک طرز تفکر خطرناک است به استفاده از یک عبارت از شاه لیر, "که در راه جنون نهفته است." بسیار صادقانه تر خواهد بود برای Vermeule می گویند که قانون اساسی قدیمی شکست خورده است و محافظه کاران در ردای باید طوفان زمستان, قصر, پاره کردن, پیر کهنه و جایگزین جمهوری جلعاد.

این مدینه فاضله که در آن سپاسگزار "افراد" (که قبلا به نام "شهروندان") بوسه میله است که موجب صرفه جویی در آنها را از خود قلب احمق خواسته است به طرز مرموزی آشنا. در نظر گرفتن این عقیده:

جامعه ملی تاسیس شده است در انسان به عنوان حامل ارزش های ابدی و در خانواده به عنوان اساس زندگی اجتماعی; اما فردی و منافع جمعی را همیشه تابع مشترک رفاه ملت شکل گرفته از گذشته و حال و نسل های آینده ... طبیعی نهادهای اجتماعی زندگی—خانواده شهرداری و انجمن صنفی—اساسی ساختار جامعه ملی. موسسات و شرکت ها از انواع دیگر به عنوان دیدار عمومی نیازهای اجتماعی باید حمایت شود به طوری که آنها ممکن است به اشتراک گذاری efficaciously در تکمیل اهداف ملی جامعه است.

منبع قانون اصول جنبش ملی, اعلام شده توسط دولت اسپانیا در سال 1958 به عنوان یک خلاصه ای از Falangism فلسفه ژنرال فرانسیسکو فرانکو در رژیم است. Falangists هم صحبت کرد و به گرمی از خدا از مورد علاقه نقش مقدس کاتولیک و کلیسای وابسته به پاپ مقدس خانواده و از "مشترک رفاه"; اما آنها حکومت سانسور پلیس مخفی راهزنی بوسیله خفه کردن مردم و تیرباران. ما نیاز به لیست دیگر 20th-century رژیم های اقتدارگرا که در آغوش ارزش های ابدی اما حکومت ترور است.

در واقع من عمیق ترین اعتراض به Vermeule ضد قانون اساسی فلسفه است که آن را مضر است و antihuman اما به سادگی که در پایان آن است که بسیار پیش پا افتاده است. این فیلم تا به حال بیشتر از بازسازی یک ستاره متولد شده است. باز کردن صحنه ها همیشه در میان ظریف برج سنت آگوستین خیالی شهر خدا; اما آخرین صحنه می گیرد هر زمان در زیرزمین مرطوب و سرد آغشته با خون واقعی.

این داستان بخشی از پروژه "نبرد برای قانون اساسی" با همکاری مرکز ملی قانون اساسی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب