رقص, خود به خود در طول Coronavirus بحران

Herman Cornejo rehearses in his living room.
“آن را مانند شما شناور اما شما نمی دانید که در آن جهت” هرمان Cornejo گفت: از گرفتن کلاس های رقص بیش از زوم.عکس توسط Maria Jose Lavandera

آن را ظهر روز جمعه در ماه مه و در حال حاضر آشنا نورانی مربع از زوم شروع به پاپ تا بر روی صفحه نمایش کامپیوتر. یک نقاب رقصنده در یک استودیو که خالی است اما برای یک پیانیست همسالان به کامپیوتر دوربین خواستار شاد “سلام به همه! خیلی خوب به شما را ببینید!” در قاب یک کودک نو پا ambles توسط باعث یک رقصنده به شوخی “هی بچه ها من تا به حال یک کودک!” (کودک نو پا در واقع متعلق به رقصنده با خواهر کسی که با او ماندن.) بیشتر و بیشتر مربع ظاهر می شود آشکار اتاق نشیمن آشپزخانه که در آن اعضای خانواده ساندویچ آماده مهد کودک و چیزی که به نظر می رسد مانند یک هواپیما آشیانه. تقریبا همه از رقصنده, خود ارضایی, تنها با چند زوج خوش شانس در پرتاب. واقعا خوش شانس هستند, خارج جایی زیبا.

رقصندگان آمریکایی باله تئاتر را جمع آوری و به صورت روزانه خود را مجازی کلاس باله به عنوان بسیاری از آنها را انجام داده اند پس مارس 14 روز پس از شرکت در نزدیکی میدان اتحاد در منهتن ارسال هر خانه است. به عنوان اخبار از coronavirus همه گیر بزرگ همیشه وحشتناک تر برخی از هتلی در نیویورک اما دیگران, ترس از گیر بودن در آپارتمان کوچک با اتاق کوچک به حرکت به سمت چپ را با خانواده های خود در جاهای دیگر. اغلب آنها از بازگشت به خانه آنها را ترک کرده بود در چهارده یا پانزده هرگز تصور آنها خواهد یک روز صرف هفته ها و یا خدا می داند چه مدت خواب در دوران کودکی اتاق خواب و تمرین خود را در جهش خطرناک نزدیکی به آشپزخانه جزیره. حدود سی شرکت نود رقصنده پیوستن به کلاس در هر روز داده می شود.

رقصندگان’ زندگی عمدتا صرف در فضاهای شلوغ با مردم است. آنها تمرین در استودیو که در آن اغلب خونتان گرم و محافظه کار—بهتر است برای عضلات و رفتن روی صحنه به انجام در فاصله تف ده ها تن از افراد دیگر است. کلاسیک باله شامل انبوه; ایده کل سپاه ده باله است که باید آن را تحریک و تشجیع کردن صحنه آوردن آن را زنده با جنبش. و پس از آن وجود دارد همکاری: دست در بدن, عرق کردن, رقصنده تنفس به چهره با یکدیگر به عنوان آنها کانال فیزیکی تلاش به چیزی که به نظر می رسد جادویی سهولت.

اما در اینجا آنها را دور از یکدیگر و از افرادی که مطمئن شویم که آنها قادر به سنگ تیز کردن روش خود را در روز پس از روز. کارلوس لوپز که می آموزد این به طور منظم صبح کلاس چیزی است که شناخته شده است در کسب و کار به عنوان یک “باله” ، وظایف خود را در A. B. T. شامل آموزش پیشرو در تمرینات و کمک به طراحان. در حال حاضر کار خود را راه اندازی شامل یک صفحه نمایش کامپیوتر تکیه بالای تخت انفصال دوش نوار چسبیده به قفسه کتاب برای ثبات و یک آینه کوچک روی دیوار. پس از عقب یک فرش او نشان می دهد که تمرینات به دیگر رقصندگان از یک راهرو بین اتاق خواب و اتاق نشیمن در آپارتمان کوچک در چلسی. هم اتاقی او است که یک رقاص تا به لطف او داده اجازه به انجام این کار یک بار در روز به مدت یک ساعت و نیم. از محل دیگری یک پیانیست همراه هر کلاس. امروز همراهی شروع کردن pliés با یک نسخه از “آه چه زیبا Mornin'” از موسیقی “اوکلاهما!” لیست پخش به نظر می رسد طراحی شده برای نگه داشتن مردم در خلق و خوی خوب.

این قابل توجه است چقدر لوپز می اینسو انسو جمع کردن از دیجیتال کوچک مربع است. هر چند او یک اصلاح به خاص رقصنده: “انتشار خود را گردن” یا “انگشتان کشیده!” بیش از دو ماه گذشته او کامل هنر زوم درس. لوپز از رئال مادرید که در آن اثرات COVID-19 ویرانگر بوده است. او دیده نشده خانواده اش در ماه ها و نگرانی مداوم در مورد آنها. “آي sí” او به من گفت صدای او پر از احساسات است. “من به صحبت مادر من برای یک ساعت و نیم گذشته ، من قصد دارم برای دیدن او به زودی.” او شروع به ارائه این زوم کلاس ها خود به خود به عنوان به زودی به عنوان او شنیده است که این استودیو خواهد بود بسته شده است. سپس پرسود هشت هفته از فصل در ملاقات اوج این شرکت سالانه برنامه لغو شد. رقصندگان در سست به پایان می رسد به عنوان او بود.

در ابتدا نه لوپز و نه رقصنده پرداخت شد. که به سرعت تغییر; این شرکت اهدا کنندگان خصوصی و حامیان مالی شرکت ها در پا. علاوه بر این در حال حاضر وجود دارد یک A. B. T. بحران صندوق امداد و فدرال اداره کسب و کار کوچک وام ارائه کمک. این شرکت فرستاده مربع تخصصی کفپوش وینیل به هر رقصنده که می خواست یکی به منظور جلوگیری از صدمات زانو از طبقات سخت. هیچ یک از کارکنان گذاشته شده است خاموش نشده است. اما این وضعیت بحرانی است. کارا Medoff Barnett, شرکت, مدیر اجرایی, به من گفت که این شرکت پیش بینی شده است به از دست دادن حدود هجده میلیون دلار درآمد حاصل از فروش بلیط و تور هزینه. رقصندگان’ حقوق تنها تضمین شده از طریق اوایل ماه ژوئیه هنگامی که خود را در شهر نیویورک فصل به طور معمول پایان. در فصل پاییز اعلام شده است اما آن باقی مانده است اما هر چیزی خاص.

این شرکت به نظر می رسد به انجام آنچه در آن می تواند برای رقصندگان و کارکنان و برگزاری ماهانه جلسات شرکت و دو ماهنامه رسمی kaffeeklatsches همه از طریق زوم که در آن مردم می توانند هوا نگرانی های خود را. وجود مجازی صندوق جمع آوری جشن و سرور به مناسبت شرکت در هشتادمین سالگرد با ضبط toasts و تصویری. برای چند هفته آینده وجود خواهد داشت آنلاین مصاحبه ها و ویدئو خاطرات. “یک بحران مانند این تقویت نقاط قوت خود و نقاط ضعف خود را به عنوان یک نهاد” بارنت گفت. “ما قدرت ما است انسجام و مشارکتی روح. ضعف ما است که با داشتن یک کتابخانه از محتوای دیجیتالی است.” در مقابل نیویورک بزرگ دیگر باله company, New York City Ballet شده است قادر به قرار دادن با هم یک “دیجیتال فصل” با پخش آنلاین از باله از آن مجموعه پخش هر سه شنبه و جمعه. با کیفیت بالا و پخش بی سابقه ای برای یک باله آمریکا شرکت; قبل از اینکه در حال حاضر متضاد حقوق بین مدیریت و اتحادیه های کارگری به نمایندگی از رقصندگان و نوازندگان و کردند را ساخته اند چنین چیزی از لحاظ اقتصادی خام. در حال حاضر آنها به نظر می رسد مانند یک ضرورت است. A. B. T. خواهد شد که برای گرفتن سریع. “به من گفت: همکاران من سن زودگذر است” بارنت گفت. “از حالا به بعد ما باید ضبط همه چیز را که ما انجام می دهیم از تمرینات به مرحله.”

مانند رستوران ها و آژانس های مسافرتی فرانشیز ورزشی و تولید کنندگان ماشین انجام-هنر تئاتر صورت یک خطر ناک آینده. خود حفظ در بالای دستور کار. اگر یک شرکت نمی تواند زنده ماندن وجود خواهد داشت هیچ شغل برای مردم به بازگشت به. وجود دارد کمی بودجه عمومی برای هنر و این دسته از اجرای زنده چهره برخی از بالاترین موانع بازگشت به فعالیت است. قبل از واکسن یا درمانی برای coronavirus مردم ممکن است مایل به کوتاه کردن مو و یا خرید یک ماشین (اگر آنها می توانید آن را استطاعت) اما آنها آماده به نشستن در یک محصور پنجره تئاتر به مدت دو ساعت در میان صدها یا هزاران نفر از هموطنان مخاطبان? خواهد اپرا خوانندگان قادر به تمرین جلو راندن نفس خود را در سراسر فضاهای بزرگ به فضای تنفس از دیگر خوانندگان? خواهد ارکستر نوازندگان قادر به نشستن شانه به شانه ؟ خواهد رقصنده قادر خواهید بود برای به اشتراک گذاشتن یک استودیو برای ساعت ها و ساعت ها به عنوان آنها به طور معمول انجام و یا پرتاب خود را به شرکای خود اسلحه در پایان یک pas de deux? چه مدت طول خواهد آن بود تا چنین چیزهایی را از هر احساس در همه ؟ و به چه معنی است به عنوان یک خواننده و یا یک رقاص یا یک نوازنده ویولن سل اگر شما نمی تواند انجام دهد ؟ سوال این است که تا حد متافیزیکی یکی به عنوان عملی است. به عنوان الکسی Ratmansky A. B. T. ساکن طراح رقص به من گفت: چند هفته به مستند “اگر ما نمی توانیم به استودیو به ما چه؟” Ratmansky رفته از یک مدیریت یک دیوانه برنامه و متقاطع جهان به باله به هفته اجرا عدم فعالیت.

مؤمن در آینده نیاز به یک عمل از ایمان است. زمانی که از من خواسته بارنت اگر او فکر می کردم که A. B. T. خواهد زنده ماندن او جواب داد: بله با اشاره به تاریخچه این شرکت. “این شرکت است که جان سالم به در جنگ جهانی دوم که تقریبا از زمین ناپدید شد دو بار در سال 1948 و در سال 1984 هنگامی که آن را flirted با عجز از پرداخت دیون. اما این باعث شده است ما را به تجدید نظر همه چیز.”

عدم اطمینان می پوشد به خصوص به شدت در رقصنده. بیشتر کار کرده اند non-stop پس از سن ده یا یازده برای تبدیل شدن به بالا انجام هنرمندان که آنها هستند. بسیاری از آنها از قبل پیش بینی و یا معوق کالج برای رقص حرفه ای. مانند یک ورزش المپیک, رقص, نیاز به از خود گذشتگی و ایثار است. “آنها را به چشم پوشی از بسیاری از لذت است که دیگران توانسته اند به افراط در برای رسیدن به اهداف خود” رابین اسمیت روانشناس و وزیر مقرر شد که شناخته شده به عنوان “درمانگر در محل اقامت” در “The Oprah Winfrey Show” به من گفت. (اسمیت که اشاره دارد به خودش به عنوان یک “ضربه جراح قلب و روح” دعوت شده بود به صحبت می کنند به رقصندگان از طریق زوم در آغاز این ماه است.) “و در حال حاضر نتیجه نهایی رفته در دود. افسردگی و اضطراب هستند و بخشی از این است.”

“آن را مانند شما شناور اما شما نمی دانید که در آن جهت” هرمان Cornejo یکی از شرکت های برتر, رقصنده گفت. از آن زمان که او شروع به آموزش در بوئنوس آیرس در سن هشت سالگی او گرفته شده هرگز به یک استراحت طولانی تر از یک زن و شوهر از ماه. حتی در آن زمان فقط برای یک آسیب و یا یک تعطیلات; او همیشه به حال یک ایده از زمانی که او می تواند دوباره در عمل است. لغو ملاقات, نجومی او ضربه سخت است. “شما شروع به فکر می کنم چرا من گرفتن ؟ به رقص که ؟ ” او گفت:. “وجود دارد هیچ تاریخ برای آماده شدن برای. من یک رقصنده که رقص برای افراد دیگر نه فقط برای خودم.” برای چند هفته او می تواند خود را به کلاس مطلق ثابت در یک رقصنده زندگی و یا اینکه خیلی در همه. این نخستین بار بود که او احساس کرده بود این راه و تحقق است که او می تواند این احساس را در پی داشته است. “آن را تحت تاثیر من است که آن را تحت تاثیر قرار, من,” او گفت:. “به طور معمول من یک فرد بسیار مثبت.”

این عجیب و غریب به تصور Cornejo و یا هر یک از این رقصنده cooped در خانه انجام همان چیزهایی که ما فراموش: تماشای تلویزیون دوستانش. عدم فعالیت است که بر خلاف طبیعت خود را. و رقص مشاغل ظالمانه کوتاه است. ده سال از آموزش های شدید بازده بیست سال از انجام اگر شما خوش شانس هستید. Cornejo حداقل در حال حاضر کامل و غنی حرفه ای. (آخرین سقوط او خود را جشن گرفتند بیستم فصل با بازیگران جدید در باله توسط Twyla تارپ ساخته شده به افتخار او.) اما تصور کنید که بیست و فقط با شروع کردن. یا خود را در اواخر دهه بیست سالگی ورود نخست خود را آماده به رقص خود را بزرگ نقش.

اما در حال حاضر وجود دارد هیچ چیز دیگری برای انجام این کار, اما صبر کنید. و نگه داشتن آموزش با همان اندازه و یا به عنوان کمی فضا و روانی شکیبایی به عنوان امکان پذیر است. یک ساعت و نیم کلاس از طریق زوم نمی تواند جای هفت ساعت از یک روز سخت کار فیزیکی که این رقصنده استفاده می شود. هنگامی که آن را بیش از همه “برخی بیشتر خواهد بود در شکل و برخی کمتر,” لوپز گفت. “اما اگر شما نشستن بر روی مبل خود را, شما نمی خواهد بود آماده برای رفتن به عقب که من می توانم به شما اطمینان دهم.”


راهنمای Coronavirus

  • بیست و چهار ساعت در مرکز همه گیر: نزدیک به پنجاه نیویورکر نویسندگان و عکاسان دامن زد به سند زندگی در شهر نیویورک در آوریل 15.
  • سیاتل رهبران اجازه دانشمندان را با سرب در پاسخ به کوروناویروس. نیویورک رهبران نیست.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • چه coronavirus نشان داده است در مورد آمریکا پزشکی است.
  • می تواند ما را در ردیابی گسترش COVID-19 و محافظت از حریم خصوصی در همان زمان ؟
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت قرنطینه.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme