COVID-19 می تواند برای چند ماه گذشته

Fیا Vonny LeClerc, روز, یکی, مارس 16.ساعت پس از نخست وزیر بوریس جانسون تحكيم دقیق اجتماعی-فاصله اقدامات برای

توسط NEWS-SINGLE در 15 خرداد 1399

Fیا Vonny LeClerc, روز, یکی, مارس 16.

ساعت پس از نخست وزیر بوریس جانسون تحكيم دقیق اجتماعی-فاصله اقدامات برای توقف SARS-CoV-2 coronavirus لکلرک یک گلاسکو-روزنامه نگار بر اساس وارد خانه احساس تکان و برافروخته است. در طی چند روز آینده او یک سرفه, درد قفسه سینه, درد مفاصل و احساس سوزن سوزن در پوست خود. پس از یک هفته استراحت در بستر او شروع به بهبود است. اما در روز 12 هر پیر علامت بازگشت و تقویت شده و با تقویت: او مشخصی متناوب تب و از دست او حس چشایی و بویایی و تلاش برای نفس کشیدن.

زمانی که من با صحبت لکلرک در روز 66 او هنوز تجربه امواج از علائم. "قبل از این, من, مناسب, سالم 32 ساله" او گفت:. "در حال حاضر من شده است کاهش می یابد که قادر به ایستادن در حمام بدون احساس خستگی. من سعی کردم رفتن به سوپر مارکت و من در بستر روز پس از آن. آن را مانند چیزی که من تا کنون تجربه کرده اید قبل از." با وجود بهترین تلاش های لکلرک شده است قادر به گرفتن یک تست اما "هر دکتر که صحبت کردم می گوید به هیچ سایه یک شک که این شده است COVID," او گفت:. امروز روز 80.

COVID-19 وجود داشته است برای کمتر از شش ماه و از آن آسان است برای فراموش کردن چگونه کمی از ما در مورد آن می دانیم. نمای استاندارد این است که اقلیتی از افراد آلوده که معمولا افراد مسن و یا موجود مشکلات سلامتی در نهایت در بخش مراقبت نیاز به اکسیژن و یا دستگاه تنفس مصنوعی. حدود 80 درصد از عفونت های, با توجه به سازمان بهداشت جهانی "هستند خفیف یا بدون علامت" و بیماران بهبود می یابند پس از دو هفته به طور متوسط. در عین حال حمایت از گروه های شل و Facebook میزبان هزاران نفر از مردم مانند لکلرک که کشتی شده اند با جدی COVID-19 علائم به مدت حداقل یک ماه اگر نه دو یا سه. برخی خود را "بلند termers" یا "بلند-روگرفت."

من مصاحبه نه از آنها برای این داستان همه آنها به اشتراک گذاری مشترکات. بیشتر آنها هرگز اعتراف به ICU رفته یا بر روی یک دستگاه تهویه را مورد مشخصات فنی تعداد به عنوان "خفیف." اما زندگی خود را باید با اینحال شده پهن توسط بی امان و نورد امواج از علائم است که آن را سخت به تمرکز بر ورزش و یا انجام وظایف فیزیکی ساده. اکثر جوان هستند. اکثر قبلا مناسب و سالم است. "آن خفیف است نسبت به مرگ در یک بیمارستان اما این ویروس از بین برد تا زندگی من" لکلرک گفت. "حتی خواندن یک کتاب چالش برانگیز است و طاقت فرسا. چه شادی های کوچک دیگر مردم در حال تجربه در مستند—یوگا پخت نان—فراتر از عوالم امکان برای من است."

حتی اگر جهان مصرف می شود نگرانی بیش از COVID-19 طولانی-روگرفت شده است سمت چپ تا حد زیادی از روایت و محروم از چهره های است که تعریف همه گیر. من می توانم جلو و داشبورد آنلاین نشان می دهد که تعداد تایید موارد بستری شدن در بیمارستان, مرگ و میر و بهبود—اما لکلرک می افتد به هیچ کدام از این دسته بندی ها. او و دیگران به دام افتاده در یک آماری برزخ uncounted و در نتیجه نادیده گرفته شده است.

بعضی از آنها تشخیص داده شده است از طریق آزمون در حالی که دیگران مانند لکلرک گفته شده توسط خود پزشکان است که آنها تقریبا به طور قطع باید COVID-19. هنوز هم بسیاری از آستین روگرفت مواجه اند ناباوری از دوستان و متخصصان پزشکی زیرا آنها نمی مطابق معمول مشخصات این بیماری است. مردم باید سوال که چگونه آنها احتمالا می تواند تا بیمار برای مدت طولانی و یا اینکه آیا آنها فقط استرس یا اضطراب. "این احساس مثل هیچ کس می داند گفت:" چوپان کاپلان از واشنگتن دی سی که با این نسخهها کار در آموزش و پرورش است و در روز 78. "من فکر نمی کنم مردم آگاه هستند از وسط زمین که در آن می زند و شما را پای خود را برای هفته ها و شما نه می میرند و نه مورد خفیف."

این تصور که اکثر موارد خفیف و مختصر تقویت این باور است که تنها بیمار و سالمند نیاز خود را منزوی و که هر کس دیگری می توانید حذف ویروس به طور کامل و با آن انجام می شود. "آن را ایجاد یک چارچوب است که در آن" پنهان نیست از این بیماری به نظر می رسد کنترل و معقول انجام" می نویسد: سعادت Callard یک جغرافی در دانشگاه گلاسکو که در روز 77. به عنوان همه گیر گفتمان نوبت به صحبت از موج دوم آستین روگرفت که هنوز در حال دست و پنجه نرم کردن با عواقب ناشی از موج اول در حال نا امید. "من بسیار نگران دوستان و خانواده که فقط نیست این به طور جدی از آنجا که آنها فکر می کنم شما یا بدون علامت یا مرده" گفت: Hannah Davis, یک هنرمند از شهر نیویورک است که در روز 71. "این میانه شده است جهنمی."

آن "شده است مثل هیچ چیز دیگری بر روی زمین" گفت: پل گارنر که قبلا تحمل تب دانگ و مالاریا است و در حال حاضر در روز 77 از COVID-19. گارنر های عفونی-بیماری های استاد در لیورپول دانشکده طب گرمسیری منجر به یک سازمان مشهور است که بررسی شواهد علمی در پیشگیری و درمان عفونت. او آزمایش منفی در روز 63. او منتظر بود برای به دست آوردن یک COVID-19 آزمون تا حدی به حفظ آنها را برای مراقبت از سلامت کارگران و تا حدودی به این دلیل در یک نقطه او فکر کرد که او قرار بود به مرگ. "من می دانستم که من تا به حال بیماری; آن شده نمی تواند هر چیز دیگری" او به من گفت. من از او پرسیدم که چرا او فکر کرد که علائم خود را تا به حال همچنان ادامه داشت. "من صادقانه نمی دانم," او گفت:. "من نمی فهمم چه اتفاقی می افتد در بدن من است."

On 17 مارس یک روز پس از لکلرک پایین آمد با اولین علائم SARS-CoV-2 فرستاده فیونا لویناشتاین به بیمارستان. نه روز بعد او را مرخص شد, او شروع به شل گروه پشتیبانی برای مردم مبارزه با این بیماری است. این گروه که وابسته به سلامتی, سازمان تاسیس شده توسط لویناشتاین به نام Body Politic شده است یک پناهگاه برای روگرفت. یک کانال برای افرادی که علائم باید به طول انجامید بیش از 30 روز بیش از 3,700 اعضای.

"این گروه یک ناجی برای من" گفت: Gina عاصف یک مشاور طراحی در واشنگتن که در حال حاضر در روز 77. او و دیگر اعضای با تجربه و تخصص در تحقیقات و بررسی طراحی در حال حاضر نمونه 640 نفر از بدنه سیاسی و فراتر از آن. گزارش خود را نه نماینده و نه کارشناسی, اما آن را فراهم می کند با ارزش لحظهای طولانی hauler تجربه.

از کسانی که در نظر سنجی در مورد سه در و پنج در حال بین سنین 30 تا 49. حدود 56 درصد نیست در بیمارستان بستری شده است در حالی که یکی دیگر از 38 درصد بازدید ER اما بستری شد. حدود یک چهارم باید آزمایش مثبت برای COVID-19 و تقریبا نیمی هرگز مورد آزمایش قرار گرفته است و در همه. برخی از بیمار شد در اواسط ماه مارس زمانی که کشورهای خود بودند به شدت کوتاه در آزمون. (اکثر پاسخ دهندگان به نظرسنجی در ایالات متحده و انگلستان) دیگران محروم بودند تست از آنجا که علائم خود را مطابقت ندارد و مجموعه ای استاندارد. آنجلا Meriquez Vázquez کودکان فعال در لس آنجلس به حال مشکلات دستگاه گوارش و از دست او حس بویایی اما از آنجا که او نمی باید سرفه و تب او تا به حال در صدر 100 درجه فارنهایت او را برآورده نمی L. A. تست معیار. آن زمان کسانی که معیارهای بودند سست Vázquez بود در روز 14. او یک تست و آن را به عقب آمد منفی است. (او در حال حاضر در روز 69.)

یک چهارم از پاسخ دهندگان در بدن اجتماعی بررسی آزمایش منفی اما این بدان معنا نیست که آنها نمی باید COVID-19. تست های تشخیصی برای SARS-CoV-2 دست عفونت تا 30 درصد از زمان و این منفی کاذب به احتمال زیاد یک هفته پس از یک بیمار برای اولین بار علائم ظاهر می شود. در بدنه سیاسی پاسخ دهندگان با منفی نتایج آزمون تست شد و یک هفته پس از آن با آنهایی که مثبت متوسط اما گروه تفاوت را در خود بروز 60 علائم مختلف در طول زمان. کسانی که مطابق با الگوهای به شدت نشان می دهد که کسانی که با آزمایش منفی هستند در واقع در برخورد با همان بیماری است. آنها همچنین نشان می دهد که دامنه واقعی این بیماری همه گیر شده است دست کم گرفت و نه فقط به دلیل گسترده عدم تست اما از آنجا که بسیاری از مردم که در حال گرفتن تست در حال دریافت یا منفی باشند.

COVID-19 تاثیر می گذارد بسیاری از ارگان های مختلف—که بسیار در حال حاضر روشن است. اما در ماه مارس زمانی که بسیاری از آستین روگرفت شد اول سقوط بیمار با دل و روده و قلب و مغز مشکلات این بیماری هنوز به عنوان یک به طور عمده تنفسی یکی. تا به امروز تنها عصبی علامت است که مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از لیست در آن COVID-19 شرح است از دست دادن طعم و مزه یا بوی آن است. اما دیگر علائم عصبی رایج در میان آستین روگرفت که پاسخ بدن اجتماعی بررسی.

به عنوان بسیاری از مردم گزارش "مغز fogs" و غلظت چالش به عنوان سرفه یا تب. برخی تجربه کرده اند, توهم, هذیان, کوتاه مدت از دست دادن حافظه و یا عجیب و غریب ارتعاشی احساس زمانی که آنها را لمس سطوح. دیگران به احتمال زیاد با داشتن مشکلات با سیستم عصبی سمپاتیک که کنترل فرآیندهای ناخودآگاه مانند ضربان قلب و تنفس: آنها خواهید بود از نفس حتی زمانی که اکسیژن خود را در سطح طبیعی است یا تجربه چه احساس مانند حملات قلبی حتی اگر EKG خوانش و قفسه سینه اشعه X مشخص است. این علائم موم افول و تار در طول زمان. "این واقعا یک چنگ زدن به کیسه," دیویس گفت که یک نویسنده از بدن اجتماعی بررسی. "هر روز شما را از خواب بیدار و شما ممکن است یک علامت های مختلف."

روشن نیست که چرا این اتفاق می افتد. Akiko Iwasaki یک immunologist در دانشگاه ییل ارائه می دهد سه احتمالات. طولانی-روگرفت هنوز هم ممکن است بندر عفونی ویروس در برخی از مخزن عضو است که از دست رفته توسط آزمون که با استفاده از سواب بینی. یا مداوم قطعاتی از ویروسی ژن هر چند نمی عفونی هنوز هم ممکن است باعث خشونت واکنش افراطی سیستم ایمنی بدن به عنوان اگر شما در واکنش به یک شبح از یک ویروس" Iwasaki می گوید. بیشتر احتمال دارد که ویروس از بین رفته است اما سیستم ایمنی بدن شده باعث آن گیر کرده است در طولانی از دولت است.

این سخت است برای تمایز بین این فرضیه به دلیل SARS-CoV-2 جدید است و از آنجا که پس از عفونت های ویروسی است که درک ضعیف. بسیاری از بیماری ها موجب طولانی مدت علائم اما این ممکن است خسته شده اید به عنوان روند مگر اینکه شیوع به خصوص بزرگ است. "تقریبا هر فرد مبتلا به ابولا است و برخی دراز مدت و مزمن عارضه از ظریف به, بدیهی است, ناتوان کننده می گوید:" کریگ اسپنسر از مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا که گرفتار ویروس خود را در سال 2014. برخی از این مشکلات مداوم شده بود اشاره کرد در اوایل شیوع بیماری ابولا اما نمی شد به طور گسترده ای استقبال مینماید تا 28,600 افراد آلوده در غرب آفریقا از سال 2013 تا 2016.

مقیاس از COVID-19 همه گیر آن به بیش از 6 میلیون موارد تایید شده در سراسر جهان در عرض چند ماه به این معنی است که طولانی-روگرفت در حال حاضر پیدا کردن یکی دیگر کافی اعداد به شکل خود روایت است.

یکs گیر همچنان آستین روگرفت در حال مرور یک چشم انداز از ترس و عدم اطمینان با یک نقشه که نشانه نمی منعکس کننده محیط اطراف خود. اگر شما علائم برای بیش از دو هفته و برای چه مدت شما باید انتظار برای بیمار می شود ؟ اگر آنها از لیست رسمی چگونه شما می دانید آنهایی که مهم هستند ؟ "من آگاه از بدن من در تمام اوقات روز" لکلرک به من گفت. "این انقباض خود را در کل جهان است و تقریبا خزنده پاسخ به محیط اطراف خود است."

اگر شما هنوز هم علامت می تواند شما امکان پذیر آلوده شخص دیگری اگر شما خانه خود را ترک? Garner, بیماری های عفونی, متخصص, با اعتماد به نفس است که این دور از او ریختن ویروس زنده کنه. اما مگ همیلتون که یک دانشجوی پرستاری در ودنتون مریلند—و افشای کامل, my sister-in-law—گفت که او محلی در بخش بهداشت و درمان در نظر گرفته او را به مسری زمانی که او تا به حال یک تب; او در روز 56 و تنها تا به حال چند درجه حرارت نرمال خوانش. دیویس گفت که او و شریک زندگی خود را که زندگی در آپارتمان های مختلف صحبت از طریق خطرات و تصمیم گرفت تا دوباره در روز 59. تا آن زمان او تا به حال شده است در برخورد با دو ماه از COVID-19 به تنهایی.

انزوا از همه گیر شده است و سخت به اندازه کافی برای بسیاری از افراد سالم است. اما آن را تشدید مه آلود ذهن خستگی شدید و دائمی ترس از نامنظم نشانه که طولانی-روگرفت نیز در برخورد با. "این نمایشنامه را با سر انسان" گارنر گفت. برخی از احساس گناه بیش از اینکه ناتوان حتی اگر خود را در موارد "خفیف." برخی از شروع به شک یا سرزنش خود. در هفته چهارم از تب همیلتون آغاز شد و با وسواس نگران کننده است که او تا به حال شده است با استفاده از دماسنج اشتباه است. "من هم احساس می کنم حالا که از نظر ذهنی به اندازه کافی قوی و با اجازه دادن به خودم بگویم که من احساس می کنم خوب من طولانی تر شدن تب" او گفت:.

پس از آن وجود دارد موضوع که برای گفتن—و هنگامی که. در ابتدا همیلتون نگه اخبار از پدر و مادر خود را. او نمی خواست آنها را به نگرانی و او را به عهده گرفت او می تواند بهتر در دو هفته. اما همانطور که دو هفته شد سپس چهار و سپس پنج حذف شروع به احساس مانند یک دروغ آشکار. او نگرانی که آنها خواهد بود نگران بدل به نگرانی که آنها خواهد بود دیوانه. (او در نهایت گفت: آنها در هفته گذشته; آنها آن را در زمان خوبی است.)

دیگر-روگرفت شده اند نا امید خود را به دوستان و خانواده' ناتوانی در روند یک بیماری طولانی مدت. "مردم می دانند که چگونه واکنش نشان می دهند به شما داشتن آن و یا برای شما بهتر است" لکلرک گفت. اما زمانی که علائم نورد به جای مصاحبه "مردم لازم نیست که پاسخ آنها می تواند رسیدن به." از آنها بخواهید اگر او بهبود, در صورتی که پاسخ مثبت است. وقتی پاسخ این است که به جای یک لیست همیشه در حال تغییر علائم آنها درخواست متوقف. دیگران محوری را به کفر می کشاند. "من تا به حال پیام گفت: این همه در سر خود را و یا آن را اضطراب" لکلرک گفت.

بسیاری از این پیام آمده از پزشکان و پرستاران است. دیویس توصیف او از دست دادن حافظه و مغز مه به یک متخصص مغز و اعصاب گفت که او تا به حال به ADHD. "شما احساس می کنید واقعا می ترسم: این مردم هستند شما در حال تلاش برای دریافت کمک جدی از آنها حتی نمی دانند واقعیت خود را," او گفت:. Vázquez گفت: پزشکان بارها و بارها به او گفت که او تنها با داشتن حملات وحشت—اما او می داند که خودش به خوبی به اندازه کافی برای تخفیف آن است. "اضطراب من است فکر می کردم بر اساس" اما با COVID-19, "علائم و نشانه های فیزیکی اتفاق می افتد برای اولین بار," او گفت:.

آتنا Akrami, یک استاد علوم اعصاب در دانشگاه کالج لندن گفت: دو پزشک پیشنهاد کرد که او تاکید کرد در حالی که یک شخص متخصص علوم اعصاب گفت: او را به آرامش دعوت می کرد و داروهای ضد افسردگی. "من بسیار فرد آرام و چیزی اشتباه است در بدن من" گفت: Akrami که در حال حاضر در روز 79 و همچنین همکاری نویسنده در بدنه سیاسی بررسی. "به عنوان یک دانشمند من درک می کنم وجود دارد به طوری که بسیاری از مجهولات در مورد ویروس اما به عنوان یک بیمار من نیاز به تشکر و قدردانی." هر روز Akrami گفت: "مثل اینکه در یک تونل."

مطمئن باشید بسیاری از مراقبت های بهداشتی کارگران نیز خسته پس از صرف چندین ماه مبارزه با یک بیماری جدید است که آنها به سختی درک بدون به اندازه کافی ماسک و دیگر تجهیزات حفاظتی. اما قبل از همه گیر بهداشت و درمان-مراقبت حرفه ای تا به حال سابقه ای طولانی در پزشکی gaslighting—کمرنگ جلوه دادن یک بیمار جسمی رنج می برند که همه در سر خود را و یا ناشی از استرس یا اضطراب. از جمله اخراج به خصوص زنان را تحت تاثیر قرار که "کمتر احتمال دارد به عنوان شاهدان معتبر به ما تجربیات خود گفت:" LeClerc. و آنها شایع به خصوص زمانی که زنان باید ذهنی علائم مانند درد و یا خستگی به عنوان طولانی ترین-روگرفت انجام دهد. زمانی که گارنر نوشت: در مورد کسانی که علائم مشابه برای مجله پزشکی بریتانیا وبلاگ "من تا به حال احساس باور نکردنی از امداد رسانی" Callard های جغرافی به من گفت. "پس از او یک پسر و یک استاد بیماری های عفونی, او به نوع epistemic اقتدار آن خواهد شد سخت تر برای تخفیف."

گارنر واکنش شبیه به کسانی که از بسیاری از آستین روگرفت که گرفته شده اند کمتر به طور جدی. "آن را مانند او نوشت: این پست در برخی از محرمانه زبان که غرق در قدرت گفت:" سارا Ramey یک موسیقیدان و نویسنده در واشنگتن "اگر شما کلمات خود را قرار دادن نام من در آنها قرار داده و آنها را در, متوسط, مردم می گویند, آه که این فرد و آنچه که او صحبت کردن در مورد?'"

Ramey می تواند همدردی با روگرفت. در کتاب خاطرات بانوی Handbook برای او بیماری مرموز او می نویسد: در مورد او 17 سال مصیبت از درد مشقت بار خرد, خستگی, دستگاه گوارش فجایع و پزشکی gaslighting. "در حال جدا شده و خانه نشین باور نکردنی ناامنی اقتصادی دولت انجام نمی دهد به اندازه کافی تست نشده تا به انفیه—همه از این است که در زندگی تجربه کسی مثل من برای چند دهه," او می گوید. "این بیماری به خودی خود وحشتناک است و ravaging اما گفته شما از آن ساخته شده ایم تا دوباره و دوباره است به مراتب بدتر از آن است."

به طور رسمی Ramey است myalgic encephalomyelitis/سندرم خستگی مزمن (ME/CFS) و پیچیده منطقه ای سندرم درد. غیررسمی او بخشی از یک گروه به او لقب WOMIs—زنان مبتلا به بیماری مرموز. این شرایط عبارتند از: ME/CFS فیبرومیالژیا و وضعيتی orthostatic تاکی کاردی سندرم است. آنها به طور نامتناسبی بر زنان; اند معلوم نیست باعث پیچیده اما علائم ناتوان کننده و بدون درمان و سخت به تشخیص و آسان به اخراج. با توجه به موسسه پزشکی 836,000 به 2.5 میلیون نفر در ایالات متحده به تنهایی ME/CFS. بین 84 و 91 درصد آنها تشخیص داده نشده.

که خوشه های ME/CFS به دنبال بسیاری از شیوع بیماری های عفونی است که قابل توجه است. در چنین حوادث برخی از مردم بهتر است به سرعت دیگران را بیمار دیگر با postviral خستگی و هنوز هم دیگران رنج می برند ماه و یا سال بعد. در یک مطالعه استرالیا, 11 درصد از افراد آلوده به راس رودخانه ویروس Epstein-Barr virus ویروس یا باکتری پشت Q تب تشخیص داده شد با ME/CFS پس از شش ماه. در یک مطالعه از 233 هنگ کنگ از ساکنان که جان سالم به در برد شیوع بیماری سارس در سال 2003 در حدود 40 درصد بود و مزمن-خستگی مشکلات پس از سه سال یا بیشتر و 27 درصد ملاقات CDC معیارهای ME/CFS. بسیاری از مختلف حاد بیماری زا به نظر می رسد به ماشه همان پاسخ های التهابی است که به اوج رسیدن در همان مزمن endgame. بسیاری از افراد در این جامعه نگران COVID-19 با توجه به Ramey: "تو این بسیار عفونی ویروس فراگیر در سراسر جهان و آن را غیر عادی خواهد بود اگر شما نمی دیدن یک چشم انداز مثبت در ME/CFS موارد است."

ME/CFS است که به طور معمول تشخیص داده شد زمانی که علائم برای مدت شش ماه یا بیشتر و جدید کروناویروس به سختی انسان ها آلوده شده است که برای مدت طولانی. هنوز هم بسیاری از آستین روگرفت' علائم صدا "مانند آن است که بیماران در جامعه ما تجربه می گوید:" جنیفر Brea, مدیر اجرایی گروه حمایت #MEAction.

لکلرک Akrami و دیگران اشاره کرده اند که در آنها از علائم ظهور و زمانی که آنها سعی کنید به دست آوردن مجدد اندازه گیری آژانس, تمیز کردن, کار کردن و یا حتی انجام یوگا. این پست-exertional ضعف—قابلیت تعریف of ME/CFS. این یک شديد چند ارگان سقوط است که به شرح زیر فعالیت به عنوان نور به عنوان یک پیاده روی کوتاه. آن را نیز متمایز از صرف خستگی: شما نمی توانید فقط با فشار از طریق آن شما احساس می کنید بسیار بدتر اگر شما سعی می کنید. این ME/CFS جامعه آموخته است که استراحت تا آنجا که ممکن است در اوایل ماه postviral خستگی بسیار مهم است. گارنر یاد گرفتم که درس راه سخت است. پس از نوشتن که "من بیماری برداشته شده," او با شدت بالا تمرین و بستری برای سه روز. او در حال حاضر خواندن ادبیات درباره من/CFS و گوش دادن به خواهر خود که تا به حال به این بیماری است. "ما بسیار از آن یاد جامعه" او می گوید.

علائم ME/CFS اند trivialized; بیماران آن کافر شدند; آن محققان بودجه کافی است. این وضعیت به خصوص underdiagnosed در میان سیاه و سفید و قهوه ای و جوامع که به طور نامتناسبی به احتمال زیاد آلوده و کشته COVID-19. اگر همه گیر ایجاد یک جمعیت بزرگ از افرادی که علائم آن شبیه به کسانی که از ME/CFS آن ممکن است باعث تحقیقات به این و دیگر نادیده گرفته بیماری است. چند تیم از دانشمندان در حال حاضر برنامه ریزی مطالعات COVID-19 بيمار به دیدن اگر هر گونه تبدیل به ME/CFS بیماران—و چرا. فرناندز می گوید او را خوش آمدید چنین توسعه است. اما او نیز احساس می کند "بسیاری از غم و اندوه برای کسانی که ممکن است مجبور به راه رفتن که راه [و] اندوه برای زمان ما می تواند صرف بیش از چهار دهه گذشته این تحقیق پس ما باید یک درک بهتر از نحوه درمان بیماران در حال حاضر."

برخی روگرفت بهتر خواهد شد. بدن اجتماعی شل حمایت از گروه یک پیروزی کانال که در آن مردم پست در مورد امیدوار کننده لحظات در جاده به بازیابی. داستان هایی کمیاب شد ماه گذشته اما بیشتر به نظر می رسد در هفته گذشته است. جشن همیشه آزمایشی ، روز خوب آمیخته با وحشتناک هستند. "این یک معکوس-گردان از تخلیه" Vázquez گفت. "آن بهتر شده است ، من مسیر که مسیر در هفته یک روز." این COVID-19 داشبورد از دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد که حدود 2.7 میلیون نفر در سراسر جهان به "بهبود" از این بیماری است. اما بازیابی است که یک ماده ساده نیست از کوه در می رم سوئیچ. برای برخی از, آن را در زمان بیش از تمام طول مدت بیماری همه گیر تا کنون.

برخی از بازماندگان خواهد شد که بافت اسکار از coronavirus را حمله به ریه های خود را. برخی هنوز هم ضعیف بود که پس از طولانی باقی می ماند در Icu یا پنکه. برخی از خواهد شد در نهایت تشخیص داده with ME/CFS. به هر صورت به عنوان همه گیر پیشرفت تعداد زیادی از مردم با متوسط تا دراز مدت معلولیت افزایش خواهد یافت. "برخی از داستان های علمی تخیلی—و بیش از چند تکنولوژی bros—ما را به این باور در nondisabled آینده می گوید:" اشلی نشان از Virginia Tech که مطالعات تقاطع بین تکنولوژی و ناتوانی است. "اما این که آیا از طریق فاجعه زیست محیطی و یا ویروس های جدید ما می توانید انتظار بیشتر تشدید و جدید معلولیت."

در اوایل 1950s فلج اطفال به طور دائم معلول دهها هزار نفر از مردم در ایالات متحده در هر سال بسیاری از آنها کودکان یا نوجوانان که "دیدم سلف خود را به عنوان قادر و سالم" نشان می گوید. در '60s و 70s کسانی که بازماندگان شد پیشگامان ناتوانی جنبش حقوق در آمریکا

شاید COVID-19 خواهد به طور مشابه galvanize حتی بزرگتر بازمانده کوهورت. شاید مجموع آنها می تواند فشار برای درک بهتر از غفلت بیماری های مزمن و پذیرش حقایق موجود جامعه معلولین به مدت طولانی شناخته شده است. که سلامت و بیماری نیست دودویی. که دارو به مقدار مورد گوش دادن به بیماران ذهنی تجربه آن را به عنوان مورد تجزیه و تحلیل اندام های خود را. که یک بازمانده چیزی است که شما نیز باید برای زنده ماندن.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب