دبی Dingell است از ترس تهمت و نظر سنجی در اشتباه هستند—دوباره

سیاست میشیگان در کنگره هشدار داد حزب خود را در مورد رئیس جمهور درخواست تجدید نظر به چهار سال پیش است. در ا

توسط NEWS-SINGLE در 1 مرداد 1399
گتی / اطلس

دبی Dingell یکی از معدود دموکرات که دیدم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در آینده است. او نگران است که حزب خود را دست کم گرفتن او دوباره.

66 سال از نمایندگان میشیگان اول متوجه خود بکشد با رای دهندگان در منطقه است که امتداد از آن آربور به دیترویت در ماه اوت 2015 در ایالات خودکار کارگران پیک نیک. اتحادیه کارگران و خانواده های آنها ابراز کنجکاوی در مورد جمهوری خواه تازه وارد آنها به رسمیت شناخته شده از تلویزیون بودند سرخورده ملی حزب دموکرات و حتی بیشتر unenthusiastic در مورد حزب نامزد. "دبی ما نمی تواند با آن هیلاری کلینتون گفت:": "او را دوباره و دوباره.

به عنوان داستان می رود Dingell سه دوره نماینده و بیوه از اواخر congressman John Dingell رله نگرانی خود را به کلینتون در مبارزات انتخاباتی بلافاصله: وزیر سابق امور خارجه نبود صرف زمان کافی در برقراری ارتباط با سفید, working-class رای دهندگان او هشدار داد. حتی یک سال بعد زمانی که نظرسنجی پس از نظرسنجی نشان داد کلینتون تا راحت حاشیه در میشیگان پیش از انتخابات عمومی Dingell قاطعانه بود که حزب او نه دولت را برای اعطا. در پایان او راست: میشیگان که یک جمهوریخواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری تا به حال برنده از سال 1988 رفت و به ناروا با چند هزار رای. این نظر سنجی تا به حال شده است به سادگی اشتباه است.

Dingell باور نمی کند رای گیری اعداد در سال 2016 و او را باور نمی کند و آنها را در حال حاضر. بررسی های اخیر نشان می دهد که جو بایدن یک شات واقعی در میشیگان دولت او به احتمال زیاد نیاز به گرفتن برای سرنگون کردن رئیس جمهور است. نظرسنجی ها نشان می دهد معاون سابق رئیس جمهور پیشرو مغلوب ساختن پیشی جستن با حداقل 5 امتیاز وجود دارد و یک نظر سنجی ماه گذشته از یک دولت ناظر انتخابات در واقع نشان داد بایدن با 16. ضد مغلوب ساختن پیشی جستن Twitterati و سیاسی مطبوعات گردش اند این یافته ها با شور و هیجان زیادی فقط به عنوان آنها بررسی های مشابه در دیگر میدان نبرد متحده است. Dingell نیست. "که مزخرف, نظرسنجی," او به من گفت به سادگی اشاره به 16 نقطه نظر سنجی. بایدن ممکن است متفاوت از کاندیدای کلینتون با اتحادیه قوی روابط و طبقه متوسط هویت که هر دو او را کشت بیش از چند دهه. اما او هنوز هم نیاز به ایجاد ارتباطات شخصی با طبقه کارگر Michiganders او هشدار—توسعه است که مانع توسط coronavirus بیماری همه گیر.

من با صحبت Dingell در مورد آنچه که او را شنیدن از ترکیبات او این روزها چه توصیه او برای بایدن و دیگر دموکرات ها و چه او را بیشتر ترس از اتفاق می افتد در حال حاضر و نوامبر است. مکالمه ما شده است به آرامی ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.


ایلین گادفری: شما هشدار داد که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است موفق در میشیگان پشت در زمانی که دیگر دموکرات نیست کاملا نگران است. چگونه شما می دانم که او می خواهم این کار را به خوبی با مردم در منطقه خود را?

دبی Dingell: من بسیار منحصر به فرد منطقه است. من احتمالا یکی از متنوع ترین مناطق در کشور است. من Downrivers. آنها کارخانه شهرها با تعداد زیادی از اتحادیه های کارگران است. پس من باید دیربورن است که شرکت فورد موتور ستاد و بزرگترین جمعیت عرب آمریکایی ها در کشور است. و سپس من Washtenaw است که در آن آربور که مترقی است. من همه آن را ببینید.

Downriver این تهمت نشانه ها همه جا بودند. اتحادیه کارگران صحبت کردن به من در مورد آن. من از شنیدن مردم به اندازه کافی خوشحال نیست با هیلاری. در مترقی جامعه برنی مردم ضد هیلاری و آنها شکایت در کل زمان. این برنی حامیان آنها گفت: آنها نمی خواهید برای رای دادن و یا نمی خواهید به نوبه خود.

گادفری: چگونه می توانم شما احساس می کنید در حال حاضر ؟

Dingell: من دل و روده سیاستمدار. من یک فرد که در یک زندگی عادی می رود به 14 رویدادهای روز. این طبیعی نیست در حال حاضر. من لازم نیست که گوش دادن به ساز و کاری است که من همیشه باید. اما در سه هفته گذشته, من آغاز شده است. من شده است به [حوادث در مترقی] Washtenaw, [آرا] فعال هستند و مشغول اند. من به جانبازان سالن—مغلوب ساختن پیشی جستن است و از دست دادن برخی از کسانی که رای دهندگان اما او از دست داده است همه آنها را. برخی از جانبازان هنوز قوی مغلوب ساختن پیشی جستن [حامیان].

این برنی حامیان بسیار مترقی جامعه هستند فقط دیوانه در همه در دموکراتیک استقرار. امیدوارم آنها در حال رفتن به رسمیت شناختن است که آنها نمی تواند نشستن این انتخابات است.

گادفری: کلینتون هرگز تا به حال این نوع از سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن است که بایدن می کند در حال حاضر. و رئيس جمهور در پاسخ به همه گیر و جورج فلوید اعتراض به نظر نمی رسد که رسالت او را به رای دهندگان.

Dingell: من نمی اعتماد رای گیری. من باور نمی کنم که بایدن 16 امتیاز در میشیگان; که مزخرف, نظرسنجی, و آن را همان افرادی که گفت: هیلاری تا به حال آن را در کیسه. من نگران رای گیری سرکوب آرا. من نمی خواهم کسی به فکر رای خود را مهم نیست.

من از دیدن تعداد زیادی از مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه شروع به پاپ تا. وجود دارد برخی از مسائل بسیار پیچیده است که مغلوب ساختن پیشی جستن است بازی به تقسیم این کشور است. او انرژی خود را پایه و ما به انرژی ماست. اگر انتخابات برگزار شد امروز جو بایدن برنده خواهد بود اما من نمی دانم آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر و نوامبر است.

گادفری: رای دهندگان در 2015 و 2016 به نظر می رسید به زانو حرکت تند و سریع نفرت یا بی اعتمادی نسبت به هیلاری کلینتون. آیا این همان با بایدن?

Dingell: هیچ.

گادفری: چرا شما فکر می کنم که ؟

Dingell: به دلیل جو متصل با کار مردم است. بسیاری از مردم در زمان [از آن] به قلب زمانی که هیلاری استفاده از کلمه اسفناک. آنها احساس کردند که او با نگاه کردن بر روی 'em.

گادفری: شما گفت که رئیس جمهور باراک اوباما در سال 2015 این است که این افراد در منطقه خود را نمی شد احساس بهتر است حتی اگر—

Dingell: در حالی که رئیس جمهور را نجات داد [خودکار] صنعت آن دسته از کارگران نداده و افزایش دستمزد. آنها احساس بهتر است. شما نیاز به درک این صنعت: اگر شما بازی های برگزار شده توسط قوانین—اگر شما به کار و نشان داد تا شما سخت کار کرده—شما می توانید مراقبت از برای یک عمر. سپس [صنعت] ورشکستگی آمد و ناگهان هیچ چیز امن, هیچ چیز امن و شما می ترسم. که اضطراب هنوز هم زندگی در قلب و روح خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن قابل درک است که; هیلاری نیست.

گادفری: بنابراین اگر شما مشاوره جو بایدن در حال حاضر آنچه را که شما نیاز به او را انجام دهید تا مطمئن شوید که او برنده این رای دهندگان ؟

Dingell: پیدا کردن یک راه برای رسیدن به کار مردان و زنان و نشان دادن طرف او که من می دانم. من التماس [بایدن معاون سابق رئیس ستاد] استیو Ricchetti را به میشیگان چهار سال پیش [در کلینتون به نمایندگی]. کارگران مورد نیاز برای دیدن کسی که درک کرد.

گادفری: اما اگر بایدن نمی تواند وجود داشته باشد در فرد در حال حاضر چگونه می تواند او را ملاقات کند این رای دهندگان ؟

Dingell: ما در حال تلاش برای آن را کشف کردن. آنها از صحبت در مورد: آیا ممکن است به یک شهر-سالن نشست [در UAW گیاه]? اما واقعیت امر این است که زمانی که شما در حال برخورد با COVID در کارخانه شما در حال گفتن مردم که آنها نیاز به حفظ فاصله فیزیکی شما نمی توانید آن را انجام دهید. این امر می تواند غیر مسئولانه برای UAW به درخواست کارگران خود را برای رفتن.

بنابراین ما در حال تلاش برای کشف کردن آن را در حال حاضر. اجازه دهید من به شما اطمینان دهم که آنها در حال کار بر روی آن است. جیل [بایدن] آیا یک رویداد با فرماندار [بیش از آخر هفته] با bricklayers.

گادفری: آنچه می تواند برگ برنده را به تغییر همه چیز و پیروزی خود را در منطقه در ماه نوامبر ؟

Dingell: من دیروز از کسی چیزی به نام اعتراف. [یادداشت سردبیر: این یک ویروسی ناشناس و اجتماعی-رسانه های پست.] من استفاده می شود به فکر می کنم من تقریبا فقط یک فرد عادی. اما من متولد سفید به دو پدر و مادر خانواده که در حال حاضر برچسب من به عنوان ممتاز نژادپرستانه و مسئول بودند. من مالی و اخلاقی محافظه کار که با استانداردهای امروز باعث می شود من یک فاشیست چون من برنامه بودجه. اما من در حال حاضر پیدا کردن که من اینجا نیست چون من آن را به دست آورده اما چون من مزایای ... من فکر می کنم و من دلیل و من شک بسیاری از آنچه که رسانه های جریان اصلی به من می گوید که باعث می شود من یک جناح راست توطئه مهره. من افتخار من, میراث و ما فراگیر فرهنگ آمریکایی است. این باعث می شود من یک دشمن بیگانه.

این چیزی است که من در مورد نگران است. این نامه درست در اینجا چیزی است که نگرانی های من.

گادفری: شما چه معنی است ؟

Dingell: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است در تلاش برای تقسیم ما با ترس و نفرت است. و او با استفاده از [این] گوه مسائل. من رفتم به یک محله دیگر روز و شمارش 100 آبی زندگی می کند, توجه به نشانه ها.

گادفری: به طور کلی چگونه شما را توصیف چگونه شما احساس در مورد ماه نوامبر ؟

Dingell: این یک عمر بین در حال حاضر و نوامبر است. من ترجیح می دهم در یک دموکرات را در کفش از یک جمهوری خواه است. اما من هیچ چیز را برای اعطا.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن