کرازبی Ovechkin خوب اگر NHL می رود به طور مستقیم به پلی آف پس از COVID

سیدنی کرازبی و الکس Ovechkin نمی خواهد ذهن NHL حق رفتن به پلی آف اگر لیگ را قادر به از سرگیری 2019-20 فصل در پ

توسط NEWS-SINGLE در 8 فروردین 1399

سیدنی کرازبی و الکس Ovechkin نمی خواهد ذهن NHL حق رفتن به پلی آف اگر لیگ را قادر به از سرگیری 2019-20 فصل در پی COVID-19 بیماری همه گیر.

صحبت های جداگانه در رسانه teleconferences پنج شنبه هر دو ستاره می گویند این امر می تواند اولویت خود را برای شروع یک جام استنلی مسابقات به جای رقابت نهایی دوجین یا بیشتر بازی های باقی مانده در برنامه هر تیم.

NHL مانند بسیاری دیگر لیگ های حرفه ای و تورهای به تعویق افتاد آن فصل در اوایل این ماه در میان رمان coronavirus همه گیر که فلج اقتصاد آورده و در مورد یک دوران اجتماعی فاصله و خود انزوا.

Ovechkin واشنگتن پایتخت شنبه برای اولین بار در شهری بخش با 90 امتیاز زمانی که فصل بود متوقف شد مارس 12, در حالی که کرازبی در پیتسبورگ پنگوئن بود سوم با 86.

جای تعجب نیست که مارک Staal نیویورک رنجرز تیم که فقط در خارج از حذفی تصویر, یک دیدگاه متفاوت است.

تعدادی از ایده های مربوط به آنچه در لیگ نگاه ممکن است اگر آن را می تواند به بازگشت این بهار یا تابستان بوده است شناور از جمله بازی برنامه و پلی آف رفتن راست به طور معمول 16-تیم فرمت و یا گسترش یافته پس از فصل فراتر از حد معمول میشه.

اولین NHL می تواند رزومه خواهد بود اواسط ماه مه به دلیل توصیه شده توسط مرکز کنترل بیماری ها در ایالات متحده در برابر حوادث و یا تجمعات از 50 یا بیشتر مردم تا آن زمان.

پایان فصل به طور منظم زود خواهد آمد با یک اخطار برای Ovechkin — او در حال حاضر بسته شده برای لیگ سرب در اهداف در 48 با بوستون برونز جناح دیوید Pastrnak.

هشت-زمان موشک ریچارد جایزه برنده به ثمر رساند تا حداقل 50 اهداف هفت بار در زندگی حرفه ای او.

Ovechkin, 34, دارای 706 اهداف خود را در NHL حرفه ای و نشسته 188 پشت Wayne Gretzky تمام زمان علامت 894.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب