عزیز فارغ التحصیلان این زمان برای پهلوانان

کلاس 2020 برای کسانی که در تلاش برای بیش از میانگین ناراحتی یک منبع قدرت است. گتی / اطلس .c-editor

توسط NEWS-SINGLE در 4 خرداد 1399
گتی / اطلس

یادداشت سردبیر: این مقاله بخشی از یک سری از شروع آدرس راه اندازی شده توسط این اطلس برای دانش آموزانی که نمی خواهد بود قادر به حضور خود فارغ التحصیلی به دلیل بیماری همه گیر. پیدا کردن مجموعه ای در اینجا.

تبریک به کلاس 2020. این نقطه که در آن من قرار است به پروژه آرامش و اعتماد به نفس و اطمینان شما است که همه چیز شما در حال تجربه در حال حاضر خواهد بود کوچک, پاورقی در زندگی شما تصور کرده اید برای خودتان. اما من خواهد بود دروغ است. آخرین چیزی که شما نیاز دارید این است که شخص دیگری در تلاش برای شما فروش یقین در این خونتان مایع برابر است.

اما تردید نباید شما را به وحشت و یا افزایش اضطراب خود را. به جای آن باید دم شما بی پهلوانان. برای کسانی که در تلاش برای بیش از میانگین ناراحتی یک منبع قدرت است.

"شکست وجود ندارد" لس آنجلس لیکرز ستاره کوبه برایانت به من گفت وقتی که من نشستم با او در 2015."جدی چه شکست چیست ؟ آن وجود ندارد. آن را ساخته و پرداخته تخیل خود را."

"چرا من احساس می کنم" من پرسید: "مثل شما فقط کشیده Jedi mind ترفند در من است؟"

برایانت گفت:

هر کس می خواهد یک پایان خوش. در حال حاضر اجازه دهید به از آن است. بیایید نگاهی به برف سفید. او می شود یک پایان خوش. او در می یابد شاهزاده هر چه. او می رود او زندگی خوش و خرم. خوب من تماس مزخرف است. دو ماه بعد این واقعیت است که آنها تا به حال بحث و او را خوابیده بر روی نیمکت.

نکته این است که این داستان ادامه دارد. اگر شما موفق در روز دوشنبه تنها راه آن را یک شکست در روز دوشنبه است اگر شما تصمیم به پیشرفت از آن است. به همین دلیل شکست وجود ندارد. اگر موفق امروز, پس از آن من قصد دارم به سعی کنید دوباره در روز سه شنبه.

برایانت درست بود: ترس عطا کند به شما اجازه به غلتیدن, برای, برابر, برای دست و پنجه نرم به دست و پا کردن و یا سرخورده بود. عدم قطعیت است فقط فرصت شده است که خواباندن در اضطراب است.

مانند بسیاری از شما من تا به حال هرگز تجربه—تا به حال—هر رویداد است که زندگی را متوقف. ما در حال راه رفتن در اطراف با قلب سنگین و فرسوده ارواح. و بیشتر از همیشه به نظر می رسد ما با وسواس شکست ما و نیز نا امید شده توسط ما درک ناتوانی. اما انسان ها در بهترین ما هنگامی که ما نامشخص است.

اگر شما فکر می کنم در زندگی خود را, شما در حال حاضر ثابت شده است که شما ساخته شده است به مقاومت در برابر لحظات ناراحت کننده. من به یاد داشته باشید زمانی که من تازه از کالج و تنها--اگر شوهر من در حال خواندن این, او باید بدانید که این یک, طولانی, طولانی وقت پیش و من دوست ندارم نزدیک شدن به مردان است. من مصرف با ترس از رد. من همچنین نگران است که من خواهد آمد به عنوان overzealous.

من مشغول به کار بود در رالی کارولینای شمالی در آن زمان است. یک شب من رفت و با برخی از دوستان به Buffalo Wild Wings. چون من شکست و در اوایل 20s, من از دوره رفت یک شنبه شب هنگامی که بال شد فقط 20 سنت در هر. من با داشتن یک زمان بزرگ و از گوشه ای از چشم من دیدم قد بلند خوش تیپ مردی که به نظر نمی رسد وجود داشته باشد با هر کسی. من تا به حال سه گزینه: من می توانم بنشینم و مخفیانه خیره در او بقیه شب. من می توانید سعی کنید به گرفتن چشم خود را و پس از آن امیدواریم که او به من نزدیک شد. و یا من می تواند در جلوگیری از فرسایش مورد ممکن است نتایج منفی و رویکرد او.

من انتخاب آخرین گزینه است. من خط باز به او گفتند: "هی من مثل کلاه خود را" از آنجا که او با پوشیدن یک. من واقعا نمی مراقبت در مورد کلاه ، گفت: من هرگز من صاف بود.

نتیجه نهایی این بود که ما رد و بدل شماره و بعد رفت روی یک زن و شوهر از تاریخ—قبل از اینکه من مشخص است که من می شده اند بهتر است با بهره گیری از برخی از مرغ بال و نه درگیر شدن در نسل من از آتش زنه. این نقطه از داستان نیست که زنان نباید به مردان روش با کلاه در یک شنبه شب در Buffalo Wild Wings. نکته این است که من اجازه نمی ناامنی و یا عدم اطمینان من را متوقف کند. و در طول سال من آگاهانه تصفیه رویکرد من. من خودم جسورانه و نرم و صاف. فقط من بپرسید ،

در حالی که من نمی توانم پاک کردن واقعیت کنونی من نمی تواند کمک کند اما توجه کنید که چقدر همه ما مجبور به آموزش مجدد خودمان را در این لحظه. ما در حال یادگیری به اجتناب حالت عادی در یک راه مثبت. چه کسی می تواند پیش بینی کرده اند که یکی از جالبترین اکتشافات در طول این همه گیر خواهد بود به تماشای مگا هنرمندان مانند Babyface تدی رایلی نلی و Ludacris نبرد یک آهنگ دیگر-برای-آهنگ Instagram زندگی می کنند و در نتیجه یادگیری است که آنها می توانند با هم یک آهنگ به مراتب بهتر از آنها عمل می کنند خود را از Wi-Fi? ما شاهد کسب و کار وفق دهند در پرواز است. ما در حال دیدن مردم داد که چگونه آنها ایجاد کنید. ما در حال یادگیری به فکر می کنم متفاوت عمل متفاوت و حتی عشق متفاوت از چگونه ما فقط سه ماه پیش.

شما باید نگاه در ورود به این فضای مبهم شناخته شده به عنوان دنیای واقعی به عنوان یک فرصت به بازنویسی قوانین که در حال برگزاری است. زمانی که من فارغ التحصیل از کالج وجود دارد یک لیست طولانی از بایدها و نبایدها است که نسل من واقعا هرگز مورد سوال است. همین حالا ترک یک کار قبل از شما شده است وجود دارد برای دو سال. فراموش نکنید آنچه شما ارزش و برای حل و فصل آنچه که آنها به شما بدهد. نمی خواسته به دلیل انجام این کار این است که بیش از حد تهاجمی (به خصوص اگر شما یک زن هستید و به خصوص به خصوص اگر شما یک زن سیاه و سفید). تمام این تابوها قرار بود برای متقاعد کردن افراد جوان است که آنها تا به حال حق ندارد به اصرار بیشتر برای خود به خصوص در اوایل زندگی حرفه ای خود را. به عنوان یک جوجه روزنامه نگار ورزشی من بود که گفت صبر کنید من به نوبه خود و در جایی باقی ماندن من در زمان.

اما چه کسی است که تفکر که راه در حال حاضر ؟

غم انگیز تغییرات به طور ناگهانی اتفاق می افتد. اولین رئیس جمهور بسیاری از شما به یاد داشته باشید این است که باراک اوباما ، و در حال حاضر شما باید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. اگر که نیست شما آماده به حرکت غیر قابل پیش بینی بار و پس از آن تقریبا هیچ چیز خواهد شد.

من می دانم این است که شروع شما تا به حال در ذهن داشته باشیم هنگامی که ترم شروع شده. تنها چیزی که برخی از شما انتظار داشتند که به نگرانی در مورد من مطمئن بود که آیا وجود خواهد داشت پول—و نه فقط شاخی پیام—داخل تمام کسانی که کارت شما می خواهم گرفتن.

در اینجا بخشی که در آن من می توانم رله چیزی الهام بخش—چیزی که نمی شود یک دروغ است. زندگی همیشه غیر قابل پیش بینی و ناراحت کننده است. و گاهی اوقات که شب دمای هوا خواهد خفه کننده به نظر می رسد. اما شما از طریق آن دریافت نمی کند چرا که شما باید تمام پاسخ, اما دلیل این که شما عاقلانه و با تجربه به اندازه کافی به درک که شما قرار نیست.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب