دیو Feschuk: مطمئن شوید که آنها ممکن است فقط سرگرم کننده و بازی ها اما ما آنها را از دست ندهید با این وجود

به عنوان بخش عمده ای از شمال امریکا, ورزشی, لیگ صرف بی سابقه از چند روز به طور موقت سازندگان: عملیات خود را در

توسط NEWS-SINGLE در 23 اسفند 1398

به عنوان بخش عمده ای از شمال امریکا, ورزشی, لیگ صرف بی سابقه از چند روز به طور موقت سازندگان: عملیات خود را در میان ترس از گسترش coronavirus حداقل یک رویداد ورزشی رفت و به عنوان برنامه ریزی شده. آنها روشن مشعل المپیک باستانی المپیا در روز پنج شنبه. هیچ تماشاگران بودند مجاز به دلایل آشکار است.

و اینکه آیا یا نه آن است که واقع بینانه به این باور همه ما را به تماشای مراسم افتتاحیه در توکیو آمده جولای 24, حتی به عنوان کمیته بین المللی المپیک همچنان به اصرار دارند که بازی را به عنوان برنامه ریزی شده از آن آسان بود به اندازه کافی برای دیدن این سازمان را شعله مشعل— که در زمان شده است نمادی از آبی-blazered فساد و جهان-پوشا تباهی مالی — به عنوان نماد واقعی خوشبینی البته احتمالا هذیانی نوع است.

گریم اخبار نگه داشته به آینده پنج شنبه, بعد از همه, وقتی NHL cribbed NBA روند شروع تصمیم به تعلیق آن فصل و یک لیست طولانی از سازمان های ورزشی و مسابقات و اردوگاه های آموزشی به دنبال کت و شلوار. ناگهان ما مجبور به تصور NHL فصل بدون جام استنلی جشن و NBA سال بدون اعطای لری O'B.

ناگهان با آن مواجه هستیم یک زمستان بدون بهار, آموزش معلق پنج شنبه توسط لیگ اصلی بیس بال است که همچنین اعلام کرد دو هفته تاخیر به روز افتتاحیه. ناگهان ما trudging از طریق یک راهپیمایی بدون مارس جنون یک دفتر بدون یک دفتر ، و با توجه به همه خبر بد که نگه داشته شدن سیل اجتماعی-رسانه feeds — که مثلا در ایالات متحده است به طوری botched آن تست برنامه است که آن را دشوار است به دانستن دامنه واقعی از ویروس تهدید در کانون آمریکای شمالی ورزشی صنعت نبود که دشوار است به درک این مفهوم است که ما به زودی خواهید بود با وارد کردن یک تابستان بدون بازی های تابستانی.

ورزش, روشن, نیست, زندگی و مرگ, حتی اگر برخی از مورد علاقه ما ورزشکاران تمرین مهارت خود را به عنوان اگر آن است. و جامعه در حال حاضر بسیاری از مشکلات بزرگتر از سرگیری سریع از بزرگسالان بازی کودکان و نوجوانان بازی در مقابل هزاران نفر از مردم برای میلیون ها دلار. اما برای بسیاری از ما زندگی افزایش, خوش آمدید فرار از گریم های مختلف واقعیت به اصطلاح دنیای واقعی. پس از آن نامطلوب در یک لحظه دنیای واقعی است که ما به دلایل زیادی برای تماس با یک ایست که ورزش تا حد زیادی در دسترس نیست به عنوان آنها معمولا عبارتند از: بر روی صفحه نمایش ما و در برنامه در Jumbotron در ژوراسیک پارک در تلویزیون در میله های ورزشی.

است که می گویند تعطیل نیست فراتر از آن منطقی است. حتی دیزنی لند بسته است را برای چهارمین بار در تاریخ آن است. بنابراین به طور موقت متوقف جماعت هزاران نفر از طرفداران در آرنج به آرنج نزدیکی یک استادیوم ورزشی باعث می شود چیزی جز حس محتاطانه.

است که می گویند بزرگ-لیگ ورزشی رهبران — NBA کمیسر آدم و نقره برای یکی — نیست outdone مختلف سیاسی آنهایی که به دنبال فراتر از آشکار منافع شخصی و مالی حرکت نزولی به انجام کار درست برای خوب بیشتر. آنها حتی اگر به ضرر و زیان که loom مطمئنا باید بی رحم گذاران خارش به بازگشت به بازی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

شاید وجود دارد upsides ما در اینجا مشاهده می کنید. رپتورز به طور بالقوه می تواند گسترش سلطنت خود را به عنوان NBA champions یک سال دیگر بدون بلند کردن انگشت دیگر. (هر چند تورنتو NBAers گفته شد برای شروع یک دوره 14 روزه خود قرنطینه در حساب خود را از جدید ترین بازی آینده برابر یوتا جاز, که رودی Gobert و داناون Mitchell باید هر دو آزمایش مثبت برای ویروس).

و هی شایان ذکر افرا برگها در میان یک بازی برنده خط خط در جایگاه نخست به نتیجه گیری در یک فصل را با یک پیروزی برای اولین بار پس از سال 1967. همانطور که برای کسانی که فقیر اسب های کاری در تورنتو لیگ برتر فوتبال, تیم ملی, آنها یکی از کوتاهترین خارج از فصل در ورزش این سمت تنیس — شاید آنها در واقع به استراحت برای یک تغییر است. خارج از همه این است که آن را سخت برای پیدا کردن سمت روشن جدید ما اپیدمیولوژیک واقعیت است.

بنابراین در نظر گرفتن مشعل المپیک که حامل با سنتی خود را قبل از بازی رله در مطبوعات به عنوان یک سوختن چراغ های ورزشی-ولع مصرف امید نیاز به یادآوری است که وجود خواهد داشت یک روز در آینده ما هنگامی که در حالت عادی برمی گردد زمانی که ورزش را به عنوان ورزشی. در روز پنج شنبه ذهن شما آن را دشوار است به التماس کردن یک چشم انداز روشن از وقتی که و چگونه آن روز خواهد آمد.

"هدف ما این است که سر بازی به عنوان به زودی آن را به عنوان مناسب و محتاطانه" NHL کمیسر گری Bettman در بیانیه ای گفت: "به طوری که ما قادر خواهد بود برای تکمیل فصل و جایزه جام استنلی."

شاید آن را به شما اتفاق می افتد. اما با برخی از کارشناسان برآورد ویروس نمی خواهد به اوج خود برسد برای 10 تا 14 هفته است که به ما طول می کشد به عمق ممکن است و به طور بالقوه ژوئن جدول آمار و ارقام به طور موقت و کاملا ناشناخته. Winnipeg Jets رئیس علامت Chipman به خبرنگاران گفت که تیم NHL در حال حاضر خواسته شده توسط لیگ به ارائه جولای تاریخ به صورت بالقوه عرصه در دسترس است. دالاس ماوریکس صاحب علامت کوبا ESPN گفت: او می تواند یک سناریو که در آن پلی آف NBA کشش به ماه اوت است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

البته قبل از coronavirus شروع به پاره از هم جدا تقویم ورزشی این هفته در اوایل ماه جولای قرار بود دامنه این نتیجه از یورو 2020 مسابقات فوتبال و شاید نشانه های اولیه از یک bounceback فصل برای آبی جیز. در اواخر ژوئیه و اوایل اوت شد قرار بود دامنه که پنج حلقه دار نمایشگاه که در آن به کانادا ورزشکاران به تازگی تبدیل شدن به ماهر در گرداندن مراکز فساد فراتر از آن-احترام مدال hauls. کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ قاب موقع خاموش کردن از بسیاری از سازمان های ورزشی به عنوان یک دلیل برای امید که coronavirus ممکن است هنوز موجود باشد.

برای اینکه آیا یا نه آن را معقول و منطقی به این باور coronavirus را در واقع اجازه دهید بازی آغاز خواهد شد -- شما نیاز به یک, خوش به نگاه به دور و دیدن چیزی فراتر از هرج و مرج کنونی پنج شنبه. اما در اینجا چیزی است که شما می توانید می گویند برای اطمینان حاصل کنید. مقید کردن تقاضا برای بازی های المپیک بازی ها, هر بازی این است که جمع آوری به عنوان ما صحبت می کنند.

Dave Feschuk


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب