دامین Cox: افرا برگها انجام داده اند افتضاح کار توسعه goalies گذشته بیش از ربع قرن

اساسی ترین مانع برای افرا برگها در شرایط تبدیل شدن به یک واقعی جام استنلی مدعی باقی می ماند همان: داشتن سه با

توسط NEWS-SINGLE در 19 بهمن 1398

اساسی ترین مانع برای افرا برگها در شرایط تبدیل شدن به یک واقعی جام استنلی مدعی باقی می ماند همان: داشتن سه با استعداد ترین جلو تمام 23 یا جوان و هنوز بلوغ به عنوان NHLers قادر به داشتن یک اثر در هر دو به پایان می رسد از یخ است.

آن را به زمان. وجود دارد بدون معامله بدون معامله است که آدرس آن موضوع است. نه مگر اینکه شما در حال رفتن به برخورد دور یکی از Auston ماتیوز میچ Marner یا ویلیام Nylander و در این نقطه است که اشتباه خواهد بود.

خارج از آن مشکل اساسی در ضمن مسائل دیگر وجود دارد GM Kyle Dubas برای مقابله با, و دو نفر از کسانی که دشوارترین مسائل تحت تاثیر تجارت با لس آنجلس در این هفته است.

یک برگ نیست تحت فشار قرار می دادند اما آنها را نمی فشار هر کس دیگری در اطراف ، آنها نیاز به تبدیل شدن به یک باشگاه است که باعث می شود زندگی حداقل یک کمی سخت تر برای مخالفان هنگامی که آن را به جن. که در آن Kyle کلیفورد می آید.

دو برگ لازم نیست به طور مداوم توسعه goalies. آنها انجام نداده اند بنابراین برای یک ربع قرن نه پس فلیکس Potvin و دامیان رودز شد پشت سر هم. جیمز ریمر یک استثنا بود برای چند سال به آن قانون ، که سمت چپ آنها را بی وقفه صرف پول چشم انداز و پیش نویس میدارد برای به دست آوردن goalies از تیم های دیگر. جک کمپبل آخرین است.

مقابله با پادشاهان نبود به خصوص گران قیمت اگر چه آن آمد با همان بوی وحشت به عنوان مایک Babcock شلیک در ماه نوامبر. پایین-شش فوروارد 24 ساله Trevor Moore و دو سوم دور میدارد در ازای کمک فوری. اما هنگامی که شما اضافه کردن که به هزینه چیدن جیک Muzzin فصل گذشته (دو چشم انداز و یک 2019 دور اول انتخاب کنید) و 2020 اول طفیلی قربانی به حرکت پاتریک Marleau حقوق و دستمزد در تابستان گذشته شما شروع به دیدن انباشته هزینه معاملات در سال گذشته طراحی شده برای سرعت بخشیدن به توسعه برگها به جدی حذفی تیم.

کلیفورد می شود اولین بازیکن با کاغذ سنباده برای پیوستن به این تیم پس از ثابت خروج از همفکر بازیکنان در سال های اخیر از جمله لئو Komarov, روم, پولاک, Matt Martin و ناظم Kadri. او یک اجاره و ممکن است تنها در اینجا چند ماه اما این بیانیه از انواع از GM Kyle Dubas که او ممکن است قضاوت نادرست نیاز برای اندازه و orneriness در تورنتو صف.

گرفتن کلیفورد نیست در مورد مبارزه و یا ارائه یک "محافظ" برای ماتیوز Marner و Nylander. این نوع از مزخرف می شنوید از آلبرتا, این روزها که در آن اعضای رسانه ها رفت و کاملا بی هفته گذشته هنگامی که Oilers و شعله های آتش را صرف بیشتر از دو بازی قفل شده در بی معنی جنگ با مشت با یکدیگر است.

گرفتن کلیفورد است در مورد داشتن برخی بلند و عزم و اراده در امتداد دیوار در برگها منطقه برای کمک به روشن شدن جن و نیاز برای یک بازیکن است که می تواند تغییر حرکت در یک بازی با یک جامد آمار در forecheck و با تکیه بر این بازیکنان بهتر از تیم های دیگر است. آیا او دعوا یا بی ربط است.

اگر 29 ساله می تواند یک عنصر مختلف در یک صف به جلو تبدیل شده است که بسیار یک بعدی او می تواند به اثبات می شود بسیار مفید بازیکن. در واقع برگها می تواند با استفاده از یکی دیگر از محکم بازیکن مانند کلیفورد قبل از مهلت تجارت.

Dubas به امید که آنها نمی نیاز به یکی دیگر از goaltender. کمپبل می شود آخرین در یک لیست طولانی از netminders امضا به عنوان نمایندگی رایگان و یا در غیر این صورت به دست آورد و از تیم های دیگر در طول سال. برگها باید پیش نویس 16 goalies پس از انتخاب Potvin با انتخاب دور دوم 30 سال پیش. جالب است که او تورنتو نزدیک به یک فنجان از هر دروازه بان بوده.

تنها دو نفر از کسانی که پیش نویس goalies — ریمر و Tuukka Rask — شد مشروع NHL استارت. وجود دارد سه دروازه بان چشم انداز استخدام به عنوان غیر NHL رایگان عوامل جوناس Gustavsson بن Scrivens و Jussi Rynnas و آنها نمی مشکل را حل کند یا نه.

بیش از سال است که ندانسته به ثبت مجبور این تیم به ثبت نام رایگان عوامل Curtis یوسف و اد Belfour که به خوبی کار می کرد. پس Belfour در ضمن برگها صرف قابل توجهی از دارایی های پس از اندرو Raycroft, Jean-Sébastien Giguère Vesa Toskala جاناتان Bernier و Frederik اندرسن. تنها اندرسن موفقیت آمیز بوده است و او هنوز برای برنده شدن یک سری حذفی به عنوان یک برگ.

در حال حاضر این سازمان دارای امید بالا برای وظیفه یوسف Woll و یان اسکات. Woll است که کار خود را از طریق اولین جزئی نرم افزار های نجومی و اسکات است تا فصل آینده زیر جراحی مفصل ران.

Goaltenders دشوار است برای ارزیابی به عنوان چشم انداز. هنوز چهار تیم NHL از جمعه — واشنگتن خلیج تمپا سنت لوئیس و پیتسبورگ — آیا زمانی که وضعیت در درجه اول با وطنی netminding. بوستون برای اولین بار به طور کلی کردم Rask به عنوان یک فنلاندی چشم انداز و نگه داشته و او را در AHL برای دو فصل قبل از او رو به NHL. بنابراین برای تمام مفاهیم و اهداف برونز می تواند او را به عنوان وطنی.

این سخت است برای گفتن که اگر این هفته مقابله با L. A. در ضمن اتفاق می افتد بدون آسیب به اندرسن. Dubas به نظر می رسید سرسختانه متعهد به مایکل هاچینسون اگر چه شایعه آسیاب بود با عصبانیت اصرار برگها به دنبال از بین بردن چروک کمک کند پس از 18 ماه از نتایج ضعیف از پشتیبان گیری دروازه بان موقعیت.

بیشتر نظر در صندوق پستی خود را

دریافت آخرین از مورد علاقه خود را ستاره columnists با نظر ما عضویت در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

تیم معاملات به ساحل تا مناطق آسیب پذیر و این چیزی است که برگها را پس از سقوط از موقعیت حذفی. کلیفورد می تواند نشان دهنده یک re-فکر می کنم Dubas در این نوع از بازیکنان برگها نیاز دارید.

و کمپبل? به عنوان یک سازمان تورنتو به وضوح نیاز به ارزیابی چگونگی آن پیش نویس و توسعه netminders. شده است, بعد از همه, 55 سال پس از یک برگ دروازه بان تا به حال نام خود را حک شده بر روی Vezina جایزه.

Damien Cox
دامین کاکس یک ستاره سابق ورزش ایران را که یک زمان مستقل کمک نویس مستقر در تورنتو است. او در توییتر دنبال: @DamoSpin


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب