دامین Cox: این بیماری همه گیر است که یک کابوس برای کانادا تنیس dreams — در ورزش رسیده برای یک انقلاب

در حال حاضر زمان برای هر کسی که خودخواه باشد. ما همه در این با هم درسته ؟ که گفت:, اگر وجود دارد که حداقل قادر

توسط NEWS-SINGLE در 25 فروردین 1399

در حال حاضر زمان برای هر کسی که خودخواه باشد. ما همه در این با هم درسته ؟

که گفت:, اگر وجود دارد که حداقل قادر به مقابله با تمدید خاموش کردن آن ممکن است حرفه ای تنیس. و اگر وجود دارد یک کشور که بیشتر نا امید با آنچه اتفاق افتاده است به ورزش در سال 2020 در میان جهانی همه گیر ممکن است کانادا.

با ستاره های اصلی و عمق بیشتر از همیشه در هر دو مردان و زنان تورهای 2020 loomed به عنوان یک سال است که در آن تنیس کانادا می تواند بندرگاه عظیم رویاهای دوران بیانکا Andreescu در کنار دنیس Shapovalov و فلیکس دیلم-Aliassime شروع به به طور کامل شکوفه. Milos Raonic و Vasek Pospisil نیز هنوز عوامل در مردان, تور و Leylah آنی فرناندز در حال حرکت است تا در طرف زنان.

به جای Andreescu نبود قادر به بازی در اوایل سال به دلیل صدمات و سپس هر دو تورهای رفت و به خواب زمستانی در اوایل ماه مارس به دلیل COVID-19. در روز شنبه اعلام شد که زنان راجرز جام برنامه ریزی شده برای اواسط ماه اوت در مونترال لغو شده است پس از تصمیم دولت کبک به منع رویدادهای ورزشی مهم تا Aug. 31.

یکشنبه, مردان رویداد در تورنتو بود و هنوز هم برنامه ریزی شده به جلو بروید به عنوان برنامه ریزی شده شروع Aug. 9 با توجه به مسابقات رئیس کارل حال. اما به نظر می رسد به احتمال زیاد به سقوط توسط ایستگاه فرعی بیش از حد خواهد بود که یک اقتصادی به این مسابقات و یک ضربه دردناک به توسعه این ورزش در کانادا.

با توجه به تنیس کانادا 90 درصد از پول صرف شده به صندوق ورزشی در سراسر کشور تولید شده است از طریق راجرز جام حوادث. تنیس کانادا مدیر عامل شرکت مایکل داونی می گوید نه تنها 2020 خواهد بود دشوار است "ما پیش بینی پیامدهای آن احساس خواهد شد طی چند سال آینده."

اضافه کردن به چالش واقعیت این است که این قرارداد که تحت آن Rogers Communications عنوان حمایت از پایان این سال است. راجرز حمایت کرده مردان و زنان مسابقات از سال 2001 و بدون پسوند و یا آرایش جدید اعلام شده است.

راجرز در جام حذفی نیز یکی از کلید تابستان مسابقات که تغذیه به ایالات متحده باز در پایان ماه اوت. همانطور که از هم اکنون باز است و برنامه ریزی برای ادامه اما بخش هایی از Billie Jean King ملی تنیس مرکز در حال حاضر در حال استفاده می شود به عنوان یک بیمارستان برای مقابله با COVID-19 بحران در نیویورک است.

تنیس حرفه ای در کل مرتعش تحت فشار بودن را به خرس توسط coronavirus بیماری همه گیر. این بیشتر متلاشی دولت از عمده تیم ورزشی و یا حتی حرفه ای گلف. در تمام هفت ذینفعان کلیدی حاکم بر ورزش مردان (ATP) و زنان (WTA) تورهای فدراسیون بین المللی تنیس و بدن حاکم از چهار گرند اسلم مسابقات.

که ایجاد یک چشم انداز بی پایان جنگ های چمن و شدت این ماجرا برنامه. کوچکتر مسابقات مبارزه برای زنده ماندن در باریک حاشیه سود و جذب چند بازیکنان, در حالی که این گراند اسلم عمل به طور مستقل به عنوان نشان داده شده در این سال هنگامی که باز فرانسوی به طور یک جانبه موکول خود را برای دو هفته آخر سپتامبر. ویمبلدون در ضمن لغو شده است.

بازیکنان عمل به عنوان پیمانکاران مستقل و هیچ اتحادیه. بدون چانه زنی جمعی و سهم خود را از مسابقات درآمد افتد به مراتب کمتر از 50/50 تقسیم در سایر رشته های ورزشی. ستاره این بازی را فوق العاده خوب اما بازیکنان خارج از top 100 اساسا زنده از paycheque به paycheque.

به عنوان یک نتیجه, برخی از بازیکنان می تواند محور حق خارج از ورزش در طی این بیماری همه گیر. کوچکتر مسابقات می تواند به طور کامل از بین برود. فوق العاده ای وجود دارد بی عدالتی در تنیس به خصوص قدرت کسب درآمد از بازیکنان و ثروت از مسابقات. کاهش رتبه بازیکنان و کمتر برجسته رویدادهای در حال رفتن به یک مقدار بزرگتر رسید.

اضافه کردن به فشار روی ورزشی است که سن آن بالا خیمه نام از جمله سرنا ویلیامز و راجر فدرر. هر دو 38 در نظر گرفته شده برای نخبگان بازیکنان و از دست دادن بیشتر از یک فصل به خاموش شدن می تواند عملا پایان حرفه خود.

وجود دارد, اما یک پتانسیل پوشش نقره ای. این توقف می تواند ایجاد یک فرصت برای تنیس به سازماندهی مجدد و مقابله با مشکلات آن, اما که نیاز به همه ذینفعان به کنار گذاشته فردی خود برنامه و با هم کار کنند.

"هنگامی که بار خوب هیچ کس واقعا می خواهد به تغییر" ATP جمهور کریس Kermode نیویورک تایمز گفت. "شما تنها توجه مردم هنگامی که کسب و کار شروع به توقف خود را افزایشی رشد و شما واقعا به توجه خود را هنگامی که آن شروع به پایین رفتن. هیچ کس پیش بینی این وضعیت اما این زمان است که در آن می توانید یک تنظیم مجدد".

ما آموخته است که در سال 2005 زمانی که لیگ ملی هاکی بود تعطیل می شود و چند تغییر حکومت ساخته شد برای باز کردن این ورزش هنگامی که آن را بازگشت. وجود دارد برخی از تغییرات قانون که تنیس می تواند با اما عمده منطقه است که نیاز به توجه اساسی در ساختار این ورزش است. اگر اکثریت قریب به اتفاق بازیکنان و مسابقات تا پایان از دست دادن سطل پول یک انقلاب می تواند در دست است.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

راجرز کاپ در ضمن نمی نیاز به یک انقلاب است. مردان و زنان مسابقات به خوبی برگزار و نخبگان حوادث. از دست دادن هر دو در این فصل با این حال می تواند قابل توجه شکست در زمانی که تنیس پر رونق در کانادا و تولید بالا ردیف بازیکنان.

این یک بخش کوچکی از تصویر بزرگ در سراسر جهان است. اما یک معامله بزرگ به تنیس در این کشور است.

Damien Cox
دامین کاکس یک ستاره سابق ورزش ایران را که یک زمان مستقل کمک نویس مستقر در تورنتو است. او در توییتر دنبال: @DamoSpin


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب