فرفری به ما آموخت چگونه به دریبل و جهانگردان عاشق ما رقص

اورلاندو فلوریدا.—پت ویلیامز زمانی که او شروع به سحر و جادو اورلاندو حق رای دادن از ابتدا همه کسانی که سال پیش

توسط NEWS-SINGLE در 10 فروردین 1399

اورلاندو فلوریدا.—پت ویلیامز زمانی که او شروع به سحر و جادو اورلاندو حق رای دادن از ابتدا همه کسانی که سال پیش بود که به دنبال یک بازی سرگرم کننده و دوستانه معروف چهره به مردم هیجان زده در مورد فشار برای گسترش تیم بسکتبال در فوتبال-متعصب مرکزی فلوریدا.

کمی او را می دانم که در آن زمان که یکی از افسانه ای ترین بازیکنان بسکتبال بر روی این سیاره — بزرگ فرفری نیل از یاد Harlem Globetrotters — بازنشسته شده و زندگی در اورلاندو است.

"ما فقط گرفتن گسترش تلاش های آغاز شده در ماه ژوئن از سال 1986 که فرفری به من نزدیک شد و گفت:" هر چیزی که من می توانید انجام دهید برای کمک به, just give me a call,' " ویلیامز در روز جمعه گفت. "ما مطمئن شوید که در زمان استفاده از آن است. هر زمان که ما را بکند و یا اعلام, ما می خواهم رول فرفری. ما در نهایت به استخدام او به عنوان اولین جامعه سفیر.

"فرفری یکی از یک نوع است. او می تواند نور تا هر اتاق. فقط دست او یک بسکتبال و او را به رفتن به محل کار. او را در یک مختصر نشان می دهد یک لا آنچه که او انجام داده بود برای سال ها به عنوان یک جهانگرد. و این امر کاملا لذت, مردم, بچه ها هیجان زده است و او همیشه به سمت چپ محل با مردم احساس خوبی در مورد خود احساس خوبی در مورد سحر و جادو."

فرفری نیل که سر طاس و توپ-رسیدگی به هنرمندی ساخته شده او را به یکی از معروف ترین اعضای Harlem Globetrotters در طول سفر اوج درگذشت و در خانه اش در نزدیکی هوستون در اوایل این هفته در سن 77.

آن خبر غم انگیز برای کسانی از ما که در دهه 1970 زمانی که فرفری نیل و Meadowlark لیمو دلقک شاهزاده بسکتبال بزرگتر شد مشهور از ستاره NBA از روز است. هنگامی که شما آنها را شنیده شادمان theme song — "شیرین گرجستان قهوه ای" — ما بچه ها را سوت همراه ضربه محکم و ناگهانی انگشتان ما و giddily رقص در اطراف اتاق نشیمن.

آن وقت تلویزیون زمانی که جهانگردان عاشق شده سالانه خود را ظاهر در ABC "جهان گسترده ای از ورزش ها" و کل خانواده را به نشستن در مقابل تلویزیون و بخندی و بخندی و بخندی و بخندی و بخندی و بخندی بیشتر در بسکتبال کمدی بزن و بکوب. حتی اگر ما می دانستم که آنچه که قرار بود به اتفاق می افتد زمانی که جهانگردان عاشق بازی تعیین شده خود را-دست نشانده مخالفان واشنگتن ژنرال ما زوزه میکشیدند محکوم کنند هر زمان آنها انجام شده و جعلی خود را به آب-سطل تهوع.

و oh my God, ما چگونه خواهد مارول در فرفری توپ-رسیدگی به مهارت. بخشی از هر Globetrotters' نشان می دهد, برجسته, فرفری, دریبل در اطراف و از طریق تمام واشنگتن ژنرال' تیم; acrobatically کشویی بر روی زانو های خود را هرگز از دست دادن کنترل توپ و یا برداشت خود را دریبل حتی زمانی که او در بازگشت خود را; دریبل توپ را از طریق یک کاراگاه بی مهارت و نا امید مدافع پاها و سپس به راحتی به ثمر رساند در یک سبکبار لیآپ.

کنار Steph کاری.

کنار Kyrie Irving.

کنار Allen Iverson.

بزرگترین dribbler تمام وقت بود و همیشه خواهد بود فرد (فرفری) Neal.

او تا به حال دسته قبل از آنها حتی به نام دسته.

"این جهانگردان عاشق شد در '60s و 70s زمانی که من در حال رشد بود" گفت: Stan Van Gundy سابق NBA مربی که در حال حاضر یک تلویزیون تحلیلگر. "دو تا از بچه ها هر کس می خواست به دیدن (بودند) Meadowlark لیمو و مجعد نیل. لیمو یک نابغه کمدی و سرگرم کننده بود برای دیدن اما نیل بود مسحور. آنچه که او می تواند با توپ باور نکردنی بود. به عنوان یک گارد رشد من می خواستم که قادر به تحمل توپ مانند فرفری بود. من هرگز وجود دارد, اما آن را هنوز هم برای دیدن آنچه ممکن بود."

چگونه شد که جهانگردان عاشق پشت در روز ؟ آن را در این راه من بود چسب به لوله ادم کودن و احمق که سری کارتون "Scooby-دوو در دیدار Harlem Globetrotters" عرضه در اوایل 1970s. و سپس جهانگردان عاشق خود بود شنبه صبح سری کارتون. و خواهد شد که تا کنون فراموش شده-برای-فیلم تلویزیونی: "هارلم (harlem Globetrotters در Gilligan جزیره."

"برای بسیاری از سال های بسیاری از تیم NBA خواهد کتاب جهانگردان عاشق بازی doubleheaders" ویلیامز به یاد. "زمانی که من به شیکاگو (به عنوان مدیر کل در سال 1969) ما را کتاب 'Trotters به عنوان اولیه بازی و گاو را بازی دوم بازی. که رفت و در تمام طول لیگ و کسانی که در شب شما می توانید انتظار یک sellout."

وقتی فرفری و Meadowlark بازنشسته های جهانگردان عاشق بودند هرگز همان. آنها ورشکست یک زن و شوهر از زمان و تلاش به دست آوردن مجدد محبوبیت خود را در امروز شلوغ ورزش و سرگرمی جهان است.

چند سال پیش زمانی که من در یک مقاله نویس در فلوریدا تایمز اتحادیه در جکسنویل من این شانس را به افتخاری مربی برای جهانگردان عاشق هنگامی که آنها در تلاش بودند به باز گشت. آن را به من زده که این جهانگردان عاشق که تغییر کرده اند; آن را در جهان تغییر کرده است.

جهان فقط در حال حاضر متفاوت.

این روزها Globetrotters واقعا که خیلی بیشتر متمایز از آنچه ما می بینیم در NBA به طور شبانه. این جهانگردان عاشق wowed ما با اکروبات dunks. آنها عینک دیوانه رنگارنگ لباس. آنها بطور شفاهی مورد آزار قرار گرفته و تمسخر داوران. آنها را به سخره و سطل زباله-صحبت مخالفان خود را.

"کل NBA Showtime در حال حاضر" سابق جهانگرد شیرین لو دانبار به من گفت که شب در جکسنویل همه کسانی که سال پیش. "آنها می گویند ما سگ اما در حال حاضر همه آنچه ما انجام می دهیم."

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

اما من هنوز هم از دست فرفری نیل و Meadowlark لیمو.

به خصوص در حال حاضر. در این تلخ دلسردکننده بار من به شدت می خواهم به شنیدن "شیرین گرجستان قهوه ای است."

بیایید همه یوتیوب را سوت همراه ضربه محکم و ناگهانی انگشتان ما و رقص در اطراف اتاق نشیمن با هم.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im
آخرین مطالب