چه اردوگاه مردم در حال از دست دادن این تابستان

ایده های در اردوگاه من آموخته است که چگونه به خودم در من ، علامت Steinmetz من مبارزه پدر و مادر م

توسط NEWS-SINGLE در 15 تیر 1399
علامت Steinmetz

من مبارزه پدر و مادر من با همه چیز من تا به حال زمانی که من 11 ساله بود اما آنها اصرار بر فرستادن من به مدت یک شب در اردوگاه به مدت هشت هفته. آن سال 1990 و 17 سال cicadas بودند در نیروی کامل است. من در حومه شهر شیکاگو محله بود جیغ اشکال ابری و من متنفر بودم از این ایده در حال ارسال به میشیگان جنگل که در آن وجود دارد می خواهم به احتمال زیاد حتی بیشتر از حشرات است. من تا به حال سعی کردم مختلف شبانه اردوگاه تابستان گذشته و حال منفور تقریبا در هر دقیقه از آن. به بالا از آن خاموش مادر و پدر و ارسال شد من به جای من می خواهم دیده می شود تنها در عکس در یک اسلاید پروژکتور; من می خواهم می دانم که هیچ کس. هفته منتهی به روز افتتاحیه پر من با ترس است.

معلوم حمل و نقل من به اردوگاه تابستانی در برابر من خواهد بود و بهترین چیزی که پدر و مادرم همیشه برای من بود. من آن را دوست داشتم. من بازگشت هر تابستان به عنوان یک camper پس از آن به عنوان یک مشاور. در حال حاضر در 40s, من هنوز هم بازگشت. من یکی از کسانی که در اردوگاه مردم. این واقعیت است که بسیاری از کودکان و نوجوانان و کارکنان گم شده در کمپ در حال حاضر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس است ویرانگر باشد.

در آن میشیگان جنگل در دریاچه گرفتم به بادبان شلیک تفنگ و ساخت یک آتش سوزی. من هم متوجه شدم که من می توانم از خودم مراقبت کنم بدون پدر و مادر من. من آموخته پاسخگويی اجتماعی با به اشتراک گذاشتن کارهای با من cabinmates در طول پاکسازی وظیفه در سالن ظروف سرباز یا مسافر. من نمیفهمد که چگونه به صحبت کردن با دختران معاشرت با زن مشاوران. متوجه شدم که تغییر از خود ارضایی-whities به شورت پاچه بهبود یک پسر اجتماعی ایستاده است. (با تشکر از مامان برای ارسال این بسته مراقبت.) من تقریبا تسلط هنر پیدا کردن فساد و اجتناب از مجازات است. من به دست اورد توانایی برای پنهان کردن در سایه و راه رفتن در سکوت بیش شن که دزدانه به دختران' کابین; من انداخت خودم به متعالی هنر نوشتن نام من در اسپری اشکال در کابین طبقه و تنظیم آن را به آتش; من کشف کرد که بهترین راه برای خراب کردن صبحانه برای کل اردوگاه است به دزدکی حرکت کردن ظروف سرباز یا مسافر سالن و تخلیه در آتش نشانی انفجار مواد شیمیایی در هر سطح. من همچنین کشف کرد که هیچ کس دیگری فکر می کردم که خنده دار بود. اما ما می خنده همه در مورد آن در حال حاضر. من یاد گرفتم که چگونه برای پیدا کردن دوستان زمانی که من می دانستم که هیچ کس. به عنوان یک کل من آموخته است که چگونه به خودم در من ،

من همیشه گفته ام که یک روز در اردوگاه مثل این است که دو هفته در زندگی واقعی است. هر احساسات دوستی و احساس عاشقانه تقویت شده. در آن اردو های فوق العاده احساسی, سحر و جادو می گیرد. برخی از واضح ترین و بهترین خاطراتی از روز را در اردوگاه. و کسانی که خاطرات بنیاد آنقدر ادامه داد: شادی. روابط در حال انجام به دنیای واقعی تقویت و جعلی توسط اوراق قرضه از اردوگاه به طوری که حتی در حال حاضر به عنوان یک بزرگسال برخی از عزیزترین دوستان کسانی هستند که من 30 سال پیش. بنابراین فکر می کنم که هزاران نفر از کودکان و نوجوانان نمی کنید برای لحظات خود را در این تابستان یک چیز دشوار به بسته بندی کردن سر من در اطراف.

اردوگاه های انواع—, روز, شبانه, ورزش و غیره.—به تعویق افتاد روز افتتاحیه و یا لغو شده است در دسترس نباشد. و برای اردوگاه مردم زمانی که اردوگاه می رود تابستان است.

علامت Steinmetz

برای کسانی که هنوز هم می تواند حضور آن را احساس کمی عجیب و غریب. مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از آن دستورالعمل در مورد چگونه اردوگاه می تواند اجرای امن تابستان-تجربه اردوگاه. American Camp Association خود را دارد. بنابراین هر دولت و هر یک از اردوگاه. برخی از پیشنهادات عبارتند از: یک هیچ در هیچ از سیاست است که حذف آن عزیز سفر به دنیای واقعی بولینگ برای بازدید از پارک های ایالتی و شدیدا رقابتی بسکتبال یا فوتبال بازی مقابل رقیب اردوگاه. این قانون همچنین بدان معنی است که کارکنان نمی تواند لذت بردن از شب را در نوار محلی و یا به روز کردن پیمایش در نزدیکترین شهر بزرگ و یا در ساحل. اجتماعی-فاصله مورد نیاز ميانگين تخت تختخواب سفری ممکن است بدون هیچ, از بین بردن نشاط از خواب پنج و نیم پا بر روی یک تخت باریک با خطر نورد کردن و توفنده بر روی کابین طبقه. و چه آتش مانند زمانی که شما باید شش فوت از هم جدا ؟ اگر بچه ها را نمی توان پرتاب سلاح های خود را در اطراف یکی دیگر در طول اردو آواز خواندن-پابه چه نقطه?

در این شرایط بسیاری از والدین را انتخاب کنید به نگه داشتن بچه ها خود را در خانه و یا هیچ چاره ای اما برای نگه داشتن بچه ها خود را در خانه. و آنها باید تعدیل انتظارات خود را بیش از حد. آنها به سادگی قادر نخواهد بود به انجام این کار برای فرزندان خود که یک مشاور اردوگاه می کند. بچه ها نیاز به هدایت و الهام از یک فیلم نیست که محدود به آنها خون است. قوی camper-مشاور دوستی می کند و بیشتر برای بچه ها اعتماد به نفس بیش از هر مقدار از ستایش از مامان یا بابا.

اردوگاه فرار—از هر روز از روال اعمال شده توسط والدین و ارقام و مدیران مدرسه. از آن جایی که به ما می آموزد برای مقابله با استرس و سختی است. اردوگاه به من کمک کرد قبول خودم و دیگران.

این عجیب و غریب تابستان خواهد ایستادگی کردن به عنوان یکی از با ماسک و توصیه به نگه داشتن یک فاصله امن از بهترین دوستان که زمانی که ما pined مشتاقانه برای اردوگاه مواد غذایی بوی دریاچه و ماجراهای تنها جوان استقلال در جنگل ارائه می کنند.

Kids hanging out in front of camp cabin
علامت Steinmetz

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de