آن شده است یک آزمون پس از دیگری برای تورنتو رپتورز در این فصل یکی از موانع یکی پس از دیگری.

شایان ذکر آنها گذشت هر آزمون. مانور بیش از و یا در اطراف هر مانع است.

به کسانی که دیدم این آینده که تصور انعطاف پذیر Raps پیشرو یک بسته پنج تیم مبارزه برای ردیف 2 دانه در شرق در هفته اول فوریه, ما به شما درود می فرستم. در پاییز گذشته آن را قطعا به نظر می رسید که چند در بسکتبال صنعت پیش بینی NBA مدافع عنوان قهرمانی خواهد بود مراتب این هست.

بر خلاف سال گذشته — از زمانی که فصل به طور منظم مشاهده شد به عنوان یک 82-بازی warmup واقعا معنی دار رقابت های پلی آف — در این فصل بوده است مهم سنج چگونه این تورنتو تیم ملی خواهد زنده ماندن از دست دادن Kawhi Leonard, نه به ذکر است دنی سبز. آن بوده است که, و همچنین اندازه گیری که چگونه بسیاری از بازیکنان کلیدی را از صف در هر زمان آن را قبل از رپتورز شد also-ran.

آن را به عنوان معلوم پست-Kawhi دوران كاملا موفق بوده است و به نظر می رسد هیچ محدودیتی برای تعدادی از آسیب های این تیم می تواند در حالی که هنوز هم یکی از بهتر تیم در این کنفرانس است. پس دیده می شود کایل لوری پاسکال Siakam هنجار پاول, Serge Ibaka Marc Gasol و فرد VanVleet همه دست تکه های از آن را باز سوال که چه واقع می کند این تیم پایین.

به عنوان آن می ایستد تنها OG Anunoby ترنس دیویس و کریس بوچر به نظر می رسد در بیش از 40 تیم را 50 بازی و تنها Anunoby آغاز شده است و در بیش از 40. هنوز Raps هنوز هم ورزش هوش 36-14 ضبط و پنجمین مستقیم 50-برنده فصل به نظر می رسد در کارت.

این Raps را 11 بازی برنده خط خط به یک جفت از بازی سختی برابر ایندیانا یکی از تیم ها در تلاش برای گرفتن تورنتو برای دوم در شرق. اما از نظر چالش های قابل توجهی هنوز به ملاقات با شانزه هیچ یک دستگاه بزرگتر از سه بازی هنوز باقی مانده در برابر Milwaukee Bucks, فراری رهبران کنفرانس شرق.

این تیم را برآورده نکرده پس Nov. 2 یک 115-105 دیگران پیروزی و آنها را کنار هم برخورد می کنند و در سه هفته در Scotiabank عرصه است. پس از آن ما می دانیم که اگر هر دو تیم قابل توجهی حرکت قبل از این روز پنجشنبه NBA مهلت تجارت و تجمع سوی آن Feb. 25 مسابقه در حال حاضر آغاز شده است.

تا کنون در این فصل دیگران باید مجموعه ای استاندارد برای تمام لیگ های دیدنی و 42-7 رکورد. آنها 49 سال حذف شده از آخرین قهرمانی NBA و سوپر جام پیروزی توسط Kansas City Chiefs روز یکشنبه ممکن است با توجه به دلار سازمان به موقع برخی از الهام.

با 2-0 سرب بیش از تورنتو در سال 2019 کنفرانس شرق نهایی دیگران تا به حال دلیلی برای باور به سال گذشته خواهد بود خود را در سال. اما رپتورز با هجوم به عقب با چهار برنده مستقیم و سپس در زمان دولت طلایی در فینال ترک میلواکی به رویای قهرمانی که کردم دور.

مانند Raps و Kawhi که دیگران از دست یک بازیکن کلیدی در خارج از فصل با مالکوم Brogdon امضای $85 میلیون (ایالات متحده) رایگان-عامل مقابله به پیوستن به پیسرز. Brogdon نیست لئونارد اما او یک مدافع خوب برای میلواکی و نادر 50/40/90 بازیکن (زمینه-هدف/سه نقطه/رایگان-پرتاب درصد) یکی از تنها هشت بازیکن را که در تاریخ NBA.

تورنتو پر کرده است برای لئونارد توسط کمیته. Siakam, VanVleet و پاول در حال بهبود گلزنان در حالی که دیویس و Rondae Hollis-جفرسون بودند به دست آورد و ستودنی پر نقش. به طور مشابه دیگران نیست جای Brogdon با یک بازیکن اما در عوض باید برای تحت پوشش غیاب او با آوردن وس متیوز و Kyle Korver تماشای توسعه دانشجوی سال دوم Donte DiVincenzo و دیدن جورج هیل شکوفا به 51 درصد تیرانداز از سه نقطه محدوده.

آنها نه به حال صدمات رپتورز داشته اند و به نظر می رسد رهبری برای دومین متوالی برای اولین بار از محل پایان در شرق. اما آنها در واقع بیشتر یک حریف نیرومند از آنها در سال گذشته ؟ سوال جالب. Giannis Antetokounmpo تولید حتی بیشتر از جرم در دقیقه کمتر است Khris میدلتون. NBA آمار پیشرفته به دیگران شماره 1 دفاعی امتیاز در لیگ به عنوان مورد در سال گذشته است.

این Raps شماره 2 در تیم دفاع این فصل نشان داد یک بار دیگر در روز یکشنبه که در هر روز داده شده آنها ممکن است منجر به ثمر رساند در هر یک از نیم دوجین بازیکن است. این بار در برابر شیکاگو بولز شد Davis رفتن برای 31 امتیاز و متنوع حمله همراه با خفقان دفاع خواهد بود جالب matchup برای لیگ پیشرو دیگران.

پس از نشست خود را در اواخر این ماه Raps و دیگران را ملاقات دو بار در سه روز در هفته اول آوریل است. پس از آن ما باید یک ایده بسیار بهتر از چگونه باشگاه را پشته تا در برابر هر یک از دیگر به عنوان پست-فصل است.

که ما می توانیم حتی این بحث شده اند که تعجب بسیاری از افراد پیش بینی NBA فصل پاییز گذشته. دیگران بودند برای رفتن به خوبی به عنوان طولانی به عنوان Giannis سالم بود اما وضعیت رپتورز به اکثر NBA ناظران شد یک معامله بزرگ بیشتر مایع.

از امروز, اما آنها خود را به بهترین و سوم بهترین رکورد در لیگ, و پرطرفدارترین تیم در این لحظه. میلواکی موفق به کسب نه از 10 و Raps هستند گانینگ برای 12th مستقیم پیروزی شنبه برابر ایندیانا است.

بیشتر نظر در صندوق پستی خود را

دریافت آخرین از مورد علاقه خود را ستاره columnists با نظر ما عضویت در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

سلتیکز و گرما پیسرز و 76ers هنوز هم بسیار در تصویر. اما این تیم هنوز هم باید برای نشان دادن آنها بهتر از دیگران یا Raps یا ما ممکن است دوباره به دنبال در یک میلواکی-تورنتو کنفرانس نهایی.

اگر شما را دیدم که در توپ کریستال خود را در ماه اکتبر گذشته ما به شما درود می فرستم.

Damien Cox
دامین کاکس یک ستاره سابق ورزش ایران را که یک زمان مستقل کمک نویس مستقر در تورنتو است. او در توییتر دنبال: @DamoSpin

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی