پال خواستار قطع بودجه دولت تشخیص صورت

تکنولوژی من نسل دوم سیاه فعال و من خسته از جاسوسی توسط پلیس است. آدم میده Ahmaud Arbery. Breonna تی

توسط NEWS-SINGLE در 15 تیر 1399
آدم میده

Ahmaud Arbery. Breonna تیلور. تونی McDade. جورج فلوید. Rayshard بروکس. Oluwatoyin Salau. رابرت فوربس. به عنوان هر داستان پدید آمده از یک زندگی با خشونت به پایان رسید و با اجرای قانون و سفید و ملی گرایان و یا دیگر اشکال خشونت بین فردی, یک چند نژادی جنبش برای زندگی, رهبری, سیاه فعالان نگه داشته است سرعت. آنچه را نیز نگه داشته و با سرعت در حال نگران کننده و بسیار پیشرفته پلیس فن آوری های مورد استفاده برای جاسوسی بر روی این فعالان است. مادر من جان سالم به در نظارت FBI را ضد جاسوسی برنامه به عنوان یک فعال حقوق مدنی در دهه 1960 است. به عنوان نسل دوم سیاه, فعال, من خسته از جاسوسی توسط پلیس است.

در ماه ژوئن در میان قارچ جنبش اعتراضی در برابر به طور فزاینده قابل مشاهده پلیس به کشتار مردم سیاه و همزمان با انفجار COVID19 بیماری همه گیر است که گرفتن سیاه و سفید زندگی می کند در یک نامتناسب نرخ IBM ساخته شده تعجب آور اعلام کرد که آن را متوقف خواهد کرد, فروش تحقیق و یا در حال توسعه صورت-به رسمیت شناختن خدمات. آمازون و مایکروسافت به دنبال خود اطلاعیه که آنها را به فروش نیست و صورت-شناخت خدمات و یا محصولات خود را به دولت و ادارات محلی پلیس انتظار فدرال مقررات. به عنوان فعالان تاکید کرده اند که دیرینه تقاضا پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس با تماس مدرن برای شرکت های فن آوری به قطع روابط با سازمان های اجرای قانون صورت-شناخت شرکت ها مواجه می آیند-به-عیسی لحظه خود را. اما این شرکت تصمیم به فروش این بحث به عنوان محصولات قدرتمند جنبش اعتراضی دستاوردهای کشش ممکن است با انگیزه بیشتر و با دقت محاسبه مالی و روابط عمومی و خطرات ناشی از نگرانی برای سیاه و سفید زندگی می کند.

مردم سیاه و سفید در آمریکا کشته شده توسط پلیس در بیش از دو برابر نرخ سفید آمریکایی و در مینیاپولیس که در مارس جورج فلوید کشته شد توسط پلیس, افسران هفت برابر بیشتر احتمال دارد به استفاده از زور علیه مردم سیاه و سفید از مردم سفید. اما در قرن 21 خشونت پلیس محدود به آشکارا فیزیکی نوع است. اگر چه ممکن است ما هرگز نمی دانید حد کامل آن وجود دارد شواهد واقعی است که covert نظارت با تکنولوژی بالا از فعالان و روزنامه نگاران کمک می کند تا به درایو وحشیانه پلیس.

در سال 2015 صورت-تکنولوژی تشخیص استفاده شد برای پیگیری و دستگیری معترضین بالتیمور در واکنش به پلیس قتل فردی گری جوان سیاه مردی که در بازداشت پلیس از صدمات ستون فقرات که هیچ کس مسئول برگزار می شود. در چند هفته گذشته امنیت داخلی اتحاد جاسوسی معترضان در 15 شهر با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین نظارت, در حالی که پلیس دوربین های مجهز به صورت-تکنولوژی تشخیص دستگیر کرده اند تصاویری از معترضان. کمدین جان الیور نگرانی که بدون کنترل تشخیص صورت در حال حاضر یکی از پلیس قدرتمند ترین ابزار.

ریشه در بی اعتبار شبه علم و نژادپرستانه اصلاح نژاد نظریه که ادعا می کنند برای استفاده از ساختار صورت و شکل سر برای ارزیابی ظرفیت ذهنی و شخصیت صورت خودکار-نرم افزار تشخیص با استفاده از هوش مصنوعی یادگیری ماشین و دیگر اشکال مدرن محاسبات به ضبط جزئیات از چهره مردم و مقایسه آن اطلاعات را به عکس های موجود بانک های اطلاعاتی با هدف شناسایی تأیید آمریكا و محل مردم است.

در حالی که سازمان های اجرای قانون به طور خاص استفاده از این فناوری برای نظارت بر تهدید درک شده و پیش بینی رفتار مجرمانه از قابلیت های تشخیص چهره به مراتب گسترده تر. این نرم افزار می توانید بدن خود را از طریق ترکیبی از بیومتریک (اندازه گیری های فیزیکی و رفتاری), anthropometrics (اندازه گیری بدن مورفولوژی) و physiometrics (اندازه گیری از عملکردهای بدن مانند ضربان قلب و فشار خون و دیگر فیزیکی متحده). امریکا به مدت طولانی با استفاده از علم و فناوری برای طبقه بندی و افتراق مردم به سلسله مراتب است که حتی امروز تعیین این که چه کسی قادر است و قادر مستحق و سزاوار مشروع و جنایی. به عنوان با علمی نژادپرستی قدیمی, ارضا روی صورت, تشخیص نیست و به سادگی شناسایی تهدیدات آن آنها را ایجاد می کند و به این ترتیب تشدید خطرناک دیجیتال لحظه با سابقه طولانی است.

برای حداقل 10 سال من شده اند در یکی از بسیاری از نژادی-عدالت و حقوق مدنی و طرفداران حفظ حریم خصوصی هشدار داد که در صورت به رسمیت شناختن و فن آوری بیومتریک می تواند مورد استفاده برای لبریز سوء استفاده پلیس از قدرت و بدتر از تبعیض نژادی. کمتر از شش ماه پیش مایکروسافت را رد کرد و این ایده از یک توقف. آمازون در زمان سرزنش مدنی-حقوق نگرانی با وجود تحقیقات نشان می دهد که در صورت به رسمیت شناختن سیستم های تمایل به misidentify مردم رنگ و زنان در نرخ بالاتر از مردم سفید و مردان است. در یک مطالعه آمریکایی-آسیایی و نفر تا 100 برابر بیشتر احتمال دارد به misidentified از مردان سفید پوست و آمریکایی های بومی بيشترين مثبت کاذب نرخ تمام اقوام است. مایکروسافت تا به حال هیچ موجود تشخیص صورت عقد قرارداد با ادارات محلی پلیس در ایالات متحده, اما ادعا می کند در خود مواد را به یک رهبر در صورت به رسمیت شناختن صنعت.

آی بی ام بوده است و بیشتر پاسخگو به تماس از فعالان امتناع از فروش صورت به رسمیت شناختن خدمات به طور کامل با توجه به توانایی های بالقوه خود برای سوء استفاده. IBM نوشته شده است خبر گفت: شرکت "به شدت مخالف" استفاده از تشخیص چهره "برای توده نظارت پروفایل نژادی و نقض حقوق اساسی بشر و آزادی." مدیر عامل شرکت Arvind کریشنا نیز نامیده می شود برای ملی گفتگو بر سر اینکه آیا تشخیص چهره استفاده می شود باید توسط اجرای قانون در همه این شرکت با تاسیس داخلی AI اخلاق هیئت مدیره. در حالی که این موضع به نظر می رسد رانده واقعی حقوق بشر, نگرانی, و ممکن است نتیجه مستقیم این واقعیت است که کریشنا است که این شرکت برای اولین بار مدیر عامل رنگ در بیش از 100 سال از آن مهم است به یاد داشته باشید که کمتر از یک دهه پیش از سوی شرکت ساختمان نظارت زیرساخت در فیلیپین تقویت نظارت تصویری قابلیت های که فعال حقوق بشر نقض شده است.

با توجه به مسابقه پس از تکنولوژی نویسنده Ruha بنیامین در عصر داده های بزرگ و مدرن تهاجمی فن آوری های مانند تشخیص صورت و الکترونیک, نظارت بر تولید مثل و supersize نژادی و نابرابری با چند ملموس معیارهای که برای اندازه گیری اثربخشی. این فن آوری ها به عنوان مخرب به دموکراسی به عنوان آنها تبعیض آمیز. ملی گفتگو درباره نحوه پایان دادن به بیش از حد وحشیانه و تبعیض آمیز پلیس در حال تکامل است و آن را به عنوان ادعای پیروزی های بیشتر وجود دارد در حال رشد وضوح که defunding زیرساخت های پلیس نیز باید از بین بردن سوء استفاده از نظارت دیجیتال زیرساخت ها است. منع پلیس دسترسی به تشخیص صورت و دیگر ابزار تکنولوژی بالا استفاده می شود به جرم سیاه جوامع مورد نیاز است برای دفاع از سیاه زندگی در قرن 21 است.

دامنه این تکنولوژی و تاثیر آن بر پلیس سرسام آور است. برای چند سال گذشته صورت-شناخت فن آوری های نشو و نما در اجرای قانون مانند آتش سوزی از طریق تشنه زمین. فوق العاده, نیمی از بزرگسالان ایالات متحده در حال حاضر در پلیس صورت-شناخت پایگاه داده های رانندگی از نوع مداوم نظارت بر 2016 گزارش از جورج تاون مرکز قانون در حفظ حریم خصوصی و فناوری به نام "همیشگی خط به بالا." این گزارش همچنین نشان داد که بسیاری به عنوان یکی از چهار ادارات پلیس در سراسر آمریکا می تواند دسترسی صورت-شناخت ابزار و بسیاری استفاده از آنها را در روال تحقیقات جنایی ،

اداره مهاجرت و گمرک استفاده کرده و صورت-تکنولوژی تشخیص به معدن پایگاه داده های دولت از جمله گسترده ای از سوابق راهنمایی و رانندگی اسکن میلیون ها نفر از مردم عکس های خود را بدون اطلاع یا رضایت شما. در مریلند یک دولت است که کمک های مالی ویژه مجوز رانندگی به مهاجران مستند نشده, یخ استفاده کرده و صورت-شناخت نرم افزار برای اسکن میلیون ها نفر از مریلند گواهینامه رانندگی, عکس های بدون حکم و یا هر شکل دیگری از دولت و یا تایید دادگاه بی سابقه و خطرناک از سطح دسترسی. FBI اتحاد پیوست نزاع انجام 4,000 صورت-شناخت جستجوهای یک ماه. بیست و یک ایالت ها اجازه می دهد این دسترسی.

در اینجا یکی دیگر از راه برای فکر کردن در مورد چگونه با نفوذ این تکنولوژی در حال ظهور در حال حاضر است. Clearview هوش مصنوعی یکی از کشور های قدرتمند صورت-شناخت شرکت های با ریشه در امریکا شدید سیاسی راست. یکی از اصلی سرمایه گذاران در Clearview AI است Peter Thiel اولیه سرمایه گذار در Facebook و از بنیانگذاران سازمان سیا حمایت بزرگ-اطلاعات راه اندازی Palantir. Clearview هوش مصنوعی فن آوری است که نه تنها اجازه می دهد تا اجرای قانون و یا شرکت خصوصی مشترکان مانند NBA, بهترین خرید و میسی برای اتصال به داده های شخصی در زمان واقعی با وحشتناک نوآوری آن نیز می تواند در حال حاضر جفت ارز با واقعیت عینک است که می تواند به طور بالقوه شناسایی هر فرد آنها را دیدم. اندازه Clearview پایگاه داده به طور قابل توجهی بیش از دیگران در استفاده از اجرای قانون با حدود 3 میلیارد عکس. اف بی آی را در پایگاه داده خود که نیش ترمزی میزند از گذرنامه و گواهینامه رانندگی, عکس, دومین, با 641 میلیون تصاویری از چهره مردم. Clearview AI ساخته شده در پایگاه داده خود را با خراش دادن میلیاردها عکس از سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Facebook و Twitter در تخلف از شرایط خدمات. Clearview پایگاه داده است به طور گسترده ای در دسترس برای اجرای قانون در سراسر کشور و فن آوری آن اتخاذ شده است بیش از 600 اجرای قانون در سال گذشته به تنهایی. در پاسخ به قانونی اعتراض توسط برخی از سیستم عامل که از آن خراشیده شده است آن سه میلیارد عکس Clearview مدیر عامل Hoan تن در-ساخته شده است که نه نازک حقوقی ادعا می کنند که این شرکت تا به حال یک متمم اول قانون اساسی حق داده به این دلیل که تصاویر در دسترس عموم است.

یکی از ادارات پلیس است که با استفاده از Clearview هوش مصنوعی پایگاه داده است مینیاپولیس اداره پلیس. این البته بخش است که موجب شورش های اخیر; (در حال حاضر اخراج) افسر پلیس درک چوین شده است به اتهام قتل درجه دوم و پس از او فشرده زانو خود را به جورج فلوید گردن برای نزدیک به نه ساعت. از فوریه سال 2020 صدها نفر از جستجوهای انجام شده توسط مینیاپولیس اداره پلیس Hennepin شهرستان کلانتر دفتر St. Paul اداره پلیس و مینه سوتا Fusion مرکز.

ترسناک به اندازه کافی برای شما ؟ خوب بیشتر وجود دارد.

این تکنولوژی همچنین به نظر می رسد در مدارس و فرودگاه ها و در دستگاه های ما با استفاده از هر روز. در ژانویه 2020 Lockport شهر منطقه مدرسه در ایالت نیویورک شد یکی از اولین مناطق شناخته شده در این کشور را به اتخاذ صورت-تکنولوژی تشخیص در مدرسه ملک. در سال 2017, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا فرمان اجرایی به استقرار و استفاده از فرودگاه صورت تشخیص بیومتریک برای همه مسافران بین المللی شهروند و غیر شهروند به طور یکسان با انتخاب کردن گزینه برای U. S شهروندان است. اما در سال 2019 ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها به دنبال تصویب و سپس انصراف از آن پیشنهاد حذف گزینه انتخاب کردن و موضوع شهروندان آمریکایی به اجباری صورت اسکن. در ضمن شرکت هایی مانند Facebook و اپل باید یکپارچه تشخیص صورت به خود سیستم عامل و دستگاه به کاربران اجازه می دهد برای باز کردن قفل گوشی و برچسب عکس های. نکته این است که در صورت به رسمیت شناختن گسترده است و خیلی از این اطلاعات استخراج شده توسط یک پلیس سیستم است که جوامع سیاه و بسیاری از جوامع مختلف در سراسر امریکا تجربه به عنوان بی بند و خشونت آمیز و نژادپرستانه.

چهره های سیاه و سفید به مدت طولانی است که به عنوان یک تهدید توسط آمریکا اجرای قانون است. آن را ناراحت کننده و حتی dystopian به فکر می کنم که زمانی که من قدم از خانه من به حق من در قانون اساسی به اعتراض من روبرو می شوند یک سیستم است که به نظر می رسد خم جهنم در پایان زندگی من است. من چهره سیاه و سفید را می توان شناسایی تایید و ردیابی بدون اجازه یا دانش است. در حالی که اطلاعیه ها توسط آی بی ام آمازون و مایکروسافت تولید تن از مطبوعات و ظاهرا در پاسخ به افزایش سیاه و سفید-رهبری جنبش علیه خشونت پلیس هنوز هم وجود دارد دلیلی برای نگرانی.

از Facebook و نایک به مک دونالد و کوکا کولا علامت های تجاری است که با آن مواجه شده اند اتهامات نژادپرستی در حال حاضر ساخت انواع عمومی متعهد به مبارزه برای زندگی است. هر چند تظاهرات برای حقوق مدنی هستند نه یک نام تجاری است که می تواند خریداری شده و نه یک مد زودگذر به معنای محو آن است که غیر معمول نیست برای شرکت های خصوصی را به استفاده از لحظات آگاهی توده برای خود به دست آورید. در صورت به رسمیت شناختن صنعت متفاوت است.

فقط روز قبل از مایکروسافت ساخته شده آن ظاهرا بزرگوار اطلاعیه برای جلوگیری از فروش یک تکنولوژی آن هرگز فروخته شده به ادارات محلی پلیس در ایالات متحده بیش از 250 کارکنان مایکروسافت منتشر شد نامه تند و تلخ در مورد تجربیات شخصی خود را با خشونت پلیس و اصرار این شرکت به قطع روابط خود با ادارات پلیس است که گسترش فراتر از صورت به رسمیت شناختن بازار است. مایکروسافت ادعا می کند آن را نمی خواهد اجازه می دهد خود را تشخیص چهره تکنولوژی برای استفاده در هر راه قرار می دهد که حقوق اساسی در معرض خطر اما بیش از یک دهه پیش مایکروسافت با همکاری NYPD به ایجاد دامنه آگاهی سیستم (داس) به شکل ستون فقرات از نظارت دستگاه برای یک شهر که ماموران پلیس بیش از پنج بار به احتمال زیاد به کشتن سیاه نیویورکی از ساکنان سفید. در هشدار دهنده حرکت برای فعالان کاری پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس, مایکروسافت و حتی تن به تن دس به عنوان یک جایگزین به بالا حقوق پلیس. در ضمن یک ایمیل به مایکروسافت خواسته است که محبوب هنرمند Shantell مارتین سیاه زندگی موضوع نقاشی دیواری در منهتن "در حالی که تظاهرات هنوز هم مرتبط است." به وضوح آگاه از زمان در اوج این اعتراضات در ماه ژوئن این شرکت نیز ارسال شده قدرتمند نقل قول در توییتر در مورد تاثیر نژادپرستی نظاممند در آن سیاه و سفید کارمندان—که راه تشکیل یک ناچیز 4.4 درصد از مایکروسافت نیروی کار جهانی از جمله خرده فروشی و انبار کارگران و کمتر از 3 درصد از آن ایالات متحده مدیران, مدیران و مدیران با توجه به شرکت 2019 تنوع و شمول گزارش. این ناهماهنگی بین این شرکت اظهار داشت: ارزش ها و اقدامات نمی توان نادیده گرفت.

آمازون همچنین تلاش در درگیری بین آن حرف ها و اقدامات خود را. این شرکت با صرف دو سال گذشته به شدت بازاریابی Rekognition آن صورت به رسمیت شناختن محصول به صدها نفر از ادارات پلیس و سازمان های فدرال و حتی آن را به روز رسانی برای اضافه کردن "ترس از تشخیص." آمازون نیز به شدت به بازار عرضه یک "هوشمند" مفت محصول به نام حلقه که به ثبت و ضبط فیلم از مردم که برای آمدن به درب خود را و مقایسه آن را به عکس های. سال گذشته آمازون ادعا کرد که آن را در حال همکاری با بیش از 200 محلی ما سازمان های اجرای قانون برای به اشتراک گذاشتن محل نصب حلقه دوربین و ترویج حلقه در خود جوامع محلی. حریم خصوصی رهبران در بنیاد مرز الکترونیک مطرح کرده اند و نگرانی است که این فن آوری است که به سادگی یک "بالا-سرعت دیجیتال مکانیسم است که توسط آن افراد می تواند ضربه محکم و ناگهانی قضاوت در مورد چه کسی و چه کسی نه تعلق در محله خود را و احضار پلیس برای مقابله با آنها است." به عنوان تظاهرات علیه خشونت های پلیس دارای عقاید آمازون به طور فعال گسترش مشارکت بین حلقه و پلیس.

از آنجا که پلیس به قتل جورج فلوید آمازون نخست تصویری بوده و شامل فیلم در تجربه. آمازون همچنین اعلام کرد 10 میلیون دلار در کمک به سازمان های حمایت از عدالت و حقوق صاحبان سهام; این شرکت ادعا کرد که "ایستاده در همبستگی با ما سیاه و کارکنان و مشتریان و همکاران" و آن را "متعهد به کمک به ساختن یک کشور و یک جهان که در آن هر کس می تواند با عزت زندگی می کنند و از ترس است." نه دو هفته بعد آمازون در حال حاضر تحت آتش برای تبلیغات یک "مرغ و وافل" Juneteenth جشن برای کارگران در شیکاگو انبار. پنج سال پیش 27 درصد از آمازون آمریکا نیروی کار سیاه بود اما اکثریت قریب به اتفاق—85 درصد—از آن سیاه و سفید کارگران برگزار ماهر و کم دستمزد مشاغل. در سال گذشته تنوع اعداد برای آمازون سیاه کارکنان تا به حال تغییر زیادی: تنها 8 درصد از این شرکت مدیران بودند که از دسامبر 2019 با توجه به شرکت خود داده است.

در حالی که آمازون و مایکروسافت اعلام کردند که فروش نمی ارضا روی صورت, شناخت محصولات و خدمات به اجرای قانون محلی این شرکت را نشان می دهد که آنها نمی خواهد به فروش این محصولات خطرناک به دولت فدرال و یا خارج از کشور به اجرای قوانین بین المللی و مشتریان. به جز IBM که گفت: آن را رها کردن آن در صورت به رسمیت شناختن خدمات خوب دیگر شرکت متعهد به توقف و یا ممنوعیت فروش آن صورت-تکنولوژی تشخیص فدرال اجرای قانون مانند CBP یخ و اداره مبارزه با مواد مخدر, در میان دیگران. در واقع هر چند مایکروسافت در حال حاضر نه هر صورت به رسمیت شناختن قرارداد با سازمان های اجرای قانون به اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا به تازگی منتشر شده ایمیل ها نشان می دهد که در سال 2017, مایکروسافت به شدت سخت تن به تن آن صورت-تکنولوژی تشخیص به DEA, قانون اجرای آژانس رانندگی یک جنگ با مواد مخدر است که بسیار گسترش اجرای قانون نظارت و متورم زندان با سیاه, لاتین بومی و بدن با شدت نابرابر نتایج. وقتی پرسید که آیا مایکروسافت به طور مستقیم به فروش و تشخیص صورت تکنولوژی به, اجرای قانون فدرال مایکروسافت جمهور براد اسمیت سمت پا به این سوال پاسخ دهد که این شرکت نمی خواهد اجازه دهید فن آوری مورد استفاده در حالات است که منجر به تعصب علیه زنان و مردم از رنگ.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد اقدام سابق سازمان اطلاعات ملی ریچارد Grenell ژوئن 12 جیر که مایکروسافت باید محروم از قراردادهای فدرال در پاسخ به اعلام این شرکت است که آنها را به فروش نیست و صورت-تکنولوژی تشخیص به پلیس. به نظر می رسد آشکار است که دولت فدرال در نظر دارد برای گسترش استفاده از آن در صورت به رسمیت شناختن.

تکنولوژی غول های ساخت این فن آوری به نظر می رسد بیشتر تضاد. گوگل علاقه یک مهلت قانونی برای تشخیص چهره تکنولوژی به عنوان اوایل ماه ژانویه اعلام کرد این شرکت نمی خواهد خود را به فروش تکنولوژی شناسایی چهره بدون "حل و فصل مهم تکنولوژی و سیاست سوالات." در عین حال گوگل هنوز زیر آتش آمدند که گزارش های مطبوعاتی که پیمانکاران فرستاده شده توسط این شرکت به شهرهای مختلف در سراسر ایالات متحده گمراه بی خانمان سیاه مردم را به اجازه می دهد چهره خود را به اسکن می شود و در تلاش غلط به بهبود دقت و صحت آن فن آوری است.

و پس از آن است IBM. خروج این صورت به رسمیت شناختن بازار لزوما به معنای آن برش روابط با اجرای قانون است. آی بی ام ادامه خواهد داد به فروش هوش مصنوعی پیش بینی پلیس ابزار با وجود شواهد بسیاری که تهدید و یا جرم و جنایت پیش بینی بر اساس تاریخی دستگیری و جرم داده های موجود را تشدید تعصبات نژادی. این به نظر می رسد به طور مستقیم در تضاد با عناصر کریشنا در اطلاعیه ای اعلام کرد که که این شرکت مخالف استفاده از "هر فناوری از جمله تشخیص چهره تکنولوژی ارائه شده توسط فروشندگان دیگر برای توده نظارت پروفایل نژادی و نقض حقوق اساسی بشر و آزادی و یا هر هدف است که سازگار با ارزش های ما."

برای اضافه کردن به این پیام های مخلوط, آمازون, مایکروسافت و گوگل همچنان تلاش ها برای اطمینان از مقررات فدرال ارائه می دهد که پایدار و سودآور در بازار که در آن صورت به رسمیت شناختن فناوری است که در واقع می شود و با اجرای قانون در مخالفت مستقیم به جنبش شرکت ها ادعا می کنند برای حمایت از. آمازون مدیر عامل شرکت جف بزوس اعلام کرد در سال 2019 که آمازون عمومی-سیاست تیم بود و نوشتن خود را در صورت به رسمیت شناختن قوانین به زمین به فدرال سیاست گذاران و مایکروسافت کارمند نوشت: اخیرا به تصویب قانون ایالت واشنگتن است که تقریبا هیچ چیز برای محدود کردن و یا ممنوعیت دولت در استفاده از تشخیص چهره.

IBM آمازون و مایکروسافت در حال تمام اعضای مجتمع عدالت سیستم های اطلاعاتی موسسه که به تازگی با همکاری انجمن بین المللی روسای پلیس به یک فروشگاه جزئیات راه های اجرای قانون می تواند با استفاده از تشخیص چهره. حداقل نیم دوجین شرکت های مثل این یکی می چرخاند به لابی در برابر تشخیص چهره بان. صورت-شناخت شرکت ها به نظر می رسد به هیچ وجه قصد خارج شدن از بازی و یا تسلیم شدن یک دلار به نامطلوب قوانین و مقررات.

برای جوامع و برای همه کسانی که رنج نسل خشونت در دست اجرای قانون, آینده ما, ارتباط پلیس نباید به کارگردانی خصوصی میباشد. رویایی و فراگیر جنبش اعتراضی برای از بین بردن صورت-تکنولوژی تشخیص است که در حال حاضر اطمینان از آن است. گروه های مانند Electronic Frontier Foundation مبارزه برای آینده, رنگ, تغییر, MediaJustice و Mijente در میان بسیاری دیگر را به نام برای ممنوعیت کامل تکنولوژی شناسایی چهره برای اجرای قانون در تمام سطوح دولت.

قانونگذاران باید با توجه به تماس به عمل است. طی 12 تا 18 ماه حداقل نه شهرستانها ایالات متحده ممنوع کرده و تشخیص صورت از جمله اوکلند و سان فرانسیسکو برکلی و هفت ماساچوست شهرستانها از جمله raptor adapter, Brookline ماساچوست بوستون, Springfield, کمبریج, شمالهمپتون. اورگان و نیوهمپشایر را ممنوع تکنولوژی شناسایی چهره در پلیس دوربین بدن و کالیفرنیا سه سال توقف منع پلیس از استفاده از صورت-تکنولوژی تشخیص با دوربین های بدن به اثر رفت و در ژانویه سال 2020 است. متحده مانند نیویورک و ماساچوست نیز با توجه به قانونی که منع صورت-تکنولوژی تشخیص در ارتباط با افسر دوربین های محل توقف در تمام اجرای قانون استفاده و تصویب گسترده تر moratoriums در همه دولت ها با استفاده از تشخیص چهره که پوشش سایر سازمان های دولتی و مقامات.

قانونگذاران دموکرات اخیرا پیشنهاد یک مهلت قانونی برای تشخیص چهره استفاده توسط آژانس های فدرال و همچنین تکنولوژی تشخیص صدا و راه رفتن به رسمیت شناختن با سختی محدودیت هایی که خودداری فدرال کمک های مالی از دولت های ایالتی و محلی تا زمانی که آنها عبور خود را ممنوعیت. در حالی که چندساله دولت moratoriums به عنوان محدود کننده و یا موثر به عنوان یک ممنوعیت آشکار آنها به مراتب مفید تر از کوتاه مدت شرکت moratoriums و باقی می ماند یک راه مفید برای جلوگیری از استفاده از صورت-تکنولوژی تشخیص توسط اجرای قانون در جاده ها به لغو آن است. در حال حاضر همه که در صورت به رسمیت شناختن شرکت باید انجام دهید این است که خارج شدن از راه.

در دیترویت یک شهر شناخته شده برای پرشور جامعه-رهبری سازماندهی یک کاروان حدود 40 خودرو به تازگی سوار در اطراف خانه های دیترویت اعضای شورای شهر خواستار آن است که آنها رای در برابر دلار 219,000 تمدید قرارداد به صورت-تشخیص-ارائه دهنده نرم افزار. دیترویت اداره پلیس جفت از تصاویر گرفته شده از منابع مختلف از جمله پروژه چراغ سبز که نصب بالا تعریف دوربین های پرداخت برای کسب و کارهای محلی—با آن صورت-نرم افزار تشخیص برای شناسایی عاملان جرایم خشونت آمیز. فشار قانونگذاران محلی در برابر رای خاص صورت به رسمیت شناختن قرارداد یکی دیگر از راه پال خواستار قطع بودجه دولت در صورت نظارت در سطح شهرستان است.

در سطح فدرال وزارت امنیت داخلی ساخته شده است که حدود 1.8 میلیارد دلار در دسترس این سال مالی برای جوامع محلی در آن آمادگی-کمک های مالی برنامه اما برای برخی از این کمک های مالی محلات باید موافقت خود را با اختصاص حداقل 25 درصد به اجرای قانون است. و پس از آن وجود دارد وزارت دفاع 1033 برنامه که militarizes پولیس با ارائه مازاد تجهیزات نظامی برای اجرای قانون. اضافی عمده منابع مالی برای صورت-تکنولوژی تشخیص هستند بودجه برای برنامه های فدرال مانند ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها حمل و نقل اداره امنیت و سرویس مخفی.

و پس از آن وجود دارد ادارات پلیس' شرکت حامیان. شرکت در سراسر ایالات متحده در حال همکاری با پلیس پایه که کمک مالی میلیون ها نفر به ادارات محلی پلیس برای چیزهایی مانند نظارت شبکه, نرم افزار و تجهیزات. آمازون و موتورولا و ورایزون, Facebook, Google, و AT&T در حال تمام شرکت های بزرگ حامیان این پایه است.

شادی Buolamwini یک از بنیانگذاران الگوریتمی لیگ عدالت گفت: در شهادت قبل از کنگره "این ابزار بیش از حد قدرتمند هستند و پتانسیل برای قبر کاستی از جمله شدید جمعیتی و فنوتيپی تعصب روشن است. ما نمی توانیم اجازه می دهد تا سازمان های دولتی به اتخاذ این ابزار و شروع به تصمیم گیری مبتنی بر خروجی خود را امروز و کشف کردن بعد چگونه برای مهار سوء استفاده و نقض حقوق بشر."

سفید برتری تعریف می کند که چگونه جامعه ای است که ساختار و چگونه فن آوری های جدید استفاده می شود و این حرکت در سرعت سرمایه است. آمریکا پلیس است, برای قرن ها تایید سفید برتری قوانین و نظم در رحم, هزینه های سیاه و سفید زندگی می کند. به عنوان فعالان نوآوری استراتژی پال خواستار قطع بودجه دولت آمریکا و سیاست گذاری و سرمایه گذاری در جوامع ما نباید باز کردن درب به گسترش و غیر قابل توصیف امنیتی دولت با خودکار چشم آموزش دیده در سیاه و سفید و قهوه ای و مخالفت. پایان دادن به سیستم پلیس آمریکا به عنوان ما می دانیم که باید آن را همراه با استراتژی های به ممنوعیت تشخیص صورت و دیگر 21st-century نظارت فن آوری است که توانمند سازی این سیستم.

خشونت پلیس آمریکا جان 1000 نفر در سال برگ بیشتر با بسیاری از آسیب های جدی و تدريجا بر نسل های سیاه و قهوه ای مردم یک مراسم از تصویب. در دورانی که پلیس و منافع خصوصی را تبدیل به فوق العاده قدرتمند—با کسانی که منافع نیز در هم تنیده با زیرساخت های—کوتاه-مدت moratoriums, تدریجی اصلاحات و پیشرفت های فنی در این نرم افزار نمی خواهد در دفاع از سیاه و سفید زندگی می کند و یا حفاظت از حقوق بشر است.

در چشم انداز من برای یک ملت است که سرمایه گذاری در زندگی و کرامت تشخیص صورت و اشکال دیگر از بیومتریک پلیس لازم نیست بیشتر نظارت یا به اصلاح یا بهبود یافته است. تشخیص صورت مانند آمریکا پلیس به عنوان ما آن را می دانم باید بروم.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب