دامین Cox: رپتورز' ذخایر را به دست آورده لکه های خود را حتی اگر آنها فقط در یک نویسنده قلب

به عنوان رپتورز اینچ نسبت به سلامت کامل برای اولین بار در ماه این امر می تواند خوب برای دریافت اخبار با احساسا

توسط NEWS-SINGLE در 19 اسفند 1398

به عنوان رپتورز اینچ نسبت به سلامت کامل برای اولین بار در ماه این امر می تواند خوب برای دریافت اخبار با احساسات مخلوط?

نه این که ما باید همیشه می خواهید بازیکنان به مجروح شود. که هر مدرکی که تورنتو NBA ورود بهتر است بدون برخی از بازیکنان نسبت به آنها. این درست است که به خوبی این شرم آور است برای دیدن این داستان به پایان رسیده است.

داستان این فصل خوب بوده است به شیوه ای که در آن رپتورز را نه تنها در پاسخ به چالش های رقابتی از پست Kawhi عصر اما چگونه آنها را انجام داده ایم بنابراین با وجود اینکه آمار سخت توسط بسیاری از صدمات.

یک فصل بسکتبال یک روایت و این شده است یکی از شگفت انگیز برای تماشای گشوده است. نیک پرستار بدون شک آن را به صورت انبوه به چالش کشیدن به عنوان او وصله با هم یک شروع متفاوت واحد پس از دیگری اما که خوب بیش از حد. آن را قطعا نشان داده شده است به ما چیزی در مورد این مهارت به عنوان یک رهبر و مربی NBA.

انتظار بر این بود که هر دو فرد VanVleet و Marc Gasol شد رفتن به بازده خود را به صف شروع و در آخر از زمان غربی سفر جاده ای یکشنبه و دوشنبه, دادن, پرستار, کامل نیمکت برای اولین بار پس قبل از همه ستاره. مطمئنا او را درک که. اما اگر تمام کسانی که صدمات اتفاق افتاده بود ما را آموخته اند تا آنجا که ما باید در مورد این تیم در ردیف دوم از بازیکنان.

هجده بازیکن باید بازی بازی های سه یا بیشتر. نه بازیکن آغاز شده و پنج بازی یا بیشتر. هیچ بازیکن آغاز شده است و در هر بازی با OG Anunoby نزدیک با 60 شروع می شود در اولین 62 بازی.

این بدان معناست که ما — و — واقعا بدست می دانیم که دوست دارد ترنس دیویس Rondae Hollis-Jefferson, Chris بوچر پاتریک McCaw و مت توماس.

دیویس ما آموخته است بالقوه به واجد شرایط گلزن در NBA. بوچر ساخته شده است تاثیر بر روی هر تعداد از بازی با شوت او مسدود و پر انرژی بازگشت. Hollis-Jefferson شده است سرگرم کننده به تماشای تمام فصل مورد علاقه شخصی من بودن شب شش پا-شش رو به جلو بود و مجبور به در مینه سوتا را شش پا-11 مرکز کارل-آنتونی شهرها و مبارزه این مرد بزرگ به وقفه.

"من دوست دارم یک چالش در پایان روز" گفت: Hollis-Jefferson اعتباری تربیت او در چستر. برای hard-nosed رویکرد است.

هر تیم می شود صدمات و شیوه ای که در یک تیم در پاسخ به کسانی که آسیب های اندازه گیری کیفیت سازمان و بلوغ خود را فهرست. شما فقط باید بدانید که خود را رپتورز تاریخ به درک چگونه ویرانگر در این فصل می توان به یک حق رای دادن که نیست ثابت در آن ،

در 2002-03 و صدمات نابود تیم رپتورز بود که آینده سه متوالی حذفی ظاهر. تورنتو به دست آورد Lamond موری از کلیولند قبل از فصل و او بلافاصله رفت و با یک پا آسیب و بازی نمی کند در تمام. اریک Montross از دست رفته کل فصل. وینس کارتر از دست رفته تقریبا نیمی از فصل را با بلوز های زانو. آنتونیو دیویس برگزار شد به 53 بازی. و در آن رفت و با باشگاه در نهایت racking تا 500 مرد-بازی از دست داد. این Raps به پایان رسید 24-58 و لنی Wilkens اخراج شد در فصل پایان.

در این سال تیم از NBA قهرمانان بدیهی است که استعداد تر از آن رپتورز تیم ملی. هنوز صدمات می تواند تبدیل به یک روحیه اش را تضعیف ببخشید اگر یک سازمان بخواهد به آنها اجازه و Wilkens بود قادر به نگه داشتن '02-03 تیم با انگیزه و متمرکز شده است. صدمات همچنین می توانید تبدیل شدن به یک نیروی وحدت بخش. در ایده آل وضعیت بازیکنان آسیب دیده می تواند به کار و راه خود را به عقب تحت منطقی برنامه بدون نیاز به عجله اگر آنها را مناسب تعویض. که قطعا مورد بوده است با رپتورز در این فصل است.

آن را بسیار روشن است که Masai Ujiri و بابی وبستر انجام کار متخصص استخدام در خارج از فصل به ویژه با Davis and Hollis-Jefferson. به عنوان یک سازمان در ضمن صبر و زمان سرمایه گذاری در بوچر از او برای اولین بار امضا شده در ماه جولای 2018 است پرداخت سخاوتمندانه.

تماشای گرسنه ورزشکاران داده می شود فرصت و پس از آن نشست چالش همیشه خوب داستان در ورزش است. رپتورز را دیده اند VanVleet رفتن از یک undrafted بازیکن NBA استارت و این یک مثال دیگر بازیکنان می توانید ببینید.

به شانس واقعی در back-to-back عنوان چیزی است که به نظر می رسید مانند یک شوت از زمانی که Kawhi Leonard امضا شده با کلیپرز رپتورز به وضوح در حال رفتن به نیاز همه دست به دست در عرشه و یا به عنوان بسیاری که ممکن است. اما بازیکنان که داده شده است قابل توجهی دقیقه در طول فصل به طور منظم به احتمال زیاد رفتن به دیدن آن ساعت را قطع و آن را شرم آور است.

هنوز جامد اجرای بسیاری از حمایت بازیکنان مجاز رپتورز مدیریت به چوب با این گروه به جای صرف منابع برای اضافه کردن کوتاه مدت تقویت و این سهم است که باید پرداخت سود سهام فراتر از این فصل است. قطعا آن را می دهد Ujiri و وبستر گزینه های بیشتر و انعطاف پذیری این فصل به عنوان تیم معاملات با چند انقضای قرارداد.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

مطمئن شوید که آن را می تواند به خوبی برای دیدن این تیم در قدرت کامل برای بخش نهایی این فصل آن را به عنوان تلاش برای دفع بوستون و مطلوب در دور اول رقابت با بروکلین یا اورلاندو. آن را سخت به یاد داشته باشید آخرین باری Gasol و Serge Ibaka بر روی زمین بودند با هم. تصمیم گیری برای شروع هنجار پاول یا باید او را در آینده روی نیمکت جالب خواهد بود.

آن را نیز می تواند البته که رپتورز دیده نشده از آخرین آسیب اشکال و روایت از این فصل را به ادامه. اگر آن را ندارد, شما می دانید که شما می شنوید هیچ شکایتی.

Damien Cox
دامین کاکس یک ستاره سابق ورزش ایران را که یک زمان مستقل کمک نویس مستقر در تورنتو است. او در توییتر دنبال: @DamoSpin


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب