عدالت Gorsuch قانونی فلسفه سابقه مشکل

ایده های چگونه باید یک textualist مقابله با بد در مورد قانون ؟ channarongsds / گتی / اطلس عدالت ن

توسط NEWS-SINGLE در 3 مرداد 1399
channarongsds / گتی / اطلس

عدالت نیل Gorsuch مفتخر است در textualist. با توجه به این رویکرد آنچه که کنگره در نظر گرفته شده و یا انتظار می رود هنگامی که آن را به تصویب یک قانون مهم نیست. آنچه مهم کلمات چاپ شده بر روی کاغذ. در عمل عدالت Gorsuch خواهد شد به شدت به دنبال متن اساسنامه بدون توجه به آنچه که نتیجه آن منجر میشود. ماه گذشته او تصمیم گرفت که از سال 1964 حقوق مدنی عمل همواره LGBTQ تبعیض است. هر کس به سادگی آن را از دست رفته برای نیم قرن. و در پایان از دادگاه اصطلاح او مصمم است که یک سال 1833 پیمان بین دولت فدرال و قبایل سرخپوستان هرگز به طور رسمی لغو. چه کسی می دانست که شرق اوکلاهما شده است کشور هند در تمام طول?

در هر دو مورد عدالت Gorsuch اصرار او چسبیده به متن کل متن و چیزی جز متن. افسوس که او نیست. تفسیر او شد سایه کار قضات بوده بنابراین مراقب باشید در مورد متن. و در هر دو مورد عدالت Gorsuch موفق به اذعان کرد که دادگاه سوابق شدند مغایر با textualism. در انجام این کار, او سهوا تضعیف textualism را توجیه. کسی نمی تواند ادعا به دنبال معنای اصلی متن در حالی که در واقعیت دنبال سوابق است که نادیده گرفته شده که به معنی. رفتن به جلو او باید انتقاد قبل از تصمیم گیری که موفق به متن به طور جدی و یا با اکراه آنها را دنبال کنید و یا به طور رسمی کنار گذاشتن آنها.

برای اولین بار از این دو تصمیم گیری شد Bostock v. Clayton County. اینجا دادگاه تقسیم 6-3. عدالت Gorsuch نوشت: نظر اکثریت بود که پیوست توسط رئیس دادگستری رابرتز و دادگاه چهار مترقی. Gorsuch تجزیه متن عنوان هفتم از حقوق مدنی قانون از سال 1964. این قانون ساخته شده آن را غیر قانونی برای کارفرمایان به "تبعیض" کارکنان "به دلیل ... جنسیت." عدالت Gorsuch نیست شروع به تجزیه و تحلیل خود را با تفسیر این متن بر روی یک تخته سنگ سفید. او به سادگی فرض شده است که چندین دهه از قانون مورد تا به حال با دقت تفسیر مهم عبارت تبعیض به خاطر جنسیت. در واقع او تحت درمان با دهه سابقه به عنوان بخشی از "قانون عادی به معنی" در سال 1964. این رویکرد ساخته شده است استادانه درست شده textualist چارچوب در ریگ روان.

نه همه قضات معتقدند که دادگاه باید تعیین معنای یک قانون بدون در نظر گرفتن که آیا این معنی منجر به یک سیاست است که جاهل است و یا ناعادلانه. در این مورد نظر من این است که عبارت "تبعیض" باید به اطلاع معنای "به دلیل." در دهه 1960 که با عبارت تشکیل یک واحد زبانی واحد است. به تازگی یک فیلم ساخته شده در مورد زندگی اموزش Bader Ginsburg. عنوان آن را بر اساس جنسیت بود یک ادای احترام به گسترده درک آنچه در آن به معنای تبعیض علیه یک زن بر اساس جنسیت. زمانی که این عناصر ترکیب می شوند عبارت تبعیض به خاطر جنسیت منابع تبعیض بر اساس تعصب یا تعصب در مورد یک فرد و نه تبعیض بر اساس گرایش جنسی و یا هویت جنسیتی. عدالت Gorsuch با تکیه بر چندین دهه از سوابق که با تمرکز در درجه اول در "دلیل" و نه کل بند. انجام این کار حذف شود نیاز است که برخی از مرتب کردن بر اساس تعصب یا تعصب وجود دارد بر اساس یک فرد ، در اثر او قطع اساسنامه در نیمه, و به این نتیجه رسیدند که اگر جنسیت هیچ نقشی در تبعیض کارفرمایان اقدامات غیر قانونی. قانون دانشگاه جورج تاون استاد شیدا بارنت و من باید توضیح رویکرد خود را به عنوان "نیمه راه textualism." او به دنبال پیر سوابق باریک یک جزء کوچک از قانون حتی زمانی که از این موارد در تقابل با معنای کل اساسنامه.

تصمیم گیری در مورد دوم McGirt v. اوکلاهمابود تقسیم 5-4 با عدالت Gorsuch پیوست چهار مترقی قضات. این مورد در نظر گرفته شود که آیا کنگره تا به حال به طور رسمی "disestablished" آمریکا رزرو هند را پوشش می دهد که نیمی از اوکلاهما. هیچ قانون فدرال دیکته چه دقیق مراحل مورد نیاز به disestablish رزرو. بنابراین textualists هیچ مربوطه اساسنامه به تجزیه. به جای دادگاه تدریجی یک قرن از قانون مورد در مورد کنگره چگونه می تواند از بین بردن سرخپوستان آمریکایی حاکمیت بر قلمرو. که در چارچوب نیست خود textualist. دادگاه هرگز مجموعه ای از برخی از کلمات سحر و جادو است که کنگره باید مطلق برای باد کردن قبیله ای قدرت. به جای دادگاه رویکرد در نظر بسیاری از عوامل است که هنگامی که مشاهده شده در زمینه فاش کردن قصد disestablish رزرو.

قاضی جان رابرتز که عقیده داشت در McGirtتوصیف دادگاه "به خوبی حل و فصل" رویکرد: "ما تعیین اینکه آیا کنگره در نظر گرفته شده برای disestablish رزرو با بررسی های مربوطه اعمال کنگره و تمام [اطراف] شرایط' از جمله 'همزمان و پس از آن درک درستی از وضعیت رزرو.'" دادگاه اذعان کرده است که "زبان صریح و روشن" مورد نیاز است برای پیدا کردن از disestablishment. رابرتز توضیح داد: "این پرس و جو مناسب نیست و تمرکز بر روی متن قانونی به تنهایی." بدون سوال, این دادگاه اتخاذ یک چارچوب است که به نفع کنگره به ضرر اقوام. این رویه قرار دادن انگشت شست در مقیاس disestablishment.

این نوع مایع روش این است که بدون شک یک قرص تلخ برای textualists فرو برد. بنابراین در McGirtعدالت Gorsuch تف به سادگی آن را. بر خلاف Bostockعدالت Gorsuch حاضر به درمان این دادگاه را غیر textualist سوابق مربوط به قلمرو هند به عنوان بخشی از "قانون عادی معنی است." او رویکرد کنگره تمام بدن از کار به عنوان دادگاه دستور داده است. در طول سال های بسیاری کنگره کاهش قبایل' اقتدار و تاسیس یک کمیسیون را به قلمرو تحت صلاحیت این دادگاه ها از ایالت اوکلاهما. اما عدالت Gorsuch تلقی این شواهد بیش از حد تکه تکه به ایجاد یک واحد کنگره قصد. بلکه او بازرسی فردی کنگره اقداماتی که نگران خاک در تکه تکه balkanized مد. جای تعجب نیست, کنگره برآورده نمی رمان استاندارد برای disestablishment. به عنوان یک نتیجه عدالت Gorsuch یافت که کنگره 1833 وعده به قبایل نشده بود به صراحت لغو شده و باقی مانده است در اثر. کنگره نشده بود گفت: این کلمات سحر و جادو. و چگونه می تواند آن را ؟ تا McGirtهیچ کس می دانست که دقیق متنی استاندارد که مورد نیاز بود به disestablish رزرو. در این مورد عدالت Gorsuch را در نیمه راه textualism به معنای واقعی کلمه برش اوکلاهما در نیم.

اجازه دهید این دو تصمیم در چشم انداز است. در Bostockعدالت Gorsuch بی سر و صدا پذیرفته سابقه است که توجه چندانی به متن. در McGirtاو بی سر و صدا رد سابقه است که توجه چندانی به متن. در هر دو مورد او ساخته استادانه درست شده textualist سازه در بالای یک پایه و فرسوده توسط دادگاه قبل از تصمیم گیری. و نه در مورد او اذعان رابطه بین سابقه و textualism. در انجام این کار من معتقدم عدالت اشتباه.

به طور کلی دیوان عالی کشور به دنبال خواهد داشت دکترین شناخته شده به عنوان خیره decisis است که در لاتین به صورت "ایستاده چیز تصمیم گرفت." (من می گویند به طور کلی از آنجا که قضات از همه راه راه همیشه می توانید جمع اوری کافی توجیه به ابطال پیر تصمیم گیری). Textualists به خصوص کسانی که از یک originalist خم داشته باشد (به خصوص در زمان سختی با خیره decisis. در بسیاری از موارد متن اساسنامه و یا قانون اساسی دارای یک معنی است که درگیری با دادگاه دیرینه تفسیر است. یا دادگاه اتخاذ یک روش مطالعه خاص اساسنامه که نیاز به در نظر گرفتن ذهنی بیرونی عوامل مانند سابقه قانونگذاري و یا سیاست و نگرانی است. چه textualist کنم ؟ وجود سه رویکرد کلی.

اولین textualist می توانید اذعان درگیری بین متن و مسبوق به سابقه است اما حفظ آن خیره decisis وادار می کند که در نتیجه درگیری با textualism اصول. این رویکرد است که موجب فروتنی حتی اگر آن می رسد "اشتباه" نتیجه حداقل یک textualist استاندارد است. رئیس دادگستری رابرتز صحبت کرد و به این روش خود را در McGirt مخالفت: "مگر در مواردی که دادگاه آماده است برای ابطال این [قدیمی] سوابق آن باید آنها را دنبال کنید."

دوم textualist می تواند ابطال غیر textualist سابقه به منظور اجرای این قانون طبیعی ، در اینجا خیره decisis می دهد راه را به textualism. این رویکرد قابل توجهی نزولی با این حال: این اختلال ترتیبات که مردم و دولت باید به تکیه می کنند. در عین حال حداقل آن است که موجب خلوص: قاضی می تواند توضیح دهد که چرا و چگونه از خروج از قانون حل و فصل. و من برای پیدا کردن این نوع از صداقت و طراوت است. عدالت کلارنس توماس عضو دادگاه به احتمال زیاد به درب شماره 2. (هر چند در McGirtاو پیوست و رئیس دادگستری در پشت درب شماره 1 است.)

عدالت Gorsuch اما مورد علاقه درب شماره 3 در Bostock و McGirt. او استادانی به درخواست یک قالب العربي textualism. اما او شکست خورده به حساب خلاف سابقه. در Bostockاو بی سر و صدا پخته شده را به خود تجزیه و تحلیل تصمیم گیری از 1980s و '90s که به سختی textualist. و در McGirtاو خواستار یک سطح متنی دقت از کنگره که هرگز خواستار قبل از.

تکرار دوباره و دوباره است که کنگره می تواند اصلاح اساسنامه اگر آن را مخالف با تصمیم دادگاه کافی نیست. البته که می توانید. اما این استدلال تنها تا کنون. کنگره عامل شده است در زیر برخی از انگاره ها برای چندین دهه آن فکر حوزه عنوان هفتم و مرزهای اوکلاهما شده بود حل و فصل طولانی در پیش است. اما عدالت Gorsuch مدعی است که همه اشتباه بود در مورد عنوان هفتم برای پنج دهه و که همه اشتباه بود در مورد شرقی اوکلاهما برای یک قرن. حداقل در زمینه منحصر به فرد از قانون دادگاه تا به حال ایجاد یک "به خوبی حل و فصل" روش خواندن قبیله ای قانون است. و در این چارچوب است که خود موضوع به خیره decisis. (دادگاه درمان قرن قوانین ضد تراست در این مشترک مد.) خروج از آن روش ها مجاز هستند اما باید خطاب.

در نهایت من نه خوش بینانه در مورد چشم انداز برای آینده textualism. قضات اموزش Bader Ginsburg, Stephen Breyer, Sonia Sotomayor و النا کاگان در حال زرنگ و دانا به اندازه کافی به رسمیت شناختن محدودیت های Bostock و McGirt. کوارتت به رسمیت می شناسد و کامل است که Gorsuch نظرات ترک به اندازه کافی اتاق تکان دادن برای جلوگیری از سخت textualist برگزاری در آینده است. آنها در هیچ حس به دکل textualism. آنها را ترک به عنوان مورد نیاز است.

اما من فکر نمی کنم عدالت Gorsuch در تلاش است به آنها قفل در. در واقع من یک نوظهور احترام به او. در این موارد او کاملا بی طرفانه و در چگونه عقاید خود را خواهد بود دریافت کرد. او مراقبت می کند. هیچ سیاسی محاسبه است. هیچ بازی طولانی. هیچ شطرنج سه بعدی. Bostock کاهش یافته گرما بمب در محافظه کار قانونی جنبش عدالت Gorsuch شد excoriated توسط بسیاری از هواداران خود را که احساس خیانت. اول مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب هیچ سیاسی دولا دولا راه رفتن باید پیش بینی کرده اند که ممکن است واکنش. اما او به دنبال اصول خود است. من ستایش او جسارت.

من مخالفت سپس روش. Textualism مانند originalism باید شروع از تخته سنگ سفید از یک قانون بدون توجه به چگونه دادگاه تفسیر کرده است که قانون در گذشته است. عدالت Gorsuch نمی تواند شروع از 50-خط محوطه. او باید شروع از پایان خود منطقه. در شکل فعلی آن عدالت Gorsuch را textualism است که بیش از حد تکه تکه به شکل منسجم است. در آینده او باید دست و پنجه نرم کردن با این فعل و انفعال بين خیره decisis و textualism. زمانی که امکان پذیر است, او باید انتخاب کنید درب شماره 2 و رد رویه که نادیده گرفته textualism. در صورتی که رویکرد قابل دوام نیست او باید بماند پشت درب شماره 1 و حداقل شک و تردید در چرا که سابقه ناقص است اما به دنبال آن به هر حال. اما درب شماره 3 گمراه کننده است. این موعظه textualism اما شیوه precedentialism. این روش در دراز مدت خواهد شد تنها در خدمت به تضعیف textualism. اگر عدالت Gorsuch می خواهد به حرکت به قانون به دور از لبخند شل و ول استدلال نسبت به بیشتر textualist خنثی اصول او باید حساب برای هر دو متن و سابقه.

این داستان بخشی از پروژه "نبرد برای قانون اساسی" با همکاری مرکز ملی قانون اساسی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de