IF نیست چه ساخته شده من یک آمریکایی

ایده های یک خیال باف بود. استفانی Mitchell / دانشگاه هاروارد / اطلس زمانی که دادگاه عالی اعلام کرد

توسط NEWS-SINGLE در 3 تیر 1399
استفانی Mitchell / دانشگاه هاروارد / اطلس

زمانی که دادگاه عالی اعلام کرد حکم خود در عمل معوق برای ورود دوران کودکی مورد در روز پنج شنبه من مانند بسیاری دیگر از IF گیرندگان در آمریکا—احساس بی اعتقاد امداد. برای ماه ها احتمال این که زندگی ما در امریکا خواهد بود طرح میتوانست تنها با پنج آرای مردم آویزان بر ما. در واقع یک بخش مرکزی از مستند نشده تجربه هشت سال گذشته بوده است به آب و هوا ثابت, شلاق زدن از یک چرخه بی پایانی از بالا و پایین در هر سه شاخه های دولت است. اما در حال حاضر به نظر می رسید این قانون خواهد اتاق را برای آنچه که تا به حال همیشه درست بوده است برای ما: صفحه اصلی است که در اینجا.

این کلمات IF دریافت کنندگان شعار می دادند در خارج از دادگاه در ماه نوامبر گذشته به عنوان ما منتظر برای ورود شفاهی در مورد. ما هنوز نمی دانیم که اگر ما می توانید تعداد دفعات مشاهده بر ماندن اما ما همواره شناخته شده است که ما آمریکایی هستیم و این که ما وکالت برای جای ما در اینجا یک اصل آمریکا تلاش است. این کشور که چشم انداز شهروندی یکی از مسئولیت مشترک—در مورد ساخت این محل یک خانه از طریق تعهد ما به آن و به طور مداوم بهبود آن را برای همه کسانی که شرکت در آن آداب و رسوم و موسسات.

مداوم اعتقاد در مورد امریکا این است که آن استثنایی است به دلیل آن است که حکومت از آن مردم است. عباراتی مانند "به شکل کامل تر اتحادیه" و "حکومت مردم توسط مردم و برای مردم هلاک نگردد از زمین" پخش در ملی ما حافظه ما یادآوری است که آمریکا خود دولت و همچنین با دوام ترین ویژگی های آن فرهنگ سیاسی—تفکیک قوا قانون اصولی کثرت گرایی و یک طرح از دستور آزادی—می بهترین دهد محبوب حق حاکمیت به شکوفا. در واقع یک هسته فرض آمریکا جمهوریخواهی است که شهروندی مستلزم این مسئولیت از خود حکومت.

ما فعالیت, داشت, در, یک, کلید, حس همیشه تلاش از خود دولت و آن مورد نیاز نفیس قدردانی از منافع و بار خود آمریکا-دولت: که تابعیت است که در مورد چیدن یک حزب سیاسی است و نه در مورد انتقال یک لیست از تنظیمات از طریق صندوق های رای است. بلکه آن است که به طور مداوم گفتمانی روند ایجاد ایالات متحده به عنوان یک جامعه سیاسی یک محل که در آن هر عضو از این جامعه است که قادر به شرکت در آن رایج در زندگی سیاسی. آن چیزی است که فردریک داگلاس به چالش آمریکا برای زندگی: یک ملت که با وجود آن عمیق تناقضات شهروندان تحریک همسایگان خود و در مجموع با استفاده از صدای خود را به این کشور به "باید صداقت کافی وفاداری به اندازه کافی افتخار به اندازه کافی میهن پرستی به اندازه کافی به زندگی می کنند تا خود را به قانون اساسی" و ارزش های آن.

قانون اساسی افرادی مانند بروس آکرمن استدلال می کنند که قانون اساسی ایالات متحده "پیش فرض یک شهروندان با صدا درک متمایز آرمان است که الهام بخش آن عمل سیاسی است." قانونگذاران مربیان و دانشمندان و زاری عدم آگاهی از این آرمان با اشاره به فروپاشی مدنی "تعلیمات دینی" و مشکل از تلقین ارزشهای جمهوری خواه در آمریکای مدرن. به عنوان فیلسوف آلمانی یورگن هابرماس اشاره کرد: "نهادهای قانون اساسی آزادی تنها ارزش به اندازه جمعیت باعث می شود آنها." در این دوره ما سیاسی و اجتماعی فعالیت ما را عمیقا درک و به طور کامل خوب بکار بردن سازمانی و رویه ویژگی های است که تشخیص آمریکایی آزمایش در خود دولت است.

این اتفاق در سال 2010 هنگامی که یک گروه از افراد جوان از شیکاگو اظهار داشت: با قاطعیت و عمومی است که آنها "مستند نشده و نترس" و سپس بعد از آن سال که چهار فعالان راهپیمایی "دنباله رویاها" از میامی به واشنگتن دی سی به اصرار رئیس جمهور باراک اوباما به شنیدن داستان خود را. این اتفاق در تعداد بی شماری از نافرمانی های مدنی و هماهنگ ضد اخراج مبارزات عمومی و خصوصی. این اتفاق در دولت قانونگذاران در سراسر کشور که در آن مهاجران مستند نشده—آشنایی با سنت آمریکا فدرالیسم—مبارزه کرده اند به امنیت عمومی آموزش و پرورش مجوز و پروانه برای همه مهاجران. این اتفاق بارها در کنگره که در آن آنها شهادت قبل از کمیته ها و حمایت برای خود و امرار معاش خود را با به اشتراک گذاشتن داستان خود را در همه پیچیدگی خود را دارد. آن را هر روز اتفاق می افتد زمانی که ما می خواهیم نظر ما embedment در این کشور با وجود عدم ما را از مقالات و امکان اخراج. در تمام سطوح جامعه در جوامع در سراسر کشور در هر حرفه و در دولت ما نشان می دهد. ما نشان می دهد تا به سوال قدرت سیاسی و شریک شدن در شور و مشورت در مورد مسائل است که عمیقا زندگی ما تاثیر می گذارد.

تمرین خود دولت به عنوان یک فرد مستند نشده در نتیجه فراتر از رای گیری و یا در حال اجرا برای دفتر و گسترش به روزمره اقدامات مورد نیاز را برای ما به انجام شغل ما و ارائه برای خانواده های ما. ما با استفاده از قانون رسانه های مردمی سازماندهی و روند قانونگذاری نه تنها به این دلیل که ما به دنبال به حرکت کشور به ارائه آن آرمان بلکه به دلیل آن است که این خودرو که از طریق آن ما انسانیت زندگی ما و زندگی کسانی که ما را عزیز نگه. آن است که راه ما از دیگران جدا زندگی ما نتیجه مقاومت در برابر راه است که در آن روند سیاسی اغلب homogenizes تجارب ما. ما تمرین غنی خود دولت است که شده است همچنین تمرین کردن در خیابان ها طی ماه گذشته توسط معترضان خواستار پایان خشونت پلیس و نژادپرستی نهادی.

برخی از منتقدان با این وجود اشاره می کنند که مهاجران مستند نشده را شکسته قوانین مهاجرت و رد دستور کار ما صرفا به عنوان یاغی و صرفا خود را علاقه مند به جنبش میزان با گسترده تر ارزش است که اتصال آمریکایی ها به یک دیگر. بسیاری از این منتقدان رد وکالت ما به عنوان یک مجموعه ای از بی پروا نیازمند که فاقد خونسرد مدنیت انگیزه به جای آنچه که جیمز مدیسون به نام "Federalist شماره 10" یک "ضربه مشترک از شور و شوق است."

کنار گذاشتن این تصور که باید باشد "خونسرد" در هنگام دفاع برای امرار معاش و جایگاه بر حق در خانه چه دادگاه نمی تواند چشم پوشی است که ما با وجود عدم به رسمیت شناخته شده به عنوان آمریکایی را کارگردانی انرژی ما به بسیج چشم انداز آمریکا به عنوان یک جمهوری خواه دستاورد است که از طریق سازنده سیاست و گفت و گو—امریکا است که بیش از یک تجمع از اولویت های فردی. دقیقا به این خاطر که ما اصلا دسترسی به تاسیس کانال از روند سیاسی—توانایی برای رای دادن و یا اجرا برای دفتر برای مثال ما فعالیت مطالبات استثنایی تعهد به آمریکا ساخته شده بهتر مداوم اقدام که برانگیخته احساسات آن جامعه است. به همین دلیل ما به دنبال به رسمیت شناخته شود نه به عنوان یک جناح فاسد مخرب منافع مشترک است, اما به عنوان کامل آمریکایی ها—بخشی از بدنه سیاسی. زمانی که IF دریافت کنندگان استدلال می کنند که "خانه است که در اینجا" ما همچنین گفت که ما بخشی از یک کل است.

ما فعالیت است بنابراین یک عمل از امید. ما کمک به تنفس زندگی را به یک متناقض ایده آل: که با وجود آن عیوب و امریکا می تواند کامل از طریق جمعی مدنی. مهاجران مستند نشده عمل خود دولت به امن چه دیوان عالی کشور در Trop v. دالس به نام "حق و حقوق"—مجموعه ای از اجتماعی و حقوق سیاسی (مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش رای گیری ایمنی-net حمایت, و غیره.) که آمده اند باید متصل به "حقوقی" تابعیت در امریکا است. اما ما نیز عمل خود دولت برای رسیدن به "حق و حقوق" در راه هانا آرنت با استفاده از این عبارت دیده می شود که بیش از بیچهره انتزاعی در جامعه سیاسی و به صدای ما تعداد در مسائلی که ما را تحت تاثیر قرار. و مسکن, اعتراض, قانون ایجاد و شرکت در نهادهای ما شده اند به طور فعال مشغول به کار نسبت به دومی; ما اعضای مشترک سیاسی جهان است که همه آمریکایی ها. در حال حاضر ما فقط در حال انتظار برای قانون به گرفتن تا به صورت قانون به ما به عنوان افراد و به رسمیت شناختن آنچه منظور ما هنگامی که ما می گویند "خانه است."

با وجود تصمیم دادگاه در روز پنج شنبه این رویای نشده. یازده میلیون مستند نشده مهاجران هنوز هم باقی می ماند از نظر قانونی محروم از تابعیت با وجود شرکت در آمریکا مدنی فرهنگ است. اگر چه مهاجران مستند نشده است حضور فیزیکی در آمریکا آن را خانه ما گزاره دشوار به دلیل درگیر شدن در گفتار و اجبار می تواند ما را ترک و اعضای جامعه ما آسیب پذیر به اجرای مهاجرت. ما خارج از روند سیاسی اما ما مدافع برای زندگی ما و تعداد در آمریکا توانایی تغییر دهید. بسیاری از صحبت کردن در—هر دو صورت عمومی و خصوصی اعلام کرد که گنجاندن صدای ما بخشی از تکمیل این اتحادیه است. تمرین خود دولت به عنوان یک مهاجر ثبت نشده و با آن چرخه پیشرفت و ناامیدی خود را نشان می دهد ضرورت و شکنندگی. اغلب احساس می کند که اگر ما به نمونه چه سیاسی آمریکا فیلسوف جان دیویی به نام "دموکراتیک ایمان": مطیع اعتقاد و اصرار که سیستم ما از دولت می تواند در ارائه پیشرفت برای ما با وجود بدبینی و سرخوردگی است که اغلب آن را تقویت می کند.

به دادگاه سوال در دست بود تا حد زیادی رویه. قضایی reviewability از IF و قانونی بودن آن ابطال زیر اداری روش عمل به نظر می رسید که هیچ رابطه ای به این واقعیت است که DACA گیرندگان به حال ساختار کل زندگی ما در اطراف برنامه و همراه آن منافع است. در طول شفاهی ما تکیه بر DACA مورد بحث قرار گرفت تنها تحت یک عنوان به عنوان به اصطلاح تکیه منافع. با دیدن این کار من احساس hemmed در قانون را رویه تمرکز و ناتوانی خود را به دیدن و درک هر یک از ما به عنوان افراد است. خوشبختانه تصمیم دادگاه به دنبال حساب برای عمق وابستگی ما به DACA. به عنوان قاضی جان رابرتز نوشت: در نظر "دسترسی به این نوع از مزایای است که علاقه به 'دادگاه اغلب به نام بر محافظت از.'"

و آنها باید. اما این "تکیه منافع" آیا ضبط طرف دیگر معادله—که امریکا متکی بر ما بیش از حد. برای مثال من یک دانشجوی پزشکی و بدون DACA من خواهد بود قادر به درمان بیماران. همان درست است برای نزدیک به 30000 نفر دیگر DACA دریافت کنندگان که در حال حاضر به عنوان مراقبت های بهداشتی حرفه ای به طور فعال کمک به این کشور در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس. IF اجازه داده است ما را به درمان این ملت مراقبت از سالمندان ما آموزش جوانان ما و بیشتر. این سهم است که نمی توان به عنوان تکیهبلکه به عنوان عضویتو عضویت در می آید متقابل—که به عنوان آمریکایی ما تکیه بر یک دیگر برای رسیدن به زندگی ما برنامه به پایان می رسد و هدف است که به معنای به زندگی ما. ما باید مقاومت در برابر اصرار به درک مهاجران مستند نشده به عنوان یک دور جناح که تنها نقش ما دموکراسی را می توان به اختصار به عنوان خالص "منافع" و "زیان" و یا به عنوان ورودی در ملی ترازنامه. ما را در تجارت آف زمانی که ما ساده تجربه انسانی—ما مردم را از طریق تنها ساختاری محدودیت های آنها نیست و زندگی آنها ساخته شده اند در درون آنها.

این همواره حسی به من. ما در حال تدریس در پزشکی است که انسان تجسم یک شبکه به هم پیوسته از پیچیدگی—ژنتیک پزشکی اجتماعی و زیست محیطی. ما اغلب گفت: "گوش دادن به بیمار خود—از آنجا که او به شما گفتن تشخیص است." پزشکی دستور ما به تک قرار نیست تنها به دلیل آن است که ایده آل ما آرزوی اما همچنین به این دلیل ضروری است که به کار ما; به "do no harm" یکی باید بدانید که چه خواهد شد آسیب به بیمار داده می شود نیازهای خود را, پس زمینه, خصوصیات و آینده است.

اما در بسیاری از زمینههای IF گیرندگان هنوز هموژن. برچسب "IF گیرنده" شده است نسبت به یک بخش کوچک از همه مهاجران مستند نشده و اشاره بیشتر به منظور اجرایی که در آغاز برنامه به جای ما individualities. بعلاوه در بحث های سیاسی ما غالبا به تصویر کشیده شده به عنوان یکی از دو چیز است: یکبار مصرف lawbreakers یا زودرس دانشمندان. چه می شود از دست داده است بسیار زیاد انواع پس زمینه اعتقادات و نگرش های ارائه شده در یک گروه از 700 ، 000 آمریکایی. و در این فرآیند از ما حمایت ما اغلب کمک به ساخت IF گیرنده—یک جوان زودرس خیال—به عنوان یک فرهنگی از ویژگی های یک خط خودسرانه کشیده شده شامل کسانی که بیشتر "ارزش" شهروندی است. رفتن به جلو و من امیدوارم که همه 11 میلیون از ما دیده می شود به عنوان مجموعه افرادی که با حمایت نهادها و شرکت در حیات مدنی در حال حاضر پیچیده شده در تعهدات متقابل است که همه آمریکایی ها را به یک دیگر—تعهدات است که سیاست دموکراتیک ممکن است.

در ماه نوامبر گذشته همانطور که ما راه می رفت پایین پله های دادگاه عالی به ترک شفاهی نامشخص از تصمیم دادگاه ما استقبال انفجار به سلامتی از صدها نفر که در حال پیوست به اثبات حقیقت از وضعیت ما به عنوان آمریکایی ها. آنچه روشن بود در آن لحظه است که در طول این دوره ما و جنبش ما هرگز به دنبال تغییر در شیوه ای که unmoored از کشور عمیق ترین تعهدات. به ما بگویید که در امریکا آشنا, داستان تکان دهنده, این کشور به رسمیت شناختن مرکزی اصل آن ساخت و ساز—هدایت آن چشم انداز شهروندی نه به عنوان تکه های کاغذ است که در خدمت به عنوان یک معنی به ملکی فردگرایی بلکه به عنوان یک عقیده مشترک مسئولیت. یک آدمکش است که به عنوان رقابت و تکه تکه آن را به عنوان ممکن است, می گوید که دموکراسی آمریکایی استثنایی است به دلیل آن است که توسط همه آمریکایی ها که ارزش آن توانایی به خدمت مشترک به پایان می رسد.

این داستان بخشی از پروژه "نبرد برای قانون اساسی" با همکاری مرکز ملی قانون اساسی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

آخرین مطالب