دانا Canedy در مسئولیت ناشران کتاب

دانا Canedy شده است به نام معاون ارشد رئیس جمهور از انتشارات Simon & Schuster و ناشر از گل سرسبد آن اثر.عک

توسط NEWS-SINGLE در 19 تیر 1399
Dana Canedy at a lectern with a sign reading The Pulitzer Prizes behind her
دانا Canedy شده است به نام معاون ارشد رئیس جمهور از انتشارات Simon & Schuster و ناشر از گل سرسبد آن اثر.عکس توسط Bebeto متیوز / AP / شاتر

در دوشنبه, Simon & Schuster اعلام کرد که دانا Canedy مدیر این جایزه پولیتزر سابق و یک خبرنگار نیویورک تایمزرا تبدیل به اعضای ارشد و معاون رئیس جمهور و ناشر از گل سرسبد آن اثر. Canedy برنده پولیتزر دو دهه پیش در این زمانبرای کار خود را در سری "چگونه نژاد و زندگی در امریکا است." Canedy همچنین به چاپ کتاب "یک مجله برای اردن" در سال 2008 در مورد مرگ او نامزد و در حالی که او از خدمت در عراق است. او را تبدیل به اولین فرد سیاه و سفید به بیش از یک عمده انتشار اثر. Simon & Schuster است که متعلق به ViacomCBS یکی از بزرگترین ناشران کشور, اما آن را نیز برای فروش به عنوان تغییرات و ادغام در ادامه به roil کتاب جهان است.

من صحبت با تلفن با Canedy در چهارشنبه سه هفته قبل از او شروع می شود ، در طول مکالمه ما که ویرایش شده برای طول و وضوح ما در مورد انواع مختلف از تنوع او امیدوار به طلیعه چیزی بودن در این راه است که در آن صنعت چاپ و نشر متفاوت از روزنامه نگاری و اینکه آیا او خواهد نشر جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن خاطرات.

دقیقا چه خواهد کار خود را شامل هر دو نظر بود و خود را بزرگتر از مفهوم آن و آنچه شما انجام خواهد شد در یک روز به صورت روز?

در یک روز به صورت روز, من فکر می کنم مهم ترین چیزی که در ابتدا خواهد بود, آشنایی با کارکنان آشنایی با کتاب است که ما در خط لوله و غیره. من فکر می کنم بیش از همه آنچه که من را به این چشم انداز برای ادامه به انجام این کار بسیار عالی است که Simon & Schuster و این تیم در محل در حال حاضر انجام می دهند اما برای گسترش دامنه آن است. من دوست دارم برای دیدن بیشتر روایت غیرداستانی کتاب, برای مثال, نوع کتاب آن را نگه دارید از شما در وسط شب و پس از آن شما می گویید, "O. K., من می دانم که من نیاز به رفتن به خواب اما فقط یک صفحه است." من فکر می کنم وجود دارد یک محل برای در آوردن بزرگ-نام نویسندگان بلکه در حال ظهور صداها یا صدای ناشناخته. که هیجان انگیز است. تنوع بیشتر در موضوع—همیشه وجود دارد اتاق را برای آن به خصوص در حال حاضر در این کشور است. بنابراین کسانی که چیزهایی که من فکر می کنم فکر می کنم از ابتدا.

من فکر می کنم علاوه بر آن, Jonathan Karp, C. E. O. و من موافقت می کنم که هیجان انگیز ترین کتاب ها هستند که هنگامی که فشرده آن را سخت به فکر می کنم از یک لیست قابل مقایسه با عناوین. و زیادی وجود دارد که در جهان در حال حاضر است که مسائل مربوط به سیاست و آب و هوا و روابط و فقر و پس از همه گیر اگر ما به آن نقطه من فکر می کنم خواهد بود غنی مناطق به اکتشاف.

Karp صحبت در مورد چگونه مردم علاقه مند هستند در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. و بدیهی است که Simon & Schuster منتشر کرده زیادی در مورد تهمت و دولت. متوجه شدم که شما صحبت در مورد تنوع موضوع و روایت غیرداستانی. آیا شما برخی از نگرانی که کتاب جهان شده است بیش از حد متمرکز و یا شاید باید بگویم خوانندگان شده است بیش از حد متمرکز بر رئیس جمهور و دولت در هزینه های دیگر داستان ؟

من فکر نمی کنم. من فکر می کنم مردم باید گسترده ای از منافع و من فکر می کنم که تا حدی این نقش ناشر را در شرایط از آنچه که مردم در حال خواندن. اما آن را نیز نقش ناشر برای پاسخ به آنچه که مردم در حال حاضر خواندن و درخواست. بنابراین وجود یک مکان برای هر دو. منظورم مغلوب ساختن پیشی جستن یک داستان بزرگ و او اصرار دارد که داستان فقط در راه او روش کار خود را. و بنابراین من فکر می کنم این امر می تواند یک dereliction وظیفه برای روزنامه نگاران و نویسندگان نه به تمرکز بر روی او به حدی است که آنها هستند.

من متوجه شما گفت: تنوع موضوع است. شما نمی گویند مگر اینکه من آن را از دست رفته تنوع از نویسندگان. من فرض کنیم که برای شما مهم است.

اوه خدای من. البته. که می رود بدون گفت. شما نمی توانید یک تنوع از موضوع بدون داشتن یک تنوع از نویسندگان. شما فقط نمی تواند.

من شنیده ام شما پاسخ داد و در مصاحبه دیگری درباره کتاب "خاک آمریکا." از شما خواسته شد آنچه شما در مورد فکر مردم بودن جرم و من paraphrasing, اما به شما گفت که از برخی جهات مهم ترین چیز بود که می نویسد: این داستان اما این است که این داستان گفت: با دقت و representatively. شما می توانید کمی بیشتر در مورد آنچه شما به معنای آن است ؟

کاملا. در اوایل زندگی حرفه ای من زمانی که من یک خبرنگار در کلیولند اوهایو من رفت و به یک جامعه در اوهایو بود که زیادی جمعیت آمیش و من به مدت چهار روز در Amish مزارع و نوشت: یک سری آمیش. من یک زن سیاه و سفید از کنتاکی. و این سری خیلی خوب بود دریافت, داخلی و توسط خوانندگان ما در زمان. بنابراین چیزی که به انجام زمانی که شما در حال انجام یک داستان یا یک کتاب که در آن شما هستند و نه قدرت است که به اذعان و سپس تبدیل شدن به قدرت. پس از آن واقعا مهم نیست که چه موضوع است. اگر شما قصد نوشتن در مورد هر چیزی شما باید معتبر باشد. این که آیا شما در حال نوشتن در مورد آب و هوا یا مردم شما را به حال حاضر معتبر واقعی و تصویر دقیق از آنچه در آن است شما در حال تلاش برای گفتن. که فقط پایه برای یک کتاب موفق.

چه رابطه خود را با کتاب ؟ آیا شما همیشه یک کتاب بزرگ خواننده است ؟

اوه, خدای من, بله, بله, بله, بله. من شروع به خواندن کتاب در زمانی که من خیلی جوان بودم. اما من همچنین شروع به نوشتن در سن دوازده بود و من با وسواس آن است. پسر من—او چهارده و به این نام مستعار چند سال پیش از کلمه Nerd چون من همیشه خواندن. ما کتاب بیش از همه خانه ما و من به عنوان خوانده شده ، من به عنوان خوانده شده در ساحل. من در آشپزخانه است. و سال پیش خریدم این عینک که باید شب چراغ متصل در کنار, چرا که پسر من استفاده می شود به مانند به اتاق من و حلقه کردن در کنار من به خواب. و منظور او به خواب من نیاز به خاموش کردن چراغ ها, اما من نمی خواهم برای متوقف کردن خواندن.

او را به انیمیشن در حال حاضر, اما کتاب ها راهی برای فرار است. آنها یک راه برای اطلاع خودتان. آنها راه را برای توانمند سازی خود را با توجه به آنچه شما در حال خواندن و چه نیازهای خود هستند در حال حاضر. منظورم این است که فقط چیزی شبیه به آنها. من حتی مثل بوی کتاب. من دوست دارم این احساس از صفحات به خصوص یک کتاب ساخته شده با سنگین سهام. من به یاد داشته باشید زمانی که من در کتابم برگزاری آن را برای اولین بار وجود دارد و تنها چیزی احشایی در مورد برگزاری یک کتاب در دست های خود را به ویژه کتاب سنگین.

که نویسندگان مورد علاقه خود را و که شما در حال خواندن در حال حاضر است که شما واقعا دوست دارم ؟ آیا هر نام به ذهن می آیند?

بنابراین بدیهی است که من دوست دارم مایا آنجلو. خدای من من فقط بازخوانی با توجه به این لحظه که ما در این فردریک داگلاس بیوگرافی دیوید سوختگی. یکی از کتاب های مورد علاقه من است "آمریکا پرده نقش دار." آیا می دانید که ؟

هیچ که چه ؟

راشل Swarns نوشت: یک کتاب به نام "آمریکایی ملیله" در مورد میشل اوباما سفید اجداد. آن را جذب می کند. یکی از مورد علاقه من دیگر کتاب های کاترین گراهام "تاریخ شخصی." من دوست دارم که کتاب. من فکر می کنم من آن را خوانده ام ، او قهرمان من است.

آیا شما در همه نگرانی در مورد چگونه شما در حال رفتن به نگه داشتن این تصور رمانتیک از کتاب در حال حاضر که شما در حال ورود به جهان کتاب و ساخت آن کار خود را?

خوب من اینطور فکر نمی کنم. من این کار را به یک تماس. اگر من می توانم نگه داشتن یک تصور رمانتیک در مورد روزنامه نگاری که من هم پس از کار بیست به علاوه در نیویورک بارمن می توانید همین کار را با کتاب بودن در جهان چاپ و نشر. من در مورد آن نگران نباشید. من کسی هستم که در زندگی با بسیاری از خوش بینی و شور و شوق و اشتیاق. و من فکر نمی کنم واقعا وجود دارد چیزی است که می تواند به غارت من از آن است. اگر من می توانید از طریق این فاجعه من را از طریق رفت در زندگی من از دست دادن مرد من دوست دارم وقتی که پسر ما بود فقط شش ماه و پیدا کردن راه برگشت در نهایت به یک جایی از شادی و خوشبختی من فکر نمی کنم من می خواهم به متزلزل بودن در داخل یک صنعت است که من دوست دارم شما می دانید ؟

چه چیزی شما فکر می کنم شما را به این کار از خود روزنامه نگاری پس زمینه ؟

به یاد داشته باشید, آن را فقط به من روزنامه نگاری پس زمینه. من شده است در حال اجرا جایزه پولیتزر برای چند سال گذشته. بنابراین من غوطه ور در کتاب چون ما پنج کتاب دسته. و من اعلام برندگان کسانی که برای سال ها و خواندن این کتاب. من انتخاب هیئت منصفه که قضاوت کسانی که کتاب به آنها داد و راهنمایی های خود را در مورد آنچه که ما به دنبال آن بودند و گوش به هیئت مدیره مذاکرات که در اطراف. بنابراین من غوطه ور در کتاب برای چندین سال.

اما علاوه بر این من فکر می کنم بهترین کتاب غیرداستانی گزارش کتاب. آنها نمی باید نوشته شده توسط روزنامه نگاران اما آنها باید گزارش شود. قصد بازگشت به نقطه شما در مورد صحت به نوشتن مقتدرانه شما باید به مرتب کردن بر اساس از قرار دادن بر روی یک خبرنگار کلاه. بنابراین من فکر می کنم من آموزش است برای رفتن به یک قدرت در نظر به دنبال طرح ها و نسخه های خطی و با یک ویرایشگر چشم—یک روزنامه نگار و سردبیر چشم.

من فکر می کنم بسیاری از مردم نمی دانند که همه کتاب ها واقعیت-بررسی می شود. و به خصوص یک موضوع جالب در حال حاضر چون ما در آب و هوا که در آن ایده از چیزهایی که نمی واقعیت-بررسی و یا درست است که یک نگرانی بزرگ اما نه طولانی به کتاب جهان است. باید تمام آثار غیرداستانی به خصوص آنهایی که در مورد سیاست و یا سابقه بود واقعیت-چک ؟

من فکر می کنم که ما باید اعتماد ما و نویسندگان و انتخاب نویسندگان است که ما معتقدیم که در حال حاضر نسخه های خطی خود را و ایده های خود را در راه است که آنها در حال حاضر معتبر و در حال حاضر منعکس کننده کاری که آنها انجام می شود به مجموعه ای از آنچه که داستان در حال رفتن به. و من همچنین فکر می کنم که وجود دارد برخی از سردبیران در Simon & Schuster که به کار گرفته اند برخی از بزرگ کتاب. آنها می دانند که آنچه به دنبال. مطمئن شوید که در یک دنیای ایده آل من دوست داشتم واقعیت چکرز در نیویورک بار در هر داستان نوشتم. اما من فکر می کنم وجود یک پیشینه و یک سیستم در محل در Simon & Schuster و دیگر ناشران که به ارمغان می آورد در مورد نتایج, نتایج موفقیت آمیز. من لازم نیست به چیزی است که بیان "بازسازی چرخ"? من می خواهم برای ساخت در موفقیت است که آنها باید.

من معنی نیست که به این مفهوم را میرسانند که خود نویسندگان غیرقابل اعتماد بودند. من به این معنا بود که مردم اشتباه می کنند. و وجود دارد فقط شده است بنابراین نگرانی زیادی در این مورد در روزنامه نگاری جهان است. و به همین دلیل من درخواست شد—

یک اشتباه است که متفاوت بودن درهم و برهم ، منظورم اینه که هر کسی اشتباه می کند. اگر شما به اشتباه شما در حال رشد است. و بدیهی است که شما نمی خواهید یک اشتباه در کپی خود را. اما من می تواند زندگی می کنند با یک اشتباه است. چیزی که من نمی تواند زندگی می کنند با sloppiness. و یک تفاوت وجود دارد.

اجازه دهید از من بپرسید شما که در مورد. شده است وجود دارد بسیاری از نگرانی در مورد اجازه دادن به ایده هایی که خطرناک تلقی یا alt-مناسب برای استفاده از یک مثال به حوزه عمومی در راه است که باعث آشفتگی در مجلات و یا روزنامه ها و در میان خوانندگان. Simon & Schuster یک محافظه کار اثر که منتشر Candace اونز و گلن بک و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. من تعجب آنچه که شما فکر می کنم در مورد انتشار این نوع کتاب و اینکه آیا شما فکر می کنم که خوب است برای بحث های عمومی.

البته در آن است. من نه به سانسور, اما من فکر می کنم وجود دارد به یک خط خوب بین کتاب هایی که اطلاع خواننده مورد دیدگاه های مختلف که شاید آنها را باز کنید تا به یک راه فکر کردن در مورد جهان و یا مسئله ای در راه است که آنها نیست و این کار که خطرناک است و یا به نحوی نیست اضافه کردن عمومی ارزش اگر شما خواهد شد. این نوع از کتاب من نخواهد بود علاقه مند در همه.

اما من فکر می کنم که مردم وجود دارد که فکر می کنم این بحث به نوشتن کتاب در مورد یک تجاوز یا سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است. بنابراین بیشترین تحریک آمیز کتاب درست مثل اکثر تحریک آمیز روزنامه نگاران همیشه می خواهید به حامیان و مخالفان. و گاهی اوقات این کتاب که بحث برانگیز ترین روزنامه مقالات که بحث برانگیز ترین بحث برانگیز, چرا که آنها هدف قرار دادن مردم viscerally و ساخت آنها فکر می کنید و این چیز بدی نیست. در حال حاضر چیزی که التهابی فقط به خاطر اینکه التهابی من فکر نمی کنم هیچ جای Simon & Schuster یا نیویورک تایمزو یا هر جای دیگری. آن را به یک بزرگتر پیام گسترده تر هدف.

به همین دلیل من به ارمغان آورد تا گلن بک تهمت و Candace اونز است که من مطمئن هستم که وجود دارد این است که یک هدف بزرگتر یا این که هدف این است که به چیزی غیر از التهاب. و من فکر می کنم جالب است که بحث در مورد اینکه آیا آن صداها باید پرداخت شود به ارائه نظرات خود را با شرکت هایی که در حال درگیر شدن در آزادی بیان نیست آمار کتاب جهان در راه همان است.

آره. من فکر می کنم شما باید در آن مورد به مورد و بر اساس صادقانه. برخی از کسانی که کتاب را در یک محل و بعضی نمی کنند. و من امیدوارم که من می دانم آنها را زمانی که من آنها را ببینید.

جاناتان Karp منتشر کرده است یک زن و شوهر از رئیس جمهور کتاب. من فرض کنیم که رئیس جمهور زمانی که او متوقف می شود که رئیس جمهور می خواهد به نوشتن کتاب. چگونه شما احساس می کنید در مورد انتشار کتاب خود را در آینده در Simon & Schuster?

شما معنی مغلوب ساختن پیشی جستن کتاب ؟

آره.

او را به رئیس جمهور. هر کس که برگ سفید خانه دارای یک یا چند کتاب در آنها می شود که بخشی از تاریخ است. من فکر می کنم که خواهد بود نه تنها مناسب اما مهم است.

O. K. آن را احساس می کند مانند شاید این کمی متفاوت است. من نمی خواهد به یک شوخی در مورد این که آیا آن کتاب باید واقعیت-بررسی می شود, اما من فکر می کنم شما آنچه که من در.

آره.

اما شما نمی پیدا کردن این موضوع که آیا برای انجام این کار به ویژه پیچیده ؟ شما به نظر می رسد بسیار به وضوح در کنار آزادی بیان و فکر می کنم در هر شکل آن چیز خوبی است.

بله اما همانطور که گفتم آن را باید مورد به مورد و بر اساس. اما در شرایط خاص سوال در مورد رئیس جمهور, از هر رییس جمهور که برگ دفتر خود می نویسد خاطرات شخصی خود را در تاریخ, آنچه شما باید. و آن را تبدیل به بخشی از تاریخ آمریکا است. و من نمی بینم که آن را به گونه های مختلف با مغلوب ساختن پیشی جستن کتاب.

چاپ و نشر است که همیشه صحبت در مورد به عنوان در معرض خطر حداقل در چند دهه گذشته. کتاب همیشه مورد صحبت شده است, به عنوان در معرض خطر است. ما می رویم به انجام می شود با کتاب—رفتن به کتاب های الکترونیکی وجود دارد رفتن به کتاب ؟ این چیزی است که شما نگرانی در مورد ؟

من آن را خریداری نیست در همه. من فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی از کلمه پیشرفته وجود دارد مثل من. من استفاده می شود به این می گویند در روزنامه نگاری. زمانی که مردمی در مورد بحث روزنامه های دیگر که در اطراف آن ممکن است در قالب مقاله در آینده اما این کشور همیشه نیاز به اطلاعات. این که آیا آن را در روزنامه ها و مجلات و یا کتاب ها یکی از زیبایی های این کشور است و ما باید بسیار با سواد جمعیت بسیار مشغول جمعیت بسیار کنجکاو جمعیت است که رفتن به تغییر دهید. و کتاب نمی خواهید در هر نقطه. چگونه شما آنها را بخوانید, آیا شما و خواندن آنها را بر روی تلفن و یا در dead-tree نسخه واقعا مهم نیست اما آنها در حال رفتن در هر نقطه. وجود دارد بیش از حد بسیاری از صداهای مهم و مهم داستان برای گفتن.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب