Coronavirus نیروی کار رسمی تقسیم به عنوان Fauci اعلام سولو آلبوم

عکس توسط تراشه Somodevilla / گتیFacebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برا

توسط NEWS-SINGLE در 17 اردیبهشت 1399
Anthony Fauci
عکس توسط تراشه Somodevilla / گتی

واشنگتن (به Borowitz گزارش)—شایعه فروپاشی کاخ سفید coronavirus نیروی کار شد رسمی روز چهارشنبه پس از Dr. Anthony Fauci اعلام کرد قصد دارد برای یک آلبوم انفرادی خود را.

در حالی که طرفداران این نیروی کار شده است امید است که این گروه را به نحوی با هم ماندن قابل لمس خلاق تفاوت میان اعضای ساخته شده Fauci تصمیم به رفتن انفرادی "تنها یک موضوع از زمان" یک منبع گفت.

"در پایان روشن شد که تونی نمی تواند ایستاده در حال در همان مرحله مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان" منبع گفت. "آن بود بسیار ناراحت کننده است."

منبع تمسخر شایعاتی که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است تلاش یک آلبوم انفرادی خود را. "تونی Fauci شد coronavirus نیروی کار" او گفت:.

صحبت کردن با خبرنگاران Fauci گفت که آینده خود را, از خود راضی انتشار خواهد بود پر از مواد بود که او مانع از استفاده به عنوان یک عضو از نیروی کار.

"من یک مقدار زیادی در من است که من اجازه نداشتم به بیان" Fauci گفت. "آزادی خلاق از انجام این آلبوم شگفت انگیز بوده است."

اولین ویدئو از آلبوم "نمی بازگشایی (در عین حال)" شامل بیل گیتس رها خواهد شد در هفته آینده Fauci گفت.

هنگامی که او آلبوم انفرادی به پایان رسید محترم virologist گفت که او برنامه ریزی شده به تور گسترده برای ترویج آن است. "من همیشه می خواستم به بازی بازی های مجلس نمایندگان," او گفت:.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب