دامین Cox: لغو RBC کانادا باز است انزوا مشکل

برایان کرافورد او سه فرزند جوان — 7 ساله و 3 ساله — را برای یک پیاده روی در جنگل پشت خانه اش در این هفته به دن

توسط NEWS-SINGLE در 28 فروردین 1399

برایان کرافورد او سه فرزند جوان — 7 ساله و 3 ساله — را برای یک پیاده روی در جنگل پشت خانه اش در این هفته به دنبال در به تازگی قطع درختان و شمارش حلقه ها برای برآورد سن خود را.

تحت شرایط عادی کرافورد نمی داشته اند که در نوع خود از زمان خانواده در دست خود را. به عنوان مدیر مسابقات از RBC کانادا باز او را در حال اجرا در اطراف سازماندهی داوطلبان حصول اطمینان از مجوز بودند در محل هماهنگ کننده برنامه برای مهمان نوازی چادر به بنا و برای پذیرایی برای دسترسی به سایت در آماده سازی برای این مسابقات است.

او که البته به دلیل وجود خواهد داشت بدون کانادا باز در این فصل است. که رسما پنج شنبه اعلام کرد. در حالی که گلف حرفه ای است که توطئه راه به آمده به عقب در طول COVID-19 بحران کانادا نمی توان بخشی از آن را.

"بسیاری از مردم قرار داده و در وقت و انرژی به آن است. وجود جلسات هر ماه تعداد زیادی از ایمیل ها و تماس های تلفنی. مردم صرف همه سال کار بر روی چیزی و سپس قادر به انجام آن سخت است" کرافورد گفت. "اما در حال حاضر است زمان برای رویدادهای ورزشی. کار ما در نهایت خواهد شد برای کمک به ترمیم و بازسازی جوامع است. اما در حال حاضر زمان."

در این سال مسابقات برنامه ریزی شده بود در ماه ژوئن 11-14 در سنت جورج گلف و باشگاه کشور در Etobicoke, با نزدیک Islington زمین گلف مشغول به کار به عنوان یک ثانویه سایت. با هیچ سایت و در عین حال انتخاب شده برای سال آینده گلف کانادا در حال حاضر تصمیم به سنت جورج میزبان سال آینده به جای.

PGA تاریک پس از رها کردن بازیکنان قهرمانی پس از یک دور در مارس اعلام کرد که تا آن آغاز خواهد شد برگزاری مسابقات دوباره در اواسط ماه ژوئن چهار بدون فن در سایت. اما حتی اگر کانادا رویداد تا به حال می خواستم به بخشی از بازنگری شده برنامه گلف کانادا اجرایی لارنس Applebaum گفت: آن را به احتمال زیاد نمی شده اند ممکن است.

این حکم از شهر تورنتو لغو تمام رویدادهای شهرستان و مجوز از طریق پایان ماه ژوئن بود که یکی از مهم مشکل Applebaum گفت. بستن Islington Ave. برای یک هفته به عنوان برنامه ریزی شده به منظور تسهیل در این مسابقات به عنوان مثال نمی توانست شدنی بدون مجوز.

فقط به عنوان خاردار مسئله این بود که صدها نفر از مردم شمال از ایالات متحده از جمله بازیکنان ویلچرهای اعضای خانواده و مربیان و رسانه ها و پخش خواهد مواجه شده اند اجباری دو هفته انزوا دوره پس از عبور از کانادا-مرز ایالات متحده قبل از مسابقات آغاز شد. بنابراین حتی برگزاری یک رویداد بدون طرفداران نبود یک امکان واقعی.

"مرز ما می شود بزرگترین مانع" Applebaum گفت. "بازیکنان نمی خواهید به قادر به آمده تا حتی کانادا ما بازیکنان که در حال زندگی کردن. آنها می خواهم برای رفتن به انزوا برای 14 روز و بازیکنان نمی تواند انجام دهد."

کانادا مسابقات برگزار شده است پس از سال 1904 در نظر گرفتن یک استراحت تنها برای دو جنگ جهانی. آن می پیوندد ملکه ورق مونترال جایزه بزرگ و راجرز کاپ زنان مسابقات تنیس به عنوان عمده 2020 کانادا, رویدادهای ورزشی, لغو coronavirus بیماری همه گیر.

"من کاملا شگفت زده کرد. من مطمئن هستم که این تصمیم گرفته نشده بود به آرامی" کانادا pro آدم Hadwin گفت: ستاره. "این ملی ما باز آن را یک شانس برای به دست آوردن در مقابل کانادا طرفداران و آوردن بهترین بازیکنان جهان به کانادا ، آن را واقعا نمی خورد برای همه درگیر است."

Hadwin زندگی در کانزاس در این زمان از سال است یا انفرادی و یا با همسر خود در Flint Hills ملی انتظار برای دیدن هنگامی که PGA Tour ممکن است بازگشت. او گفت: وجود دارد هیچ چنگک جمع کردن در پناهگاه در خانه اش دوره و فنجان مطرح شده تا بازیکنان ندارد و برای رسیدن به پایین و بازیابی توپ های گلف خود را. به احتمال زیاد مشابه موارد احتیاط در جایی که PGA Tour بازده در ماه ژوئن.

"من مطمئن هستم که آنها را حمایت در محل" او گفت:. "من شنیده ام چیزی در مورد تور سیاست ها و شیوه در عین حال برای زمانی که ما به عقب بر گردیم اما آن را قطعا یک سوال از معدن. من برخی از ما نمی خواهد عمل همان راه است."

"ژوئن مناسب به نظر می رسد. اگر آنها به ما گفتن به بازگشت به کار فردا و یا هفته آینده من می خواهم که من شک. اما امیدوارم با استراتژی کاهش کار خواهد کرد و ما را به آنچه من می خواهم بگویم جدید خواهد بود طبیعی است."

Hadwin در حال حاضر نشسته 38 در تور فدرال اکسپرس, جدول رده بندی, اما واقعا نمی دانم که در آن او بازی در حال حاضر.

"و من احتمالا تنها نیست," او گفت:. "من پیدا کردم آن را واقعا دشوار است به توان با انگیزه و دریافت کردن و خرد کردن و تمرین با هیچ حس هنگامی که ما می خواهم به بازی دوباره. در حال حاضر که یک برنامه منتشر شده من می توانید شروع به قرار دادن با هم یک طرح و به آرامی از سطح شیب دار بالا."

لغو کانادا باز است بخشی از یک مکالمه در کشور در مورد زمانی که تفریحی گلف در دوره های عمومی و خصوصی ممکن است اجازه داده شود دوباره. برخی از دوره ها در بریتیش کلمبیا را باز کرده اند و با وجود فشار در آلبرتا و استانهای دیگر. گلف کانادا توسط انتشارات توصیه در مورد چگونگی این بازی را می توان با خیال راحت با مناسب اجتماعی فاصله گرفتن از روش و Applebaum معتقد است کانادا دوره در نهایت باز است.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

"من," او گفت:. "گلف می کند و قرض خود را به خوبی به عنوان یک پیشرو در فعالیت به عنوان دور به عنوان ما به برخی از حس ظاهر ، ما در حال کار به سمت راست پروتکل ها و بهترین شیوه ها در محل. وقتی سلامت و پزشکی کارشناسان می گویند از آن زمان ما امیدوارم منجر شود که بهبود است."

در کانادا ما خواهید بود آن را انجام می دهند بدون لذت بردن از میزبانی جهان بهترین نر بازیکنان این سال است. در حال حاضر CP زنان باز است هنوز هم برنامه ریزی شده به جلو بروید در ماه سپتامبر در ونکوور Shaughnessy گلف و باشگاه کشور.

ما تنها می توانید به اندازه کافی تغییر کرده است و سپس برای آن مسابقات به ادامه.

Damien Cox
دامین کاکس یک ستاره سابق ورزش ایران را که یک زمان مستقل کمک نویس مستقر در تورنتو است. او در توییتر دنبال: @DamoSpin

تاریخ گفتگو

س:

چه چیزی شما فکر می کنم از لغو RBC کانادا باز ؟

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب