'پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس' به این معنا نیست پال خواستار قطع بودجه دولت ، مگر اینکه آن را ندارد.

ایده های من قرار است آن را به معنای واقعی کلمه? اسکات Heins / گتی در پاییز سال 2016 یک روزنامه نگا

توسط NEWS-SINGLE در 25 خرداد 1399
اسکات Heins / گتی

در پاییز سال 2016 یک روزنامه نگار نکردم جاذب دودویی برای توصیف رفتار عجیب و غریب از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و اثر او را دارای شور و شعف پیروان.

حامیان و پس از آن -- " نامزد Salena Zito نوشت را مغلوب ساختن پیشی جستن "به طور جدی اما نه به معنای واقعی کلمه." در همین حال مخالفان او از جمله بسیاری از جریان اصلی مطبوعات "او را به معنای واقعی کلمه و نه به طور جدی." او فوقانی کشتی مبالغه به طعنه تهمت های الکی حکایات نه کاملا-حقایق—اگر شما در زمان این به معنای واقعی کلمه به ما گفته شد و سپس مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع ممکن است به نظر می رسد یک دلقک یک نامزد نالایق از تلاش مورد نیاز به او را به طور جدی.

اگر از سوی دیگر شما به رسمیت شناخته شده خود را wildcat مبالغه به عنوان یک سیگنال از یک بزرگتر فضیلت—که تهمت بود disrupter رد حالت معمولی سیاسی گفتار به بیشتر منسجم در دستور کار—سپس شما آزاد خود را به او به طور جدی به عنوان یک ممکن است رئیس جمهور است که می تواند مهم و چیزهایی که لازم است.

این فرمول بود و باهوش و عجیب و غریب در همان زمان. اگر چه او کلمات را به معنای شد توصيفی بسیاری از آمریکایی آنها را در زمان به عنوان تجویزی و استدلال مشغول به کار در بسیاری از حصار-جانشین من می دانم. از لحاظ سیاسی این افراد محافظه کار تمایل و آنها نمی تواند در غیر این صورت خود را برای رای دادن به یک نامزد که در میان تعداد بی شماری از outrages, توهین, جان مک کین که به عنوان یک زندانی جنگ در ویتنام شمالی. به طور جدی/به معنای واقعی کلمه دوگانگی به آنها اجازه فکر می کنم که آنها گیج کننده سطح ماده گم شده جوهر در زیر ابری از مبالغه. آنها می تواند متقاعد کردن خود است که طعم و مزه بد بود و چیزی غیر از طعم بد است. آنها می تواند فکر می کنم که دروغ بودند چیزی غیر از دروغ است.

شاید من همان اشتباه اما من رها برای دیدن در حال حاضر که من دیگر قرار است به فعالان لیبرال و سیاستمداران به معنای واقعی کلمه است یا نه. امواج رادیو و تلویزیون و وب سایت ها و حتی روزنامه ها, آنچه که مانده است از آنها—شده اند غیرمنتظره با کارشناسان و روزنامه نگاران اقدام به عنوان مترجم برای خود در جناح چپ برادران و خواهران hollering از موانع. آنها را ساده عبارت از فعالان و ترجمه آنها را به آرامش تن از op-ed و فکر می کنم تانک چانه تکان دادن. آنها در خدمت به عنوان یک نوع معکوس نسخه Key and Peele را از اوباما خشم, مترجم معلق در هوا id که با صراحت ابراز شور و شوق است که گفته می شود پشت سر گذاردن باراک اوباما بلغمی مزاج رفتار است.

به عنوان مثال اخیر ما در حال یادگیری است که "پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس" به این معنا نیست defunding پلیس. این خواهد شد کمک به بسیاری از میلیون ها نفر از آمریکایی ها است. گریه گرفته شده است تا در سراسر کشور بیش از 10 روز گذشته از یک خیابان در اعتراض به خشونت پلیس به بعد. آخر هفته گذشته آن را تبدیل به فرصتی برای محکومیت عمومی مینیاپولیس شهردار یعقوب فری. او به نظر می رسد در یک تظاهرات در زادگاه خود به اعتراف خود شرم بر "خود من brokenness خود من شکست" و همچنین شکست در شهرستان اداره پلیس.

همه به خوبی و خوب است گفت: یکی از معترضان. (نه در آن کلمات است.) شهردار شکنندگی کنار مربوطه سوال شد: "شما پال خواستار قطع بودجه دولت مینیاپولیس پلیس بخش؟" پس از یک وقفه به کمی تنظیم به افتادگی ماسک صورت فری گفت: "من نمی پشتیبانی کامل لغو اداره پلیس است."

"همه حق" پاسخ خود را در پرسشنامه "سپس برو از اینجا." که فری را از طریق یک gantlet از فریاد معترضان که به یاد می آورد Cersei پیاده روی از شرم در بازی تاج و تخت. شهردار موفق به باقی می ماند به طور کامل لباس.

شاید او می تواند باک کردن در حال حاضر. اگر چه معترضان به صراحت و بدون شک صمیمانه به او گفت که دیگر نمی خواستم هر پلیس در محله خود بیشتر establishmentarian صداها نشان می دهد که ما نباید آنها را به معنای واقعی کلمه. "پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس" فقط به معنی حرکت دولت پول در اطراف برخی از پلیس و دادن آن به دیگر بخش های دولت های محلی در مدارس, سلامت, کلینیک, مسکن, مقامات—که محبوب تر هستند با معترضان.

اما سردرگمی مردد است. یک استاد حقوق دانشگاه جرج تاون به نام کریستی E. لوپز نوشت: واشنگتن پست op-ed که انجام تیتر "پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس ؟ در اینجا چیزی است که واقعا به معنای"—مفهوم بودن که عبارت گرفته شده در شرایط خاص خود است و به همه این ایده اشتباه نه به ذکر است willies.

"بود و نه ترس" لوپز می نویسد. "'Defunding پلیس' است که به عنوان ترسناک (و یا حتی به عنوان رادیکال) آن را به عنوان برای تلفن های موبایل." متاسفانه مورد او هنوز هم باعث می شود برای تلفن های موبایل بسیار رادیکال حداقل به یک شخص غیر روحانی که گوش هستند گوش به کلمات به عنوان آنها به طور معمول استفاده می شود.

لوپز فرض یکی که من مطمئن هستم که تعداد زیادی از افسران پلیس موافق: ما از پلیس به انجام بیش از حد. آنها انتظار لوپز می نویسد: به حل و فصل "مناقشات کلامی بین اعضای خانواده" (در یکی دیگر از لفظی حالت استاد حقوق و ممکن است تماس از جمله مناقشات سیاسی "خشونت خانگی"), حرکت بی خانمان "از گوشه و درب خانه" (برای روشن شدن حقوق عمومی از راه) و حل "مدرسه انضباطی مسائل" (که بسیاری از مدارس نمی تواند).

"برای بسیاری از طرفداران 'defunding پلیس' به این معنا نیست صفر کردن بودجه عمومی برای ایمنی" لوپز می نویسد: "پلیس و لغو آن معنا نیست که پلیس را یک شبه ناپدید می شوند—و یا شاید تا کنون."

این اطمینان کلمات تا زمانی که شما ساکن بر روی آنها. که همیشه حلقه یک کمی نگران کننده بل. بنابراین هدف نهایی این است برای پلیس به ناپدید می شوند "شاید" در برخی از لحظه ای در آینده ؟ و توجه داشته باشید که "defunding" ممکن است به خوبی صفر کردن بودجه برای پلیس نه فقط برای "امنیت عمومی"—یک میدان است که خواهد آمد شامل, توسط لوپز گفتن درمانگران و پزشکان و مددکاران اجتماعی مشاوران اعتیاد و بسیاری دیگر به طور سنتی irenic معاملات. اما ... هر پلیس در آن وجود دارد ؟ این نوع از کارمندان دولتی که دستگیری بچه ها بد است ؟ لوپز مه آلود است در این نقطه است. شاید بد خواهد بود zeroed بیش از حد.

بنابراین ترس نیست: "پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس" به این معنا نیست defunding پلیس به جز زمانی که آن را ندارد که آیا در هفته آینده یا در دهه آینده. یک ناظر که اصرار بر گرفتن عبارت هر دو به طور جدی و به معنای واقعی کلمه است جو بایدن. روز دوشنبه presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد عجله به اجازه آمریکا رای دهندگان می دانم که او دوست ندارد این ایده هر آنچه در آن است.

من را پشتیبانی نمی کند defunding پلیس," او گفت: CBS News, موجب صرفه جویی در نامزدی خود را. شاید او تا به حال به آن می گویند: یک نظرسنجی در این هفته نشان داد که تنها 16 درصد از آمریکایی ها حمایت از کاهش بودجه پلیس. و در سال گذشته بایدن انتخاباتی منتشر شد, یک پیشنهاد برای افزایش بودجه فدرال برای پلیس محلی توسط 300 میلیون دلار برای اقدامات است که یک بار noncontroversial—برای مثال, استخدام پلیس بیشتر. با هیچ پلیس به صرف آن در بایدن نمی ممکن است به صرف 300 میلیون دلار و در همه. هیچ سیاستمدار ایستاده است.

این به معنای واقعی کلمه/به طور جدی معمای سخت است برای جلوگیری از به قدرت رادیکال را افزایش می دهد در هر دو به پایان می رسد سیاسی بالا و پایین رفتن رفتن ، هنگامی که جریان اصلی حزب دموکرات از جمله سناتور کریستن جیلیبرند و الیزابت وارن در آغوش عبارت "لغو یخ" (مهاجرت و گمرک آژانس) آنها اصرار داشتند که این ایده باید جدی گرفته شود و اگر به معنای واقعی کلمه نیست. آنها معنی نیست که آنها می خواستند به معنای واقعی کلمه لغو اجرای آداب و رسوم و قوانین مهاجرت فقط به خلاص شدن از شر این سازمان است که آیا اجرای.

و بایدن خودش بود که اخیرا افتاد تا با تحت اللفظی خواندن شعار "معتقدند زنان است." بسیاری از حامیان او پیوست و او را در اصرار کلمات گرفته شود صرفا به طور جدی به معنی "اعتقاد دارم اما نه تارا Reade."

تعدادی از فعالان پارتیزان و سیاستمداران که هاپ عقب و جلو در سراسر ادبی/جدی تقسیم—گفت: چیزی با انتظار آنها خواهد شد در word—تنها رشد خواهد کرد در این فصل است. عینک آفریند سوال واضح از ما چگونه باید آنها را جدی بگیرید و یا به معنای واقعی کلمه? پاسخ البته که نه.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب