MLB موافقت خود را با پرداخت جزئی بازیکنان لیگ 400 دلار دستمزد طریق ممکن است

در پایان ممکن است آن را باید روشن شود که آیا بیس بال حرفه ای برگزار خواهد شد در تمام این فصل است. تا آن زمان ج

توسط NEWS-SINGLE در 13 فروردین 1399

در پایان ممکن است آن را باید روشن شود که آیا بیس بال حرفه ای برگزار خواهد شد در تمام این فصل است. تا آن زمان جزئی leaguers پرداخت خواهد شد.

لیگ برتر بیسبال آمریکا اعلام کرد که یک هفته 400 دلار (ایالات متحده) دستمزد به صورت جزئی بازیکنان لیگ برتر تمدید شده است از طریق مه 31. در صورت بعید است که فصل شروع می شود قبل از آن حقوق را جایگزین حق الزحمه.

پول بسیار مهم است به صورت جزئی leaguers که پرداخت نمی شود در خارج از فصل. فعلی حداقل minor league حقوق طیف وسیعی از $290 هر هفته در rookie لیگ در آن فصل به طول می انجامد سه ماه به $502 هر هفته در سه گانه-A که در آن فصل پنج ماه طول می کشد.

تیم بزرگ لیگ صاحبان جزئی نیست تیم لیگ صاحبان پرداخت جزئی بازیکنان لیگ برتر. در آن اطلاعیه MLB گفت: آن را به حال تعلیق جزئی لیگ قرارداد به عنوان یک نتیجه از اضطراری ملی اعلام شده توسط رییس جمهور ایالات متحده امریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

لیگ می تواند به طور مشابه به حالت تعلیق در لیگ برتر قرارداد اما به جای توافق با اتحادیه بازیکنان که در صورت لغو نجومی را ارائه بازیکن با چهار درصد آنها 2020 حقوق و عطا اکثر بازیکنان یک سال کامل از زمان سرویس.

جزئی بازیکنان لیگ برتر هستند نه نماینده یک اتحادیه.

تعلیق جزئی لیگ قرارداد بود به نام "رویه ماده" توسط MLB به دلیل ممنوعیت اجتماعات بزرگ مانع جزئی بازی های لیگ. اما توافق بین لیگ برتر و صاحبان جزئی لیگ صاحبان منقضی می شود در پاییز امسال و با آن نیاز به MLB تیم برای عرضه به بازیکنان وابسته جزئی از تیم های لیگ.

MLB گفته است که می خواهم برای از بین بردن 42 جزئی از تیم های لیگ و با آنها برخی از 1000 بازیکن شغل. در آن توافقنامه با اتحادیه بازیکنان MLB امن و مناسب برای کوتاه کردن پیش نویس در سال 2020 و 2021 پس از تیم های لیگ ممکن است کمتر بازیکنان برای عرضه به جزئی از تیم های لیگ.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب