اتصال با ترجمه و تفسیر مشتریان در طول یک بیماری همه گیر

COVID-19 تغییر کرده است راه ما ارتباط برقرار کنند. برای دلایل بهداشتی شبکه رویدادهای دیگر در حال وقوع در فرد

توسط NEWS-SINGLE در 3 تیر 1399

COVID-19 تغییر کرده است راه ما ارتباط برقرار کنند. برای دلایل بهداشتی شبکه رویدادهای دیگر در حال وقوع در فرد است. از فوریه سال 2020 مردم در سراسر جهان شده اند مجدد ارتباط خود را. چه استفاده می شود در فرد است که در حال حاضر از راه دور انجام می شود اگر ممکن است.

چه هستند که ما متوجه?

من شده اند با حضور در جلسات با اتاق بازرگانی محلی که انجام داده است کاملا چند چیز است:

 • آنها تغییر هفتگی خود رویداد زندگی می کنند (معمولا بیش از 50 شرکت کنندگان در هر جمعه) به یک زوم جلسه در هر هفته.
 • آنها مجموعه سه آموزش یک هفته در سه شنبه, چهارشنبه و پنج شنبه ها برای اتاق, اعضای, به یاد بگیرند که چگونه به تغییر مدل های کسب و کار خود را برای زنده ماندن در شرایط جدید.
 • آنها نقل مکان کرد و به عنوان بسیاری از شبکه های جلسات به عنوان ممکن است به زوم جلسات با همان برنامه آنها تا به حال قبل از.
 • آنها دعوت شهردار برای یک شهر به زبان انگلیسی و یکی دیگر در اسپانیایی.
 • آنها نگه داشتن اعضای پهلو به پهلو از تمام تحولات و راه اندازی نکته کوزه منابع برای شروع و شگفت انگیز خدمات پشتیبانی.

آنچه من آموخته اند از طریق این جلسات بیش از سه ماه گذشته?

 1. بود وجود دارد. نشان می دهد و درگیر با جامعه خود را بدون توجه به چگونه گروه خود را ملاقات. بله, ما در حال اضطراب به قهوه هم می تواند حداقل در این ارتباط با برخی از اقدامات احتیاطی.
 2. از طریق قدیمی خود را دور انداخته لیست مخاطبین. به عنوان شما را در آن نگاه کنید شما را به یاد داشته باشید برخی از مکالمات شما نیست که در این زمان به دنبال در. در حال حاضر زمان است. کسانی که مردم به یاد داشته باشید شما بیش از حد. فقط ارسال یک زن و شوهر از ایمیل های یک هفته و ببینید که چگونه از آن می رود. من شخصا در زمان تمام کارت من تا به حال جمع آوری شده و کاهش یافته است و آنها را به دسترسی به پایگاه داده. من در تماس با تعداد کمی از مردم که در پایگاه داده یک هفته.
 3. چند آموزش آنلاین. من شخصا نیاز به حداقل 30 دقیقه بین یک جلسه آنلاین و بعد به دلیل جلسه حاضر شدید تر است از ملاقات چهره به چهره است. من آن را 30 دقیقه به یک زن و شوهر از یادداشت های شاید ارسال یک ایمیل سریع حتی کشش و یا یک فنجان قهوه است. من می خواهم برای شروع هر جلسه تا حدودی تازه است.

نحوه شرکت در رویدادهای آنلاین:

 • تمرکز بر محتوا.
 • شرکت در چت. سپس تمام متن را انتخاب کنید در چت (control-a) و کپی آن را به یک سند Word بنابراین شما می توانید پیگیری آنچه شما می خواهید برای پیگیری.
 • نگه داشتن در ذهن که در چت شما می توانید به ارسال پیام های خصوصی. آن را مانند عبور راز یادداشت در کلاس و این یک مقدار زیادی از سرگرم کننده!
 • شما در دوربینبنابراین توجه به چگونه به شما نگاه. شما در حال حاضر بخشی از گالری نشان می دهد. البته شما می توانید به نوبه خود دوربین خود را خاموش و یا انتخاب سخنران مشاهده. نگه داشتن در ذهن که اگر شما انتخاب می کنید سخنران مشاهده سایر نقاط جهان هنوز هم می توانید ببینید شما پس از چیدن بینی خود را هنوز هم یک هیچ-هیچ! ضمنا مصنوعی زمینه سر خود را نگاه عجیب و غریب هنگامی که شما حرکت می کند.همه در همه ،
 • در این رابطه حداقل در مورد اتاق بازرگانی اولین چیزی که همه ما انجام دهید این است که نوشتن ما نام و آدرس ایمیل بنابراین مردمی می توانید با ما در تماس باشید بعد. هر جلسه آنلاین یک شبکه جلسه. این است که چگونه ما جمع آوری کارت های امروز است. برو برای آن! اضافه کردن گوشی خود و یک پاراگراف کوتاه در مورد خودتان. به عنوان مثال: پیتر پن peterpan@youthful.com نگه داشتن جهان مبارک. در حال حاضر ما می دانیم که پیتر پن است, چگونه به او برسد و آنچه او می کند! فقط به یاد داشته باشید هیچ کس دوست دارد یک مقاله که در بخش...

وجود دارد یک مقدار گیج کننده از همایش آنلاین, آنلاین, شبکه, جلسات... امکان استفاده از تعداد کمی از آنها. اما به یاد داشته باشید انتخاب کنید تا به تلفن و تماس با یک دوست ارسال یک کارت به یک مشتری کسی که تماس بگیرید و بپرسید که چگونه آنها انجام می دهند ارسال یک ایمیل به مخاطبین خود و به آنها بگویید که چگونه شما در حال مقابله است. امروز, انسان, است انتظار می رود. تمام تماس های شروع با "چه میکنی ؟" و مردم در واقع می خواهم به دانستن است.

چه من می خواهم به نگه داشتن از این دوره?

 • این انعطاف پذیری در گسترش ضرب العجل زمانی که اینترنت من سقوط کرد و همه چیز در زمان دیگر به دلیل COVID. هیچ کس شکست عرق.
 • چه خوب همه است, پس هر کس شروع می شود تماس های تلفنی با درخواست ما چگونه انجام می دهند. من مثل این است که درمان به عنوان یک انسان است.
 • FaceTime داستان با من دو ساله نوه هر روز! که سبک روز من.
 • به این معنا که ما در این با هم. کل جامعه اقدام به راه است که در بسیاری از راه های. هنگامی که یک فرد موفق, کل اتاق شادی. هنگامی که یک مترجم قرنطینه می شود چرا که آنها با کسی که COVID-19 هر کس غم انگیز است. وجود دارد یک حس عظیمی از جامعه است.
 • این احترام برای افرادی که بیمار هستند. "نه در خانه بمانند لطفا." آن استفاده می شود "خوب نمی تواند شما تفسیر به هر حال است؟" (و احتمالا گرفتن هر چه اشکال شناور در اطراف با تضعیف سیستم ایمنی بدن اگر شما به خوبی برای اضافه کردن توهین به جراحت.) در حال حاضر اگر تنها برخی از مترجمین نمی مجبور به پرداخت جریمه برای قرار ملاقات از دست رفته... من حتی شادتر خواهد بود.

پس خوب باشید. مراقبت از کسب و کار هر روز. به یاد داشته باشید مراقبت از کسب و کار شامل:

 • مراقبت از خودتان است. شما مهم ترین دارایی خود را. هرگز جست و خیز این.
 • انجام کار پرداخت می شود در صورتی که برنامه خود را برای روز.
 • تماس با منابع کار می کنند. همیشه صرفه جویی در برخی از زمان برای این!
 • انجام چیزهای دیگر که شما را به یک قوی تر و حرفه ای. این همیشه باید در برنامه هفتگی خود را.

برخی می گویند ما خواهد بود تفسیر از راه دور برای مسافت های طولانی و جلسات از راه دور هنجار برای بقیه زندگی ما. همانطور که من در تعامل با همسایگان من در اتاق من خیلی مطمئن نیستم. ما خسته از زوم. ما می خواهیم برای اتصال در فرد است. ما جشن هر جلسه که حرکت می کند از زوم به فرد!

چگونه ما در تماس باشید ممکن است تغییر بر اساس شرایط. ما هنوز در مردم و با مردم ما می دانیم.

همیشه در ارتباط ماندن. انسان بود.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن