"آن بچه ها می توانند بازی' — این خطی رپتورز در حال نورد با یک نقش بازیکن پس از دیگری

طول می کشد بیش از پنج شروع به قرار دادن با هم یک رگه برنده و آن را سهم از کل چرخش زمانی که رپتورز سعی کنید خود

توسط NEWS-SINGLE در 22 بهمن 1398

طول می کشد بیش از پنج شروع به قرار دادن با هم یک رگه برنده و آن را سهم از کل چرخش زمانی که رپتورز سعی کنید خود را به دفاع از عنوان NBA در این بهار.

تیم رئیس جمهور Masai Ujiri و مدیر کل بابی وبستر تصمیم گرفتند در برابر تغییر فهرستی در آخرین روز پنجشنبه مهلت — بانکی بر رشد صف فعلی نشان داده است با وجود خروج از Kawhi Leonard and Danny Green, در حالی که حفظ حقوق و دستمزد انعطاف پذیری برای تابستان 2021 زمانی که رایگان-نماینده کلاس می رود که از ویژگی های Giannis Antetokounmpo.

رپتورز نشستن دوم در شرق کنفرانس 61/2 بازی پشت Giannis و میلواکی دیگران از رفتن به دوشنبه شب خانه تاریخ با تیمبرولوز با این همه ستاره فقط روز دور. پس از تمام آسیب های آنها در برخورد با این فصل خود با 10 بازیکن برتر را از دست رفته معادل 116 بازی و شمارش آن را وسوسه انگیز به در نظر گرفتن آنچه که آنها ممکن است انجام دهید در قدرت کامل است.

"ما شده اند سالم در تمام طول سال" وبستر گفت: پس از مهلت تجارت. "بنابراین من فکر می کنم که ما در حال حاضر ما می خواهم همه را با برخی از بهبود."

هنگامی که به طور منظم Marc Gasol (همسترینگ) و نورمن پاول (انگشت شکسته) آماده برای بازگشت — all-star کایل لوری (whiplash) بود دوشنبه شب — تمرکز تغییر خواهد کرد برای Ujiri و وبستر. آنها خواهید بود به دنبال ترکیبی درست کردن کشش و هر سوراخ که نیاز به پر کردن قبل از ارسال-فصل آغاز می شود در ماه آوریل است.

نقش بازیکنان نیاز به اقامت آماده — و بیشتر از دقیقه آنها را دریافت کنید.

"این آسان نیست — در همه," گفت: rookie گارد تیراندازی مت توماس که یک کار حرفه ای شنبه شب در برابر بروکلین نتس با 15 امتیاز در فقط بیش از 22 دقیقه است.

در حالی که خط بین استارت و نیمکت بازیکن شده است و تاری با موجی از آسیب های رپتورز " غیر استارت را به یکی از سبک ترین وظایف سنگین در NBA: 15.9 دقیقه در هر بازی 27th به طور کلی. واحد دوم تا به حال تأثیر عمده ای بر جرم در دادگاه محدود زمان حال: برای اولین بار در ریباند تهاجمی (5.3 در هر بازی) چهارم در زمینه هدف در صد (46.7) و 12 در سه نقطه در صد (36.2).

"آن بچه ها می توانید بازی" گارد فرد VanVleet گفت: از گروهی که همچنین شامل Rondae Hollis-Jefferson, ترنس دیویس کریس بوچر Oshae Brissett و پت McCaw. "هر بار که آنها گام به گام و بازی به خوبی مردم را شگفت زده کرد, راست, چرا که آنها در پایان از نیمکت است. اما شما فقط کردم به صبر کردن برای نوبت خود را منتظر فرصت ... آن بچه ها خوب است برای همه ما سال."

به عنوان مجروح به طور منظم بازگشت آن به سر مربی نیک پرستار و کارکنان خود را به نگه داشتن هر کس در انگشتان خود را.

"ما دستیار مربیان و کارکنان انجام یک کار بزرگ نگه داشتن آن دسته از بچه ها آماده (اجرای) طرز فکر "شما هرگز نمی دانید' و 'اقامت آماده,'" پرستار گفت:.

اگر کسانی که نیمکت بازیکنان آموخته اند که در حال حاضر توسط آنها شده اند توجه کنید. بازی به طور منظم باعث می شود آن را آسان تر برای رسیدن به یک ریتم است. بازی خوبی با پراکنده دقیقه یک مهارت است — یکی از آنها کامل کرده ایم تا کنون در این فصل.

"من فکر می کنم این فقط یک عهد به چه سخت همه این نسخهها کار در تیم" توماس گفت. "همه باقی می ماند و آماده است. ما باید بسیار عمیق و تیم با استعداد و همه بیش از قادر به در آمدن و ساخت بازی می کند."

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر
Laura Armstrong


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب