مقابله رفاقت و تکامل انسان در میان Coronavirus بحران

این واقعیت نشان می دهد "صفحه اصلی کارائوکه ایستگاه" در چین, ویژگی های خوانندگان معروف گرفتن درخواست و انجام از

توسط NEWS-SINGLE در 22 اسفند 1398
A split screen with a caller and the recipient.
این واقعیت نشان می دهد "صفحه اصلی کارائوکه ایستگاه" در چین, ویژگی های خوانندگان معروف گرفتن درخواست و انجام از خود قرنطینه در خانه های خود.منبع: iQiyi

در سراسر جهان یک coronavirus فرهنگ در حال ظهور خود به خود و خلاقانه برای مقابله با ترس و محدودیت در زندگی روزمره و خسته کننده جداسازی شده است. "این بد است فیلم علمی تخیلی که واقعی است" آگوستین فوئنتس یک تکاملی انسان شناس در دانشگاه نوتردام گفت: من در اواخر شب بحث این هفته در مورد چگونه COVID-19 ممکن است انسان را تغییر دهید سفر. او پیش بینی عمیقی روند تکاملی برای تضمین بقای گونه ها به عنوان بیماری های همه گیر تبدیل شدن به شایع تر است. آن را در حال حاضر قابل مشاهده است.

"آنچه بسیار مهم برای بشریت است اتصال. نوع قرنطينه در نیویورک و سیاتل و آنچه اتفاق خواهد افتاد در هزاران نفر از مکان های دیگر در ایالات متحده—به مردم نیاز به اتصال از راه های دیگر," او گفت:. "یکی از چیزهای شگفت انگیز در مورد انسان گونه—هنگامی که بی ضرر مخلوقات نه خیلی بیشتر از میمون ها در حال اجرا در اطراف است که در طول زمان ما تبدیل شده اند بسیار خلاق است. ما اقتباس برای زنده ماندن. این چیزی است که مردم را تکیه می کنند در حال حاضر—در آینده با فوق العاده تخیلی راه برای پیدا کردن اتصالات حتی زمانی که آنها در همان فضای فیزیکی با هم."

در این اوایل روز جهانی بیماری همه گیر انسان خلاقیت است محور تا حد زیادی در فرم های ساده از رهایی و آزادی است. در چین, کانون COVID-19 شیوع و یک ملت که در آن تقریبا هشت صد میلیون نفر تجربه کرده اند نوعی از مستند باشگاه شب که مجبور شدند درهای بسته خود را باید تبدیل به مجازی "ابر چماقی." بینندگان می توانید به تماشای d.j. مجموعه در جریان سیستم عامل و ارسال پیام ها به عنوان خوانده شده زندگی می کنند, به ایجاد این توهم که آنها متصل هستند. این واقعیت نشان می دهد "صفحه اصلی کارائوکه ایستگاه" ویژگی های خوانندگان معروف, گرفتن درخواست تعامل با بینندگان و انجام—از خود-قرنطینه در خانه های خود. توقیف ورزشگاه را ارائه تمرین در کلاس های آنلاین و یا از طریق محبوب WeChat اجتماعی-نرم افزار پیام. دیگر مردم چین در WeChat ایجاد یک گروه به دنبال عشق تحت مستند. در یکی از بیست به علاوه انبوه مراکز قرنطینه در ووهان این megacity که این کروناویروس اولین ظهور, زنان باید تبدیل به کارائوکه برای بلند کردن ارواح منزوی شدند. در شب پژواک "ووهان Jiayou"—یا "قوی ماندن ووهان"—شنیده شده است که چینی فریاد تشویق در هر یک از دیگر از پنجره خود را.

در ایران یکی دیگر از COVID-19 قرمز "مناطق" پزشکان و پرستاران—به صورت جداگانه و در گروه—شرکت در یک coronavirus رقص, چالش, ارسال فیلم های خود را به رقص به موسیقی پر جنب و جوش در hazmat مناسب. سایر کارکنان پزشکی در قرنطینه serenaded یکدیگر آورده و یا ابزار برای انجام برای منزوی بیماران. سوم-معلم کلاس در استان خوزستان بداهه برای حفظ کلاس رفتن آنلاین پس از مدارس بسته شد در سراسر کشور. گیر در خانه او با استفاده از کنار یخچال خود به عنوان یک تخته سفید. با یک نشانگر آبی رنگ او نوشت: از قوانین با نمودار توضیح دهید که چگونه برای محاسبه مساحت مربع مستطیل و مثلث. یک عکس از او درس رفت و ویروسی در توییتر.

در طول زمان تاثیر رمان coronavirus ممکن است آنقدر گسترده است که آن را تغییر انسان, آداب و رفتارهای است که تکامل یافته اند بیش از هزار سال. "این می تواند همه چیز را تغییر دهید از راه ما انجام اقتصاد ما به ما تبریک و عزادار مراسم" فوئنتس گفت. "ما تا به حال مقدار زیادی از چیزهایی انداخته تا در ما قبل از, اگر چه, این است که در یک مقیاس بی سابقه است."

یکی از کلیدهای ناشی از شیوع بیماری ابولا در غرب آفریقا بین سال های 2013 و 2016 شد تغییر دیرینه سنت در مورد برخورد با مردگان از جمله دست زدن به جسد قبل از دفن. فقط در یک مورد در سال 2014 بیست و هشت نفر شد بیمار مبتلا به ابولا از سه روز تشییع جنازه برجسته داروساز در سیرالئون; هشت بعد درگذشت. "ویروس ابولا باعث مرگ وحشتناک. شما خونریزی تمام مایعات را از" ترنس شماس استاد بیولوژیکی انسان شناسی در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی به من گفت. "بدترین چیزی که شما می توانید با ابولا است به لمس مرده چرا که بدن خود را با ویروس های پر از مایعات است. مردم تا به حال به در با اسلحه برای جلوگیری از خانواده ها از تعامل با آنها مرده است." رفتار تغییر; بیماری کاسته.

سنت های توسعه چون آنها متناسب با بوم شناسی و زیست شناسی از بار—و در گذشته به دلیل افرادی که آنها را انجام دهد بهتر است. تکامل از آداب و رسوم در حال حاضر آغاز شده در راه های کوچک—و نه تجمع نه مسافرت و یا حضور در جلسات تقریبا. در سراسر جهان بسیاری از مردم را متوقف کرده اند دست دادن یک سنت است که سرچشمه را به عنوان نشانه ای از اعتماد است اما در حال حاضر شایع ترین راه انتقال این بیماری است.

"ما مانند یک موجود اجتماعی است که آن را سخت به لمس هر یک از دیگر" شماس گفت. "خیلی از ما ارتباطی مورد را لمس کنید. ما لازم نیست که کنوانسیون در مورد نحوه رفتار تحت شرایطی مانند این. ما توسعه فرهنگی جدید, عادات, جدید, ترفندهای جدید mnemonics برای به دست آوردن. ما در حال حاضر تجربه." پس از شیوع کروناویروس او با حضور در یک کارگاه آموزشی از همسالان خود در دانشگاه استنفورد. "مردم رکوع و یا دست زدن به آرنج. ما نمی دانیم چه چیزی را به انجام," او گفت:. "اما ما می دانستیم که ما تا به حال برای جلوگیری از دست دادن."

من از شماس اگر او فکر COVID-19 را پایان دادن. "این می تواند" او پاسخ داد. "رفتارهای رانده زمینه. تکان دادن دست است که مورد اعتماد است. در صورتی که رفتار می گذرد یک ویروس کشنده و سپس تاثیر آن بر اعتماد ما نشانگر."

هفته گذشته سیلوی Briand مدیر گروه بیماری همه گیر و اپیدمی بیماری ها در سازمان بهداشت جهانی توییتی یک کارتون از "دست دادن گزینه های" زیر نویس "آرنج", " the ", تایلندی, وای" کمان با دست در دست هم در مقابل یک نوع از queenly موج. "ما نیاز به انطباق با این بیماری جدید" Briand نوشت. در چین به اصطلاح ووهان لرزش—یک نوع از لرزش و ضربه زدن کفش با هم—ظهور در ابتدا در شوخی اما به زودی در جدیت. در مراسم افتتاح یک پل در تهران در ماه گذشته شهردار و والی معامله مشت دست انداز حرکات در آینده نزدیک اما نه دست زدن دست خود را.

در اروپا و سازگاری به COVID-19 حتی رخنه کرد به هفته مد در ماه گذشته. جورجیو آرمانی لغو خود را نشان می دهد در هفته مد میلان و به جای débuted مجموعه زمستانی خود را از خالی تئاتر به مخاطبان آنلاین. حتی با هیچ بینندگان او تصمیم گرفت به پوشیدن ماسک صورت. در هفته مد پاریس, مدل دریایی Serre strode راه باریک و گربه در لباس های مطابق با ماسک. زنان در ردیف جلو از Dries Van Noten نمایش عکس شد پوشیدن خود ماسک. در کرواسی طراح Zoran Aragović از BiteMyStyle نام تجاری ایجاد ماسک و لوازم جانبی در رنگ های روشن با الهام از کتاب های کمیک هنر پاپ و شخصیت های دیزنی. آنها بیشتر مد لوازم جانبی از پزشکی حمایت می کند.

نیاز به انطباق تقریبا قطعا نمی خواهد در پایان با یک واکسن برای COVID-19. "داروین داستان در اینجا است که ما در محیط های که در آن این ویروس جهش. سرماخوردگی یک کروناویروس است که نگه می دارد جهش. ویروس ها در حال تکامل در عمل—در استروئیدها" شماس گفت. در قرن بیست و یکم تغییرات در الگوی انسان—از تجارت جهانی و سفر به تغییرات آب و هوایی می تواند تولید ویروس ها که از نژاد سریع تر و حرکت دورتر.

اما تکامل داروینی است نه لزوما همه بد ساموئل پل Veissière یک تکاملی انسان شناس و مدیر شرکت فرهنگ و ذهن و مغز برنامه در دانشگاه مک گیل به من گفت. قرنطينه تاریخ به نوسنگی بار—و انتقال از شکارچی-جمع آوری به بیحرکت کشاورزی زندگی—هنگامی که زئونوز پاتوژن انتقال از حیوانات به انسان تولید بیماری های عفونی و زود همه گیر. جوامع در نهایت توسعه مصونیت به محلی بیماری های, اما نه به دیگران در این نزدیکی هست. "این کاملا امکان پذیر است که ما تکامل یافته را به حال ترس از بیماری و غریبه," او گفت:. برای هزاران سال مردم شده اند بیش از حد توجه به تهدیدات بالقوه چون "روانی ما تعصب باعث می شود ما فرض کنیم که وجود عوامل بیماری زا در انسان دیگر است."

در همان زمان, اما, انسان ها تمایل به یک نوع دوستانه و coöperative گونه وقتی که می آید به بقا. "یکی از چیزهایی که فوق العاده است که اتفاق می افتد این است که مردم coöperate هنگامی که وجود دارد یک فاجعه طبیعی" Veissière گفت. "این که چگونه ما تکامل یافته در شرایط سخت است." این یک اخطار به او هشدار داد این است که جوامع مدرن به خصوص در غرب به عنوان استفاده می شود به مانند جارو بدن یا مورتال تهدیدات در قرن بیست و یکم. 9/11 حملات مانند یک شوک برای آمریکایی ها از آنجا که آنها تا به حال تجربه چنین حماسه چالش های فیزیکی خود را و یا ملی بقا پس از جنگ داخلی یا حمله به پرل هاربر. "وجود دارد یک فرسایش پذیری در بیش امن جوامع است. ما نه به عنوان استفاده می شود به تهدیدات دیگر" Veissière گفت. نیز وجود دارد که خطرات این بیماری همه گیر "را مهار تیره تعصبات روانی که افزایش رقابت اجتماعی," او گفت:. بنابراین روند تطبیق COVID-19 است فقط آغاز است. این نقطه عطف در تکامل انسان هنوز خیلی بیشتر به آمده است.


راهنمای Coronavirus

چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.

Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش برای ماه, اگر نه بیشتر از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.

ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.

عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.

چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب