دیو Feschuk: ماتیوز Marner و Marleau ناهار خوردن در گذشته کمی سرگرم کننده با NHL آینده در انتظار نگه داشته

Auston متیوز و میچ Marner بودند درگیر شدن در یک بیت از علاقه reminiscing در دوشنبه فکر کردن به لحظه ای که نظم

توسط NEWS-SINGLE در 19 فروردین 1399

Auston متیوز و میچ Marner بودند درگیر شدن در یک بیت از علاقه reminiscing در دوشنبه فکر کردن به لحظه ای که نظم طبیعی از چیزهایی که به طور کلی دست نخورده است.

هاکی بود که اغلب به خوبی توسط Maple Leafs بودند که جذاب تیم جوان در حال افزایش است. و هر گاه دو ستاره Maple Leafs خواهد سر به شام با خود جانباز هم تیمی پاتریک Marleau آن می شود Marleau که می خواهم به نحوی پیدا کردن یک راه به لغزش کارت اعتباری خود را به سرور هنگامی که زمان آمد به حل و فصل چک.

نیست که هر چیزی اشتباه است با آن. Marleau که به دست آورده است حدود 95 میلیون (آمریکا) در حقوق و دستمزد از او شکست را به NHL در سال 1997 احتمالا برای پول نقد. اما متیوز و Marner به عنوان آنها رشد برای تبدیل شدن به خانواده دوستان Marleau clan مدت طولانی است که در مسیر انجام OK را برای خود بیش از حد — هر دو امضای megadeals با برگها در 2019. بنابراین همراه با گاهی اوقات درگیر شدن در NHL سنت حول کارت های اعتباری خود را به یک کاسه و چیدن یکی در تصادفی برای پوشش tab آنها نیز ابداع یک بازی است.

"در شام شما نمی تواند لمس گوشی خود را. اگر شما را لمس گوشی خود شما تا به حال به پرداخت قبض" Marner گفت. "این بیشتر بود بنابراین ما می تواند نوعی از لذت بردن از حضور یکدیگر بیشتر فقط صحبت کردن در مورد چیزهای دیگر به جای تنها بودن حق را بر روی تلفن های ما نوع نگاه به توییتر و یا Instagram و یا ارسال پیامک به مردم است. آن را فقط یک راه سرگرم کننده به بیشتر تعاملی با یکدیگر است."

آن را نیز Marner اذعان کرد "راه دیگر را امتحان کنید و متوقف پت از این لایحه پرداخت."

سریع به جلو به وضعیت فعلی ما — که در آن در یک رستوران نشسته نیست و حتی ممکن است مهم نیست که جای پای هزینه — و شما تا به حال روز دوشنبه NHL ویدئو کنفرانس شامل متیوز و Marner هر دو 22 و 40 ساله Marleau. این یک فکس معقول نشسته به رسمی ناهار با سه نفر, نه به ذکر است یک چرخش بازیگران اضافی که زوم-میزبانی جلسه چت یک بازی سرگرم کننده و گاهی اوقات گیج کننده ظروف سرباز یا مسافر از تولید.

هاکی بود صحبت کردیم ، اما سگ نیز barked بیشتر از گاهی (Marleau و Marner هر دو شانه ای بالا انداخت و در سگ های ناشی از اغتشاش در مربوطه خانوار). و Marleau صحبت از سن خوزه صفحه اصلی پیوست شد بر روی صفحه نمایش در زمان های مختلف توسط همسرش کریستینا و سه نفر از آنها چهار پسر. در یک نقطه دادرسی قطع شد با زنگ زدن صدا مثل تلفن های ثابت و ظاهرا ناشی از Marner را GTA اقامت.

"من نمی دانم آنچه که بود" Marner گفت.

که خندیدن از ماتیوز که سرش را تکان داد از ققنوس منطقه که در آن او گفت که او سوار جهانی ورزشی توقف "سرد استخر" در کنار هم تیمی Frederik اندرسن.

"میچ بیا" ماتیوز گفت: سرزنش هم تیمی اش است. "من نمی تواند تمرکز داشته باشد."

Marleau میراث احتمالا چیزی نیست که برگها در پی آن بود که آنها به دست آورد و او را به عنوان یک عامل آزاد در تابستان 2017. هر چند او یک شش به طور منظم در دو فصل در تورنتو و هر چند او در همه 164 به طور منظم فصل بازی ها بیش از آن span تولید خود را کاهش یافته است در سال دوم خود را با این تیم است. و از بین بردن خود را $6.25 میلیون درپوش آمار از کتاب 2019-20 مورد نیاز از کنار رفتن از یک سال 2020 دور اول پیش نویس انتخاب نه دقیقا یک قیمت کوچک برای حقوق و دستمزد روگرفت. دو تیم بعد — Marleau امضا شده با کوسه ها در این فصل قبل از اینکه مورد معامله در مهلت مقرر به پیتسبورگ پنگوئن — و در میان زندگی تغییر همه گیر که شمارش ؟

دوشنبه چت اجتناب شود بسیار در راه سخت و تحليل چرا Marleau تصدی در تورنتو — که Marner گفته شد مورد ستایش قرار داد در بدو ورود به عنوان "همه چیز در تیم ما نیاز به ایجاد یک اجرا در پلی آف" — هرگز با آن به ارمغان آورد پس از فصل موفقیت است. اما وجود دارد برخی از لحظات سرگرم کننده برای اطمینان بیشتر هنگام NHL-منصوب مدیر درگیر در یک نسخه از "The Newlywed Game" — ورزش در دیدن چگونه به خوبی هم تیمی های سابق هم تیمی می دانیم هر یک از دیگر.

چگونه بسیاری از بازی NHL برای مثال آیا آن را برای Marner به گل اول خود را NHL هدف ؟

"هفت بازی ؟" گفت: Marleau به وضوح مطمئن نیستید.

گفت: Marner ظاهرا توهین: "آیا شما (شوخی)?"

پاسخ این دو بود.

و در کدام تیم را ماتیوز صرف NHL پیش نویس سال قبل از انتخاب شدن به شماره 1 به طور کلی توسط برگها در سال 2016 ؟ همه می دانستند که این پاسخ اگر چه Marner گفت که او مطمئن نیستید در مورد املای زوریخ سوییس شیرها.

"شما برم بازی برای آنها بیش از حد" ماتیوز cracked یادآوری جهان از Marner را دشوار مذاکرات با برگها در تابستان گذشته در جایی که یک گزارش درز کرده که Marner بود در گفتگو با سوئیس لیگ باشگاه به عنوان امکان پذیر است 2019-20 مقصد باید برگها را پرداخت نمی کند او به اندازه کافی.

سوالات بیشتر. که بی رحمانه ترین بازیکن رقابتی در مینی-چوب? به اتفاق آرا پاسخ متیوز.

"من بازی نمی کند آن را مثل من نمی خواهم را به نفع خود. من می خواستم برای برنده شدن" ماتیوز گفت.

چه Marner مورد علاقه و طعم بستنی ؟

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

"شما باید این را بدانید" Marner گفت: به Marleau. "شما رفت به من بستنی به طور مداوم در جاده ها است."

پاسخ تحویل به درستی تمام شد کوکی خمیر. که به ارمغان آورد به ذهن یک پست-شام جاده فعالیت های مورد علاقه توسط سه نفر: دسر و یک فیلم در هتل. "ماشین 3" اولیه خود را مطابق با نقطه. و صحبت از خالی کالری: که می شود به احتمال زیاد برای شراب خواری-سازمان دیده بان "عشق کور است" این واقعیت تلویزیون نشان می دهد قدمت? اجماع بود ماتیوز که بود نیز به اتفاق آرا پاسخ به سوالات مانند "چه کسی طول می کشد ترین مجازات در مینی-چوب بازی با Marleau پسران ؟" و "که طول می کشد طولانی برای دریافت آماده به بیرون رفتن به شام؟"

مواد مغذی این بود که لزوما یک مکالمه برگها قدرت و تهویه کارکنان می خواستم بشنوم. در یک نقطه کریستینا Marleau پرسید که کدام یک از این سه بازیکن می تواند زنده ماندن تنها در پیتزا. و بدون پرش به ضرب و شتم بی چون و چرای جواب آمد Marner. که احتمالا کمک می کند تا توضیح دهد که چرا برگها در میان همه گیر در حال ارائه سه وعده غذا مربع در یک روز به بازیکنان ساکن در GTA — و پرداخت صورتحساب هیچ بازی از اعتبار کارت رولت مورد نیاز است.

Dave Feschuk


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب