موسیقی کشور دیگر نمی تواند مخفی کردن مشکلات آن

فرهنگ یک نوع معروف و مقاوم در برابر تغییر و جنجال شده است و در حال تکان توسط همه گیر و تظاهرات. به عن

توسط NEWS-SINGLE در 25 تیر 1399
به عنوان یک کشت از رسوایی اخیر و لغو کردند نشان داده است که حتی نشویل می تواند به حفظ وضع موجود دیگر.کوین Mazur / گتی

شماره 1 آهنگ در کشور های رادیویی در حال حاضر در مورد شادی, تکیلا, جیمی بافت و جمعیت. "یکی مارگاریتا" توسط 43 ساله گرجستان متولد سوپراستار Luke Bryan می دهد یک برنامه ریزی دقیق برای از دست دادن یک دانشکده به لیمو با طعم یخ زده کوکتل guzzled با دوستان. در موزیک ویدئو, جمعیت پوشیدن sombreros جمع آوری با توپ های ساحل در ساحل شنی به عنوان برایان ریاست در هیئت مدیره ، جبرا برخی از بینندگان را به یاد بدنام Lake of the Ozarks splashathon یا از بچه ها که صرف شکستن بهار در فلوریدا زمانی که خیلی از کشور ماندم, به, با, خمیر ترش, استارت.

اما "یکی مارگاریتا" منتشر شده در ماه مارس است قبل از COVID-19 ضبط. و در این مرحله از ما نا بحران, تصاویر مانند آنهایی که در Bryan ویدئو با نوستالژی و نه نفرت. جرعه جرعه در خانه marg بر روی نیمکت من برای 17 هفته در یک ردیف, من فقط می خواهم به در که قشنگ حزب ساحل. من فقط می خواهم عادی.

شاید چنین هوس برای منظم ol' times توضیح دهد که چرا موسیقی کشور مملو از سند چشم انداز از کباب و اراضی جنگلی دور از شهر است رونق در طول اقامت ما-در داخل خانه بهار و تابستان است. همیشه از امریکا شروع به خاموش کردن تقریبا تمام سبک های موسیقی از دست داده اند جریان listenership. کشور محبوبیت از سوی دیگر افزایش یافته است: این نوع به طور متوسط 11.1 درصد بیشتر پخش از اواسط ماه مارس. وجود دارد چند نظریه برای این که چرا این است و اما آنچه به نظر می رسد درست در هر صورت این است که کشور را به صورت یک احساس عادی است جذب می کند. به عنوان یک کشت از رسوایی اخیر و لغو کردند نشان داده اند اما حتی نشویل می تواند به حفظ وضع موجود دیگر.

در حالی که موسیقی پاپ گرایش به تصور یک شب بزرگ که در آن شما خود را فراتر از خسته کننده وضعیت و هیپ هاپ اغلب برای حصول موفقیت مادی تبدیل یک زندگی عادی به طور فوق العاده ای یک کشور fetishizes روز پس از روز واقعیت های خانه ها و بزرگراه ها و سالن آبجو. استثنا وجود دارد اما به طور معمول این نوع است که در آن کار و خانواده و محل تمام برگزار می شود تا به عنوان چیزهایی که باید دفاع کرد. شما می توانید شنیدن شدید دلبستگی به آشنا برای مثال در آهنگ جدید "بیش از زادگاه من" از hitmaker مورگان والن. تنسی خواننده توصیف یک داستان عاشقانه با برخی اما زمانی که او می خواهد به حرکت به شهر او پیشنهادات خود را وداع توضیح داد: "من نمی توانم شما را دوست دارم بیش از زادگاه من."

چگونه یک نوع در عشق با روال پاسخ به یک لحظه که در آن همه زندگی شده اند را مختل می کند ؟ یک راه این است که با تظاهر همه چیز خوب است—با روانی فرار ارائه شده توسط یک آهنگ مانند "یکی مارگاریتا" بلکه شاید در بیشتر راه های بتن. آن را احساس می کند به گفتن که روستایی-ish و قرمز-رای گیری مناطق مانند گرجستان و تگزاس که در آن موسیقی کشور رشد کرده اند در بسیاری از موارد شده است آهسته به اجرای خاموش شدن ناگهانی و سریع برای بازگشایی شده است. حتی به عنوان عفونت باید مشخصی در این مکان اقدامات کنترلی مانند ماسک-پوشیدن ثابت کرده اند که به خصوص مورد بحث است. کشور-صنعت موسیقی روشن شود تا حد زیادی پشتیبانی همه گیر-مهار اقدامات و بیشتر از آن رویداد بزرگ لغو شده است. اما این ژانر را نیز به خانه هنرمندان و طرفداران اصرار دارد که یک راه یا دیگری نشان می دهد باید در خاموش کردن سر در گم می شود.

در مه خواننده تراویس McCready بازی کشور اول به لحاظ اجتماعی فاصله کنسرت در تئاتر در آرکانزاس که در آن طرفداران sat فاصله از هم جدا. این عملکرد می تواند یک مدل برای اجرای کنسرت در این بیماری همه گیر سن, اما به عنوان یک خبرنگار تلویزیون قرار داده و آن را در هنگام بررسی فیلم از طرفداران در ماسک بی سر و صدا به تماشای McCready, "پسر آن مطمئن به نظر می رسد مانند یک کتابخانه است." دو ماه بعد بیشتر خشن و بی ادب و بحث برانگیز کشور کنسرت برگزار شد: خوانندگان تعقیب برنج و کریس Janson هر بازی به نزدیک بسته بندی شده عمدتا maskless جمعیت در ایالت تنسی و آیداهو بود. هر دو مردان bragged در مورد نشان می دهد در رسانه های اجتماعی و هر دو قبلا ثبت آهنگ ها انتقاد همه گیر-مهار کردند. برنج را از آلبوم Instagram در مارس رفت مثل این بود: "عزیز تاج شما نمی دانید که قلب یک کشور فن ... ما میخوایم تا ما نگه, نوشیدنی, بالا, خواندن, آنها, آهنگ در مورد کامیون ها و آبجو." Janson تا به حال آواز در مه "ما ساخته شده بودند به ماندن در داخل / من نمی توانم watch my کشور می میرند."

برنج و Janson اجتماعی-فاصله-از موازین کنسرت, باعث محکومیت گسترده از جمله از بسیاری از برجسته کشور-موسیقی ارقام است. "تصور کنید که خودخواه بودن به اندازه کافی برای قرار دادن هزاران سلامت مردم در خطر است, نه به ذکر است این پتانسیل اثر موج دار شدن و بازی در یک کشور عادی کنسرت راست, در حال حاضر," ستاره Kelsea Ballerini توییتی. اما برنج و Janson تا به حال خود را برجسته مدافعان بیش از حد—و یا حداقل افرادی که می خواستند به آرام کردن واکنش. "این شگفت انگیز است چگونه بسیاری از هنرمندان کشور, ترانه سرایان و رسانه ها هستند سریع به پرتاب سایه در خود ما مردم" خواننده جیک اوون گفت: در یک صدای جیر جیر. "غم واقعا."

اوون است راست, در راه به شگفت زده می شود که ستاره های کشور را از همسالان خود. این است که یک نوع آن معروف خود را حفظ وضع موجود از طریق کدهای سکوت و اجتناب از اختلاف است. دالی پارتن برای همه از او به ظاهر مترقی و فمینیستی شعر نمی گویند چه کسی به او رای دادند. نه Toby Keith با وجود داشتن بازی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح. و پس از بدترین تیراندازی دسته جمعی در تاریخ معاصر صورت گرفت در یک Jason Aldean, کنسرت Aldean عمدتا ماند مادر در مورد دیدگاه های خود را در کنترل اسلحه. حماسه گروه که قبلا شناخته شده به عنوان Dixie Chicks, که, کشور, حرفه ای هرگز بهبود پس از روی صحنه دیس رئیس جمهور جورج دبلیو بوش در سال 2003 افسانه ای است. (در ضمن تیتان از دیگر ژانرهای محبوب رشد توجه به دست آورد از توزین در روی حیله و تزویر بحث و یا اختلافات با دیگر وبلاگ.) اما در سال 2020 مودب ارامش به مسائل روز و در رفتار یکی از همسالان—تبدیل به سخت تر برای کشور ستاره به حفظ.

که نه تنها به دلیل coronavirus. در سراسر کشور حساب با نژادپرستی نظاممند نیز به شدت احساس می شود در یک ژانر است که در حالی که از متنوع ریشه است تا حد زیادی سفید listenership. بسیاری از خوانندگان کشور از جمله ستارههای مانند Maren موریس و کمی بزرگ شهر باید با صدای بلند نشانه حمایت از معترضان. اما بعضی از ستاره ها شده اند silent—که در حال حاضر در خود بحث برانگیز است. کشور هنرمند میکی Guyton پرسیدم که چرا آن را بسیار سخت برای برخی از مردم به طور علنی محکوم کردن نژادپرستی?," که موریس پاسخ داد: "آنها فکر می کنم آن را پلاریزه پایه فن خود را و یا 'سیاسی' است که این 100% نیست." زمانی که نویسنده Lorie Liebig وارد یک صفحه گسترده که ستاره بود گفت: آنچه که در مورد اخیر Black Lives Matter تظاهرات که ردیابی تلاش شد یک نقطه اشتعال با یک کشور, وبلاگ مقایسه آن را به "هالیوود لیستهای سیاه و گشتاپو مقالات."

قوی ترین نمونه از زبان بیرون آمده اند از مردم در کشور و جهان است. در Instagram خواننده Darius Rucker مشترک خود را از غم و اندوه در مورد جورج فلوید مرگ او بعد از آن به امروز و بحث نژاد پرستی او می خواهم رو از رادیو برنامه نویسان. Jimmie آلن را شکست اشک در کشور-پادکست موسیقی قبل از به اشتراک گذاری حافظه از زمانی که از یکی از تک آهنگ فرود در فرودگاه شماره 1 در بیلبورد کشور, پخش, نمودار, یک افسر پلیس عمل به شدت نسبت به او در طول یک ترافیک متوقف شود. سیاه طرفداران آوازی است بیش از حد. زمانی که زنی به نام ریچل بری نوشت: در Instagram در مورد احساس ناراحت کننده در کنسرت ها و جشنواره ها به دلیل قابل مشاهده مؤتلفه پرچم و امکان نژادپرستانه آزار و اذیت او پست ویروسی رفت و یک تعداد کشور مهم ستاره نظر supportively در آن است.

شاید چشمگیر ترین نشانه ای از حوادث اخیر در به چالش کشیدن کشور-موسیقی خوشنودی می توان در renamings که یک جفت باند اعلام کرد در ماه گذشته. این گروه یک بار شناخته شده به عنوان Lady Antebellum یک کشور ثابت از سال 2006 که تا به حال یک ردیف 1 کشور-رادیو تنها فقط این ژانویه گذشته گفت: در ماه ژوئن بود که با تغییر نام آن به تنها بانوی A. گروه گفت: آن را در ابتدا انتخاب کلمه antebellum به صورت مبهم جنوب نوستالژی آن برانگیخته اما با توجه به این گروه در بیانیه گروه "نه به حساب انجمن که وزن پایین این کلمه اشاره به این دوره از تاریخ قبل از جنگ داخلی که شامل بردگی است." یک داستان مشابه بازی کردن با Dixie Chicks که شد فقط "جوجه" در ماه ژوئن به منظور رد نژادپرستانه چمدان متصل به اصطلاح Dixie. هر دو باند' تغییر نام نشان می دهد که تا چه حد ایده های از میراث و سنت و pastoralism پخته شده را به موسیقی کشور گره خورده است تا با بخش هایی از تاریخ آمریکا سابقه که تا کنون سخت تر به چشم پوشی است.

اما برای یک خانم تلاش برای سیگنال حمایت از زندگی ماده تبدیل به یک مطالعه موردی در ادعایی سفید نفاق. معلوم شد که آنیتا, سفید, سیاه و سفید, بلوز, خواننده از سیاتل تا به حال شده است با استفاده از نام بانوی دو دهه است. این عمل در کشور در ابتدا استادانی جهل سفید وجود و پس از آن اعلام کرد که آتش بس شده بود میانجیگری به موجب آن هر دو از هنرمندان خواهد نگه داشتن جوجه یک نام و بالقوه همکاری کنند. اما در هفته گذشته پلاتین-فروش باند شکایت سفید نوشته "امروز ما در حال غم انگیز برای به اشتراک گذاشتن که ما صمیمانه امیدواریم که به هم پیوستن با آنیتا سفید در وحدت و هدف مشترک به پایان رسیده است." این گروه می گوید: او می خواست برای 10 میلیون دلار پرداخت آنها منجر به اقدام قانونی برای اطمینان از حق خود برای استفاده از نام و بدون پرداخت. سفید گفت: "می خواهم در واقع خواسته به مبلغ 5 میلیون دلار برای حق استفاده از نام, به علاوه 5 میلیون دلار کمک مالی به موسسات خیریه از انتخاب او. "اگر شما می خواهید به عنوان یک مدافع و یا یک متحد به شما کمک کند کسانی که شما در حال سرکوب" سفید گفت: کرکس. "و که ممکن است شما نیاز به چیزی چون من نمی خواهید پاک شود."

جوجه در ضمن در مورد انتشار Gaslighterخود اولین دسته از آهنگ ها از سال 2006. در آن زمان کشور های رادیویی را تحریم—لغو?—از جوجه برای انتقاد از جنگ عراق موفق نبود در گرفتن باند به آرام کردن و آنها باقی می ماند صریح در Gaslighter. تولید شده توسط هنرمند پاپ Jack Antonoff, آلبوم پر جنب و جوش و thumping سبکی تقلیدی با گاز گرفتن, شعر در مورد مسائل شخصی و سیاست است. در تک "ژانویه مارس" جوجه صحبت کردن برای سقط جنین حقوق برای کنترل اسلحه و به منظور بالا بردن سوال در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط با روسیه است. همراه آن تصویری است که بسته بندی شده با تصاویر از تظاهرات اخیر به اوج خود رسید با یک لیست سیاه از افراد کشته شده توسط پلیس. آهنگ بانجو و هارمونی صدا مثل موسیقی کشور اما شنونده در سمت چپ با یک jolting, زمان احساس دور از تسکین دهنده رقیق ارائه شده توسط جوجه آهنگ دوست دارم از "فضاهای باز." این صدا از یک گروه و اصرار دارد که همه چیز خوب است و طبیعی—و یا شاید که نرمال بود و هرگز همه که خوب است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب