دامین Cox: برای NHL, کالج رایگان-بازار — در پیگیری های بعدی تایلر Bozak — تنها بازی در شهر

چند عناصر NHL کسب و کار در حال اقدام در برنامه به ما صبر کنید برای پیدا کردن اینکه آیا لیگ قادر خواهد بود به پ

توسط NEWS-SINGLE در 4 فروردین 1399

چند عناصر NHL کسب و کار در حال اقدام در برنامه به ما صبر کنید برای پیدا کردن اینکه آیا لیگ قادر خواهد بود به پایان برساند 2019-20 فصل به طور منظم و یا یک تاج قهرمان جام استنلی.

یک منطقه که اساسا در برنامه و یا حتی جلوتر است NHL fevered تعقیب ایالات متحده نمایندگی رایگان. این کلاسیک late bloomers جوان مردان بودند که هرگز پیش نویس رفت به مدارس آمریکا با ایران و ظهور چند سال بعد به عنوان واجد شرایط چشم انداز معمولا داشتن اضافه شدن چند پوند و توسعه بازی های خود را.

نه مثل این برداشت نخبگان و استعداد هر سال و یا حتی اغلب. هدف قرار دادن یک گرند اسلم خانه اجرا در این رقابت امضای تایلر Bozak. یا Torey Krug.

کسانی که بچه ها بسیار خوب است. نه همه ستاره اما ب-به علاوه بازیکنان. در ایالات متحده رایگان آژانس بازار آنها hall of famers. آنها همچنین تا کنون ،

این امضای دوره معمولا گسترش از ماه مارس به ماه آوریل است. در این سال لغو کالج برگشتی و منجمد چهار دلیل COVID-19 شتاب روند. قبل از اینکه یک بار یک بازیکن امضا او ضبط هر گونه باقی مانده کالج واجد شرایط بودن و مجبور به ترک مدرسه بلافاصله حتی اگر تیم او هنوز هم بازی بود. در حال حاضر وجود دارد هیچ دلیلی برای صبر کنید چون هیچ فصل است.

این بازار که اغلب جذب به مراتب بیشتر از توجه به آن واقعا باید به خاطر تیم گرفتن بسیار هیجان زده در تعقیب این بازیکن است. چرا ؟ عمدتا به دلیل هر چیزی که هزینه فقط پول همیشه توطئه تیم است. برای ثبت نام در یکی از این NCAA بازیکنان شما نمی نیاز به قربانی کردن یک پیش نویس انتخاب کنید و یا یکی دیگر از دارایی. در برخی از راه های آن را حتی کمتر خطرناک تر از پیش نویس ایالات متحده دانشجو زیرا — همانطور که ما دیده ایم در سال های اخیر با امثال جیمی Vesey الکس Kerfoot خواهد قصاب و مایک رایلی — پیش نویس کالج بازیکن می تواند فقط outwait خود تیم NHL و استفاده از آن خیابان برای تبدیل شدن به نامحدود رایگان عوامل در پایان سال مدرسه. به طوری که پیش نویس انتخاب اساسا به هدر رفته است.

این خطر وجود دارد که ارزش قبلا undrafted کالج, رایگان عوامل در این زمان از سال می شود کمی اغراق آمیز است. ترین ها, مسن, چشم انداز, و برخی از آنها شده است به چندین NHL توسعه اردوگاه. جای تعجب نیست که نتایج متناقض هستند.

برگها به عنوان مثال بزرگ کردم ارزش از امضای Bozak از دانشگاه دنور در آوریل 2009 و تقریبا هیچ ارزش از امضای نوتردام به جلو مسیحی هانسون. برگها در برخی از مناسب و معقول مسافت پیموده شده از کرنل رایگان-عامل دروازه بان بن Scrivens در سال 2010 در حالی که اتاوا امیدوار است که دانشگاه بوستون netminder مت اوکانر ممکن است خود را به دروازه بان آینده ثابت می شود نابجا زمانی که او امضا شده در سال 2015.

پس از دو یا سه سال شما به طور کلی می دانیم آنچه که این بازیکنان در حال رفتن به تبدیل شدن به. اگر ما به عقب نگاه کنید به کلاس 2017, شما می توانید یک ایده خوب چه قوی محصول به نظر می رسد. ژاک استون-ریس امضا از شمال شرقی با Pittsburgh Penguins و تبدیل به یک مفید پایین-شش رو به جلو است. الکس Iafallo امضا شده با پادشاهان از دانشگاه مینه سوتا-دلوت و 17 اهداف این فصل سوم NHL مبارزات انتخاباتی. همان مدرسه تولید defenceman نیل Pionk بود که امضا شده توسط نیویورک رنجرز و در حال حاضر به طور منظم برای وینیپگ.

در سال گذشته مینه سوتا وحشی امضا Clarkson به جلو نیکو استورم که بازی دو بازی NHL فصل گذشته و شش بیشتر در این فصل است. برگها امضا تهاجمی فکر Mercyhurst defenceman یوسف Duszak و او تقسیم فصل بین نیوفاندلند (ECHL) و اهل Marlies. سناتور استخدام پرینستون به جلو حداکثر Véronneau و او چند بازی NHL در سال گذشته و در این فصل قبل از یک تجارت به برگها.

در این نقطه در این سال گروه نیست نگاه مانند آن را شامل یک خط مقدم NHLer. کلگری مارس را امضا کرده اند بهترین زیادی در 23 ساله defenceman کانر Mackey از دانشگاه ایالتی مینه سوتا. با T. J. برودی, Derek Forbort و تراویس Hamonic رهبری برای نامحدود رایگان آژانس این می تواند مفید عمق امضای. شعله های آتش نیز یکی دیگر از امضا blueliner, 24 ساله, Colton Poolman از داکوتای شمالی.

پیتسبورگ تا به حال موفقیت در گذشته با استون-ریس و کونور Sheary و آنها فعال شده است دوباره در این سال با شش پا-سه دارتموث به جلو کشید اوکانر و طب لی 23 ساله میشیگان غربی defenceman که نه چندان دور از سیدنی کرازبی در نوا اسکوشیا شهر است.

رنجرز امضا 21 ساله کالیفرنیایی پاتریک Khodorenko یک مرکز که بخشی از ملی ایالات متحده آمریکا در برنامه توسعه در همان زمان به عنوان Auston متیوز. Khodorenko در ایالت میشیگان و در حال حاضر یک اهل بازی قبل از آن فصل بود و تعطیل. ونکوور یکی دیگر از امضا ایالتی مینه سوتا, بازیکن, مرکز مارک Michaelis.

دیگر جذاب collegians هنوز هم در خارج وجود دارد در حال انتظار برای امضا از جمله آلبرتا-متولد defenceman Brinson Pasichnuk که در ایالت آریزونا با Mario Lemieux پسر Austin.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

اگر تاریخ راهنمای ما یکی یا دو تا از این محدودیت کالج بازیکنان آن را. سپس دوباره سیاتل به زودی تبدیل به NHL 32 تیم که بدان معنی است که شغل بیشتر. گرفتن بازیکنان NHL فهرست اسامی در حقوق زیر 1 میلیون دلار است که در حال حاضر یک اولویت برای بسیاری از تیم و این بازیکنان چون آنها مسن تر گاهی اوقات این لایحه مناسب.

این روزها همه بازیکنان دیده می شود زمانی که آنها نوجوانان هستند. بنابراین برای رفتن این مسیر طولانی و کسب NHL قرارداد بدون داشتن پیش نویس شده است قابل توجه feat. تبدیل شدن به یک وقت NHL, بازیکن, این است که بسیار بیشتر از یکی.

Damien Cox
دامین کاکس یک ستاره سابق ورزش ایران را که یک زمان مستقل کمک نویس مستقر در تورنتو است. او در توییتر دنبال: @DamoSpin


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im
آخرین مطالب