Coronavirus کنسرت: دنیای موسیقی معتقد با این بیماری همه گیر

Interior of the Berlin Philharmonic Concert Hall
مخاطبان-کنسرت رایگان جریان بر روی اینترنت مانند یک انجام شده توسط فیلارمونیک برلین نمی تواند ارائه اوراق قرضه است که به شکل تحت طلسم از موسیقی زنده.عکس از Alamy

در مارس 12, فیلارمونیک برلین به یکی از eeriest کنسرت در تاریخ خود یک تاریخ است که فاقد وهم آور برای لحظات. در پاسخ به کروناویروس همه گیر برلین همراه با دیگر شهرهای بزرگ به نام به حال یک توقف برای همه اجتماعات بزرگ. ارکستر فیلارمونیک رفت جلوتر با آن برنامه ریزی شده برنامه همه یکسان اجرا در یک سالن خالی و جریان این رویداد بیش از اینترنت. این امکانات در حال حاضر در محل: برلین دیجیتال سالن کنسرت با صدای ترد و ظریف کار دوربین به مدت طولانی برگزار غرور و افتخار از محل در جهان از موسیقی کلاسیک آنلاین. معمولا شما مجبور به پرداخت هزینه های سنگین برای خدمات اما فیلارمونیک ارائه شده این کنسرت بدون اتهام و برای ماه بعد کل آن بایگانی خواهد شد رایگان برای همه.

این برنامه شامل دو آشفته شاهکارهای از قلب مملو از قرن بیستم. برای اولین بار بود Luciano Berio را “Sinfonia” تشکیل شده در سال 1968 در پی ترور مارتین لوتر کینگ جونیور; یکی از آن حرکات “ای پادشاه” می پردازد ادای احترام به کاهش رهبر. پس از آن آمد Béla Bartók را کنسرتو برای ارکستر بود که آن هنوز در بوستون در ماه دسامبر سال 1944 در میان final دوزخ از جنگ جهانی دوم است. آثار در حال عمیقا در سبک های مختلف—Berio متعلق به پس از جنگ آوانگارد نسل در حالی که Bartók یک کلاسیک مدرن با استعداد برای folkish ملودی—و در عین حال آنها را به اشتراک نظر زیبایی شناسی از تعدد مجزا از توده ها برخورد.

تنش موسیقی است که همیشه یک بازی خوب برای یک زمان به عنوان برخی از شنوندگان در نیویورک کشف شده پس از 9/11 حملات. این polystylistic لوله شکل نما از سوم جنبش “Sinfonia” است که در آن scherzo از مالر دوم سمفونی تزیین با تکه های دیگر آشنا نمرات و تکه کلامی پچ پچ چیزی بود اما آرام بخش به خصوص هنگامی که آن کلمه صحبت جزء نرخهای پایین به یخی اگزیستانسیالیسم از ساموئل بکت “به Unnamable”: “آن را دیر. که در آن در حال حاضر ؟ زمانی که در حال حاضر ؟ . . . نگه داشتن رفتن در تماس است که قصد تماس با آن است.” در عین حال سرد وقار برلین عملکرد با virtuosic خوانندگان از Neue Vocalsolisten اشتوتگارت ماهرانه ارائه متن به معنای هرج و مرج کنترل شده و یا حداقل درک و فهم است. این Bartók از سود مرسوم پالایش ارکستر نوازندگان و از بی تردید انسجام ساختاری. اگر احساس جمعی رفعت گم شده بود در آخر حذف قابل فهم بود تحت شرایطی.

هادی شد Simon Rattle که به اتمام تصدی خود به عنوان ارکستر فیلارمونیک موسیقی مدیر در فصل گذشته. او مشتاق فصیح ارتباط برقرار و آن را خوش شانس است که او به طور اتفاقی در دست به صورت منحصر به فرد این مناسبت است. در قبل از ضبط برای معرفی هر قطعه سر و صدا حاضر به فروختن bromides در مورد موسیقی این قدرت به راحتی و بالا بردن جای بینندگان یادآوری تاریخی تاریکی که از این آثار به وجود آمد. این Bartók گفت: این بیانیه از “مرگ پناهنده” از “کسی که آواره.” آن را می پرسد: “چگونه می توانم شما باقی می ماند و خود را در جای دیگر? چگونه می توانم شما را چه شده است عمیقا مهم خود را در یک محل که در آن شما باید اساسا هیچ ارتباطی با جهان خارج هستند؟” سر و صدا به نظر می رسید به اشاره نه تنها به خود قرنطینه فرهنگ coronavirus بحران بلکه به جان precariousness از پناهندگان زندگی در سراسر جهان است. و او به نظر می رسید به قیافه حتی گسترده تر به سمت انزوا را که شایع فن آوری های دیجیتال باید beguiled ما.

ارکستر بود البته در انزوای خود و عدم وجود مخاطب ساخته شده و تجربه بسیار عجیب و غریب است. سر و صدا راه می رفت روی صحنه به دور از کف زدن اما به یک برروی آن بکشید از پا و ضربه زدن از کمان — معمول سیگنال تقدیر از یک ارکستر. به عنوان من نشسته و تماشا در خانه من لپ تاپ من تبدیل شد به اندازه کافی در موسیقی است که من را فراموش کرده در مورد عجیب و غریب, زمینه, و آن را یک شوک زمانی که سنگی سکوت جاسازی شده در پایان. پس از Berio بازیکنان ناشیانه تحسین برای یک لحظه و رز در اذعان شبح عمومی در اتر. پس از Bartók هادی و ارکستر به سادگی ایستاده بود و بیرون را نگاه کرد در سالن خالی. سر و صدا و سپس تبدیل به نوازندگان و گفت:”Eine Riesenfreude [شادی بزرگ]. برکت شما از شما متشکرم.”

گروه های دیگر شده اند به مخاطبان-رایگان کنسرت در روزهای اخیر—من مونتاژ یک لیست از حوادث در وبلاگ من—و یک حس عجیب و غریب بودن فراگیر است. بعد در پنجشنبه ارکستر فیلادلفیا تحت Yannick Nézet-Séguin ارائه پنجم و ششم سمفونی از بتهوون در کنار “Jeder Baum spricht” یک قطعه جدید توسط Iman Habibi. آخر از پنجم تاخیر در بسته شدن آن هم به یک معروف پوچ درجه دور تا مخاطبان تمایل به پاسخ با صدای بلند تشویق. دوباره سکوت سربی که به دنبال عملکرد دلسردکننده است. Nézet-Séguin و بازیکنان خود را به نگاه کمی خاکستری به آنها خیره به دوربین. موسیقی است که در قلب یک رسانه اجتماعی و از آن به شدت نیاز تماس بگیرید.

Ad-hoc کنسرت ها خوش آمدید عکاسی در کمک به نوازندگان برای حفظ کار و شنوندگان را به ماندن و درگیر. در عین حال آنها نباید دیده می شود به عنوان هر نوع موج آینده است. ما در حال حاضر خیلی کم تحرک و تکنولوژی-معتاد در روابط ما با هنر. انحصارات است که حکومت در عرصه دیجیتال دارای بی سابقه قدرت و غیر مشهور هنرمندان به طور فزاینده ای مبارزه در یک بازار که در آن مخاطبان دیگر انتظار می رود به پرداخت هزینه برای ثبت موسیقی. بعلاوه جریان نابسامانی محیط زیست نیاز به مقادیر عظیمی از برق به عنوان فایل های موسیقی ذخیره شده و منتقل می شود. یک 2019 مطالعه توسط محققان در گلاسکو و اسلو یافت که این تغییر به موسیقی دیجیتال منجر به افزایش قابل توجهی در میزان تولید گازهای گلخانه ای.

بار خطر ناک برای کار نوازندگان پیش روست. “نیروی majeure” بند در قرارداد هنرمند—آزاد شرکت از مسئولیت در صورت اختلال از “قانون خدا” از نوع معنی است که بسیاری از خوانندگان اپرا و مستقل نوازندگان نه به ذکر است, بازیگران, رقصنده و پشت صحنه تکنسین های پرداخت نشده خواهد شد برای مدت زمان بیماری همه گیر. تنور ژاک فینکلشتاین نوشته است در مورد نیروی majeure موضوع در وبلاگ خود پیش بینی کرد که “بسیاری از خانواده موسیقی کلاسیک, نام, به احتمال زیاد خواهد ورشکسته و یا در تنگه وخیم مالی توسط این تابستان آینده.” آن دلگرم کننده برای دیدن یک اطلاعیه مانند من از Opera اوماها و گفت که به رغم لغو آینده جشنواره “آن را به انجام تعهدات قراردادی خود هنرمندان و خدمه.” فینکلشتاین ساخته شده است یک لیست از چند ده سازمان است که اقدام مشابه. تا کنون شرکت های بزرگ گم شده از آن است.

کوچکتر-بودجه گروه نیز در معرض خطر توسط coronavirus توقف و برخی ممکن است زنده ماندن نیست. این مالر ارکستر مجلسی بالا-rank مستقل در اروپا با صدور بیانیه ای در برقراری ارتباط اعضای آن ترس برای آینده است. تیز آن تبریک به همکار گروه ها در استفاده از تکنولوژی برای انجام کار خود را اما معتقد است که “ما هیچ خانه خالی به جریان از.” بسیاری از سازمان ها—کسانی که هیچ چند دلار اوقاف و یا لیستی از نخبگان اهدا کنندگان به سقوط—شروع شفاعت برای کمک های مالی. جدید-گروه موسیقی برابر با صدا آغاز شده است تاج صندوق امداد.

پس از 9/11, هنرهای نمایشی در نیویورک هرگز کاملا به حالت عادی بازگشت. بسیاری از مردم که تا به حال به طور معمول سفر به ملاقات و یا به ارکستر فیلارمونیک از حومه موفق به رزومه کاری خود را به عادات قدیمی; از ماندن صفحه اصلی ثابت تر و قوی تر به خصوص به عنوان دیجیتال ارائه نشو و نما. در ماه های آینده همان چالش بوجود می آیند. شاید ورزش از وقایع از راه دور را افزایش تعهد ما به هنرمندانی که مهم ترین به ما. از آموزنده ترین چیز در مورد برلین کنسرت بود که چگونه آن را دراماتیزه چه فن آوری می تواند عرضه: موقت پیوند هدفمند جامعه است که به شکل تحت طلسم از موسیقی زنده. نهایی سکوت بود و خلاء گریه پر شود.


راهنمای Coronavirus

چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.

آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.

چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.

Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.

ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.

عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.

چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>