'COVID نقض دیوار و کشته شدن یک مرد دیروز"

ایده های تلاش برای زنده ماندن در آواز خواندن, آواز خواندن به عنوان با شدت گرفتن بیماری همه گیر برایا

توسط NEWS-SINGLE در 26 فروردین 1399
برایان توماس / نیویورک تایمز / Redux

لنون مصاحبه با دینو Caroselli بود که محکوم به 35 سال زندگی در زندان در سال 1993 پس از اقدام به سرقت و شلیک کردن با پلیس انجام شد هفته مارس 30 در خواندن و Correctional Facility در اسینینگ, New York. همانطور که در آوریل 13, سه زندانی مردم در ایالت نیویورک زندان مرده بود از COVID-19 و 139 تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس با توجه به وزارت اصلاحات و جامعه نظارت. در میان کارکنان 581 نفر تست مثبت و یکی مرده بود.

این مقاله یک همکاری بین اقیانوس اطلس و مارشال پروژه.


این اواخر مارس و من در میز من در خواندن یک بلوک حیاط. من می خواهم به تماس به جهنم همسر من, اما من با احتیاط از بودن در یک قفس منطقه شانه به شانه با 23 بچه های دیگر بر روی گوشی. من سفید و آب ترکیب کمی جرم گوش-پاک کننده بطری و یک پشته از حوله کاغذی در جیب من آماده برای پاک کردن گیرنده. یک حوله کاغذی را پوشش می دهد ، یک باند لاستیکی پیچد اطراف گوش من نگه داشتن آن در محل. دستکش در دست من. دوستان من یک پورتر در بلوک همراه ارائه شده با این PPE.

سپاه پاسداران فقط بدست خوب به پوشیدن ماسک. اما ما هنوز هم نیست. هنوز بچه ها پوشش چهره خود را با قطع کردن تی شرت آستین, روسری, دستمال, هر آنچه که آنها می توانند. چگونه من آن را ببینید, سپاه پاسداران باید شروع به پوشیدن ماسک در اواسط ماه مارس زمانی که ملاقات و برنامه های داوطلبانه لغو شد در تمام نیویورک زندان. که در آن نقطه آنها تنها کسانی هستند که می تواند در آورده ویروس.

مهم نیست در حال حاضر. COVID نقض دیوار و کشته شدن یک مرد در روز گذشته ،

بابی که جوش با خشم مرا به یاد یک نسخه از خودم. او به من می گوید آن مرد که فوت کرده بود زندگی می کردند چند سلول را از او رفت و به درمانگاه با تب یک هفته قبل از. چگونه پیر شد و مرد ؟ چهل سالگی شاید 50s. این نگرانی های من. اما دمار از روزگارمان درآورد پسر بابی می گوید او یک متجاوز. این مرا عذاب می دهد. من به او گفتم به آن را کاهش دهد. او.

ما یک سلسله مراتب نظم در زندان خیلی مثل شما در جامعه است. ما بیشتر در مورد ما ، شکارچیان جنسی در پایین. اما بیشتر من در مورد این مرد چگونه این مرد درگذشت—کسی به من گفت که او بود و نفس نفس زدن برای هوا بیشتر احساس کردم برای او. همراه من تلویزیون پخش COVID اخبار آگهی nauseam در مورد بسته بندی بیمارستان ها و محدود هواکش. مخاطرات بالا هستند. پزشکان نیاز به تصمیم گیری در مورد کسی که زندگی می کند و کسی که می میرد. هنگامی که ما را به اطراف بیمارستان و پزشکان را تنها دیدن یک جنایتکار در gurney. آنها نمی دانند که آنچه ما انجام داد. بنابراین ما همه در این با هم در پایین سلسله مراتب.

من یکی از تقریبا 150,000 دولت زندانیان در آمریکا بیش از سن 55. قبل از این بیماری همه گیر, من امیدوارم که برای اولین بار در یک مدت زمان طولانی. من دریافت یک دیدار از اعضای نیویورک RAPP کمپین که مخفف انتشار پیری مردم در زندان است. آنها به من گفتند که قانون گذاران شد به طور جدی با توجه به لایحه ای است که اجازه می دهد افراد مسن زندانی افرادی که خدمت کرده بود حداقل 15 سال را به طور خودکار به نظر می رسد قبل از آزادی مشروط هیئت مدیره. من می خواهم واجد شرایط. آن یک نفس زندگی است. پس از آن آمد COVID. این لایحه کنار گذاشته است در حال حاضر, و من امیدوارم که تبدیل به ترس.

من در 60s در حال حاضر, و من در زندان بوده است نزدیک به 30 سال است. من در تلاش برای سرقت با تلاش تشدید حمله. ترجمه: در سال 1992 من کشیده دزدی که ریخته بر روی یک خیابان بروکلین. هیچ کس از لحاظ جسمی صدمه مگر اینکه شما تعداد دو گلوله من از پلیس در حالی که تلاش برای بدست آوردن دور. بدون شک من یک hoodlum.

من مطرح شد در جنوب بروکلین. زمانی که من 7 بود من تو را دیدم یک مرد در یک ماشین است که من فکر می کردم خواب بود. زمانی که من و نزدیک من می توانید ببینید که او به ضرب گلوله در سر مرده. من تا به حال یک دسته از انرژی به عنوان یک بچه و یک زمان سخت در تمرکز. اما من عاشق تماشای وسترن و خیال بافی در مورد یک یاغی. من می خواهم به لباس تا به عنوان یک راهزن بود, کمربند, شلوار بی خشتک گاوداران دو نقره .45 revolvers, دستمال پوشش چهره من. من می خواهم به اویختن در مقابل پدر من آب نبات فروشگاه بیرون revolvers, چرخش آنها و به مردم راه رفتن توسط "خارج از شهر قبل از غروب آفتاب."

من به زودی شروع به برش مدرسه و آویزان کردن با خدمه دشوار کودکان و نوجوانان. من رفتم به juvie, سخت تا برخی بیشتر. پس از آن من خارج کردم و به مشکل بیشتر است. رشد یو پی اس در محله خواهد به من بگویید من باد مرده است. من دو برادر کوچکتر را باد شدن به قتل رسید. من نمیفهمد من می خواهم به زودی به دنبال. زندگی سریع کشیدن heists—که "زندگی" زندگی من. من یک زن و شوهر, زندان, نانامی به بازی قبل از این کار بزرگ در سال 1992 که فرود آمد من در اینجا برای مدت.

هنگامی که شما محکوم به زندگی در زندان, آن را سخت برای پیدا کردن هدف. هر کسی که به چالش کشیده من در زمان است. پیش از آن در من پیشنهاد من تا به حال مبارزه با یک ستوان. مشت زدن. لگد زدن. گاز گرفتن. همه خشم. من 11 استخوان شکسته و 30 سال دیگر. در اینجا مردان احترام آنچه که جامعه را رد کرد. آنها مورد احترام من در تیم ملی مبارزه و بی باک. در طول سال من آرام. سن به عنوان آنها می گویند.

امروز من کار به عنوان یک مشاور در یک روانی-واحد بهداشت برای soon-to-be-منتشر مردان است. آنها دچار اسکیزوفرنی و اختلال دو قطبی. آن را سخت را برای آنها به مقابله در این محیط به خصوص با اضافه شدن استرس COVID. برنامه متوقف شده است که بدان معنی است که آنها را در سلول های خود جدا شده که خوب نیست برای آنها. سلول های خود را در ردیف مجاور از من در پشت دروازه. آنها به نظر می رسد بیشتر در رابطه با سیگار از COVID (یک سیگار نیمه سپس عبور از آن را). که نیست خوب این روز است. من به آنها سیگار و به آنها بگویید به این دلیل آنها را گسترش COVID. (من سیگار نمی کشم اما سیگار ارز بنابراین من نگه داشتن یک ذخیره کردن.)

پشت در حیاط من پایان با استفاده از تلفن. من ازدحام در اطراف گیرنده بازو بسته بندی چهره من برای محافظت از دیگران صحبت کردن در این نزدیکی هست. همسر من می گوید او سالم و امن و به تنهایی در خانه و به من می گوید او نگران است و من نتواند. من به او بگویید من خوب او لازم نیست نگران باشید. این همه سال من اعتقاد بر این است که زمانی که من آن را گفت به او. اما من نمی دانم اگر من اعتقاد دارم که آن را در حال حاضر.

من راه رفتن به عقب به جدول. دو نگهبان موضع خود را در زیستن با پوشیدن ماسک و دستکش. یک تلویزیون با حقه نقش تجاری در CBS. معروف مردم می گویند "ما همه در این با هم." من رویکرد چند از همراهان در بند دیگری کاغذ حوله بر صورت من. بابی به من می گوید او احساس می کند مانند او بیمار شدن. او متراکم و احساس پیش فرض اما بدون تب است. من به او بگویید که او را جوان و قوی و حتی اگر آن را COVID او خواهید بود درست است. من به او بگویید این کار را در یک فاصله.

با توجه به نیویورک وزارت امور اصلاحات و جامعه نظارت موثر مارس 9, کارکنان زندان مجاز و ارائه خواهد شد یک ماسک صورت را می پوشند در حالی که در وظیفه و تشکلات مردم موضوع را به قرنطینه صادر خواهد شد "فولاد-نوع ماسک." دیگر زندانیان هم اکنون می توانید با استفاده از خارجه صادر شده و دستمال به عنوان ماسک.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب