دامین Cox: حتی اگر NHL به نحوی salvages فصل به هیچ وجه آن همان خواهد شد

اگر و هنگامی که NHL رزومه فصل به طور منظم آن را در حال حاضر کاملا روشن است که نمی توان آن را ساده تداوم آنچه ک

توسط NEWS-SINGLE در 26 اسفند 1398

اگر و هنگامی که NHL رزومه فصل به طور منظم آن را در حال حاضر کاملا روشن است که نمی توان آن را ساده تداوم آنچه که صورت گرفت بین Oct. 2, 2019 و 11 مارس سال 2020 است.

همه کسانی که بازی که قبل از بازی لیگ به حالت تعلیق در بازی و تمام کسانی که روایت و داستان را اساسا یک حافظه است. باطل و از درجه اعتبار ساقط است.

آنچه که شما می خواهید — اگر COVID-19 وضعیت اجازه می دهد تا فصل به رزومه در اصل یک نام تجاری جدید کوتاه فصل به دنبال برگشتی. به جای فصل به طور منظم و یک "دوم" فصل شما به طور موثر باید اول فصل دوم فصل سوم فصل است.

خوشبختانه هیچ شماره خاص از بازی را تشکیل می دهند که واجد شرایط NHL فصل. در این پست-گسترش دوره لیگ بازی های برگزار شده است 74, 76, 78, 80, 84, 48 و 82 بازی با جام استنلی اهدا در هر یک از این مبارزات. NHL می تواند در تئوری نیز به سادگی اعلام 2019-20 فصل با تیم پس از بازی بین 68 و 71 بازی.

ما صبر کنید تا ببینید چه فرمول آنها می آیند تا با. اما بدون توجه به این طرح آن متفاوت خواهد بود از آنچه که اتفاق می افتد تا زمانی که پنج شنبه گذشته. بله فهرست اسامی یکسان خواهد بود اما پس از یک دوره عدم فعالیت وجود دارد تقریبا قطعا برخی از مقدمات آموزش در گروه های کوچک و سپس یک مقام اردوی تمرینی قبل از بازی ها را دوباره.

برخی از بازیکنان هنوز هم می شود مناسب است. دیگران نمی, اگر چه شما به احتمال زیاد رفتن به هر کسی نشان تا 25 پوند اضافه وزن مانند کیت Tkachuk آیا پس از 2004-05 تحریم.

برخی از بازیکنان را شفا از صدمات. استیون Stamkos ممکن است سالم و آماده برای رفتن دوباره زمان NHL رقابت ری استارت. برخی از بازیکنان ما می توانیم حدس می زنم ممکن است حتی آزمایش مثبت برای coronavirus و بیمار شدن.

پس این نمی تواند مانند تنها قابل توجه دیگر در اواسط فصل وقفه در تاریخ NHL 1992 بازیکن اعتصاب. که 10 روز به طول انجامید. این خواهد بود یک فصل با نام تجاری جدید.

پس از آن ارزشمند به گرفتن یک عکس فوری از همه که اتفاق افتاد قبل از این بازی متوقف شده است. دقیقا چه نوع NHL فصل شد و ما شاهد?

افرا برگها داشتن اخراج یکی از موفق ترین NHL مربیان در تاریخ اخیر و به جای او با rookie مربی شلدون Keefe شده اند و به بالا و پایین بازار سهام پس از سقوط. این جای تعجب نیست, واقعا, وقتی که شما یک تجربه GM بی تجربه مربی و بیشتر از خود هسته بازیکنان بدون یک معامله بزرگ از بازی NHL زیر کمربند خود و تعداد بسیار کمی حذفی زخم.

که گفت: برگها بودند رهبری برای 95-نقطه فصل و در موقعیت حذفی که فصل متوقف شد. Auston ماتیوز بود به سرعت به نمره بسیاری از اهداف که تا کنون توسط یک برگ بازیکن. ویلیام Nylander داشتن بهترین NHL فصل تا کنون.

بنابراین آن را کاملا به عنوان تاریک به عنوان بسیاری از نشان می دهد.

تورنتو همه جرم های گاه به گاه-دفاع سبک بود و یک رویکرد بسیار متفاوت تر از بسیاری از تیم ها در بالای NHL. از بالای هفت تنها شماره 5 در واشنگتن بود تسلیم بیش از 200 اهداف در حالی که برگ داده بود تا 227. بوستون یک فنجان فینالیست سال گذشته قاطعانه بهترین باشگاه تا Gary Bettman به نام توقف فصل. بزرگترین شگفتی شده اند کلرادو با NHL سوم-بهترین ضبط و فیلادلفیا ششمین کلی.

بزرگترین ناامیدی شده است آریزونا که برای اولین بار در آن بخش که تیلور سالن بود به دست آورد و در یک معامله بزرگ با نیوجرسی و در حال حاضر نشسته 22nd به طور کلی. مردمی در مونترال ممکن است می گویند که اشتباه است ؟ آیا نا امید, اما حتی خوش بینانه ترین Habs طرفداران کشف آنها نیست برای رفتن به هر گونه خوب است.

کل ایالت کالیفرنیا هنگامی که خانه را به یک قوی سه نفر از تیم در حال حاضر 27-28 و 29-محل باشگاه است. آناهایم سن خوزه و لس آنجلس باید همه در زمان های سخت کاهش یافته است. آنها هنوز هم بهتر از وحشتناک اتاوا و وحشتناک دیترویت با بال بر روی سرعت برای مسخره بد 45 امتیاز در این فصل است. هفت تیم دیگر راه پیوست برگها در شلیک خود مربی این فصل از جمله بحث برانگیز اخراج کلگری لایحه پیترز.

این جایزه در پیش نویس باقی مانده الکسیس Lafrenière از Rimouski اقیانوسی که تا به حال 112 امتیاز در 52 بازی قبل از لیگ هاکی کانادا به حالت تعلیق در این فصل از هر سه عمده لیگ نیست.

بهترین بازیکن در لیگ است ؟ لئون Draisaitl از Oilers. بهترین defenceman? جان کارلسون. بالا تازه کار ؟ کوین هیوز با کیل ماکار تنفس پایین گردن خود را. بهترین goaltender? Tuukka Rask حداقل تا حدودی به این دلیل او چنین قادر پشتیبان در Jaroslav Halak.

مربی سال احتمال پایین آمدن یا بروس کسیدی و یا Jared Bednar با آلن Vigneault در گفتگو.

به ثمر رساند تا ماند اطراف 6.1 اهداف در هر بازی تا کمی. از نظر حضور و غیاب, 27 از 31 تیم بازی کرده اند به 90 درصد از ظرفیت یا بیشتر. لیگ بسته بندی شده است تا محکم آن را سخت به می گویند که پدید آمده است به عنوان چهار نهایی. حدس می زنم در اینجا خواهد بود بوستون و واشنگتن و کلرادو-وگاس.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

به طوری که این فصل است که بود. چگونه این همه ترجمه به چه می آید بعدی این است که هر کسی حدس می زنم چون ما نمی دانیم که چه می آید بعدی. اما NHL و آن تیم و آن ستاره نمی قادر خواهد بود به سادگی انتخاب کنید تا جایی که آنها به سمت چپ خاموش. شکستن در حال رفتن به بیش از حد قابل توجه و برخی از چیزهایی که باید تغییر خواهد کرد.

خواهد برونز هنوز هم بهترین است ؟ خواهد Draisaitl قدرت Oilers به پلی آف? خواهد شد کمک به شکستن و یا آسیب رساندن به جوان برگها? خواهد بال قرمز زحمت به بازگشت در همه ؟

نتایج حاصل از طولانی ترین وقفه تا کنون در NHL فصل خواهد بود و جذاب به تماشای. که اگر ما دیدن هاکی دوباره قبل از سقوط.

Damien Cox
دامین کاکس یک ستاره سابق ورزش ایران را که یک زمان مستقل کمک نویس مستقر در تورنتو است. او در توییتر دنبال: @DamoSpin


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن