Coronavirus است اطلاعات زمان بمب

پل تیلور / گتی / کتی مارتین / اطلس

تا کنون کمتر از 0.0008 درصد از انسان ها بر روی زمین تشخیص داده شده اند با کروناویروس شناخته شده به عنوان COVID-19. اما به لطف گردش بیماری و سرمایه تمام جهان را تحت تاثیر قرار شده است.

تولید چین شهرستانها مانند ووهان کانون شیوع در حال نزدیک ژولیده با عرضه زنجیره ای از کل جهان است. که بدان معنی است که هر دو این بیماری و مهار اقدامات تصویب به کنترل آن (برای نمونه قرنطینه هنوز هم در جای خود برای 70 میلیون نفر) خواهد شد که یک اثر نمایشی در کسب و کار در سراسر نامتجانس صنایع.

هر یک از شرکت ها از جمله اپل و خارج—که به ارمغان می آورد همه چیز از چین به نگرانی در مورد تولید و توزیع slowdowns. این تا حدودی به دلیل عرضه زنجیر خطی کمتر از آنها صدا. تولید شبکه ها اغلب پیچیده هستی که به عقب و جلو در سراسر مرز. آمریکایی خرده فروش ممکن است قرارداد تنها با یک شرکت چینی اما این نهاد در نوبت عمل ممکن است مانند یک پیمانکار عمومی و کشیدن قطعات از بسیاری از منابع و یا کشاورزی کردن کار به یک تغییر لیست کارخانه ها. در سال 2018 به عنوان مثال بیش از 1000 امکانات درگیر شدند در برخی از راه را با ساخت محصولات اپل.

در عین حال صادرکنندگان—مانند برزیل دامداران و شیلی سازان—روبرو هستند عظیم رها کردن در تقاضا. در داخل چین کاهش اقتصادی در حال گسترش است فراتر از بخش های تولید; حتی یک شرکت رسانه ای گفت: این تخمگذار کردن 500 نفر از کارگران به دلیل بیماری همه گیر.

چه چیزی باعث این همه بسیار عجیب و غریب است که یک موزاییک از حقایق شناخته شده است در مورد عواقب اقتصادی coronavirus اما ورود آن عواقب خارج از چین به تعویق خواهد افتاد و قدر نامشخص است. آن را کمک نمی کند که کارشناسان در داخل و خارج از چین باید در مورد قابلیت اطمینان از این کشور آمار رسمی برای سال. محلی و گزارش فراهم می کند به دلیل شک و تردید coronavirus اعداد را به عنوان به خوبی.

چه هدف مدیران نگران امروز خواهد شد و در واقع نشان می دهد تا برای خریداران در ماه آوریل است. شما ممکن است فکر می کنم که بازارهای مالی, حداقل, خواهد بود “قیمت گذاری در” مشکلات اما قیمت سهم در بالاترین رکورد. Coronavirus به احتمال زیاد در حال حاضر برخورد بسیاری از آن ضربات اقتصادی—و در حال حاضر کسانی که اختلال خواهد شد قطره ای از طریق شبکه که برای اتصال چین به بقیه اقتصاد جهانی است.

برخی از اثرات خواهد بود ماده: ممکن است کمتر آیتم ها در قفسه های فروشگاه قیمت برخی ممکن است افزایش و توسعه محصول و آهسته می تواند. اما برخی از تاثیر و یک منبع اضافی از تاخیر خواهد آمد از این داده ها برای توصیف واقعیت از دو ماه گذشته خیلی از افراد که هنوز به جدول. شرکت ها و دولت ها نیاز به آمار به درک آنچه اتفاق می افتد در جهان است. دولت ایالات متحده برای مثال حفظ داده های پیچیده-جمع آوری عملیات: اداره تجزیه و تحلیل اقتصادی اداره آمار کار خاصی بررسی برنامه های سرشماری ملی کشاورزی آمار خدمات تحقیقات اقتصادی خدمات و بسیاری دیگر. داده است که این سازمان منتشر و زمان را به منعکس کننده بر روی زمین تجارت است. تحت شرایط عادی این ممکن است قابل توجه باشد. اما زمانی که اقتصاد رنج می برد جهان-تغییر شوک آماری از ویندوز در جهان می تواند خطرناکی با واقعیت است.

در حال حاضر امتیاز داده است که می تواند marshaled برای ایجاد حس اقتصاد کلان عکس خوب نیست. تقاضای نفت چین پایین بود 20 درصد در اوایل این ماه “احتمالا بزرگترین شوک تقاضا بازار نفت رنج می برد پس از بحران مالی جهانی سال 2008 به 2009 و ناگهانی پس از حملات یازدهم سپتامبر ، حملات 11” به عنوان مهر قرار داده و آن را. با برخی از شهرستانها چینی تحت نسخه های مختلف از مستند تعداد کل اتومبیل ها و کامیون ها در جاده ها کاهش یافته است. کارخانه های در حال اجرا در ظرفیت کامل یا. آلودگی در نزدیکی شانگهای قابل اعتماد و سخت به جعلی شاخص فعالیت های اقتصادی کاهش یافت, با توجه به مورگان استنلی. کانتینر کشتی کشتیرانی با کوچکتر از حد نرمال حمل بارهای. قیمت به صورت فله که حرکت سنگ آهن و زغال سنگ سقوط کرده اند. یک تحلیلگر گفت: بار مالی که کروناویروس “را بزرگتر تاثیر در انجمن جهانی زنجیره تامین از سارس و ایجاد عدم اطمینان بیشتر از ایالات متحده به چین-تجارت جنگ است.”

که بسیار جنگ تجاری led برخی از شرکت ها به حرکت زنجیره تامین خود را به دیگر کشورهای آسیایی اما چین همچنان قلب تپنده تولید و مونتاژ برای کالاها. “ناگهان همه زنجیره تامین آسیب پذیر به نظر می رسد چرا که بسیاری از چینی زنجیره تامین در درون زنجیره تامین در زنجیره تامین تکیه بر هر یک از دیگر برای قطعات و مواد اولیه” رزماری Coates, یک زنجیره تامین, مشاور نوشت: در تجارت مجله مدیریت تدارکات. “کوچک که شیر است که در داخل یک موتور است که شما منابع خود را برای ایالات متحده ساخته شده محصول در چین ساخته شده است. بنابراین عناصر نادر خاکی شما نیاز به ساخت آهن ربا و الکترونیک است.” این اثرات ممکن است نیز متفاوت است به طور گسترده ای از استان به استان و حتی کارخانه به کارخانه بر اساس چه دولت های محلی خود را تنظیم مناطق CNBC پکن دفتر رئیس یونیس یون اشاره کرد.

آهسته صنعتی مارس در خارج از چین نیز در سمت چپ برخی از صنایع مانند ساخت اسباب بازی با تخلیه موجودی انبار. شرکت هایی که صرف در سال گذشته ساختمان جدید تولید شبکه در دیگر کشورهای آسیایی هستند و بیشتر انعطاف پذیر در دراز مدت اما در این لحظه خاص آنها ممکن است به اندازه کافی محصول را به فروش برساند.

کمتر قابل پیش بینی اثرات ثانویه نابود و لگدمال شده است بیش از حد. به عنوان رئیس جمهوری اندونزی به نام برای مخارج محرک برای محافظت در برابر رکود اقتصادی قیمت اندونزی سیر رفت تا 70 درصد ظاهرا از آنجا که مصرف کنندگان چینی به خرید تا قوم درمان به صورت فله. حتی کوچک امواج باید برخی از اثر: در استرالیا که در آن دانش آموزان از چین نمی تواند بازگشت به کلاس بعد از تعطیلات تابستانی دانشگاه ها تحت فشار قرار دادند پشت خود را شروع خرما که صدمه زدن به کسب و کار در اطراف آنها. سوال این است که آیا تمام کسانی که مشکلات کوچک و عوارض اضافه خواهد شد تا به هر چیزی جدی تر از دلخوری.

سپس از نظر سیاسی انشعابات از رکود اقتصادی. اگر coronavirus بحران کاهش می یابد و رشد اقتصادی چین به اندازه کافی برای بی ثبات کردن حزب کمونیست را کنترل کرد ؟ لایحه اسقف دیرین چین تحلیلگر نوشت که شیوع نزدیکترین چیز “به یک بحران وجودی برای Xi [داعش] و حزب است که من فکر می کنم ما دیده می شود از سال 1989 است.”

Coronavirus قابل توجه پروب برای روابط پیچیده است که تا امروز اقتصاد است. در جهان ما جریان اطلاعات با سرعت بسیار بیشتری نسبت به کالا. این بدان معناست که ما می توانیم نگاهی اجمالی عمده رویداد جهانی در عکسها و ویدئوها از منطقه قرنطینه هفته قبل از تاثیر آن می تواند اندازه گیری. آن است که مضطرب و موقعیت عجیب و غریب مانند دانستن زلزله زده شده است اما نمی دانستند که آیا یک سونامی در راه است. یک نتیجه برای آمریکایی ها است احتمال اینکه: حتی اگر بدترین شیوع بیش از حد و آن را نمی ممکن است—بد اقتصادی اخبار به خوبی ممکن است در آینده ما است.

یا اگر دهها میلیون نفر از کارگران چینی را می توان کنار و اقتصاد آمریکا می تواند شخم زدن از طریق آن همه بدون دردسر و سپس آن را ممکن است زمان برای تجدید نظر در چقدر عمیق “Chimerica” اتصال واقعا است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>