Coronavirus خود انزوا به معنی من در خانه امن — اما چگونه امن داشته باشم?

خود انزوا آپارتمان من—من انجام این کار درست است ؟ از آن شده است 36 ساعت پس از من وارد در تورنتو از تمپا, فلوری

توسط NEWS-SINGLE در 25 اسفند 1398

خود انزوا آپارتمان من—من انجام این کار درست است ؟

از آن شده است 36 ساعت پس از من وارد در تورنتو از تمپا, فلوریدا در ساعت اندکی از صبح شنبه, صفحه اصلی از چه قرار بود 14 روز اقامت پس از کمتر از چهار شب به خاطر رمان coronavirus شیوع تعطیل Blue Jays' بهار اردوگاه های آموزشی که من در دولت آفتاب را پوشش دهد.

من خوشحال به خانه می آیند البته بدون قهوهای مایل به زرد من امید. به عنوان شایعات swirled در بهار آموزش که لیگ اصلی بیس بال خواهد شاتر درب های خود را — پس از سرب از انجمن ملی بسکتبال لیگ برتر فوتبال و لیگ ملی هاکی, در میان بسیاری دیگر نهادهای ورزشی در سراسر جهان — من و همکارانم بر جیز ضرب و شتم با وسواس به دنبال اخبار.

دو روز قبل از آن من تا به حال فکر کرده اید که اگر من seatmates در نزدیکی خالی پرواز از تورنتو به John F. Kennedy International Airport و سپس از شهر نیویورک به فرودگاه بین المللی تمپا فکر می کنم من دیوانه برای حمل Lysol دستمال مرطوب و ضد عفونی کننده دست و استفاده از آنها در هر سطح در تماس با من آمد. در حال حاضر در فلوریدا ما در مورد فرسایش مرزهای بسته و مناسب نمایش در فرودگاه ها و آنچه در زندگی می خواهم زمانی که ما وارد خانه.

وجود ندارد بسیاری از وضوح در آن لحظات و به عنوان من محدود خودم به آپارتمان من در حال حاضر من هنوز خودم را پیدا خاراندن سر من.

مستقیم ایر کانادا پرواز من با یک تعداد انگشت شماری از همکاران از تمپا به تورنتو در اواخر جمعه شب بود overbooked کامل به نقطه ای که ما جشن بود, ما می خواهم برنده سری جهانی زمانی که یکی از اعضای گروه ما بعد از اینکه صدور بلیط بدون شماره صندلی و گفت: وجود تنها 10 نقاط برای 14 مسافر و نه از جمله کسانی که در حالت آماده به کار کردم یک صندلی. من می دانم که overbooking نسبتا شایع است اما چرا ؟

هنگامی که ما فرود آمد در تورنتو ما پرواز اعلام کرد که ما می خواسته می شود که در فرودگاه چگونه ما احساس می شد. ما نیاز به فاش کردن هر گونه علائم مربوط به کروناویروس که او ذکر شده است. من مسلما کمی نگران — من پر شده تا در پرواز و حتی اگر آبریزش بینی نبود علائم ذکر شده چه می شود اگر آنها فکر می کردند من نیاز به نقل مکان به یک مقام رسمی قرنطینه در یک پایگاه نظامی و یا چیزی ؟ این بود که یک امکان برای مسافران بازگشت از ایالات متحده آمریکا?

معلوم است من نگران نیست که در مورد, چرا که من در حال بارگذاری در 20 دقیقه پس از فرود تنها نشان میدهد که هر چیزی که با من بود که سوال در گمرک کیوسک در مورد اینکه آیا من به تازگی در سفر به ایران, ایتالیا یا چین.

به نحوی که به سهولت به حال من نگران کننده و حتی بیشتر.

من در حال حاضر در خانه امن و نشان دادن هیچ نشانه ای اما مطمئن نیستید که چه باید بکنید. اجتماعی فاصله self-monitoring, self-جداسازی و قرنطینه; مانند این است که جدید و زبان خارجی است. با وجود تحقیقات من — و من بسیاری — من کاملا نمی تواند پین کردن که در آن یک به پایان می رسد و دیگر آغاز می شود و که در مورد من. من اجازه ورود به اتاق 14 روز اما من ممتاز قادر به کار از خانه و نه نیاز به نگرانی در مورد پرداخت شدن یا دیگران پرداخت. آیا من می توانم رفتن به فروشگاه مواد غذایی و یا Shoppers Drug Mart? من دستور غذایی آنلاین, اما من می تواند بیرون رفتن برای یک پیاده روی, چیزی است که من به عنوان کسی که با این نسخهها کار از خانه به طور منظم انجام تقریبا هر روز به من افزایش سلامت روان ؟ اگر چه من وعده را به ارتباط برقرار کردن با هر کسی ؟

من خوش شانس به یک قبیله از افرادی که ارائه شده به ارائه مواد غذایی و "منابع" — شراب — از جمله من همکار و همسایه ژاک گالانت که یک کارتن از, شیر, در خارج از درب من در صبح روز یکشنبه بنابراین من می تواند چای را حل کنند. اما آنچه در مورد این افراد به خصوص کسانی که بیشتر مستعد ابتلا به کروناویروس از سالم 29 ساله زن که لازم نیست که نوع جامعه?

بی سابقه ای بار می آیند با قطعیت بنابراین در حال حاضر من انتخاب را به ماندن در خانه برای بعد از 14 روز. ترس از اینکه یک حامل و خطر كردن چیزی به چیز دیگری بیش از حد بزرگ است. در میان سردرگمی من و با سهل انگاری غربالگری من احساس می کنم من از طریق رفت و من تصمیم گرفتم آن را بهتر است به امن تر از متاسفم.

این است که لازم داده شده من شرایطی ؟ راستش من مطمئن نیستم. امیدوارم من انجام این کار درست است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر
Laura Armstrong


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب