دیو Feschuk: میچ Marner به اندازه کافی. Auston ماتیوز نیست بنابراین مطمئن شوید. NHL چوب کمبود نزدیک شدن به نقطه شکستن — به دلیل coronavirus

صحنه را تصور کنید. افرا برگها' فصل را به نهایی آن چند بازی. Auston ماتیوز در گردن و گردن مسابقه با الکس Ovechk

توسط NEWS-SINGLE در 27 بهمن 1398

صحنه را تصور کنید. افرا برگها' فصل را به نهایی آن چند بازی. Auston ماتیوز در گردن و گردن مسابقه با الکس Ovechkin برای موشک ریچارد جایزه به لیگ برتر گلزن است که تغذیه یک جن در یک سه راهی در حافظه.

او شاخه های ... او جرقه بزند خود را چوب!

و به جای انجام چه NHLers به طور معمول انجام دهید — فحش دادن و سر بازگشت به نیمکت برای یک جدید — ماتیوز حفاری به جین می کشد از یک حد اعتباری کارت می فرستد و یک اتاق پانسمان همراه به نزدیکترین خرده فروش کالاهای ورزشی به صورت یک پشته از تعویض.

به عنوان دور از ذهن به عنوان آن ممکن است به نظر می رسد که این طرح یک سناریوی بالقوه بودن bandied مورد NHL. وجود دارد بعد از همه پتانسیل کمبود نرم افزار-مدل چوب هاکی در اینده نزدیک. با توجه به اینکه حدود 75 درصد از NHL-استفاده از میله های ساخته شده در چین — و با توجه به این که بخش عمده ای از تولید چینی اخیرا آمریکا و کوبا در تلاش برای محدود کردن گسترش coronavirus — بازیکنان در سراسر لیگ گفته شده به جیره استفاده از آنها.

"به ما گفته شده است این می تواند یک مشکل" گفت: Jason Spezza درخت افرا برگها centreman. "اگر آن را drags در دو ماه کسی چه می داند؟"

برای اولین بار یک کلمه از چشم انداز. هیچ کس در هاکی قرار دادن تجهیزات عرضه مشکل در همان سطح به عنوان یک بحران بهداشت عمومی ناشی از یک بیماری عفونی است که به کشته شدن هزاران نفر. وجود دارد در دنیای واقعی نگرانی و پس از آن وجود دارد ورزشی-جهان فروع و این به روشنی بسیار بحث در اطراف دومی.

دوم اینکه هیچ کس پیشنهاد ماتیوز یا هر بازیکن است که تا به حال رفتن به در واقع مجبور به پرداخت برای پشته خود را از چوب. NHL تیم خود را به خوبی پرداخت می شود, کارکنان, پا لایحه به طور معمول ته سهام گران کربن-الیاف چوب. تیم صرف بیش از یک و نیم میلیون دلار برای یک فصل در همه چیز. هنوز بیش از یک خودی صنعت گفت: این ستاره که این ایده که NHLers ممکن است در نهایت نیاز به چشم پوشی خود را به دلخواه سفارشی مدل نفع آنهایی که در حال حاضر نشسته در قفسه های فروشگاه نیست از قلمرو امکان است. یک بازیکن معمولی می رود هر چند 100 به 125 میله های نجومی. یکی از جدید هر بازی به علاوه اضافی برای تمرین نیست از عادی و برخی از NHLers استفاده به مراتب بیشتر است. حتی اگر تیم اختصاص قابل توجهی در عرصه مربع به ذخیره سازی — چوب اتاق NHL-استاندارد accoutrement — آنها در نهایت اجرا شود.

"ما می تواند در نهایت نیاز به استفاده از خرده فروشی سهام برای بازیکنان حرفه ای است که وضعیت ایده آل" گفت: یک نماینده از یک چوب تولید کننده این هفته. "آن را مانند گفتن به یک PGA Tour بازیکن: 'با استفاده از این درایور از گلف شهر. آره, من می دانم که این همان یکی از شما استفاده می شود برای گرفتن اما به نظر می رسد همان نوع.'"

این ایده آل نیست البته به این دلیل که چوب به طور معمول استفاده شده توسط NHL بازیکنان اغلب تنها یک سطح شباهت به آنهایی که فروخته می شود به پرداخت برای $300 و بیشتر. NHL بازیکن می تواند سفارشی کردن هر جنبه ای از ابزار اولیه تجارت خود را. آنها می توانید آن منحنی. آنها می توانند با شماره گیری در آن انعطاف پذیری. آنها می توانید نیشگون گرفتن و کشیدن دقیق چسبندگی خود را اداره کند. و اگر ترکیبی نیست به میل خود — و یا اگر آنها به دنبال مقصر می گویند به ثمر رساند رکود در چیزی فراتر از شانس بد — آنها می توانید سفارش جدید حمل و نقل ساخته شده برای یک مجموعه جدید از مشخصات روی هوی و هوس.

حداقل این است که چگونه کار این صنعت در شرایط عادی. در این فصل متفاوت است. کلید چینی کارخانه های تعطیل شده اند طی ماه گذشته برای اولین بار به صورت سالانه از دو هفته وقفه به جشن سال نو چینی و اخیرا در تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. بنابراین آن را در حال حاضر غیر ممکن است برای بازیکنان که با استفاده از چینی ساخته شده از چوب به درخواست هر گونه تغییرات.

مقدار زیادی از افرا برگها هستند که در قایق است. متیوز به ثمر رساند کار خود را بالا 41 اهداف گره خورده برای لیگ برتری بوستون دیوید Pastrnak و یکی جلوتر از Ovechkin به عنوان شنبه — با استفاده از چوب ساخته شده توسط CCM. میچ Marner انباشت اشیاء بدست آمده تا 58 امتیاز در 47 بازی — تیم-بهترین 1.23 امتیاز و یک بازی با استفاده از یکی از ساخته شده درست است. ویلیام Nylander یک بائر ، همه CCM درست و بائر خود را به میله های در چین است. در حالی که سخنگویان مختلف برای چین مبتنی بر تولید کنندگان سخن گفته اند امیدوارم از تولید سرگیری این هفته آینده — دوشنبه تاریخ هدف — همه در توصیف این وضعیت به عنوان سیال است. می خواهم وجود دارد شده است و امیدواریم پس از همه, که, تولید, خواهد, رزومه, Feb. 10 و در عین حال کارخانه ها باقی مانده توقیف.

نه این که هر برگ افرا به نظر می رسد به خصوص نگران است. Marner به نوبه خود گفت که با تشکر از پیش بینی های دیرین مدیر تجهیزات برایان Papineau, او به احتمال زیاد به اندازه کافی سهام به آخرین بقیه فصل محرومیت غیر معمول راش از شکسته شاخه.

ماتیوز ذهن شما را صدا نمی کند کاملا به اطمینان حاصل کنید.

"من فکر می کنم همه به اندازه کافی موجودی به رفتن در اطراف برای چند هفته آینده" ماتیوز گفت: ستاره Kevin McGran قبل از شنبه را 3-2 دست دادن به ستاره. "بنابراین ما نباید بیش از حد نگران است."

تنها تولید کننده عمده که زنجیره تامین تحت تاثیر وضعیت جنگجو که تولید آن از چوب در تیخوانا, مکزیک در یک کارخانه یک درایو کوتاه در طول مرز از سن دیگو. این شرکت شروع به ساخت چوب وجود دارد بیش از یک دهه پیش در بخشی به حک کردن یک مزیت رقابتی است. پس بازیکنان می تواند شدت بی ثبات مورد چوب ایده این بود که یک کارخانه در شمال قاره آمریکا خواهد کاهش زمان تاخیر بین یک بازیکن هوی و هوس و تحویل یک قرار دادی محصول. در حالی که جنگجو می گوید این می تواند به نوبه خود در اطراف یک سفارش از مکزیک کارخانه به NHL پیست در کمتر از یک هفته برای یک چینی بر اساس تولید کننده تحت شرایط عملیاتی نرمال می تواند 10 تا 14 روز برای رسیدن در یک اتاق پانسمان غرفه.

بنابراین جنگجو, اجازه دهید فقط می گویند که به خوبی موقعیت برای کسب درآمد برخی از پتانسیل های کسب و کار جدید.

بیشتر نظر در صندوق پستی خود را

دریافت آخرین از مورد علاقه خود را ستاره columnists با نظر ما عضویت در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

"آنها را لغو احکام صادره ی" گفت: تجهیزات هرزه از یکی از جنگجو رقبا.

اگر چینی تولید نمی رزومه مدت کوتاهی بعد از همه گزینه ها برای دوباره پر کردن از یک چوب عرضه می تواند باریک. این می تواند به پایین آمدن به جنگجو یا خرده فروشی است. این می تواند به پایین آمدن به Auston مبارزه Ovie با چوب کنده کردن یک جعبه بزرگ دندانه دار کردن جوانب مثبت به طور معمول با استفاده از تجهیزات فروخته شده به Joes.

Dave Feschuk


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب