کروز جزایر یونان با استیو کوگان و راب Brydon

Facebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای بعد.استیو کوگان و راب Brydonتص

توسط NEWS-SINGLE در 30 اردیبهشت 1399
استیو کوگان و راب Brydonتصویر توسط João Fazenda

ده سال پیش, انگلیسی, کمدین استیو کوگان و راب Brydon رفت و در یک آشپزی تور شمال انگلستان که مدیر مایکل رسانده فیلم برداری هر دو به عنوان یک شبکه تلویزیونی و یک فیلم به نام "سفر." کوگان (فارسی را تضعیف میکند) و Brydon (ویلز مشتاق) بازی خود تنها pettier ناهار خوری در Michelin رستوران ها و رقابت بیش از Michael Caine جای دیگری جا زدن. بیشتر در سفر و فیلم و به دنبال آن به ایتالیا و اسپانیا. این قسط آخر "سفر به یونان" در تقاضا در این هفته می یابد اواز یا موسیقی دو نفری غذا خوردن راه خود را از طریق لزبوس آتن و هیدرا و ممکن است آن را برای جایگزین خود را برای لغو تعطیلات تابستانی—اگر شما از ذهن نیست tagging همراه با دو انفعالی-تهاجمی میانسال کمدین.

روز دیگر این جفت ارز تا بیش از زوم. هر دو خود منزوی در خانه کوگان در ساسکس و Brydon در Twickenham حدود پنجاه مایل از هم جدا. ("و احساس می کند که حق" Brydon گفت.) کوگان در دفتر موهای او رشد کرده به نمک و فلفل ریخته و Brydon نشسته در آشپزخانه خود را در مقابل یک یخچال پوشش داده شده با عکس. او برگزار شد تا یکی از او با بروس اسپرینگستین. "راب بسیار مشتاق بروس اسپرینگستین و من خوشحالم برای به اشتراک گذاشتن شور و شوق توسط پروکسی" کوگان گفت.

"هنگامی که ما انجام شد 'سفر به یونان" من بازی او را 'غربی ستاره,' آلبوم جدید, در ماشین," Brydon گفت. "او آمد به تحسین آن است. من می خواهم تا آنجا که به می گویند که او آن را دوست داشت. در پایان من ارائه شده او را با آن در وینیل."

"من آن را در این اتاق" کوگان گفت. "آن را بیش از وجود دارد در پشت چیزی." او ناپدید شد و برای یک لحظه برگشت و با این آلبوم هنوز هم در بسته بندی های پلاستیکی.

"استقرار" Brydon مشاهده شده است.

"این همه در مورد پیش بینی نیست؟"

به دوباره ایجاد خود را به اشتراک گذاشته ناهار خوری ماجراهای هر دو دریافت کرده بود یکسان تحویل یونانی میان وعده: نان پیتا فتا, زیتون, پونه کوهی خشک شده. Brydon نوشیدن یک لیوان آناناس. او تا به حال شده است هزینه های خود را قرنطینه رسیدگی به باغ خود و تماشای فیلم در حالی که کوگان شده بود پر کردن ساعت با اسکایپ فیلمنامه جلسات. نه انسان را به کام متحمل; Brydon, همسر, کلر را دوست دارد به طبخ به عنوان نشانی کوگان را بیست و سه سال نیز به نام کلر است. "پس برای هر دوی ما کلر است که در نظر گرفتن مراقبت از مواد غذاییکه خوب," Brydon گفت.

کوگان winced در شیب قافیه. "اگر دختر من نبود, اینجا," او گفت: "من احتمالا خرید بسیار بالا پایان precooked چیز مانند یک ماهی و سپس بخار خود من کلم بروکلی و وانمود کند که من ساخته شده یک وعده غذایی است."

"هنگامی که شما می گویند 'بخار خود را, کلم بروکلی,' مرا به یاد زمانی که ما در آن رفت و آمد مکرر ساحل در یونان" Brydon گفت. "و نه حزن انگیز به دنبال پیشخدمت آمد و به ما گفت آنچه که او بود و در پایان به او گفت:" و من دو نرم خرچنگ دریایی.' "

"نه او نبود" کوگان مقابله. "او گفت:" من و دو تخت خرچنگ دریایی.' و راب گفت: "من بسیار متاسفم که این را شنیدم.' "

Brydon wagged یک انگشت. "آنچه من گفته بود," Oh, i'm sorry.' "

"درست است" کوگان اذعان کرد. "گفته شد با همدردی. بسیار خالص malapropistic کمدی. 'Malapropistic'? که رو به یک کلمه. آن را بی انتها, کمدی, چون در نهایت هیچ چیزی معنا نیست و به همین دلیل آن را نوعی رهایی بخش."

در یونان آنها بازدید از معبد آپولو در دلفی و ویرانه های دیگری که در آن کوگان در تشریح فلسفه یونانی بود. "من باید بیشتر و عمیق تر دانش 'گریس' فیلم از او می کند" Brydon گفت.

"من می خواهم با خوشحالی اعتراف کرد که" کوگان گفت و بازگشت و افکار خود را به گذشتگان: "ارسطو سقراط".

"Olivia Newton-John, John Travolta."

"ارسطو در مورد تلاش برای تعالی" کوگان گفت. "این یک نجیب انسانی پیگیری فقط برای کامل کردن هر آنچه در آن است شما انجام دهد."

"عنوان آهنگ از 'گریس' نبود در مرحله اصلی تولید" Brydon ارائه nibbling در فتا. "فرانکی والی ، نوشته شده توسط Barry Gibb به طور خاص برای این فیلم است."

"آره" کوگان گفت. "این مهم است که در کمدی به تکراری مجموعه مهارت." آنها باید در یک یونانی مورد علاقه خدا ؟ "زئوس" کوگان جواب داد: "چون او ناقص است."

"آیا او شما را به یاد کسی؟" Brydon بکند.

"شما نمی خواهید به فریب من به مقایسه خودم به خدا" کوگان گفت. "اما اگر شما قرار دادن تفنگ به سر من و گفت:" کدام نوع از خدا آیا شما با شناسایی استیو?,' من می خواهم بگویم, 'نه مسیحی ، "Brydon تلاش شد با برخی از پوسته پسته. "آیا ناخن های خود را شروع به درد کشیدن آنها را از هم جدا؟" کوگان پرسید.

"این همه در مورد تکنیک" Brydon گفت. "شما باید بدانید که در این پوسته برای اعمال فشار است. این کمی شبیه زندگی است."

"پس شما هستند واقعا به فلسفه های یونانی فلسفه" کوگان گفت: نه کاملا تحت تاثیر قرار. "شما به پسته فلسفه است." Brydon, خوشحال با پیشرفت خود را نمایش داده و خود را کاسه آجیل. ♦tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب