شمارش و استخراج پیگیری تغییرات در کلمه

دو تا از مورد علاقه من کلمه ماکرو در حال شمارش کلمات وارد شده با پیگیری تغییرات و استخراج آن دسته از کلمات و ت

توسط NEWS-SINGLE در 22 دی 1398

دو تا از مورد علاقه من کلمه ماکرو در حال شمارش کلمات وارد شده با پیگیری تغییرات و استخراج آن دسته از کلمات و ترجمه آنها را در SDL Trados Studio (یا گربه دیگر ابزار). اشاره کردم اولین ماکرو در یک پست وبلاگ هفت سال پیش زمانی که استودیو معرفی ویژگی های جدید برای نشان دادن مسیر تغییرات در منبع بخش. موضوع بریدن دوباره در توییتر در هفته گذشته و من وعده داده شده برای به اشتراک گذاشتن ماکرو در یک پست جدید در وبلاگ.

__________________________________________

ماکرو 101

چه ماکرو? این یک دنباله ای از اعمال به همراه یک فرماندهی واحد و یا کلیک ماوس برای جلوگیری از تکراری و وقت گیر وظایف (مانند شمارش درج کلمات).

چگونه می توانم شما نصب یک ماکرو? خواندن این پیر اما fail-safe پست در کلمه MVP (با ارزش ترین و حرفه ای) وب سایت.

چگونه می توانم شما برای اجرای یک ماکرو? در یک سند Word کلیک کنید Alt+F8 را انتخاب کنید ماکرو و روی Run کلیک کنید. اگر شما با استفاده از یک ماکرو اغلب اختصاص یک میانبر یا اضافه کردن یک دکمه به روبان.

_________________________________________

ماکرو 1: تعداد کلمات وارد شده با پیگیری تغییرات در کلمه

ماکرو زیر بازده سریع و قابل اعتماد در نتیجه در یک پنجره پاپ آپ. من آن را در یک کامپیوتر نقد و بررسی فروم ارسال شده نیمه پایین صفحه توسط جی فریدمن یک کلمه MVP.

با کلیک بر روی تصویر برای دانلود ماکرو در .فرمت docx

ماکرو به حساب همه جدید درج کلمات, اما آن را نادیده می گیرد و هر متن حذف شده و یا تغییرات دیگر.

ماکرو 2: عصاره پیگیری تغییرات به یک سند ورد جدید

من با استفاده از این ماکرو به ترجمه تکه های بزرگ از درج متن. ماکرو ایجاد یک جدول در یک سند جدید من حذف حذف کلمات با رنگ قرمز و سپس ترجمه متن جدید در استودیو با استفاده از رابط تمیز و حافظه ترجمه است.

در اینجا لینک به متن اصلی ماکرو ایجاد شده توسط DocTools.

یک کلمه نهایی در مورد ماکرو و امنیت: ماکرو, دانلود از اینترنت ممکن است حاوی کدهای مخرب باشند. تنها نصب شخص ثالث ماکروها شده اند که به شما توصیه می شود توسط کسی که به شما اعتماد.

ترجمه مقاله

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htplinku.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im
آخرین مطالب