لس آنجلس افتخارات کوبه Gianna برایانت با یادبود

لس آنجلس—Kobe Bryant را ارائه تلخ پرتره از او NBA سوپراستار زن و دختر خود را روز شنبه در یک فروخته یادبود برای

توسط NEWS-SINGLE در 6 اسفند 1398

لس آنجلس—Kobe Bryant را ارائه تلخ پرتره از او NBA سوپراستار زن و دختر خود را روز شنبه در یک فروخته یادبود برای دو نفر بودند که در میان افراد کشته شده در ماه گذشته در سقوط یک هلیکوپتر در لس آنجلس.

صحبت کردن در زمان از طریق اشک ونسا برایانت ستایش او ارادت او به عنوان خطاب به هزاران نفر از طرفداران جمع آوری شده در مرکز استیپلز به یاد داشته باشید برایانت و 13 ساله Gianna.

"خدا می دانست که آنها نمی تواند در این زمین بدون هر یک از دیگر" ونسا برایانت گفت. "او تا به حال آنها را به آنها را با هم. کودک شما مراقبت از ما Gigi."

خدمات در محل مرکز شهر عرصه ای که در آن برایانت بازی برای لس آنجلس لیکرز برای 17 فصل خود در دو دهه NBA حرفه ای.

مراسم آغاز شد و با Beyoncé اجرای آهنگ "XO" و "هاله" با ده ها تن از نسخه پشتیبان تهیه نوازندگان. Alicia Keys انجام بتهوون "سونات مهتاب" و بعد در برنامه.

پس از جیمی کیمل استقبال جمعیت ونسا برایانت به یاد زندگی خانواده با زن و سه خواهر و برادر و سپس eulogized ، آنها تا به حال شده است با هم از سال 1999.

"او شگفت انگیز ترین, شوهر," او گفت:. "کوبه مرا دوست داشت بیشتر از من همیشه می تواند صریح یا به کلمات قرار داده. من در آتش است. او یخ. بالعکس در زمان. ... او همه چیز من."

عزاداران شامل لیکرز نوابغ مانند جری غرب Kareem Abdul-Jabbar, Magic Johnson و Pau Gasol. کمیسر NBA آدم نقره ای پیوست, Michael Jordan, Phil Jackson و ده ها تن از زمان بازیکنان NBA از جمله استفان کاری Kyrie Irving و لس آنجلس بومی جیمز هاردن راسل وستبروک و DeMar DeRozan. افراد مشهور مانند Kanye West, Kim Kardashian جنیفر لوپز و الکس رودریگز نیز حضور داشتند.

ونسا برایانت به دنبال داشت در این تریبون توسط ستاره بسکتبال دیانا Taurasi و سابرینا Ionescu. کوبه برایانت یک مدافع پرشور برای بسکتبال زنان و جی جی برایانت بود امیدوار بازیکن جوان.

"اگر من به نمایندگی از حضور زنان در بازی جی جی به نمایندگی از آینده و کوبه آن را می دانستند" گفت: Ionescu, the Oregon ستاره که شد مربی توسط برایانت.

دانشگاه Connecticut مربی Geno Auriemma به دنبال داشت راب Pelinka برایانت را در دراز مدت عامل قبل از او لیکرز' مدیر کل در سال 2017. Pelinka بود جی جی برایانت پدرخوانده و خانواده های آنها نزدیک شد.

Pelinka با اشاره به این بعد از تصادف با عنوان "زمانی که محور جهان به نظر می رسید به تغییر برای همیشه برای همه ما است."

او همچنین نشان داد که برایانت بود texted او تنها لحظات قبل از سقوط و درخواست کمک در تامین امنیت کارآموزی با یک توپ بیس بال عامل برای نوجوان الکسیس Altobelli که از دست پدر و مادر و خواهر کوچکترش در سقوط لحظه بعد.

"کوبه زندگی مردم دیگر را زندگی بهتر, تمام راه را تا به آخر متن" Pelinka گفت.

در میان اوایل ورود طرفداران بود الهام Shapiro, 27, از هانتینگتون بیچ, که گفت که او الهام گرفته شده بود برای تبدیل شدن به یک بازیکن بسکتبال بعد از, تماشای بی شماری لیکرز بازی با پدرش.

خانواده عشق بازی — و برایانت در ورزش زنان — درخواست خود را برای تبدیل شدن به یک مدرسه دختران' مربی تیم بسکتبال. تیم او بازی کرده بود Gianna تیم و او را تماشا می برایانت تشویق برای دختر خود در می ایستد.

برگزاری خانگی به شکل قلب "کوبه" و "جی جی" نشانه او گفت: او رفت تا برایانت به معرفی خودش در یک بازی.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

"من فقط می خواستم برای تشکر از او را برای چنین الهام بخش من" او گفت:. "من به تماشای او بر روی صفحه نمایش. ... از آن ساخته شده من متوجه او بیش از فقط که مرد در دادگاه."

محل اجتماع بود دریایی از مردم در لباس تیم رنگ بنفش و زرد و دیگران در سیاه و سفید. در رتبه بندی این برایانت زندگی خانواده را دیدم در تصاویر.

این سرویس شروع تنها چند ساعت پس از ونسا برایانت شکایت مالک از بالگرد که سقوط کرد در مه ماه گذشته. غیر قانونی-مرگ دعوی در دادگاه ادعا کرد که خلبان Ara Zobayan بود بی دقتی و غفلت با پرواز در شرایط ابری.

در عرصه طرفداران داده شد یک برنامه حاوی عکس بنفش KB پین و یک تی شرت با عکس پدر و دختر.

پول از فروش بلیط این بود که با توجه به مارهای زهردار مناطق گرمسیر و Mambacita ورزش پایه است که پشتیبانی از جوانان برنامه های ورزشی در جوامع محروم و می آموزد ورزشی برای دختران و زنان است.

این سرویس یک شانس برای یک عزادار شهرستان و برایانت در سراسر جهان طرفداران به تأمل در خود تاثیر ورزش خود و جهان در حالی که با بهره گیری از موسیقی و مروری بر برایانت در دادگاه دستاوردهای. برایانت فعال شد در فیلم های تلویزیونی و نوشتن او پس از بازنشسته از بسکتبال در سال 2016.

فروشندگان به فروش می رسد گل لیکرز شال و یادبود روزنامه ها و کشباف. سوار اتوبوس بالا و پایین فیگوئروا خیابان خود را با نشانه های روشن با "RIP کوبه."

برایانت بازی خود را در تمام 20 سال حرفه ای با NBA لیکرز که نقل مکان کرد و از این فروم به مرکز استیپلز در هنگام افتتاح آن در سال 1999. پنج بار قهرمان NBA دو بازنشسته نیوجرسی شماره 8 و 24 — قطع بالا میدان جنگ که در آن او سومین گلزن برجسته در لیگ, تاریخچه تا لیکرز ستاره LeBron James گذشت او در شب قبل از برایانت مرگ است.

برایانت باقی مانده محبوب ترین ورزشکار در لس آنجلس به دوران بازنشستگی است. ده ها تن از خاطرات و نقاشی های دیواری نصب شده در اطراف وسیع شهر و هزاران نفر از طرفداران جمع آوری روزانه خارج از مرکز استیپلز به commiserate پس از سقوط.

معانی نمادین زد در طول این مراسم که برگزار شد در یک 24-پا-با-24-پا به مرحله. ونسا برایانت انتخاب Feb. 24 به عنوان تاریخ به افتخار یکنواخت اعداد از کوبه و Gianna که عینک شماره 2 در جوانان تیم بسکتبال.

یک مراسم تشییع جنازه خصوصی برگزار شد برای کوبه و Gianna برایانت در اورنج کانتی در فوریه. 7.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب