دیو Feschuk: تورنتو جدید NWHL حق رای دادن است که به شمارش در زنان به توسعه هاکی زنان

وجود دارد چیزی برای تحسین در مورد چهارشنبه اعلام تورنتو حق رای دادن در زنان ملی هاکی لیگ.برای یک چیز, آن را در

توسط NEWS-SINGLE در 4 اردیبهشت 1399

وجود دارد چیزی برای تحسین در مورد چهارشنبه اعلام تورنتو حق رای دادن در زنان ملی هاکی لیگ.

برای یک چیز, آن را در زمان برخی از chutzpa برای این تیم ناظران برای انتخاب ضخامت جهانی همه گیر را در برنامه های خود را برای خود را در لیگ ششم و تیم خود را برای اولین بار در کانادا حق رای دادن. با توجه هیچ کس تخمگذار اسکیت روی یخ سطح این سمت از سوئد هر زمان به زودی این است که اساسا یک نظری نهاد. این تیم هنوز هم ندارد یک نام (هر چند که دعوت طرفداران به ارائه ایده ها در NWHL.منطقه). آن همه از پنج بازیکن تحت قرارداد. احتمالی آن وجود دارد بستگی دارد جهان یکی بعد از بازگشت به برخی از دولت های قبل از coronavirus) ،

و حتی با فرض اینکه بازی ملی ورزش در زمستان یک روز دوباره ظهور مدنی به عنوان یک جزء اصلی کاشت یک پرچم در ورزش-اشباع GTA که همواره بیشتر از یک Maple Leafs شهر از هاکی است هرگز آسان کسب و کار.

داده می شود که این لیگ با خوشحالی اعلام تعهد خود را به ساخت یک رفتن از چیزهایی که در تلاش خود را برای ادامه رشد زنان بازی. به خوش آن باعث می شود برخی از حس. قضاوت توسط عظیم علاقه خود را به خوبی تماشا المپیک محصول هاکی زنان باید به بزرگتر اما حامیان آن هنوز پیدا فرمول برای رشد پایدار فراتر از پنج حلقه دار بازی.

"تورنتو بزرگترین هاکی شهرستان در بزرگترین هاکی کشور در جهان گفت:" رقمی مورفی, تازگی نصب جمهور از تورنتو حق رای دادن. "چه به عشق؟"

زنان هاکی البته یک ورزش بسیار تقسیم شده است. در حالی که NWHL بود و در عمل این فصل رقیب کانادایی هاکی زنان لیگ — که در آن بخش عمده ای از بهترین بازیکنان جهان بوده است رقابت بود توقیف کرد. در ازای یک لیگ بسیاری از CWHL را آواره ورزشکاران تشکیل زنان حرفه ای بازیکنان هاکی انجمن و سوار بر رویای شکاف تور. برگزارکنندگان تور صحبت از امید خود را از جذب یک سرمایه گذار فرشته برای شروع یک لیگ جدید و ارائه خود را غیر قابل انکار نیروی کار ماهر با پایدار وجودهای به عنوان تمام وقت در ورزشکاران حرفه ای. وجود عبارات امیدواریم که لیگ ملی هاکی خواهد گام رو به جلو به شکل یک هاکی معادل WNBA.

اما NHL بارها اصرار داشت آن را نمی خواهد با وارد کردن زنان به بازار تا زمانی که وجود دارد یک لیگ های موجود در عملیات. و NWHL برای همه آن را فاقد از on-ice star power, به نظر می رسد برخوردار از روحیه کارآفرینی است که نشان می دهد آن را نمی خواهد مرد به همین راحتی.

رهبر مالکیت گروه تورنتو حق رای دادن یوهانا نیلسون بوینتون است کاپیتان سابق هاروارد تیم هاکی که در حال حاضر مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران یک شرکت است که طراحی و ایجاد مجلل خانه در نزدیکی بوستون. این تیم رئیس تایلر Tumminia, دارای سابقه کار در minor-لیگ بیس بال یکی از آمریکای شمالی epicentres از هوش gimmickry با هدف قرار دادن ته در صندلی. (Tumminia نیز دختر یک Chicago White Sox دیده بانی و شوهر سابق آبی جیز اجرایی بن Cherington است مدیر کل پیتسبورگ دزدان دریایی.)

مورفی برای او بخشی از یکی از winningest مربیان در تاریخ NCAA هاکی زنان و یک مدافع برای زنان در حال اجرا ورزش زنان.

"من همیشه دیده می شود NHL به عنوان یک حامی و نه مالک از ورزش زنان. این راهی است که من آن را ببینید," مورفی گفت. "من فکر می کنم که زنان نیاز به ایستادن روی پای خود پا ... مدل وجود دارد که در حال حاضر WNBA مدل که در آن NBA صاحب لیگ. و این چیزی است که بازیکنان می خواهند. و این عالی است. اما من فکر می کنم وجود دارد نیز یکی دیگر از راه نگاه کردن به آن است. سوال من این است که " آن را NHL کار آن را انجام دهید؟' من فکر می کنم این مسئولیت ما به عنوان زنان است."

مورفی گفت: بخش عمده ای از زنان که بازی در سطح بالا و ورزشی در آمریکای شمالی دو مرجع اصلی امتیاز برای چه ورزشی باید اجرا شود.

"ما فکر می کنم از آن را مانند NCAA مدل و یا المپیک مدل," او گفت:.

هر دو این سازمان ها اساسا توسط مردان اجرا. و هر دو با پشتیبانی منحصر به فرد اقتصاد. زنان در برنامه های ورزشی در NCAA هستند اختصاص داده و پول خود را بر اساس عنوان IX حقوق برابر بودجه. تیم المپیک اغلب بودجه های ملی فدراسیون. اما ورزش حرفه ای متفاوت است.

"این یک سرمایه داری اقتصاد است. نه همه چیز را به صورت رایگان" مورفی گفت. "شما شروع به فکر می کنم در مورد آنچه هر کس می خواهد برای ورزش زنان — پایدار دستمزد زندگی می کنند. اما هنگامی که شما شروع به انجام محاسبات ریاضی از منظر کسب و کار شما واقعا نیاز به دریافت تعداد زیادی از مردم به تماشای آن. شما واقعا نیاز به پرداخت دارندگان بلیط. شما واقعا نیاز به کالا. بسیاری از مربیان و بازیکنان فراموش کنم."

در اعلام اندازی NWHL Toronto تیم وجود دارد بحث بزرگ سرمایه گذاری در بازاریابی هوشمند و مطلوب کالا و خارج از جعبه و نوآوری است. اگر شما به گوش آن همه شما می تواند حس اصول, در بیانیه ای. در حالی که PWHPA منتظر به نجات آن moneyed ناجی این NWHL حداقل ساخت به صرفه جویی در خود را. است که می گویند هر کسی آن را نمیفهمد. این طرح برای تورنتو 20 بازیکن NWHL فهرستی به تقسیم یک ترکیب 150.000 دلار در حقوق و دستمزد برای یک 20-برنامه بازی مجموعه ای برای شروع در اواسط نوامبر — نه دقیقا یک دستمزد زندگی می کنند. اما یک تیم اجرا شده توسط کارآفرینان به نظر می رسد جذب ورزشکاران مخالف به برخی از فشار جانبی.

همیلتون مدافع کریستن باربارا قبلا از CWHL را مرخم تندر با این نسخهها کار به عنوان یک یخ مهارت های مربی و یک مربی شخصی هنگامی که او را تکمیل آموزش به عنوان یک آتش نشان. میشیگان جناح Shiann Darkangelo که برای ایالات متحده در سال 2016 در مسابقات قهرمانی جهان اجرا می شود یک تغذیه شرکت هنگامی که او کار نمی کند و برای یک کارمند-نامزدی پلت فرم. مانیتوبا به جلو تیلور جنگل است مهارت های یک مربی, یک مربی قدرت و جزئی-مسابقات هاکی مدیر, در میان مباحث دیگر.

"این یک دستمزد زندگی می کنند. اما حداقل شما نمی پرداخت برای بازی هاکی" Darkangelo گفت.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

که اعضای PWHPA ممکن است پاسخ: این دقیقا همان نوع از دست به دهان وجود رویای شکاف رفته است که به مبارزه با.

که مورفی می گوید آن در اوایل روز است.

"این مورد در دراز مدت. این یک ماراتن است نه یک با حداکثر سرعت دویدن" مورفی گفت. "من احترام چه PWHPA در تلاش است به انجام, و من افتخار ماموریت خود را. اما من شخصا ترجیح می دهند با هم کار کنند برای متحد کردن بازی به دلیل آن را فقط به یک دنیای کوچک است. آن را خوب انجام نمی دهد هر به ساخت موانع. ما باید به ساخت پل است. ما در اینجا با آغوش باز. ما آماده هستیم به آغوش وحدت که هاکی نیاز دارد در حال حاضر ... و گوشی من زنگ خاموش قلاب با افرادی که می خواهید به بازی."

Dave Feschuk
آخرین مطالب