درگیری معافیت از بین توکیو المپیک, سازمان بین المللی المپیک که بیش از پرداخت برای تعویق

توکیو—باز جنگ بین توکیو برگزارکنندگان المپیک و کمیته بین المللی المپیک روز سه شنبه بیش از خواهد شد که پرداخت ب

توسط NEWS-SINGLE در 3 اردیبهشت 1399

توکیو—باز جنگ بین توکیو برگزارکنندگان المپیک و کمیته بین المللی المپیک روز سه شنبه بیش از خواهد شد که پرداخت به صورت بی سابقه ای yearlong تعویق افتادن.

توکیو سخنگوی Masa Takaya گفت: کمیته سازماندهی خواسته سوئیس بر اساس کمیته بین المللی المپیک برای حذف یک نظر از وب سایت خود را نشان می دهد که نخست وزیر شینزو آبه توافق کردند که ژاپن به شانه بسیاری از به تعویق افتادن هزینه های.

گزارش های رسانه ها در ژاپن برآورد yearlong تاخیر ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس هزینه خواهد شد $2 میلیارد دلار به 6 میلیارد دلار (ایالات متحده). نه طرف داده است یک مقام رسمی تخمین می زنند اما توکیو مدیر عامل Toshiro Muto به نام تعویق هزینه های "عظیم."

"آن را مناسب برای نخست وزیر نام به نقل از در این شیوه" Takaya گفت: در 90 دقیقه تلفنی.

تقریبا تمام سوالات عمدتا از خبرنگاران محور در کمیته بین المللی المپیک درآمد و هزینه برای ژاپن است.

کمیته بین المللی المپیک در بیانیه ای در صفحه با عنوان "پرسش های متداول درباره بازی های المپیک توکیو 2020 گفت:" آبه توافق کردند که ژاپن "ادامه خواهد داد برای پوشش هزینه های آن را انجام داده اند تحت شرایط توافق نامه های موجود برای سال 2020 و کمیته بین المللی المپیک ادامه خواهد داد به مسئول سهم خود را از هزینه ها."

پس از توکیو شکایت کمیته بین المللی المپیک حذف آبه نام و هر مرجع به ژاپن تعهد مالی. نسخه ویرایش شده آمده است: "دولت را تکرار کرد که آن را آماده برای تحقق مسئولیت خود را برای میزبانی بازی های موفق."

بدون استفاده از آبه نام رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ گفت: تقریبا دقیقا همان چیزی که از 10 روز پیش در مصاحبه با روزنامه آلمانی دی ولت در روز یکشنبه. او گفت: ژاپن خواهد "در ادامه به پوشش هزینه های آن را انجام داده اند" تحت توافق نامه امضا شده در سال 2013 است.

"شینزو آبه" سخنگوی Yoshihide Suga نیز به چالش کشیده کمیته بین المللی المپیک و گفت: وجود "است که هیچ گونه توافق مربوط به هزینه های اضافی ناشی از به تعویق افتادن."

با وجود این درگیری وجود دارد و نه بحث های زیادی در مورد چه کسی خواهد پرداخت; آن را به سمت ژاپنی, اما آن را نیز یک موضوع حساس به خصوص برای آبه در طول رکود اقتصادی در آورده با گسترش ویروس.

ژاپن به طور رسمی هزینه های $12.6 میلیارد دلار برای سازماندهی بازی های المپیک, اما یک دولت گزارش حسابرسی می گوید آن را حداقل دو برابر این مقدار است.

این همه پول به جز 5.6 میلیارد دلار از بودجه خصوصی سازماندهی کمیته بودجه.

تحت شرایط میزبانی شهر قرارداد امضا شده در سال 2013 زمانی که توکیو اهدا شد بازی در شهر توکیو ژاپن در المپیک کمیته های محلی و سازمان موظف به پرداخت بسیاری از هزینه های توکیو بازی های.

بخش 68 قرارداد آمده است: "مگر در مواردی که صراحتا مقرر در غیر این صورت در این قرارداد تمام تعهدات شهرستان NOC و/یا OCOG به موجب این قرارداد باید در هزینه های خود را."

John Coates استرالیا, یک عضو کمیته بین المللی المپیک که نظارت توکیو آماده سازی گفت: در یک کنفرانس تلفنی هفته گذشته با توکیو سازمان که به تعویق افتادن هزینه IOC "چند صد میلیون دلار است." باخ گفت: همان چیزی که به روزنامه آلمانی.

Coates روشن ساخته است کمیته بین المللی المپیک را پرداخت خواهد به تلاش کمیته ملی المپیک و فدراسیون بین المللی — و نه به توکیو.

یکی از Coates' راه حل برای کمک به توکیو بود به برش زواید از برنامه است.

با توجه به کمیته سازماندهی اسناد بین المللی المپیک در حال حاضر کمک حدود 1.3 میلیارد دلار برای سازماندهی بازی های المپیک توکیو. این است که از درآمد 5.7 میلیارد دلار در آخرین چهار سال المپیک چرخه.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

ژاپن با $5 تریلیون دلار تولید ناخالص داخلی بدیهی است که منابع بیشتر است.

Takaya نیز تکرار وجود ندارد Plan B با وجود نگرانی برخی از دانشمندان که این بیماری همه گیر را نمی خواهد اجازه می دهد تا بازی های المپیک باز در 15 ماه — جولای 23, 2021.

"ما در حال اظهار نظر در حدس و گمان" Takaya گفت. "جدید تاریخ در حال حاضر مجموعه. توکیو 2020 کمیته سازماندهی و همه ذینفعان در حال حاضر اختصاص خود به این تاریخ است."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن