دیو Feschuk: در داخل داستان از Masai Ujiri ورود از دنور — دور از مقرر

تحت شرایط عادی ما صفحات ورزشی خواهد بود پر از برگ و رپتورز حذفی پوشش و چه جیز آبی نگاه در اولین ماه از فصل خود

توسط NEWS-SINGLE در 2 اردیبهشت 1399

تحت شرایط عادی ما صفحات ورزشی خواهد بود پر از برگ و رپتورز حذفی پوشش و چه جیز آبی نگاه در اولین ماه از فصل خود را. اما این نیست زمان عادی. در عوض, با, بازی, در انتظار نگه داشته در طول همه گیر ما در حال راه اندازی یک گاه به گاه سری: ادراک در سال 2020 که حفاری های عمیق به برخی از مهم ترین حرکت ها و لحظات در تورنتو ورزشی تاریخچه و بررسی آنها تاثیر ماندگار. Hirings و اخراج معاملات و غیر معاملات چیزهایی که شما می دانستم که کمی در مورد و یا نمی دانم در همه. ما در حال لگد زدن به آن را با یک پشت صحنه نگاه کنید استخدام Masai Ujiri معمار دفاع قهرمان رپتورز.

در برنده شدن در کانادا اولین قهرمانی NBA در فصل گذشته آنها بالا خود را به وضعیت افسانه ای. آنها همه از ابدی اعتباری.

شما می دانید نام. آنها حک شده بر روی بنر. آنها حک شده بر روی حلقه.

اما یک نام که رفته يکديگر اعلام کردند که Jed هیوز. که هیوز? نه تنها او منجر اجرایی جستجو قرار داده شده است که قهرمانی معمار Masai Ujiri بالای رپتورز سلسله مراتب است. او مسئول عملیات آورده است که تیم Leiweke به تورنتو به عنوان مدیر عامل شرکت افرا برگ ورزش و سرگرمی — یک لرزه ای حرکت می کند که موجب بیش از بسکتبال موفقیت است. به عنوان نایب رئیس در Korn کشتی جهانی headhunting بود شرکت هیوز بدون شک تا به حال بیشتر از تاثیر در تورنتو ورزشی صحنه بیش از هر کس تا عاری از مشخصات عمومی.

که خوب است با هیوز. او در پشت صحنه اپراتور که بازی دلال یا دلاله ازدواج بین سازمان و مدیران و مربیان برای بیش از یک دهه است. یک سابق و مربی فوتبال در هر دو NFL و NCAA سطح او کمک کرد تا جفت پیت کارول با Seattle Seahawks و اندی رید با Kansas City Chiefs قبل از آنها هر دو کمک به ارمغان بیاورد سوپر کاسه به کسانی که franchises. همانطور که ما در ستاره نگاه در برخی از لحظات مهم در تورنتو تاریخچه ورزش به عنوان یک حواس پرتی در طول این لحظه ای ورزشی متوقف و Ujiri ورود به عنوان رئیس جمهور بسکتبال عملیات در سال 2013 می ایستد در میان آنها -- Hughes نقش به مقدار یک ناشناخته جزئیات قهرمانی عکس.

آوردن Leiweke به کانادا در بهار 2013 — این در پی او خروج ناگهانی از AEG بین المللی ورزشی کنگلومرا مستقر در لس آنجلس بود و به سختی داده می شود. هنگامی که لری Tanenbaum این MLSE رئیس ابراز علاقه Leiweke به عنوان مدیر عامل بیش از یک سال پس از خروج از ریچارد پددی هیوز و شرکت خود آورده بودند روی به متقاعد کردن Leiweke به نظر برخی از آنچه را دیدم به عنوان یک حرکت بعید است.

"شما وجود دارد زندگی در لس آنجلس و هالیوود و شما در حال حرکت به تورنتو — آن را به یک فرهنگ تغییر نه تنها یک تغییر دما" هیوز گفت: در مصاحبه اخیر است. "ما در نهایت آن را انجام داده اما آن را دشوار مذاکره است."

اجازه دهید فراموش نکنید: مارس 2013, زمانی که پیگیری Leiweke شروع شد یک لحظه دشوار در تورنتو ورزشی. افرا برگها ساخته نشده بود برگشتی از سال 2004 طولانی ترین جمله خشکسالی در NHL. رپتورز شد و مسیر گم شده پست-فصل پنجم مستقیم فصل. و تا آنجا که در سال 2011 ورود سر مربی Dwane کیسی تنظیم برنامه در حال افزایش است وجود دارد تصمیم گیری می شود ساخته شده است.

"تیم در آمد و ساخته شده بسیاری از تغییرات و ناراحتی مردم گفت:" هیوز. "لری Tanenbaum و (رپتورز GM) Bryan News حال یک رابطه بسیار نزدیک. و تیم در آمد و تغییر است ... او فکر کرد که به منظور به حرکت بسکتبال که در آن آنها مورد نیاز آن به آنها نیاز به یک تغییر در رهبری است."

به عنوان تغییرات به چشم انداز رفتن Leiweke حضور به مبلغ زلزله roiling زیر یک طوفان. حرکت گذشته News تنها آغاز یک تحول رادیکال Leiweke خواهد مهندس در طول تصدی است که به طول انجامید بیش از دو سال است.

"تیم این است که یک مرد که نمی بنشیند. او همیشه تکان دهنده گلدان. او همیشه در لبه برش از اختلال" هیوز گفت.

زمانی که Leiweke نیاز به کمک پیدا کردن جایگزینی برای News, او تبدیل به هیوز. در حالی که وجود ظهور یک لیست از نامزدهای بالقوه — در میان آنها تامی شپرد, سپس معاون رئيس جمهور از بسکتبال عملیات با واشنگتن ویزاردز و کوین پریچارد, GM ایندیانا پیسرز — هیوز گفت: آن Ujiri سپس جنرال موتورز از دنور ناگتس که به سرعت ظهور خود را به عنوان شماره 1.

رپتورز طرفداران تشکر می کنم آسمان که Leiweke که به طور خلاصه بمب محاسن آوردن دوستان خود را Phil Jackson, هرگز بیش از حد پایین است که جاده ها است.

دنور در سطح به نظر می رسید یک محل عجیب و غریب به تجاوز کردن به یک مدیر اجرایی است. این قطعات در فصل به طور منظم به پایان رسید که در سال 2013 برنده 57 بازی. جورج کارل خواهد بود به نام NBA مربی سال است. Ujiri بود اجرایی از سال است. اما کسانی که در درک چند چیز است. Ujiri در آن زمان بود و در سال آخر قرارداد که پرداخت می شود او یکی از کمترین حقوق را در میان برتر بسکتبال مدیران در مورد 450.000 دلار (ایالات متحده).

"همه من می دانم این است که خیلی زود در این فصل از نیم دوجین دوستان در NBA مدیریت منطقه, من گفته بود با سه یا چهار نفر از کسانی که بچه ها که ماسایی بود. او رفتن به تورنتو" کارل در مصاحبه ای گفت:. "من فکر می کنم همه ما در رختکن احساس کردند که. ما با داشتن یک بزرگ سال است. بنابراین من فکر نمی کنم ما لزوما پریشان آن است. اما من یک فن از انرژی منفی و من فکر می کنم که انرژی منفی است."

که Ujiri ممکن است گزینه های فراتر از مسیر بالا شهر نبود دقیقا یک فلش ها. سال گذشته Ujiri رد پیشنهاد به بالا کار با Philadelphia 76ers: 2 میلیون دلار در سال برای چهار فصل. و سرمایه گذاری قماری که Ujiri ممکن است یک روز تا پایان در تورنتو با توجه به اینکه News به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان در حال اجرا از طناب و با توجه Ujiri قبلی سه سال اجرا و به تورنتو مدیر جهانی سراغ نبود دقیقا یک برسد. اما به این مفهوم است که Ujiri شد یک مدیر اجرایی با یک پا از درب تمام فصل وجود دارد بسیاری از کسانی که آن را دیدم متفاوت در میان آنها پیت D'Allessandro در حال حاضر اورلاندو سحر و جادو اجرایی بود که در دنور معاون رئیس جمهور از بسکتبال عملیات در زمان. D'Allessandro در تمسخر کارل خصوصیات.

"ماسایی بود و همه در آن تیم و این فصل — که او چه کسی است. وجود دارد هرگز احساس او به دنبال فراتر از دنور. که او چگونه عمل" D'Allessandro گفت.

Ujiri بخشی از کاهش یافته بود. لیگ منابع می گویند که در پی Sixers معاشقه او در مورد افزایش دستمزد و نهایی فرمت با قطعات مالکیت اگر چه هیچ چیز نهایی شد. زمانی که Leiweke اول با نزدیک شدن قطعات جمهور جاش Kroenke پسر صاحب استن Kroenke با یک درخواست به صحبت با Ujiri او در ابتدا اجازه را تکذیب کرد. اما Leiweke ادامه داشت و قطعات در نهایت کوتاه آمد.

هنوز کارل مفهوم که Ujiri حرکت به تورنتو بود به نحوی prearranged به نظر می رسد کشش. برای یک, به عنوان هیوز گفت: Tanenbaum نزدیک بود به News; حتی به عنوان Leiweke اصرار GM بود سرنگون از بسکتبال عملیات آن Tanenbaum که پشتیبانی News قابل توجه از سه سال برای مقابله با سر به سمت کسب و کار یک محکوم ایده است که به طول انجامید همه از یک ماه.

دیگر Leiweke و Ujiri هرگز معرفی شده قبل از بهار سال 2013. اولین جلسه خود را اتفاق افتاده در Leiweke در Vail کولو. و از گرفتن داستان می رود که آمار آن را خاموش. Leiweke پرداخت فوری احترام به Ujiri شور و بحث در طول غول های آفریقا, این سازمان خیریه Ujiri تاسیس است که با استفاده از بسکتبال به غنی سازی زندگی از جوانان آفریقایی. Ujiri گذاری Leiweke طعم مزمن و خوش بینی با اشاره به بسیاری از نکات مثبت تورنتو بازار است.

و پس از صرف یک روز با هم آنها را به سرعت به جزئیات. Ujiri تا به حال غیر negotiables اگر او از رفتن به بازدارنده برداشته شود می تواند از قطعات از جمله یک لیست از مدیران او می خواهم نیاز به استخدام بسیاری از آنها هنوز هم تا حلقه درونی خود را. او اصرار داشت این باشگاه ایجاد تسهیلات عمل و به دست آوردن یک تیم در NBA G لیگ. نه 30 دقیقه پس از Ujiri چپ ملاقات خود را با Leiweke هیوز به نام با پیشنهاد ملاقات کرد که همه Ujiri مطالبات و شامل پنج سال قرارداد در حدود 3 میلیون دلار در هر فصل به علاوه $200,000 یک سال برای غول های آفریقا است.

توافق رسیده بود. و در حالی که عوارض — این Kroenkes خود را در زمان زمان اجازه Ujiri از معامله -- وجود دارد هیچ شکی نیست. Ujiri اعلام شد به تورنتو معاون اجرایی رئیس جمهور از بسکتبال عملیات در مه 31, 2013. و او را بیشتر تحویل داده شده است. بوده است وجود دارد شش راست حذفی حضور به اوج خود رسید در سال گذشته عنوان شده است. بوده است وجود دارد تصمیم گیری های دشوار به مبادله کیسی برای نیک و DeMar DeRozan برای لئونارد. حتی گاه به گاه مخالفان نمی تواند انکار موفقیت است.

"من فکر می کنم او یکی از بهترین جمع اطلاعات در NBA. من فکر می کنم او بزرگ روابط در NBA از لیگ به عوامل به بازیکنان" کارل گفت. "احتمالا اتصال او ندارد با مربیان. او Dwane کیسی و جورج کارل در "چه جهنم اتفاق افتاده است ؟" لیست. من فکر می کنم مربیان همیشه leery از آن بچه ها ... در همان حس هر چه تصمیم گیری های او ساخته شده او از آنها ساخته شده کار می کنند. و من با احترام به آن."

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

هیوز تماس Ujiri "احتمالا شماره 1 در پی اجرایی در NBA" که در حال حاضر تبدیل به یک مشکل برای رپتورز. قرارداد خود را تا پایان فصل آینده در صورتی که فصل آینده می آید. طمعکارانه رقبا شده اند در کمین است. این Ujiri-به-نیویورک شایعات فوت کرده اند در حال حاضر, اما تا زمانی که او امضا — با فرض NBA زندگی یک روز به حالت عادی برمی گرداند — این امر می تواند احمقانه به باور او نمی خواهد در ادامه به توان بالقوه دیگر نقاط فرود.

"به همین دلیل او را در تقاضا: او یکی از یک نوع" هیوز گفت. "من انجام داده ام executive جستجو در تمام رشته های ورزشی و او را منحصر به فرد. او را قادر به اتصال با تعداد زیادی از مردم و هر کسی نمی تواند انجام دهد. او می تواند صحبت به usher به عنوان به خوبی به عنوان او می تواند صحبت به مالکیت گروه ... تعداد بسیار کمی از مردم که ترکیبی از عقل IQ و هوش هیجانی). او که ترکیبی از تمام کسانی که اجازه می دهد او را به بسیار در تقاضا است."

بسیار در تقاضا و هنوز تحت یک قرارداد بلند مدت. طرفداران در دنور می توانم به شما بگویم که چگونه است که سناریو به پایان رسید و در تورنتو به نفع هفت سال پیش با تشکر در هیچ بخش کوچکی به هیوز.

Dave Feschuk


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب