دیو Feschuk: این اعداد نشان می دهد که برگها در حال گرفتن بهترین از بهترین های خود را, بنابراین چرا آنها برنده است ؟

این یکی از ورزشی جهان ابدی اصول: برای برنده شدن یک تیم باید بهترین بازیکنان خود را از بهترین بازیکنان.پس چرا ن

توسط NEWS-SINGLE در 1 اسفند 1398

این یکی از ورزشی جهان ابدی اصول: برای برنده شدن یک تیم باید بهترین بازیکنان خود را از بهترین بازیکنان.

پس چرا نمی شود این کار برای افرا برگها?

تورنتو بهترین بازیکنان بعد از همه بیشتر خود را بهترین فصل نشده است. Auston ماتیوز در سرعت حق رای دادن-رکورد 58 گل یک موشک ریچارد جایزه و حرفه ای-بالا 97 امتیاز. میچ Marner حرفه ای-بهترین 1.2 امتیاز از یک بازی در رتبه اول در این تیم و تنها 11 بازیکن در NHL در حال تولید در یک نرخ بالاتر. ویلیام Nylander در مسیر 35 اهداف و 71 امتیاز, حرفه ای اعداد است که خود را از $6.9 میلیون (ایالات متحده), فلیپ فلاپ آمار نگاه خوش طعم تر. و جان توارث — با سلام اگر در سرعت 32 گل و 71 امتیاز به عنوان شمارش پایین سال برای تورنتو کاپیتان که تنها صحبت می کند به چقدر خوب او در فصل پیش. توارث را 0.94 امتیاز در هر بازی در این فصل آهنگ دقیقا در حرفه خود به طور متوسط.

همه آنها ارائه درسته ؟ پس چرا خود را متمرد تیم موفق فقط چهار مقررات برنده در گذشته 18 بازی ؟

یک نظریه: این تیم است که بازی در مد بهترین بازیکنان خود مذاکره ماموت قرارداد. نه با وحشی خون-thirstiness از کوارتت استادانه مجموعه ای از عوامل است. اگر آنها با این نوع از برنده شدن در همه هزینه های غیر قانونی آنها می تواند جام استنلی مورد علاقه های شما.

هیچ اعضای این تیم گاهی اوقات به نظر می رسد به عنوان اینکه آنها در حال بازی برای خود بدون فکر به سمت خوب از این گروه است. اگر بزرگ تیم هاکی روی مدل های از همه-برای-یک سوسیالیسم — در مورد به خطر انداختن برای کل بیش از به حداکثر رساندن یک مسافت — این است که یک اتاق پانسمان حکومت دریافت-معدن داران. بنابراین شاید آن را حس می کند که آنها خودشان را در بر داشت جستجو برای انسجام. شاید که حداقل بخشی از دلیل که چرا آنها در حال اضافه کردن تا بیشتر از مجموع قطعات خود را.

"ما باید برای پیدا کردن فوریت شور و عشق بازی, عشق به رقابت برای هر یک از دیگر" جیک Muzzin کهنه defenceman به خبرنگاران گفت: پس از روز شنبه را شرم آور 5-2 از دست دادن در پیتسبورگ. "همه که نیاز به آمده است. من نمی دانم چرا از آن وجود ندارد."

Muzzin شد بخشی از L. A. پادشاهان سازمان به عنوان آنها برنده یک جفت از استنلی جام و می داند که یک کمی اندکی در مورد چگونه به بهترین تیم در نهایت به افزایش است. برگها گفت: باید برای پیدا کردن عشق را به رقابت برای هر یک از دیگر را لازم ندارد به سادگی شمع تا قرارداد-توجیه اعداد. آنها نیاز به مبارزه را از طریق سختی لحظات و نه به سادگی به دنبال راه هایی برای بازی چه Muzzin با تمسخر به نام "بازی آسان است."

Muzzin ارزیابی به نام به ذهن مشابه نقد از یکی دیگر از قهرمان جام استنلی. که می تواند الکس Ovechkin که وارد تورنتو چند ماه به عقب و ارائه ابرو-بالا بردن در دولت از حریف خود را.

"آن را به آنها را چگونه می خواهید به آن را انجام دهد اگر آنها می خواهند به بازی برای خود" Ovechkin گفت. "یا اگر آنها می خواهند به برنده جام استنلی آنها را به بازی متفاوت است."

Ovechkin سخنان رفتن نیست بیش به خصوص به خوبی در برگها ، اما آنها به ارمغان آورد شادی خاصی به آن مربی مایک Babcock.

"چیزهایی که دوست دارم همیشه نیش بیشتر زمانی که آن را به حق" Babcock گفت: TSN را علامت کارشناسی ارشد که شب. "این تیم نهایی بازی و شما رو به قربانی کردن حقوق فردی برای تیم حقوق. من می گویند آن را در همه زمان ها آن را (در مورد) دو امتیاز در این بازی و آن را تا به چیزی برای انجام با شما امتیاز خود را دریافت کنید. این یک فرایند برای بچه های جوان."

آن را به یک تعادل افرا برگها با 21 بازی باقی مانده در حال اجرا خارج از زمان برای کشف کردن. می توانید این جرم-تیم اول به اندازه کافی استاد لازم دفاعی در جزئیات است ؟ تا کنون با برگ کشیدن در اطراف NHL ششم-بدترین دفاع به عنوان اندازه گیری توسط گل خورده در هر بازی به عنوان چهار شنبه, جواب این است: هیچ.

"ما به ثمر رساند اما ما در حال از دست دادن مقدار زیادی. آن را و را. شما می توانید یک حرفه ای سال و نمره همه شما می خواهید, اما اگر شما برنده بازی مهم نیست" گفت: Zach هایمن در سرعت برای یک حرفه ای-شکوه 27 اهداف با وجود از دست رفته 19 بازی با مصدومیت زانو. "در پایان زندگی حرفه ای خود را شما قضاوت فردی خود را تمجید. شما قضاوت چگونه بسیاری از استنلی فنجان شما به دست آورد."

برخی از تیم های اخیر مبارزات پایین آمده به goaltending مطمئن. در طول سال های اخیر خود را در 18 بازی پس از همه, آنها, ورزشی, بدترین پنج در و پنج تیم نجات در صد در لیگ.

اما برخی از آن شما می توانید استدلال می کنند که محصول top-heavy حقوق و دستمزد-کلاه ساختار ساخته شده است که آن را دشوار برای این تیم به پرداخت هزینه های مختلف برخوردار است. چقدر بیشتر پیش رو خواهد برگها خود را پیدا کنید اگر آنها می خواهم به حال پول برای بیشتر قابل اطمینان پشتیبان goaltending این فصل ؟ و چقدر بهتر و سالم تر خواهد Frederik اندرسن بود اگر او تا به حال نشده است کار سخت تر از هر NHL netminder در طول چند فصل گذشته?

سر مربی شلدون Keefe شده است علنا شفاعت برای خود عمق بازیکنان را بیشتر. اما شاید شما دریافت آنچه شما برای پرداخت. برگها جایگزین " ناظم کادری با الکس Kerfoot به صرفه جویی در حدود 1 میلیون دلار در حقوق و دستمزد-کلاه فضایی, اما بدون شک هزینه آنها چیزی قابل لمس است. پس چرا کسی تعجب است که تعارض کار خود را به قیمت پایین تر, کارکنان, هزینه آنها برنده است ؟ Kerfoot که هنوز واقعا جا دارای یک هدف در 20 بازی گذشته خود. Kasperi Kapanen دارای یک هدف در گذشته خود 18. جاستین Holl یک تیم-بدترین منهای-8 از برگ خود را آغاز کرد شیرجه 18 بازی پیش. مارتین Marincin یک اجرا در منهای شش بیش از آن span.

بهترین بازیکنان باید بهترین بازیکن خود را مطمئن شوید. اما خوب شانس برنده شدن خود را هنگامی که عمق بازیکنان این پراکنده.

سپس دوباره آن را در اواخر ماه فوریه نمی اواسط ماه آوریل است. این تیم همیشه با توجه کردن پرنیان که می توانید آن را تلنگر از یک سوئیچ هنگامی که آن را می شمارد. و اجازه دهید فقط می گویند که پرنیان ادامه داد: برای تداوم این هفته است.

"ما در حال گرفتن قضاوت ما حذفی با موفقیت و بدون در نظر گرفتن بنابراین مهم نیست که اگر ما به پایان برساند برای اولین بار در فصل به طور منظم و یا هشتم. بنابراین ما باید مقدار زیادی از باند چپ" گفت: Jason Spezza این 36 سال پانسمان-اتاق گلی. "اگر ما در ابتدا شما می شود صحبت کردن در مورد چگونه ما فقط کروز و ما نداشته سختی. در حال حاضر ما باید به سختی هر کسی می خواهد به ما و ما را ببینید که چگونه ما از آن آمده است."

بیشتر نظر در صندوق پستی خود را

دریافت آخرین از مورد علاقه خود را ستاره columnists با نظر ما عضویت در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

خواهیم دید در واقع. به عنوان Spezza گفت: یک تیم پر از بازیکنان ستاره وضعیتی وخیم کردن فردی حرفه ای فصل نمی اغلب تماشای آن جمعی سرنوشت careen کردن صخره.

"شما می توانید شخصی بزرگ سال و همچنین تیم بزرگ موفقیت — که معمولا آنچه را که بهترین تیم را," او گفت:.

هیچ استدلال در اینجا جز که وجود دارد هیچ چیز معمول در مورد راه این تیم قرار داده شده است با هم. و هیچ شواهد قانع کننده و در عین حال که برگها در میان NHL بهترین.

Dave Feschuk


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب